דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
elia
Title: קרייזי-רד

Re: דור מיכה

שליחה על ידי elia »

בהלם מחלק מהתגובות.

הייתי משלם על עוד מנוי כדי לראות את המבט על הפנים של אלונה בזמן הציטוטים של מיכה.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

הבוקר שאחריי ( לא באמת כי היום ישודר החלק השני אבל בכל זאת ) ..

הוצגו תכתובות מדאיגות .
לרגע לא מזלזל באלמוג ובמה שהוא הציג .
אלמוג אוהד של באר שבע ולא של דור מיכה .
רצונו הוא שהמועדון יהיה נקי ועבודתו היא לחשוף סיפורים כאלו .
אם אלמוג הביא דברי אמת - זה פותח פה וואחאד סיפור על התנהלות המשטרה ואיך היא חוקרת דברים . השם ישמור .
אבל לפני שאתם ממהרים לחרוץ גורלות ולאחר שראינו פה בשנים האחרונות פרשה אחת או שתיים דומות אני אומר : חכו רגע .
משפט שדה הוא עדיין משפט שדה . הוא לא משפט צדק .
לא שמענו עדיין את הצד של השחקנים . מאמין שזה יתפרסם בקרוב .
מזכיר לכם שגם אלונה וגם שחר בכל זאת החליטו להחתים את שניהם . יש לי הרגשה שברדה יעשה הכל כדי שלפחות הערב מיכה לא יהיה פקטור משמעותי כמו שעשה אתמול בכר עם אצילי - שיתף אותו 12 דק' כדי שלא ידברו עליו . נראה עוד כמה שעות .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ברמה המוסרית מיכה התגלה כאדם מבחיל.
תמיד הצטייר כאיזה ילד טוב ומחונך. גועל נפש של בן אדם.
יש לבגוד, יש לשכב כל יום עם מישהי אחרת, ויש להתייחס אל נערות כאל איזה סחורה שעוברת מיד ליד ולהיות סרסור שעוד מערב בזה סמים.

אבין לגמרי את אלונה אם תראה לו את הדלת היום בבוקר.
גם אתמוך בכך.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

4 לב אדום כתב:
28 יולי 2022, 06:41
הבוקר שאחריי ( לא באמת כי היום ישודר החלק השני אבל בכל זאת ) ..

הוצגו תכתובות מדאיגות .
לרגע לא מזלזל באלמוג ובמה שהוא הציג .
אלמוג אוהד של באר שבע ולא של דור מיכה .
רצונו הוא שהמועדון יהיה נקי ועבודתו היא לחשוף סיפורים כאלו .
אם אלמוג הביא דברי אמת - זה פותח פה וואחאד סיפור על התנהלות המשטרה ואיך היא חוקרת דברים . השם ישמור .
אבל לפני שאתם ממהרים לחרוץ גורלות ולאחר שראינו פה בשנים האחרונות פרשה אחת או שתיים דומות אני אומר : חכו רגע .
משפט שדה הוא עדיין משפט שדה . הוא לא משפט צדק .
לא שמענו עדיין את הצד של השחקנים . מאמין שזה יתפרסם בקרוב .
מזכיר לכם שגם אלונה וגם שחר בכל זאת החליטו להחתים את שניהם . יש לי הרגשה שברדה יעשה הכל כדי שלפחות הערב מיכה לא יהיה פקטור משמעותי כמו שעשה אתמול בכר עם אצילי - שיתף אותו 12 דק' כדי שלא ידברו עליו . נראה עוד כמה שעות .
מה יגיד להגנתו אדון מיכה אם אלה עובדות? התבטאויות של סוטה
אשכרה מתלהב שהן קטינות
להקיא עליו

אם ז'וס עף מפה על מלחייה אז מיכה צריך לעוף שלשום

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Sir Alex Ferguson כתב:
27 יולי 2022, 23:15
עו״ד שלהם הכחיש את ההודעות שציטטו בכתבה וטען שכל החומרים האמיתים נחשפו למשטרה ולכן היא החליטה לסגור את התיק ועוד מחוסר אשמה (שזה אומר זיכוי מוחלט, בניגוד לחוסר בראיות או חוסר עניין לציבור שזה בעצם אנחנו חושבים שביצעת את העבירה אבל אין לנו את היכולת להוכיח/לא משתלם לנו להשקיע את המשאבים להוכיח שאתה אשם).

מה שאני לא מבין, אם ההודעות אכן נכתבו, ויש כאן חשיפה גדולה, למה לא חשפו את כל השמות? למה ציינו ״שחקן בכיר בנבחרת ישראל״ ו״שחקן אחד בקבוצה גדולה״ ״שחקן שני בקבוצה גדולה״ וכן הלאה?
העורך דין לא אמר שהתמלולים לא נכונים. הוא אמר שלא היה סמים והמשטרה לא הלכה לכיוון הזה.
גם בתמלולים לא היה רשום סמים, היה רשום אבקה וכאלה.
ולכן אי אפשר הקושי להאשים אותם שם גדול יותר, אבל ברור לכולם למה התכוונו.
לגבי הגיל הם ידעו שהם קטינות, אבל חשבו בגיל החוקי.
אצילי צוטט שם אומר אם היה לה לפני שבוע 16 זה חוקי? וענו לו הכל תופס.
ומבחינת הוכחות (ועו"ד חזק) אצילי מראה שחשב שהיא בת 16 ומעלה.
חוקי אבל מסריח. הכתבה לא באה להראות שהם אשמים ושצריך לפתוח מחדש, הכתבה באה להראות את הגועל נפש של שחקנים (או יותר נכון שחקן) שמייצגים את הכדורגל הישראלי, ויותר באה להרגיע את שאר ה" כוכבים" שלהתעסק עם קטינות ובחורות יכול לסבך אותם.

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

התיק נסגר והכל היה ידוע אבל שלאלמוג בוקר בא לעשות טייזר על הגב שלנו וכולם כאן אוכלים את זה
תתמכו בשחקן מבחינה מקצועית

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

מה שמפתיע במקרה של מיכה הוא הפער בין ההתנהגות שלו במגרש להתנהגות מחוצה לו.
קל להפנות את האצבע אל מיכה ולנקות את המצפון, אבל נראה שהתופעה הזו היא ישראלית מאוד.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

gooner כתב:
28 יולי 2022, 07:40
נראה שהתופעה הזו היא ישראלית מאוד.
+1
לצערי אנחנו חיים בתקופה שאפילו המורים/מורות של הילדים שלנו מעשנים ג'וינטים בחניה של בית ספר(כדי שלא יהיה ריח בתוך בית הספר)

אבא שלי ז"ל, תמיד היה אומר שלמרות כל הקשיים שהוא עבר כשהוא עלה לארץ מצפון אפריקה, כמו מעברה, ואח"כ בית קטן עם משפחה מרובת ילדים, קשיים כלכליים, תסכול... החיים שלנו(שלי ושל אחים שלי) הרבה יותר קשים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
27 יולי 2022, 23:56
הסבירו פה מספיק מה ההבדלים בין היום לאתמול.
תמלולים קשים ביותר לכל אדם עם קצת מוסר. אין לי ספק שאם היו מפורסמים לפני שמיכה מצטרף, אלונה לא מחתימה אותו בחיים.
אני חושב שיש כאן או צביעות או היתממות.
כולנו ידענו באיזה פרשה מדובר, זה שעכשיו יוצאים ציטוטים לגבי אותה פרשה לא אמור לשנות את העובדה שהאקט היה אותו אקט, הגיל של הבנות לא השתנה והרמה המוסרית של אצילי ומיכה לא השתנתה.

אלונה החתימה את מיכה למרות הפרשה משתי סיבות:

1. היום מיכה הוא אולי צל של השחקן שהיה (נחזור לזה בהמשך מעוד כיוון), אבל כשהתחילו הדיבורים איתו הוא היה סך הכל עונה וחצי מהעונה שזכה בשחקן העונה וסיים מלך בישולים. בעיני אלונה הוא היה אמור להיות מה שאצילי במכבי חיפה, שחקן שיכול להוביל אותנו לאליפות, ולכן היא הלכה עליו. אם היו קוראים לו אביב סולומון שמשחק בכפר סבא ומואשם במה שמואשם אלונה בחיים לא הייתה מחתימה אותו (ומשקר מי שטוען אחרת. כשמישהו מספיק טוב מקצועית אז קל הרבה יותר לסלוח לו. אין לי ספק שגם כאן אם מיכה היה נותן עונה שעברה עונה עם מספרים כמו אצילי ומוביל אותנו לאליפות כשהוא שחקן העונה רוב התגובות כאן היו אחרות לגבי הכתבה).

2. שחר החתים את אצילי, עשה את זה לפני אלונה כמובן ולכן כבר היה מישהו אחר שספג את האש והכשיר את הקרקע ויותר מזה הראה גם לאלונה שלטווח הרחוק זה ישכח מהר מאוד ובסוף אולי ישאר לה ביד שחקן ישראלי בולט שבנסיבות אחרות לא היה מגיע אליה ואולי גרוע יותר מגיע ליריבה אחרת ומחזק אותה.

אלונה לא תמימה ולא פראיירית ובטח לא טיפשה, היה ידעה בדיוק במה מדובר אחרת מכבי שמיכה היה הסמל שלה ושחקן חשוב בה לא הייתה זורקת אותו לקפריסין כמו שזרקה. היא עשתה את השיקולים שלה כששני הדברים למעלה הוליכו אותה. ואם מיכה היה מתפוצץ כאן כמו שחשבה מבחינה מקצועית, אף אחד לא היה מדבר על שחרור מיכה (אולי המיעוט בקהל שלנו), ושוב כותב את זה מישהו שהוא מהמבקרים הכי גדולים של מיכה, אבל קשה לו מאוד עם צביעות (מקווה שזה סתם תמימות) רק בגלל ציטוטים שגם הם לא בטוח מדויקים/נכונים ובכל מקרה אומרים בשפה נמוכה ובוטה את מה שידענו על מיכה ואצילי מבחינה מוסרית על אותה פרשה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

ברור שהיא ידעה.

הרי היא קיבלה מאות טלפונים והודעות מארגוני נשים, גברים, חכיו"ת ועיתונאים שביקשו ממנה לא להחתים את השחקן.
מן הסתם שחלק גדול מהם ידעו על כל הפרטים בחקירה.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

שמעון א כתב:
28 יולי 2022, 08:27
ברור שהיא ידעה.

הרי היא קיבלה מאות טלפונים והודעות מארגוני נשים, גברים, חכיו"ת ועיתונאים שביקשו ממנה לא להחתים את השחקן.
מן הסתם שחלק גדול מהם ידעו על כל הפרטים בחקירה.
כולנו ידענו. השאלה מה.
לא חושב שיש מישהו שלא מופתע מהתוכן, מהמילים ומהתפקיד שלו בחגיגות שהתגלה אתמול.
וזו הנקודה, לא אם ידעו שהיה משהו שהוגדר כלא פלילי. זה לא חדש לאף אחד.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

אין ספק שזאת פרשה חמורה ונוראית .

צריך לזכור שזה טלוויזיה וחדשות 13 מנסים לייצר באז על חשבון השניים.
לא היה משהו חדש תחת השמש כולנו ידענו על הגועל .
אבל
אני חושב שיש שם ציטוטים מגמתיים, כי אם באמת אלו הציטוטים איך המשטרה לא עצרה אותם ? איך המשטרה סגרה את התיק?

אם זה באמת שקרי כמו שהעו״ד טוען שיתבעו את החדשות . רק ככה נדע מהי האמת האמיתית .

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

אתם מדברים כאילו הבחורות לא היו מודעות למעשיהן. עובדתית בהודעות אחת מהן כותבת - "אתה מוכן למחר"?

אני מאמין שרוב שחקני הכדורגל בישראל מתנהגים באופן דומה, ובכלליות ככה זה בתעשיית המפורסמים, הכל שם סליזי וזול, לא רואה בזה דבר רע, טבעי לגמרי.
נערך לאחרונה על ידי yosisa ב 28 יולי 2022, 09:21, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

שמעון א כתב:
28 יולי 2022, 07:59
+1
לצערי אנחנו חיים בתקופה שאפילו המורים/מורות של הילדים שלנו מעשנים ג'וינטים בחניה של בית ספר(כדי שלא יהיה ריח בתוך בית הספר)
מי המורה שלך שמעון. כל המורות פה אותו דבר, האבקה היחידה שהן מכירות זה קפה נמס עלית בחדר מורים בכוס מזכוכית.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

yosisa כתב:
28 יולי 2022, 09:10

אתם מדברים כאילו הבחורות לא היו מודעות למעשיהם. עובדתית בהודעות אחת מהן כותבת - "אתה מוכן למחר"?

אני מאמין שרוב שחקני הכדורגל בישראל מתנהגים באופן דומה, ובכלליות ככה זה בתעשיית המפורסמים, הכל שם סליזי וזול, לא רואה בזה דבר רע, טבעי לגמרי.
"מודעות למעשיהם" , הם היו בנות 15 ומשהו בחייאת.
יש סיבה שיש הפרדה בחוק בין קטינים לבוגרים ולמה הסכמה בגיל כזה לא רלוונטית.

הציטוט השני הזוי, באמת אין לי מה להגיד לך.
:צעיף:

שלח תגובה