דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ynwa_80

Re: דור מיכה

שליחה על ידי ynwa_80 »

חלילה בלי לפגוע בחומרת הדברים בעבר . אך יש לי הרבה חברים שעובדים במסגרות שונות של חינוך מיוחד בבאר שבע והם אומרים שהיו השנה עשרות מקרים שבהם דור הגיע לבקר את הילדים ולשחק איתם.
יכול להיות שהוא עבר תהליך ונמצא היום במקום אחר

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

yarinbenizri94 כתב:
02 אוגוסט 2022, 10:43
מעודד לדעת שיש בקהל לא מעט אוהדים שרואים את המקרה הזה בחומרה הראויה.
צריך דרך מאורגנת להציף את זה למעלה.
לא מבין למה זה טוב ולמה זה יועיל?
הבן אדם עשה טעות,התנצל עושה רושם גם שמכה על חטא.
מה אנחנו חיות? צריך לדעת גם לסלוח ולהתקדם.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

"מוֹדֶה וְעֹזֵב יְרֻחָם" הוא פסוק המבטא את רחמנותו של ה', ופתח התשובה שתמיד פתוח בפני עוברי עבירה.
מקורו בספר משלי: ”מְכַסֶּה פְשָׁעָיו לֹא יַצְלִיחַ וּמוֹדֶה וְעֹזֵב יְרֻחָם“[1].

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

כשחקן כדורגל אני אבחן נטו על המגרש, לא אשרוק לו בוז.
הוא לכאורה שחקן בכיר, וחובת ההוכחה עליו ואני מאוכזב ממנו שלא עשה את הקבוצה שלו.

הטענות צריכות להיות לאלונה, לאחר שיצאה בהכרזה שחזרה, החתימה אותו כישראלי בכיר זול למול עזיבת ז'וסואה כנגד כל עמותת נשים/שת"פ שקידמה בנושא.

נ.ב מעלה את הדיון שהיה כשרן אמר שיחתום לפני שנה וחצי.
viewtopic.php?f=12&t=17429&p=506323&hil ... 94#p506323
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

Red Tiger כתב:
02 אוגוסט 2022, 12:24
לא מבין למה זה טוב ולמה זה יועיל?
הבן אדם עשה טעות,התנצל עושה רושם גם שמכה על חטא.
מה אנחנו חיות? צריך לדעת גם לסלוח ולהתקדם.
נראה לי שהתבלבלת, מי שלא מוכן לעבור לסדר היום על מה שהם עשו הוא לא חיה, ההפך אולי הוא הנכון. לאיש דור מיכה אולי מגיע סליחה, זה בינו, לבין מצפונו משפחתו ואלוהיו. לשחקן כדורגל הידוען דור מיכה נדרש לדעתי לאמות מוסר קפדניות בגלל הסטאטוס שלו. וכמו בכל מערכת חברתית הכלי הכמעט יחידי שיש לחברה להתמודד עם זה היא שלילת תואר הידוען/כדורגלן בכיר שהחברה העניקה לו. זה לגמרי בינארי, אנחנו או עושים ומסמנים את הכללים שאנחנו רוצים שחברה שלנו תפעל בתוכם, או שלא - ומנרמלים את ההתנהגות.
לגבי שלילת התואר פה יכולה להיות שאלה מה זה אומר. מיץ גולדאהר שכנראה היה מודע לכל הפרטים בפרשה הכתיב הצורה ברורה את הנורמות החברתיות שהוא מצפה מהמועדון שלו. אני מתקשה מאוד להבין למה אנחנו לא יכולים להתיישר לפי הסטנדרטים האלה, מה יש במכבי שאין לנו?

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

rkuka כתב:
02 אוגוסט 2022, 17:05
נראה לי שהתבלבלת, מי שלא מוכן לעבור לסדר היום על מה שהם עשו הוא לא חיה, ההפך אולי הוא הנכון. לאיש דור מיכה אולי מגיע סליחה, זה בינו, לבין מצפונו משפחתו ואלוהיו. לשחקן כדורגל הידוען דור מיכה נדרש לדעתי לאמות מוסר קפדניות בגלל הסטאטוס שלו. וכמו בכל מערכת חברתית הכלי הכמעט יחידי שיש לחברה להתמודד עם זה היא שלילת תואר הידוען/כדורגלן בכיר שהחברה העניקה לו. זה לגמרי בינארי, אנחנו או עושים ומסמנים את הכללים שאנחנו רוצים שחברה שלנו תפעל בתוכם, או שלא - ומנרמלים את ההתנהגות.
לגבי שלילת התואר פה יכולה להיות שאלה מה זה אומר. מיץ גולדאהר שכנראה היה מודע לכל הפרטים בפרשה הכתיב הצורה ברורה את הנורמות החברתיות שהוא מצפה מהמועדון שלו. אני מתקשה מאוד להבין למה אנחנו לא יכולים להתיישר לפי הסטנדרטים האלה, מה יש במכבי שאין לנו?
לא מתבלבל ולא נעליים זאת דעתך וזאת דעתי.
מעשה שפל ולא ראוי,זכותך גם להחרים את הקבוצה הכל טוב.
אני בדעה שאתם הולכים רחוק מדי בטח ובטח שדור מיכה ספציפית התנצל,התמסד ועושה הכל היום בשביל לכפר על מעשיו.
זה ההבדל בין היהודי הרחמן לערבי הנקמן,זהו.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

Red Tiger כתב:
02 אוגוסט 2022, 19:54
לא מתבלבל ולא נעליים זאת דעתך וזאת דעתי.
מעשה שפל ולא ראוי,זכותך גם להחרים את הקבוצה הכל טוב.
אני בדעה שאתם הולכים רחוק מדי בטח ובטח שדור מיכה ספציפית התנצל,התמסד ועושה הכל היום בשביל לכפר על מעשיו.
זה ההבדל בין היהודי הרחמן לערבי הנקמן,זהו.
אחי, אתה כן התבלבלת.
זה ההבדל בין להחליק, לעגל פינות, לקרוץ , לבין להציב גבולות ברורים שאותם לא עוברים!
ככה נראית המדינה. אין דין ואין דיין.
שיילך לעזאזל מיכה שהכניס אותנו לכל החרא הזה. היה לי יותר נוח לדון בזה כשהוא משחק בקבוצה אחרת. אבל לא עושים רק מה שנוח- עושים מה שנכון !

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

סימיוני כתב:
02 אוגוסט 2022, 20:23
אחי, אתה כן התבלבלת.
זה ההבדל בין להחליק, לעגל פינות, לקרוץ , לבין להציב גבולות ברורים שאותם לא עוברים!
ככה נראית המדינה. אין דין ואין דיין.
שיילך לעזאזל מיכה שהכניס אותנו לכל החרא הזה. היה לי יותר נוח לדון בזה כשהוא משחק בקבוצה אחרת. אבל לא עושים רק מה שנוח- עושים מה שנכון !
עזוב את מיכה כרגע,שים אותו בצד.
אנשים עושים טעויות,חלקם מרוע חלקם בטיפשות.
על הרעים אין לי חמלה,על הטיפשים אני צריך לדעת לסלוח ומיכה ואצילי אלה שני טיפשים שאם תחזיר אותם אחורה אין סיכוי שעושים כזאת טעות שוב.
אישית,ירד לי ממנו רצח אבל אני גם יודע ממרומי שנותיי להבדיל בין הטיפש לרע.
קח סתם דוגמא את אייל גולן,זה אחד שאין לי חמלה עליו למה הוא רע.
תשאל אותי מה ההבדל? כי מי שעושה את זה בגיל 50 אז הוא בן אדם רע ושפל ומי שעושה את זה כרווק מתלהב בגיל 26 אז הוא סתם אהבל.
וחוץ מזה,יש לנו בעלת בית בקבוצה בדגש על בעלת,אם היא החליטה להחזיר אותו,מה החליטה? יותר נכון התאבדה עליו אז כנראה שגם היא יכולה למחול ולהתקדם.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

Red Tiger כתב:
02 אוגוסט 2022, 20:37
על הרעים אין לי חמלה,על הטיפשים אני צריך לדעת לסלוח ומיכה ואצילי אלה שני טיפשים שאם תחזיר אותם אחורה אין סיכוי שעושים כזאת טעות שוב.
תשאל אותי מה ההבדל? כי מי שעושה את זה בגיל 50 אז הוא בן אדם רע ושפל ומי שעושה את זה כרווק מתלהב בגיל 26 אז הוא סתם אהבל.
וחוץ מזה,יש לנו בעלת בית בקבוצה בדגש על בעלת,אם היא החליטה להחזיר אותו,מה החליטה? יותר נכון התאבדה עליו אז כנראה שגם היא יכולה למחול ולהתקדם.
גם הצעירים העבריינים ששמים גיפה על הראש ומבקשים מחילה, בדרך כלל זוכים לה.
ישנה קלות בלתי מתקבלת על הדעת של החלקה וסלחנות שמגדירה נורמות מפחידות.
זה קיים בכל תחום במדינה: חינוך( אני אדם שהציל הרבה נערים מפשע ולא כי ריחמתי עליהם), בצבא, בבתי משפט, בפוליטיקה, בהכל!
אנשים עושים דברים חמורים ולא משלמים מחיר וזה נותן לגיטימציה להמשיך ולרדת למטה בסולם הערכים. פלא שהפשע בארץ נהיה משתלם?
אז תגידו שנסחפתי. לא, אני לא. תראו איך אנחנו נראים ולאיזה כיוון הולכים בגלל כל סלחנות היתר הזאת. מי שמרוצה, שיבושם לו.
אני חושב שהשינוי יתחיל מזה שהחברה תוקיע קקות כאלה ולא כל אחד יתעורר רק כאשר זאת הבת שלו!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

סימיוני כתב:
02 אוגוסט 2022, 21:39
גם הצעירים העבריינים ששמים גיפה על הראש ומבקשים מחילה, בדרך כלל זוכים לה.
ישנה קלות בלתי מתקבלת על הדעת של החלקה וסלחנות שמגדירה נורמות מפחידות.
זה קיים בכל תחום במדינה: חינוך( אני אדם שהציל הרבה נערים מפשע ולא כי ריחמתי עליהם), בצבא, בבתי משפט, בפוליטיקה, בהכל!
אנשים עושים דברים חמורים ולא משלמים מחיר וזה נותן לגיטימציה להמשיך ולרדת למטה בסולם הערכים. פלא שהפשע בארץ נהיה משתלם?
אז תגידו שנסחפתי. לא, אני לא. תראו איך אנחנו נראים ולאיזה כיוון הולכים בגלל כל סלחנות היתר הזאת. מי שמרוצה, שיבושם לו.
אני חושב שהשינוי יתחיל מזה שהחברה תוקיע קקות כאלה ולא כל אחד יתעורר רק כאשר זאת הבת שלו!
אני דווקא אתחיל מסוף דבריך.
מי שיתעורר במקרה דומה כאשר זאת הבת שלו כדאי שיתחבא מאחורי סלע גדול ולא ייצא ממנו,כי אם זה החינוך שהוא נתן לבת שלו (והכל מתחיל מהבית) אין לו להלין אלה על עצמו והדרך שחינך את ילדיו.
שורה תחתונה,מיכה לא עבריין ואל תשים אותו באותה סקלה של עבריינים צעירים.
בחור טיפש שטעה,ישאר או לא בב״ש זה לא כזה מעניין אותי זה החלטה של אלונה.
הצביעות התקשורתית שהולכת על הראש שלהם כי זה נוח מאשר למשל לעשות כתבת תחקיר על איך השתלטו ארגוני הפשיעה במדינה על מספרי מועדונים חלקם בכירים מאוד בכדורגל,זה מרגיז אותי.
חבורת עיתונאים פחדנים.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

yarinbenizri94 כתב:
02 אוגוסט 2022, 10:43
מעודד לדעת שיש בקהל לא מעט אוהדים שרואים את המקרה הזה בחומרה הראויה.
צריך דרך מאורגנת להציף את זה למעלה.
ומה זה ייתן לך בטח גם תקבע למועדון איזה שחקן יהיה פה ואיזה לא רוצה אותו אל תעודד אותו נקודה

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

dudu9998 כתב:
02 אוגוסט 2022, 21:56
ומה זה ייתן לך בטח גם תקבע למועדון איזה שחקן יהיה פה ואיזה לא רוצה אותו אל תעודד אותו נקודה
מהגישה שלך אפשר להבין שאין או לא צריכה להיות לאוהדים של המעודון שום יכולת השפעה על ההתנהלות של המועדון. האחריות שלנו מתחילה ונגמרת בללבוש אדום לשיר לפני משחק ולצרוח בשערים.
אני חושב שיש לנו קצת יותר אחריות/כח ממה שמוצג כאן. המועדון אמור לייצג קהילה. ללבוש את המדים אמור לסמן משהו עבור השחקנים שלובשים אותם. הערכים האלה אמורים להיות מוכתבים על ידי חברי הקהילה (הקהל) והמועדון בסינרגיה. מועדון שלא מתאים את עצמו לערכי הקהילה שלו נהיה לא רלוונטי הפועל ירושלים (לפני שקטמון לקחו את השם בחזרה), הפועל פתח תקווה, עירוני אשדוד הן כמה דוגמאות שעולות לי לראש.
התפקיד שלנו (ואפילו האחריות) היא לנסות לעבוד עם המועדון על מנת להכתיב את הערכים המקובלים עלינו. להראות למועדון את חוסר שביעות הרצון זה לא בגידה במועדון, להפך, זאת צריכה להיות הדרך שלנו לסמן למועדון את הדרך.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 אוגוסט 2022, 10:23
אם מישהו חשב שמיכה "בחור טוב" או שהוא טמן את ראשו בחול בגלל שמיכה חתם כאן וזה התאים לו, או שהוא באופן מכוון התעלם מכל התמונות/סרטונים/המידע שפורסם בנושא גם בתקשורת וגם בקבוצות השונות שממנו ניתן היה להבין בקלות שהוא רחוק מלהיות "בחור טוב".
ושוב, כמו שכבר כתבתי הדיון מוצה מבחינתי.
בסדר משה.
כולנו ידענו הכל לפני שנתיים, לכולנו היה ברור שהייתה לו כוונה להביא אבקה, שרצה לסדר עוד קטינה לעוד חבר, שיזם, הוביל, רץ לצלם ולשתף בוואטסאפ, שתכנן בקפידה ועשה את הכל בגיל 28 כשהוא במודעות מלאה שהן בנות פאקינג 17!!!
כולנו ידענו הכל, העלמנו עין, אנחנו צבועים, אתה איש של אמת.
באמת טוב שמיצית את הדיון הזה, אכזבת פה ברמה האישית והמוסרית וממך לא ציפיתי, וזה ייאמר לזכותך.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

4 לב אדום כתב:
02 אוגוסט 2022, 10:12
בערך כל משפט שני רשמת "לכאורה" .
זה מסכם פחות או יותר מה ידוע לך ומה לא . כמו כולנו אגב .
העניין נטחן בתקשורת יותר מבית המשפט והמשטרה .
גם לא היתה פה השתקה או התעלמות . כולם הגיבו - המועדונים , השחקנים , התקשורת והמשטרה .
לא הייתה פה תמימות מאף צד בפרשה וכמובן שהאחריות במקרים כאלה תמיד תהיה על הצד הבוגר . אף אחד גם לא חולק על החטא המוסרי . פלילית זה נבדק והם נמצאו מחוסרי אשמה . אין יותר clear cut מזה . ואני מניח שגם עכשיו התקשורת לא יודעת 30% מהחומר וגם לא תדע למרות שיש עניין לציבור . הספק היחיד שיש לי זה לגבי איכות החקירה המשטרתית וגם זה בגלל שההתכתבויות הודלפו . רק לא ברור מי הדליף , אומרים שיש צד שלישי . בכל מקרה - השחקנים כמובן אינם הקורבן ואם כבר יש אחד שהתיישר זה מיכה . הראשון להתנצל פומבית ולהגיב פומבית היה הוא . ולא הבחור הירוק שמקבל הוראות מהבוס הגועלי שלו שבזכות באר שבע "נאנסו" בעל כורחם ולצערם להגיב וכמובן כדמגוגיה זולה השחילו בתגובה גם את העובדה שאצילי מתנדב איפשהו במשהו שקשור לניצולי שואה . כאילו אם תשרבב את המילה שואה הפכת את התגובה והדרך לראויה . מועדון ירוק בזוי ומנותק .
אח שלי יקר, קודם כל אצילי לא מעניין אותי והוא בזוי בדיוק כמו מיכה מבחינתי אבל הוא לא בקבוצה שלי ושיילך כןסעמק.
רוצה בלי לכאורה?
בבקשה:
א. דור מיכה רצה להביא אבקה לילדות בנות 17 בלי לכאורה.
ב. דור מיכה ניהל שיח ישיר ותיאם, תכנן והוביל מפגש מיני בגיל 28 יחד עם חבר נשוי עם אישה בהריון בבית במטרה ״להתרסק״ עם ילדות בנות 17! בלי לכאורה.
ג. דור מיכה בטוח שילדות בנות 17 עושות סמים בגובה שלו ולכן זה לא נורא אם תהיה אבקה במפגש.
ד. דור מיכה, תוך ניצול מעמדו וגילו ניסה לארגן ערב של אורגיה המונית, 3*3 (ממש קטרגל בשכונה) עם קטינות (להזכירכם מתחת לגיל 18 זה קטינה) שכולל אלכוהול ואבקות כדי ״לסדר״ עוד חבר שלו, בלי לכאורה.
ה. דור מיכה לא התנצל בפני הבנות בפומבי מעולם.
ו. דור מיכה רץ לפרסם ולספר על האורגיה שלו ושל אצילי לכל החבר׳ה בוואטסאפ.
ז. דור מיכה התנהג באופן מכוער, נצלני, נרקסיסטי, אנוכי, שוביניסטי והכל לצורך סיפוק וריגוש מיני מבלי לחשוב לשניה מה הוא עושה ומה ההשלכות.

כל זה בלי לכאורה, אמת דיברתי מכיר? יופי.
לאחר שכל זה נאמר, דור מיכה לא צריך לשבת בכלא, הוא לא צריך להיתלות בכיכר העיר וגם לא צריך לסקול אותו באבנים.
דור מיכה גם לא ראוי להיות כדורגלן בהפועל באר שבע שמרוויח כ-100 אלף שקל בחודש, הוא לא ראוי להיות מודל לחיקוי, מוביל דעת קהל ולהינות מפרסום והטבות.
דור מיכה מבחינתי צריך לפרוש מכדורגל מקצועני ולעשות לביתו ולהתעסק בחייו האישיים ולהמציא את עצמו מחדש מחוץ לחיים הציבוריים, שיהיה לו רק בריאות ובהצלחה בהמשך, הוא לא יכול להישאר פה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Red Tiger כתב:
02 אוגוסט 2022, 20:37
הוא היה בן 28 כשהן היו בנות 15 ולתפיסת מיכה 17 ולתפיסת אצילי 16 ושבוע. הם גם לא טרחו באמת לבדוק לעומק מה הגיל וכנראה בתוך תוכם גם אם האמינו שהן פחות העלימו עין ושמחו שהבנות שיקרו, לא ת.ז מזויפת ולא נעליים.
אל תאנוס את המציאות כדי להחזיק טיעון.
אלה פערים לא נורמליים ולא היה אמור להתעסק איתן בכלל, יכןל היה להתעסק עם מיליון אחרות מעל גיל 23-24 ואף אחד לא היה בא בטענות, אולי על האבקה וגם אז זה היה עובר אחרי יום ורבע.

שלח תגובה