דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dudu9998

Re: דור מיכה

שליחה על ידי dudu9998 »

rkuka כתב:
03 אוגוסט 2022, 00:02
מהגישה שלך אפשר להבין שאין או לא צריכה להיות לאוהדים של המעודון שום יכולת השפעה על ההתנהלות של המועדון. האחריות שלנו מתחילה ונגמרת בללבוש אדום לשיר לפני משחק ולצרוח בשערים.
אני חושב שיש לנו קצת יותר אחריות/כח ממה שמוצג כאן. המועדון אמור לייצג קהילה. ללבוש את המדים אמור לסמן משהו עבור השחקנים שלובשים אותם. הערכים האלה אמורים להיות מוכתבים על ידי חברי הקהילה (הקהל) והמועדון בסינרגיה. מועדון שלא מתאים את עצמו לערכי הקהילה שלו נהיה לא רלוונטי הפועל ירושלים (לפני שקטמון לקחו את השם בחזרה), הפועל פתח תקווה, עירוני אשדוד הן כמה דוגמאות שעולות לי לראש.
התפקיד שלנו (ואפילו האחריות) היא לנסות לעבוד עם המועדון על מנת להכתיב את הערכים המקובלים עלינו. להראות למועדון את חוסר שביעות הרצון זה לא בגידה במועדון, להפך, זאת צריכה להיות הדרך שלנו לסמן למועדון את הדרך.
אל תוציא לי מילים מהפה נתחיל מזה כל מה שאמרת מתאים לניהול של עמותה ברוך השם הפועל באר שבע לא במצב הזה ונתחיל מזה שתפקידו העיקרי של הקהל הוא לעודד וכן הקהל צריך להיות שותף לדברים אבל מה שאתה אומר חורג לגמרי בגלל שמה שמיכה עשה שלקבוצה אין קשר למקרה אז להעיף אותו באיזה סרט אתם חיים הוא רק התבטא בעד הקבוצה ואמר כמה טוב לו פה וכמה מרגיש פה בבית צאו מהסרט שאתם חיים בו ושחררו את הבנאדם הוא יצא זכאי!!!!
לא רוצים אותו תשבו בשקט אל תעודדו אותו כי לקבוע להנהלה איזה שחקן יהיה פה בטח ובטח שהשחקן לא עשה כלום כנגד המועדון או הקהל
וכן אני גם חושב שזה גועל נפש של מקרה וזה מבחיל אבל יש מערכת משפט והיא קבעה שהוא זכאי אז תתקדמו ושחררו את הסיפור

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב:
03 אוגוסט 2022, 02:47
בסדר משה.
כולנו ידענו הכל לפני שנתיים, לכולנו היה ברור שהייתה לו כוונה להביא אבקה, שרצה לסדר עוד קטינה לעוד חבר, שיזם, הוביל, רץ לצלם ולשתף בוואטסאפ, שתכנן בקפידה ועשה את הכל בגיל 28 כשהוא במודעות מלאה שהן בנות פאקינג 17!!!
כולנו ידענו הכל, העלמנו עין, אנחנו צבועים, אתה איש של אמת.
באמת טוב שמיצית את הדיון הזה, אכזבת פה ברמה האישית והמוסרית וממך לא ציפיתי, וזה ייאמר לזכותך.
שוב אני כותב, תעשה חיפשו בגוגל, תראה את הפרסומים שהיו כאן לפני שנתיים, כבר אז היה ברור שהוא לא "בחור טוב".
עזוב צביעות, לא הייתה לי כוונה לפגוע, אבל מי שמדבר עכשיו יותר משנתיים לאחר הפרשה, ואחרי שהתיק הפלילי נסגר מ"חוסר אשמה" על לשרוק בוז במגרש או להחרים את המועדון, הוא לטעמי מושפע יותר מידי מהשיח התקשורתי שנוצר בעקבות כתבה שהייתה לה אג'נדה מאוד ברורה.
מיכה מבחינתי הוא אותו מיכה, ודי ברור שאם לא היה נולד בגבעתיים, וגר כל החיים במרכז, ומשחק שנים במכבי תל אביב, ונראה שקט, וחנון משהו במראה החיצוני, הדימוי שלו היה אחרת לגמרי משחקן שנולד בבאר שבע, משחק בהפועל באר שבע ומואשם בעבירה/התנהגות דומה (זוכרים את הכותרת כשאסי רחמים נעצר בזמנו בכל הפרשה שהייתה ב - 2006? "ראש ארגון פשע" זעקו הכותרות, כשכולנו מכירים את אסי וידענו שזה שטויות ושהוא חף מפשע, אבל לאנשים מבחוץ קל לצאת בכותרות כאלה נגד אסי רחמים מהדרום בעוד שדור מיכה ממכבי תל אביב גם אחרי שהפרשה התפוצצה עדין נחשב "בחור טוב").
ושוב, באמת שאתה גורר אותי שוב לדבר על נושא שמוצה מבחינתי, ורק מדגיש שוב, מבחינתי מיכה היה אדם לא ראוי ונשאר אדם לא ראוי, ולכן הכתבה האחרונה לא שינתה את דעתי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

oranu כתב:
03 אוגוסט 2022, 02:56
אח שלי יקר, קודם כל אצילי לא מעניין אותי והוא בזוי בדיוק כמו מיכה מבחינתי אבל הוא לא בקבוצה שלי ושיילך כןסעמק.
רוצה בלי לכאורה?
בבקשה:
א. דור מיכה רצה להביא אבקה לילדות בנות 17 בלי לכאורה.
ב. דור מיכה ניהל שיח ישיר ותיאם, תכנן והוביל מפגש מיני בגיל 28 יחד עם חבר נשוי עם אישה בהריון בבית במטרה ״להתרסק״ עם ילדות בנות 17! בלי לכאורה.
ג. דור מיכה בטוח שילדות בנות 17 עושות סמים בגובה שלו ולכן זה לא נורא אם תהיה אבקה במפגש.
ד. דור מיכה, תוך ניצול מעמדו וגילו ניסה לארגן ערב של אורגיה המונית, 3*3 (ממש קטרגל בשכונה) עם קטינות (להזכירכם מתחת לגיל 18 זה קטינה) שכולל אלכוהול ואבקות כדי ״לסדר״ עוד חבר שלו, בלי לכאורה.
ה. דור מיכה לא התנצל בפני הבנות בפומבי מעולם.
ו. דור מיכה רץ לפרסם ולספר על האורגיה שלו ושל אצילי לכל החבר׳ה בוואטסאפ.
ז. דור מיכה התנהג באופן מכוער, נצלני, נרקסיסטי, אנוכי, שוביניסטי והכל לצורך סיפוק וריגוש מיני מבלי לחשוב לשניה מה הוא עושה ומה ההשלכות.

כל זה בלי לכאורה, אמת דיברתי מכיר? יופי.
לאחר שכל זה נאמר, דור מיכה לא צריך לשבת בכלא, הוא לא צריך להיתלות בכיכר העיר וגם לא צריך לסקול אותו באבנים.
דור מיכה גם לא ראוי להיות כדורגלן בהפועל באר שבע שמרוויח כ-100 אלף שקל בחודש, הוא לא ראוי להיות מודל לחיקוי, מוביל דעת קהל ולהינות מפרסום והטבות.
דור מיכה מבחינתי צריך לפרוש מכדורגל מקצועני ולעשות לביתו ולהתעסק בחייו האישיים ולהמציא את עצמו מחדש מחוץ לחיים הציבוריים, שיהיה לו רק בריאות ובהצלחה בהמשך, הוא לא יכול להישאר פה.

מורגש שהנושא מאוד בוער בעצמותיך ואתה מאוד חד וברור בדעתך אבל אם אתייחס לנקודות שפרטת - שים לב :

א. דור מיכה רצה - על רצון ומחשבות כמדומני אי אפשר להעמיד לדין וכך גם טענה פרקליטת המשטרה
ב. דור מיכה ניהל , תיאם , תכנן והוביל - בוא נגיד שהיה שותף כי הוא לא היה שם לבד . אגב - גם הבנות שותפות כי היה שם קשר ארוך אם אני זוכר נכון - הם לא הכירו שבוע לפני המקרה . למרות שטענת שאצילי לא מעניין אותך - טרחת להזכיר שהיה נשוי עם אישה בהריון כדי להעצים את המעשה של דור . המשטרה לא חשבה שיש כאן אלמנט פלילי .
ג. דור מיכה בטוח - אז הוא בטוח ... אז מה ? אז אמר ! כל מה שהוא אומר קדוש או מצריך הבלטה או התייחסות ? אני בטוח שהוא אומר עוד המון שטויות . שום עניין פלילי
ד. דור מיכה ניסה לארגן - ראה סעיף א'
ה. התנצל בפומבי על המקרה . בטח שלא בפני הבנות כי הוא הוטעה על ידן . אבל עןד נגיע לזה בהמשך
ו. לא אני ולא אתה יודעים מה הוא פירסם או לא פירסם בדיוק
ז. מישהו פה בפורום כבר כתב לך שהוא יצא טיפש לחלוטין והתנהג כמו ילד .

לסיכום - התראיינה פרקליטת המשטרה בפומבי בכתבה רחבה . מזכיר לך שוב שלדעתי לא ראינו 30% מההתכתבויות/שיחות/ראיות . מובן שקל להיצמד למה שיודעים וללכת עם זה ולגבש דעה . אתה שוכח שזה בדיוק מה שמכונה משפט שדה . לא סתם למשפט שדה יש קונוטציה שלילית . דברים מתבררים לעומקם בבית המשפט . שים לב מה קרה כאן - המשטרה בכלל לא הגישה כתבי אישום . הנערות והמשפחות חושבות אחרת ? לגיטימי . שיתבעו .
מוזר לי שהגבת כאן ל- redtiger ורשמת לו שאם היה מדובר באבקה בלבד זה היה נעלם תוך יום ורבע . די סותר את החשיבות הרבה שייחסת לאבקה במקומות אחרים שהגבת .
על כמה דברים אני בהחלט יכול להסכים איתך :

1. אדם בוגר יודע שאם יש ספק - אין ספק . אם היה לו ספק שהן קטינות - תתרחק או תברר .
2. אולי המעשה שהוא עשה כשר עפ"י המשטרה אבל מסריח . הסלבריטאות מביאה איתה אחריות . הוא חייב לקחת על עצמו פעילות חינוכית בקהילה בנושא . הוא גם חייב להתנצל בפני הנערות גם אם הוא בטוח שהוא לא פגע או הוטעה על ידן מהסיבה הפשוטה שבפועל הוא פגע בקטינות .
3. דור מיכה טעה . הוא טעה בהתנהלות , טעה בהחלטות , טעה במחשבות , טעה במוסריות . כמו שרשמת - מה חסר לו בחיים ?
4. כמו שהוא נראה על המגרש , גם הוא בעצמו עוד לא יצא מזה . ניכר שזה עדיין יושב לו בראש . אני מקווה שהעונה אחרי שהסטטוס האישי שלו השתנה , הוא יחזור להציג את מה שהוא יודע . באותה נשימה אני גם אומר שכשהחוזה שלו ייגמר - צריך להיפרד . אנחנו צריכים שחקנים שהראש שלהם נטו בכדורגל , על זה משלמים להם .
נערך לאחרונה על ידי 4 לב אדום ב 03 אוגוסט 2022, 16:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

4 לב אדום כתב:
03 אוגוסט 2022, 16:16
מורגש שהנושא מאוד בוער בעצמותיך ואתה מאוד חד וברור בדעתך אבל אם אתייחס לנקודות שפרטת - שים לב :

א. דור מיכה רצה - על רצון ומחשבות כמדומני אי אפשר להעמיד לדין וכך גם טענה פרקליטת המשטרה
ב. דור מיכה ניהל , תיאם , תכנן והוביל - בוא נגיד שהיה שותף כי הוא לא היה שם לבד . אגב - גם הבנות שותפות כי היה שם קשר ארוך אם אני זוכר נכון - הם לא הכירו שבוע לפני המקרה . למרות שטענת שאצילי לא מעניין אותך - טרחת להזכיר שהיה נשוי עם אישה בהריון כדי להעצים את המעשה של דור . המשטרה לא חשבה שיש כאן אלמנט פלילי .
ג. דור מיכה בטוח - אז הוא בטוח ... אז מה ? אז אמר ! כל מה שהוא אומר קדוש או מצריך הבלטה או התייחסות ? אני בטוח שהוא אומר עוד המון שטויות . שום עניין פלילי
ה. התנצל בפומבי על המקרה . בטח שלא בפני הבנות כי הוא הוטעה על ידן . אבל עןד נגיע לזה בהמשך

לסיכום - התראיינה פרקליטת המשטרה בפומבי בכתבה רחבה . מזכיר לך שוב שלדעתי לא ראינו 30% מההתכתבויות/שיחות/ראיות . מובן שקל להיצמד למה שיודעים וללכת עם זה ולגבש דעה . אתה שוכח שזה בדיוק מה שמכונה משפט שדה . לא סתם למשפט שדה יש קונוטציה שלילית . דברים מתבררים לעומקם בבית המשפט . שים לב מה קרה כאן - המשטרה בכלל לא הגישה כתבי אישום . הנערות והמשפחות חושבות אחרת ? לגיטימי . שיתבעו .
מוזר לי שהגבת כאן ל- redtiger ורשמת לו שאם היה מדובר באבקה בלבד זה היה נעלם תוך שבוע . די סותר את החשיבות הרבה שייחסת לאבקה במקומות אחרים שהגבת .

1. אדם בוגר יודע שאם יש ספק - אין ספק . אם היה לו ספק שהן קטינות - תתרחק או תברר .
2. אולי המעשה שהוא עשה כשר עפ"י המשטרה אבל מסריח . הסלבריטאות מביאה איתה אחריות . הוא חייב לקחת על עצמו פעילות חינוכית בקהילה בנושא .
3. דור מיכה טעה . הוא טעה בהתנהלות , טעה בהחלטות , טעה במחשבות , טעה במוסריות . כמו שרשמת - מה חסר לו בחיים ?
4. כמו שהוא נראה על המגרש , גם הוא בעצמו עוד לא יצא מזה . ניכר שזה עדיין יושב לו בראש . אני מקווה שהעונה אחרי שהסטטוס האישי שלו השתנה , הוא יחזור להציג את מה שהוא יודע . באותה נשימה אני גם אומר שכשהחוזה שלו ייגמר - צריך להיפרד . אנחנו צריכים שחקנים שהראש שלהם נטו בכדורגל , על זה משלמים להם .
אתה מדבר בעיקר על הפן הפלילי והוא מדבר בעיקר על הפן המוסרי.
בשביל הפן הפלילי יש משטרה ובית משפט. בפן המוסרי יש כאן בעיה גדולה ולא סתם כל כך הרבה אנשים(בוגרים בעיקר) לא מסוגלים לקבל שחקן כזה בקבוצת כדורגל שלהם.

אגב אני גאה בקהל שלנו שלא מעלים עין מהסיפור הזה. אם היו מעלים אותו על הכתפיים כפי שעשו לאצילי - הייתי מתבייש והייתי זועם.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

CrazyRed7 כתב:
03 אוגוסט 2022, 16:20
אתה מדבר בעיקר על הפן הפלילי והוא מדבר בעיקר על הפן המוסרי.
בשביל הפן הפלילי יש משטרה ובית משפט. בפן המוסרי יש כאן בעיה גדולה ולא סתם כל כך הרבה אנשים(בוגרים בעיקר) לא מסוגלים לקבל שחקן כזה בקבוצת כדורגל שלהם.

אגב אני גאה בקהל שלנו שלא מעלים עין מהסיפור הזה. אם היו מעלים אותו על הכתפיים כפי שעשו לאצילי - הייתי מתבייש והייתי זועם.
ולכן גם ערכתי והוספתי שהוא גם חייב להתנצל בפני הנערות גם אם הוא בטוח שהוא לא פגע או הוטעה על ידן מהסיבה הפשוטה שבפועל הוא פגע בקטינות ושצריך לסייע להן ולהראות להן בדיוק מה זה מבוגר אחראי . בדיוק ההיפך מפגע וברח .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

dudu9998 כתב:
03 אוגוסט 2022, 09:23
אל תוציא לי מילים מהפה נתחיל מזה כל מה שאמרת מתאים לניהול של עמותה ברוך השם הפועל באר שבע לא במצב הזה ונתחיל מזה שתפקידו העיקרי של הקהל הוא לעודד וכן הקהל צריך להיות שותף לדברים אבל מה שאתה אומר חורג לגמרי בגלל שמה שמיכה עשה שלקבוצה אין קשר למקרה אז להעיף אותו באיזה סרט אתם חיים הוא רק התבטא בעד הקבוצה ואמר כמה טוב לו פה וכמה מרגיש פה בבית צאו מהסרט שאתם חיים בו ושחררו את הבנאדם הוא יצא זכאי!!!!
לא רוצים אותו תשבו בשקט אל תעודדו אותו כי לקבוע להנהלה איזה שחקן יהיה פה בטח ובטח שהשחקן לא עשה כלום כנגד המועדון או הקהל
וכן אני גם חושב שזה גועל נפש של מקרה וזה מבחיל אבל יש מערכת משפט והיא קבעה שהוא זכאי אז תתקדמו ושחררו את הסיפור
סליחה אם הוצאתי דברים מהקשרם, לא הייתה לי באמת כוונה. ניסיתי להעביר נקודה.
אנחנו לא מסכימים וזה בסדר, אני חושב שלקבוצה יש אחריות מעבר דרך ארץ שווה כמות מסירות מפתח, או בישולים. בדיוק כמו שלא תביא שחק בלי מספרים בעמדה שלו לא תביא שחקן לא מוסרי.
לגבי הזכאות הפלילית וכמה היא מלבינה כן פן אחר בפרשה- יש חוקים מוסרים שלא מוגרים בחוק. בני זוג מתגרשים על בגידה אפילו שזה לא אסור, קהילות מסוימות מסלקות מתוכן הומסקסואלים אפילו שזה מותר על פי חוק, ויש עוד מלא דוגמאות אחרות. הזכאות הפלילית לא שווה זכאות מוסרית ובדיוק בגלל זה הוא לא שחקן מכבי יותר. אני לא באמת מצליח להבין למה הרף המוסרי שלנו נמוך יותר משל מכבי תל אביב.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

rkuka כתב:
03 אוגוסט 2022, 19:28
סליחה אם הוצאתי דברים מהקשרם, לא הייתה לי באמת כוונה. ניסיתי להעביר נקודה.
אנחנו לא מסכימים וזה בסדר, אני חושב שלקבוצה יש אחריות מעבר דרך ארץ שווה כמות מסירות מפתח, או בישולים. בדיוק כמו שלא תביא שחק בלי מספרים בעמדה שלו לא תביא שחקן לא מוסרי.
לגבי הזכאות הפלילית וכמה היא מלבינה כן פן אחר בפרשה- יש חוקים מוסרים שלא מוגרים בחוק. בני זוג מתגרשים על בגידה אפילו שזה לא אסור, קהילות מסוימות מסלקות מתוכן הומסקסואלים אפילו שזה מותר על פי חוק, ויש עוד מלא דוגמאות אחרות. הזכאות הפלילית לא שווה זכאות מוסרית ובדיוק בגלל זה הוא לא שחקן מכבי יותר. אני לא באמת מצליח להבין למה הרף המוסרי שלנו נמוך יותר משל מכבי תל אביב.
לגבי המוסריות אני מסכים איתך שזה מעשה שפל שלא תטעה אבל הקבוצה כבר שמה את זה מאחוריה והחתימה אותו הרעש היה צריך להיות לפני החתימה עכשיו הוא כבר שחקן הקבוצה ולעשות את מה שאתה אומר סתם יפגע בקבוצה לדעתי

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

oranu כתב:
03 אוגוסט 2022, 03:00
הוא היה בן 28 כשהן היו בנות 15 ולתפיסת מיכה 17 ולתפיסת אצילי 16 ושבוע. הם גם לא טרחו באמת לבדוק לעומק מה הגיל וכנראה בתוך תוכם גם אם האמינו שהן פחות העלימו עין ושמחו שהבנות שיקרו, לא ת.ז מזויפת ולא נעליים.
אל תאנוס את המציאות כדי להחזיק טיעון.
אלה פערים לא נורמליים ולא היה אמור להתעסק איתן בכלל, יכןל היה להתעסק עם מיליון אחרות מעל גיל 23-24 ואף אחד לא היה בא בטענות, אולי על האבקה וגם אז זה היה עובר אחרי יום ורבע.
לא הבנתי מה ההבדל אם הוא בין 26 או 28 עדיין הוא כדורגלן טיפש ויהיר שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת.
הבדל גדול לאדם בן 50 שעבר כמה דברים בחיים ועושה את מה שעושה מרוע.
ובתאכלס הטענות של אם להחזיק אותו או לא צריכות להיות לבעלים,אנחנו בסהכ מחליפים דעות.
עשית ממנו פאבלו אסקובר שהוא אפילו לא איציק הג׳ינג׳י.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 אוגוסט 2022, 10:00
שוב אני כותב, תעשה חיפשו בגוגל, תראה את הפרסומים שהיו כאן לפני שנתיים, כבר אז היה ברור שהוא לא "בחור טוב".
עזוב צביעות, לא הייתה לי כוונה לפגוע, אבל מי שמדבר עכשיו יותר משנתיים לאחר הפרשה, ואחרי שהתיק הפלילי נסגר מ"חוסר אשמה" על לשרוק בוז במגרש או להחרים את המועדון, הוא לטעמי מושפע יותר מידי מהשיח התקשורתי שנוצר בעקבות כתבה שהייתה לה אג'נדה מאוד ברורה.
מיכה מבחינתי הוא אותו מיכה, ודי ברור שאם לא היה נולד בגבעתיים, וגר כל החיים במרכז, ומשחק שנים במכבי תל אביב, ונראה שקט, וחנון משהו במראה החיצוני, הדימוי שלו היה אחרת לגמרי משחקן שנולד בבאר שבע, משחק בהפועל באר שבע ומואשם בעבירה/התנהגות דומה (זוכרים את הכותרת כשאסי רחמים נעצר בזמנו בכל הפרשה שהייתה ב - 2006? "ראש ארגון פשע" זעקו הכותרות, כשכולנו מכירים את אסי וידענו שזה שטויות ושהוא חף מפשע, אבל לאנשים מבחוץ קל לצאת בכותרות כאלה נגד אסי רחמים מהדרום בעוד שדור מיכה ממכבי תל אביב גם אחרי שהפרשה התפוצצה עדין נחשב "בחור טוב").
ושוב, באמת שאתה גורר אותי שוב לדבר על נושא שמוצה מבחינתי, ורק מדגיש שוב, מבחינתי מיכה היה אדם לא ראוי ונשאר אדם לא ראוי, ולכן הכתבה האחרונה לא שינתה את דעתי.
עם מה שכתבת פה אני יכול להסכים.
לא צריך להחרים את המועדון בגלל זה, ממש לא.
כן צריך להביע עמדה ולהגיד שמיכה לא ראוי להפועל ב״ש זה אנדרסטייטמנט וזכותו של כל אוהד זה הכל, גם לא לעודד אותו או אפילו לשרוק בוז, מחאה סופר לגיטימית לא ביקשו לתלות אותו בכיכר העיר ולדון אותו למוות.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

4 לב אדום כתב:
03 אוגוסט 2022, 16:16

מוזר לי שהגבת כאן ל- redtiger ורשמת לו שאם היה מדובר באבקה בלבד זה היה נעלם תוך יום ורבע . די סותר את החשיבות הרבה שייחסת לאבקה במקומות אחרים שהגבת .

2. אולי המעשה שהוא עשה כשר עפ"י המשטרה אבל מסריח . הסלבריטאות מביאה איתה אחריות . הוא חייב לקחת על עצמו פעילות חינוכית בקהילה בנושא . הוא גם חייב להתנצל בפני הנערות גם אם הוא בטוח שהוא לא פגע או הוטעה על ידן מהסיבה הפשוטה שבפועל הוא פגע בקטינות .
תחילת ההודעה שלך מדברת על אשמה פלילית, אני בכלל לא שם ולא נכנס לעניין. הוא אשם וחטא מוסרית ופעל באופן לא נורמטיבי לחולטין בעיני וזה כל הסיפור ומבחינתי זה מספיק כדי שלא יהיה ראוי לשחק בהפועל ב״ש.

אגב, אני ממש אבל ממש לא מגן על אצילי הוא גרוע בדיוק כמו מיכה ואפילו יותר בגלל העובדה שהשאיר אישה בהריון בבית, אפס מאופס ואם הייתי אוהד חיפה הייתי אומר את אותם דברים בדיוק על אצילי.

לגבי אבקה, יחי ההבדל הקטן בין כדורגלן בן 28 שעושה קוק לבין כדורגלן בן 28 שעושה קוק עם קטינה, במודע להיותה קטינה (להזכירך מתחת לגיל 18). אז נכון זה לא יצא לפועל במקרה הזה אבל באמות המידה שלי מספיקה הכוונה ומספיק הרצון כדי להוכיח כמה הוא לא ראוי להיות פה או בכל מועדון כדורגל אחר, אני לא אומר שצריך לשבת בכלא, אני אומר שלא ראוי להרוויח 100 אלף נטו בחודש ולהיות מוביל דעת קהל, נראה לי סביר.
לי אישית זה מספיק, לך ולאחרים אולי לא והכל בסדר מותר לא להסכים.

לגבי הנקודות שמסכימים אז:
1. לא היה ספק שהן קטינות, חשב 17 ושכב בפועל עם בנות 15 ולכן נעצרו ונלקחו לחקירה כי מתחת ל 16 אסורה בעילה בהסכמה.
2. מסכים, אפ היה נוהג כך יכול להיות שהיה מרוויח את המקום שלו בקבוצה בחזרה בעיני אוהדים שכרגע לא חושבים שהוא ראוי להיות שם.
3. מסכים לגמרי
4. מסכים לגמרי
נערך לאחרונה על ידי oranu ב 03 אוגוסט 2022, 23:37, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Red Tiger כתב:
03 אוגוסט 2022, 19:51
לא הבנתי מה ההבדל אם הוא בין 26 או 28 עדיין הוא כדורגלן טיפש ויהיר שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת.
הבדל גדול לאדם בן 50 שעבר כמה דברים בחיים ועושה את מה שעושה מרוע.
ובתאכלס הטענות של אם להחזיק אותו או לא צריכות להיות לבעלים,אנחנו בסהכ מחליפים דעות.
עשית ממנו פאבלו אסקובר שהוא אפילו לא איציק הג׳ינג׳י.
לא פאבלו, רק לא ראוי להיות כוכב כדורגל, בטח לא בהפועל ב״ש.
כתבו כבר לפני ודי חפרתי פה לכולם והדעות של כולם ברורות, זה בסדר לא להסכים.
מבחינתי הוא לא ראוי, אצילי לא ראוי ושאפו ענק לגולדהר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב:
03 אוגוסט 2022, 23:21
עם מה שכתבת פה אני יכול להסכים.
לא צריך להחרים את המועדון בגלל זה, ממש לא.
כן צריך להביע עמדה ולהגיד שמיכה לא ראוי להפועל ב״ש זה אנדרסטייטמנט וזכותו של כל אוהד זה הכל, גם לא לעודד אותו או אפילו לשרוק בוז, מחאה סופר לגיטימית לא ביקשו לתלות אותו בכיכר העיר ולדון אותו למוות.
אני מכיר אותך לא מהיום, ואתה יודע שאני אוהב אותך, ובגלל זה אני אומר לך בוודאות שאם בגומלין מול לוגאנו אתה תראה חלקים בקהל שורקים בוז למיכה בכל נגיעה בכדור אתה בעצמך תכתוב שזה אקט לא נכון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אוגוסט 2022, 11:17
אני מכיר אותך לא מהיום, ואתה יודע שאני אוהב אותך, ובגלל זה אני אומר לך בוודאות שאם בגומלין מול לוגאנו אתה תראה חלקים בקהל שורקים בוז למיכה בכל נגיעה בכדור אתה בעצמך תכתוב שזה אקט לא נכון.
הדדי לחלוטין אח יקר ולגבי הבוז אנחנו מסכימים.
יש מרחק גדול מביקורת וחוסר רצון לראות אותו עם המדים לבין לשרוק בוז במהלך משחק.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

השחקן פנה מיוזמתו לבדיקת פוליגרף, ששללה את שימושו בסמים ואת הטענות שהציע אלכוהול וסמים לקטינות, נמצא דובר אמת.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
08 אוגוסט 2022, 17:01
השחקן פנה מיוזמתו לבדיקת פוליגרף, ששללה את שימושו בסמים ואת הטענות שהציע אלכוהול וסמים לקטינות, נמצא דובר אמת.
אפשר לקוות שזה נכון, אבל בדיקות פוליגרף עצמאיות, כל פושע מביא, בזמן שהוא מסרב לבדיקה כזו במשטרה.

שלח תגובה