דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: דור מיכה

שליחה על ידי yossi »

לשחרר אותו לפני שיקבל צ'אנס אצל מאמן אמיתי זה לא פחות מטמטום.
אם ייראה ככה גם אז, יהיה על מה לדבר.
כרגע לא רלוונטי. נקווה שלוי יקבל קצת שכל ויתחיל להרכיב אותו ואת שכטר יותר על חשבון אנסה ויחזקאל ששותים להם את הדקות ומספקים כלום ושום דבר.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

dudu9998 כתב:
18 ינואר 2022, 00:17
מה אתם מצפים ממיכה אני לא מבין בליגה לא חיבר 3 משחקים ברצף בהרכב המאמן הזה נותן לו 20 דקות כל משחק ואתם מצפים שייכנס ויושיע אתכם הוא לא לוקה מודריץ וכן הוא עדיין יכול לחזור להיות דור מיכה שכולנו מכירים אבל בשביל זה צריך מאמן שיחפש ליזום ולא להסתגר ולעקוץ מספיק עם ה3 בלמים האלה
אתם רוצים דור מיכה אז דור מיכה צריך שחקני קו נורמלים שירווחו משחק דור מיכה זה שחקן של כדורים ופסי עומק ברגע שאין משחק אגפים ושחקנים סטטיים אתם יכולים לבוא בתלונות עד מחר אבל האשם היחדי הוא המאמן השחור הזה
אתה רוצה רשימה של שחקנים שמכנסים לחצי שעה ומשפיעים על המשחק?
מספיק כבר לעשות לו הנחות, עם כל הניסיון והעבר המפואר שיש לו הוא יכול להיות טוב גם מבלי לפתוח 3 משחקים ברצף.
משהו שם לא עובד.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

xboy כתב:
18 ינואר 2022, 00:25
מספיק כבר לעשות לו הנחות, עם כל הניסיון והעבר המפואר שיש לו הוא יכול להיות טוב גם מבלי לפתוח 3 משחקים ברצף.
משהו שם לא עובד.
הקבוצה. זה מה שלא עובד.
אין תנועה, אין לחץ, אין הנעת כדור, אין כנפיים
כלום ושום דבר. נייחים של ספורי ומלחמה של מיגל ומריאנו.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

xboy כתב:
18 ינואר 2022, 00:25
משהו שם לא עובד.
כן בוא נשמע איזה חילוף משפיע יש לך מהספסל
רוני לוי מאמן מקובע עקשן ומיושן הוא יילך עם השחקנים שלו ואם על הדרך יקבור כמה אחרים לא אכפת לו
ואל תגיד לי בטעות תומר יוספי כי אני יקרע פה מצחוק

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dudu9998 כתב:
18 ינואר 2022, 00:17
מה אתם מצפים ממיכה אני לא מבין בליגה לא חיבר 3 משחקים ברצף בהרכב המאמן הזה נותן לו 20 דקות כל משחק ואתם מצפים שייכנס ויושיע אתכם הוא לא לוקה מודריץ וכן הוא עדיין יכול לחזור להיות דור מיכה שכולנו מכירים אבל בשביל זה צריך מאמן שיחפש ליזום ולא להסתגר ולעקוץ מספיק עם ה3 בלמים האלה
אתם רוצים דור מיכה אז דור מיכה צריך שחקני קו נורמלים שירווחו משחק דור מיכה זה שחקן של כדורים ופסי עומק ברגע שאין משחק אגפים ושחקנים סטטיים אתם יכולים לבוא בתלונות עד מחר אבל האשם היחדי הוא המאמן השחור הזה
מביש לכתוב את זה אבל יוספי הלא יציב תרם השנה יותר ממיכה כמחליף (לא היום כמובן). קח את זה לאיזה כיוון שאתה רוצה אבל זה כל הסיפור.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 00:41
מביש לכתוב את זה אבל יוספי הלא יציב תרם השנה יותר ממיכה כמחליף (לא היום כמובן). קח את זה לאיזה כיוון שאתה רוצה אבל זה כל הסיפור.
במה תרם יותר בדיוק תסביר לי ובוא נסתכל גם על דקות משחק על הדרך ובוא נסצכל גם על פרט שולי ולא חשוב,שמיכה הצטרף באיחור חזר מחול ולא עשה הכנה כמו שצריך לעונה והתאמן לבד בזמן שיוספי פתח את העונה עם הקבוצה ועשה מחנה אימונים
ואם כבר תרומה מיכה עם שתי שערים בכל המסגרות בזמן שיוספי עם 1
נערך לאחרונה על ידי dudu9998 ב 18 ינואר 2022, 00:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

dudu9998 כתב:
18 ינואר 2022, 00:39
כן בוא נשמע איזה חילוף משפיע יש לך מהספסל
רוני לוי מאמן מקובע עקשן ומיושן הוא יילך עם השחקנים שלו ואם על הדרך יקבור כמה אחרים לא אכפת לו
ואל תגיד לי בטעות תומר יוספי כי אני יקרע פה מצחוק
על הספסל שלי אין שום חילוף משפיע כי יש לי מאמן שעושה חילופים מחלישים. אני מדבר באופן כללי על קבוצות אחרות, ברגע שאתה שחקן שחקן (בטח עם הותק והניסיון שיש למיכה) אתה יכול להשפיע גם בחצי שעה. יכול להיות שהכימיה הלא טובה עם רוני לוי בתוספת בעיות מנטליות של מיכה גורמות לו להראות ככה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dudu9998 כתב:
18 ינואר 2022, 00:45
במה תרם יותר בדיוק תסביר לי ובוא נסתכל גם על דקות משחק על הדרך ובוא נסצכל גם על פרט שולי ולא חשוב,שמיכה הצטרף באיחור חזר מחול ולא עשה הכנה כמו שצריך לעונה והתאמן לבד בזמן שיוספי פתח את העונה עם הקבוצה ועשה מחנה אימונים
תמשיך להמציא בשבילו תירוצים.
הוא לא הגיע לעונה.
המזל הכי גדול שלו שספורי נותן את עונת חייו אז היכולת החלשה שלו נמצאת ברקע. בלי ספורי כל הזרקורים היו עליו והוא היה מקבל ביקורת ברמה אחרת לגמרי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 00:47
תמשיך להמציא בשבילו תירוצים.
הוא לא הגיע לעונה.
המזל הכי גדול שלו שספורי נותן את עונת חייו אז היכולת החלשה שלו נמצאת ברקע. בלי ספורי כל הזרקורים היו עליו והוא היה מקבל ביקורת ברמה אחרת לגמרי.
זה לא תירוצים זה עובדות

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

xboy כתב:
18 ינואר 2022, 00:45
על הספסל שלי אין שום חילוף משפיע כי יש לי מאמן שעושה חילופים מחלישים. אני מדבר באופן כללי על קבוצות אחרות, ברגע שאתה שחקן שחקן (בטח עם הותק והניסיון שיש למיכה) אתה יכול להשפיע גם בחצי שעה. יכול להיות שהכימיה הלא טובה עם רוני לוי בתוספת בעיות מנטליות של מיכה גורמות לו להראות ככה.
תודה רבה ענית לעצמך בתחילת מה שכתבת מאמן חלש נקובע ומיושן שמתעקש על שיטת משחק שלא עובדת מיכה שחקן,של הנעת כדור ועומק וברגע שאין לא הנעת כדור ולא משחק אגפים ואתה רק מחפש לעמוד מאחורה ולעקוץ גם מליקסון לא היה עוזר

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ינואר 2022, 00:41
יוספי שחקן מעניין, משחק אחד ברמה של ליגה אירופית
משחק אחרי רמה של עמישב פתח-תקווה.
יעשה טוב אם יבקש לשבת ליד מרטינס, ללמוד. יש לו ממי ללמוד ויש הרבה מה ללמוד.
לגבי הביצים שצריך לגדל במשחקי עונה, זה חלק מהעניין, כרגע הוא ללא ביצים ולא מתאים למשחקים האלה, לצאת החוצה לא יעשה אותו טוב יותר.
אותו כנ״ל דדיה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

גרוע ככל שיהיה אין מה לעשות, זה שחקן שצריך להמשיך ולהילקח בחשבון כאחד מאלו שאמורים להוביל את הקבוצה ולא בגלל השם דור מיכה אלא בגלל מה שהוא עשה לאורך הקריירה כדי לבנות את השם הזה. כישרון,ניסיון ומוח שאלו שלושה דברים חשובים מאוד יש לו, קורה שיש עונות בהן כלום לא הולך, מפה ועד לשחרר… עוד צריכים לעבור מים בנהר.
כל עוד ברור לכולנו שלוי יעוף מפה במוקדם או במאוחר מיכה זה שחקן שללא ספק ראוי לצ׳אנס אצל מאמן שלא יהיה אנטי כדורגל.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גם בשיאו הוא בעיקר רכב על קבוצות טובות של מכבי תל אביב. אף פעם לא היה שחקן מוביל או "שובר שוויון".
אני זוכר שכל משחק נגדם זה היה השחקן שהכי פחות הייתי חושש ממנו

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

yedidel כתב:
18 ינואר 2022, 00:59
גם בשיאו הוא בעיקר רכב על קבוצות טובות של מכבי תל אביב. אף פעם לא היה שחקן מוביל או "שובר שוויון".
אני זוכר שכל משחק נגדם זה היה השחקן שהכי פחות הייתי חושש ממנו
גניבת דעת רצינית להגיד דבר כזה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

sumsum כתב:
18 ינואר 2022, 00:53
יוספי שחקן מעניין, משחק אחד ברמה של ליגה אירופית
משחק אחרי רמה של עמישב פתח-תקווה.
יעשה טוב אם יבקש לשבת ליד מרטינס, ללמוד. יש לו ממי ללמוד ויש הרבה מה ללמוד.
לגבי הביצים שצריך לגדל במשחקי עונה, זה חלק מהעניין, כרגע הוא ללא ביצים ולא מתאים למשחקים האלה, לצאת החוצה לא יעשה אותו טוב יותר.
אותו כנ״ל דדיה.
יוספי משחק ברמה של ליגה אירופית זה ענק.
אחד החזקים ששמעתי.

שלח תגובה