דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: דור מיכה

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 מאי 2022, 12:55
שוב, לא אומר בהכרח על חשבון מיכה (בטח אם גם מרטינש לא זמין בגמר), אבל אני מצפה ממיכה לתת גם מסירות מקדמות, מסירות מפתח, בישולים, שערים, משהו, ואם הוא לא נותן אז אנחנו בבעיה עם התקפה המוגבלת מאוד שלנו...
כולנו מצפים.
זה אמור להיות השלב הבא בחזרה שלו לעניינים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
08 מאי 2022, 13:04
כולנו מצפים.
זה אמור להיות השלב הבא בחזרה שלו לעניינים.
עוד מעט נגמרת העונה, מתי זה אמור לקרות? במשחקי האימון בקיץ?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
08 מאי 2022, 13:10
עוד מעט נגמרת העונה, מתי זה אמור לקרות? במשחקי האימון בקיץ?
אני לא נביא.
העונה הזאת גמורה. נחזיק אצבעות לקראת ההמשך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
08 מאי 2022, 13:51
אני לא נביא.
העונה הזאת גמורה. נחזיק אצבעות לקראת ההמשך.
גמורה למי? נגמרו המטרות ולא אמרו לי? עד מתי תמשיכו לעשות איפה ואיפה לשחקנים רק בגלל השם והרזומה שלהם? את ספורי שחטו על חודש פחות טוב אחרי עונה מצוינת, אצל דור מיכה מדברים כבר עכשיו על עונה הבאה כאילו לא צריכים לצפות אחרי חודשיים תחת אליה כשהוא מקבל תמושכות שיתרום מספרית…

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אתם יודעים שזה הבישול הראשון של ספורי מאז מחזור 16 מול סכנין כן? וזה היה מחזור 33

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

דור מיכה שחקן ששולט בקצב משחק
והוא שחקן שחייב לשחק
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ספורי שחקן התקפה, מיכה שייך לקישור. אין שום מניעה שישחקו ביחד.
הם צריכים לשחק ביחד. עם לופס שהוא מגן-קשר בימים הטובים שלו אפשר לשים את ספורי באגף שמאל ולא להרגיש שהאגף עקר לחלוטין.

לגבי מיכה, מבחינת גישה זה בן אדם אחר. גם מבחינת יכולת יש שם שיפור מסוים אם כי הוא צריך לקחת יותר סיכונים ולשחק לעומק גם בדקות הפחות טובות שלו.
ברדה מנסה להכניס אותו בכל הכוח ונותן לו את כל הזמן שבעולם, נקווה שבעונה הבאה זה ישתלם לנו. העונה הזאת שלו מאוד מזכירה את עונת 14/15 של מליקסון, אם הוא יביא חצי מעונת 15/16 של מאור אז נרוויח בענק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
08 מאי 2022, 14:49
גמורה למי? נגמרו המטרות ולא אמרו לי? עד מתי תמשיכו לעשות איפה ואיפה לשחקנים רק בגלל השם והרזומה שלהם? את ספורי שחטו על חודש פחות טוב אחרי עונה מצוינת, אצל דור מיכה מדברים כבר עכשיו על עונה הבאה כאילו לא צריכים לצפות אחרי חודשיים תחת אליה כשהוא מקבל תמושכות שיתרום מספרית…
די משה, אי אפשר לצאת ממך.
תלמד להתקדם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
08 מאי 2022, 17:11
די משה, אי אפשר לצאת ממך.
תלמד להתקדם.
אני אתקדם ברגע שתכתוב לפי המציאות ומה שקורה על המגרש ולא תבוא עם תשובות מוכנות מהבית.
לא מעניין אותי מיכה, ספורי, יוספי, דדיה, יחזקאל, חטואל, אנסה או מרמטיני. מעניינת אותי הפועל באר שבע. לא אכפת לי מה השחקן עשה לפנינו, ואיזה רזומה יש לו. מעניין אותי איזה יכולת הוא מציג במדים של הפועל באר שבע.

דור מיכה אתמול פתח כ-"10" שלנו. קיבל את המפתחות מאליניב בעמדה הזאת לא כדי שיספרו לי שהוא "רדף אחרי היריב". לא בשביל זה דור מיכה חתם בהפועל באר שבע. ואני אגלה לכם סוד, זה גם לא הדבר שבגללו דור מיכה עשה קרירה יפה במכבי תל אביב עד לאותה פרשה. דור מיכה הגיע לכאן אחרי ששנים היה מלך הבישולים של הליגה ואחד המוסרים הטובים ביותר בכל הקשור ל"מסירות מפתח" ו"מסירות מקדמות".
אני שמח שדור מחויב, אני שמח שתחת אליניב הוא קיבל הזדמנות ובמשחקים מסוימים גם תרם לנו המון לניהול המשחק ושטף המשחק, ועדין מבחינתי זה לא קרוב ללהיות מספיק.
אחרי חודשיים תחת אליניב, כשהוא עם המושכות ביד, הוא חייב לתרום לנו "תאכלס" בהתקפה באופן קבוע.

את באריירו שהוא בכלל קשר אחורי וגרזן אתה מבקר על "מסירות לרוחב ואחורה ושהוא מחפש את המסירה הבטוחה" ומעלה סימני שאלה לגבי התאמה שלו להרכב שלנו בעתיד בגלל זה, את מיכה שהוא קשר "10" שזה אמור להיות הלחם והחמאה שלו אתה מוריד אחריות ומדבר על שנה הבאה כאילו אנחנו לא במאני טיים של העונה ובהזדמנות לעשות כאן עונה גדולה גם מבחינה היסטורית (אפשר לחשוב שכל שנה בהיסטוריה סיימנו במקום השני גם גביע המדינה).

היכולת שיציג בעונה הבאה לא מעניינת אותי עכשיו. זה שקוראים לו "דור מיכה" ויש לו רזומה מרשים לא מעניין אותי. קשר "10" שמקבל את המפתחות בהפועל באר שבע הנוכחית לא יכול לסיים משחק עם 0 מסירות מפתח, מסירה אחת מקדמת, 0 איומים על השער, 0 בישולים ולזכות כאן לפרגונים. שמח שהוא מחויב, שמח שהוא עוזר בהנעת כדור ובשטף המשחק, אבל זה כרגע לרוחב ואחורה וזה פשוט לא מספיק. הוא חייב להיות יותר מעורב בחלק הקדמי, חייב לעשות יותר תנועה מקו שני, חייב לפתח יותר דאבל פס באזורים המסוכנים, חייב לתת יותר כדורי עומק, חייב לתרום גם התקפית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
08 מאי 2022, 17:57
אני אתקדם ברגע שתכתוב לפי המציאות ומה שקורה על המגרש ולא תבוא עם תשובות מוכנות מהבית.
לא מעניין אותי מיכה, ספורי, יוספי, דדיה, יחזקאל, חטואל, אנסה או מרמטיני. מעניינת אותי הפועל באר שבע. לא אכפת לי מה השחקן עשה לפנינו, ואיזה רזומה יש לו. מעניין אותי איזה יכולת הוא מציג במדים של הפועל באר שבע.

דור מיכה אתמול פתח כ-"10" שלנו. קיבל את המפתחות מאליניב בעמדה הזאת לא כדי שיספרו לי שהוא "רדף אחרי היריב". לא בשביל זה דור מיכה חתם בהפועל באר שבע. ואני אגלה לכם סוד, זה גם לא הדבר שבגללו דור מיכה עשה קרירה יפה במכבי תל אביב עד לאותה פרשה. דור מיכה הגיע לכאן אחרי ששנים היה מלך הבישולים של הליגה ואחד המוסרים הטובים ביותר בכל הקשור ל"מסירות מפתח" ו"מסירות מקדמות".
אני שמח שדור מחויב, אני שמח שתחת אליניב הוא קיבל הזדמנות ובמשחקים מסוימים גם תרם לנו המון לניהול המשחק ושטף המשחק, ועדין מבחינתי זה לא קרוב ללהיות מספיק.
אחרי חודשיים תחת אליניב, כשהוא עם המושכות ביד, הוא חייב לתרום לנו "תאכלס" בהתקפה באופן קבוע.

את באריירו שהוא בכלל קשר אחורי וגרזן אתה מבקר על "מסירות לרוחב ואחורה ושהוא מחפש את המסירה הבטוחה" ומעלה סימני שאלה לגבי התאמה שלו להרכב שלנו בעתיד בגלל זה, את מיכה שהוא קשר "10" שזה אמור להיות הלחם והחמאה שלו אתה מוריד אחריות ומדבר על שנה הבאה כאילו אנחנו לא במאני טיים של העונה ובהזדמנות לעשות כאן עונה גדולה גם מבחינה היסטורית (אפשר לחשוב שכל שנה בהיסטוריה סיימנו במקום השני גם גביע המדינה).

היכולת שיציג בעונה הבאה לא מעניינת אותי עכשיו. זה שקוראים לו "דור מיכה" ויש לו רזומה מרשים לא מעניין אותי. קשר "10" שמקבל את המפתחות בהפועל באר שבע הנוכחית לא יכול לסיים משחק עם 0 מסירות מפתח, מסירה אחת מקדמת, 0 איומים על השער, 0 בישולים ולזכות כאן לפרגונים. שמח שהוא מחויב, שמח שהוא עוזר בהנעת כדור ובשטף המשחק, אבל זה כרגע לרוחב ואחורה וזה פשוט לא מספיק. הוא חייב להיות יותר מעורב בחלק הקדמי, חייב לעשות יותר תנועה מקו שני, חייב לפתח יותר דאבל פס באזורים המסוכנים, חייב לתת יותר כדורי עומק, חייב לתרום גם התקפית.
עושה רושם שאתה רק מחפש הזדמנויות לפרוק.
אז יאללה לך על זה.

מעולם לא טענתי אחרת ממך לגבי מיכה.
אני פשוט הרבה יותר מתחבר לסגנון שלו ומבין את התרומה הפוטנציאלית העתידית שלו.
גם את מליקסון רצו לזרוק מפה אחרי עונת הבלהות עם אלישע, לא שמשווה בין השניים אך לעולם אל תזלזל בקושי של שחקן לצאת ממקומות חשוכים מנטלית.

העונה הזאת של מיכה גמורה.
משחק כזה או אחר לא ישנה את זה.
אם קיים גרף התקדמות כלשהו, וכזה בהחלט קיים לאחרונה גם אם לא מספק, אז אפשר להיות קצת אופטימיים.

לגבי ספורי רק אומר שאתה חוטא בדברים שבהם אתה מאשים אחרים עם הסתכלות מוכוונת אג'נדה. הוא נעלם כבר מזמן ולא תורם כמעט שום דבר, עם כל הכבוד לנייחים שלו ולמספרים שהוא צבר בתחילת העונה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

אני נוטה להסכים שהציפיה הרבה יותר גבוהה ממיכה. בהמון דקות הוא לא נוכח התקפית אבל קבוצתית הוא לגמרי שם. יש לי חלום שבהכנה מלאה בעונה הבאה הוא יהיה טוב יותר.
מהצד השני ספורי, הוא בור טקטי ולדעתי זה השובר שיוויון בתעדוף ביניהם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
08 מאי 2022, 18:20
עושה רושם שאתה רק מחפש הזדמנויות לפרוק.
אז יאללה לך על זה.

מעולם לא טענתי אחרת ממך לגבי מיכה.
אני פשוט הרבה יותר מתחבר לסגנון שלו ומבין את התרומה הפוטנציאלית העתידית שלו.
גם את מליקסון רצו לזרוק מפה אחרי עונת הבלהות עם אלישע, לא שמשווה בין השניים אך לעולם אל תזלזל בקושי של שחקן לצאת ממקומות חשוכים מנטלית.

העונה הזאת של מיכה גמורה.
משחק כזה או אחר לא ישנה את זה.
אם קיים גרף התקדמות כלשהו, וכזה בהחלט קיים לאחרונה גם אם לא מספק, אז אפשר להיות קצת אופטימיים.

לגבי ספורי רק אומר שאתה חוטא בדברים שבהם אתה מאשים אחרים עם הסתכלות מוכוונת אג'נדה. הוא נעלם כבר מזמן ולא תורם כמעט שום דבר, עם כל הכבוד לנייחים שלו ולמספרים שהוא צבר בתחילת העונה.
תתפלא, אני איתך לגבי מיכה בעונה הבאה, משאיר אותו במועדון לא משנה איך תסתיים השנה.

אני פשוט חושב, ובאמת כותב לא בכוונה לפגוע, שלטעון שהעונה שלו "גמורה" זאת גישה לוזרית.
הרבה פעמים אתה מתחיל את העונה הבאה לפי איך שסיימת את העונה הקודמת.
לדעתי אבי ריקן אמר בראיון שהם האמינו שהם מסוגלים לזכות באליפות אחרי שלוש אליפויות רצופות שלנו דווקא במשחק האליפות שלנו באליפות השלישית כשהם ניצחו אותנו בטרנר. הוא טען שאותו ניצחון גרם להם להאמין בעונה לאחר מכן שהם מסוגלים לזכות באליפות כי הם הרגישו שבאותו משחק הם היו שווים לנו ועוד בטרנר ולכן האמינו בעונה החדשה שהם מסוגלים לעשות את זה.
אין לי ספק שאם מיכה יבלוט במשחק הגמר ויעזור לנו לנצח, זה יגרום לו להתחיל את העונה הבאה עם הרבה יותר ביטחון ואמונה.

ובלי קשר, אני חושב שאנחנו כמועדון מקצועני והישגי, לא יכולים במשחקים מכריעים בשלב כזה של העונה להמשיך לתת לשחקנים הנחות ולהגיד טוב נו יש את שנה הבאה. מבחינתי כאוהד אין את השנה הבאה. יש כאן ועכשיו. אני רוצה מקום שני, אני רוצה גביע, אני גם כאוהד רוצה לסיים את העונה עם טעם מתוק ולהרים את כל המערכת לקראת שנה הבאה. לא מתכוון לעשות לאף אחד הנחות, לא למיכה ולא לספורי.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

לא מאמין שאני כותב את זה, בעניין הזה אני 100% עם משה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 מאי 2022, 18:50
תתפלא, אני איתך לגבי מיכה בעונה הבאה, משאיר אותו במועדון לא משנה איך תסתיים השנה.

אני פשוט חושב, ובאמת כותב לא בכוונה לפגוע, שלטעון שהעונה שלו "גמורה" זאת גישה לוזרית.
הרבה פעמים אתה מתחיל את העונה הבאה לפי איך שסיימת את העונה הקודמת.
לדעתי אבי ריקן אמר בראיון שהם האמינו שהם מסוגלים לזכות באליפות אחרי שלוש אליפויות רצופות שלנו דווקא במשחק האליפות שלנו באליפות השלישית כשהם ניצחו אותנו בטרנר. הוא טען שאותו ניצחון גרם להם להאמין בעונה לאחר מכן שהם מסוגלים לזכות באליפות כי הם הרגישו שבאותו משחק הם היו שווים לנו ועוד בטרנר ולכן האמינו בעונה החדשה שהם מסוגלים לעשות את זה.
אין לי ספק שאם מיכה יבלוט במשחק הגמר ויעזור לנו לנצח, זה יגרום לו להתחיל את העונה הבאה עם הרבה יותר ביטחון ואמונה.

ובלי קשר, אני חושב שאנחנו כמועדון מקצועני והישגי, לא יכולים במשחקים מכריעים בשלב כזה של העונה להמשיך לתת לשחקנים הנחות ולהגיד טוב נו יש את שנה הבאה. מבחינתי כאוהד אין את השנה הבאה. יש כאן ועכשיו. אני רוצה מקום שני, אני רוצה גביע, אני גם כאוהד רוצה לסיים את העונה עם טעם מתוק ולהרים את כל המערכת לקראת שנה הבאה. לא מתכוון לעשות לאף אחד הנחות, לא למיכה ולא לספורי.
1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

גם אני עם משה. ספורי פרע המון שטרות. מיכה עוד משחרר מטבעות.

שלח תגובה