דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: דור מיכה

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מוצה ונלעס ויש דעות לכאן ולכאן וכולן מובנות .
בואו נדבר על הבישולים שלו מעכשיו ( מיכה , אם אתה קורא כאן - כדאי שתתחיל לדבר על המגרש אחרת זה לא ייגמר ... )
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 אוגוסט 2022, 18:00
אסור לנו להיות צבועים.
הפרשה התרחשה לפני יותר משנתיים, וזה שעכשיו הנושא עולה שוב בכותרות לא אומר שאנחנו צריכים להתנהג כאילו מיכה עשה את המעשים לפני שבוע.
כשמיכה חתם היה ברור לנו שהוא ואצילי קיימו יחסי מין עם קטינות, כמו שהיה ברור שהמשטרה חקרה את הנושא וסגרה את התיק מחוסר אשמה - כלומר לפי המשטרה הם לא ידעו את הגיל האמיתי של הקטינות.
כשמיכה חתם גם עלתה כאן מעבר לשאלה החוקית גם השאלה המוסרית, והיה כאן דיון בנושא. מי שהחליט כבר אז לפעול בצורה מסוימת, זה משהו אחד. אבל לבוא היום לאחר יותר משנתיים, כששום דבר מבחינה עובדתית לא השתנה, וגם מבחינת החקירה/משפטית ולהגיד שצריך לפעול בצורה מסוימת, רק כי שודרה כתבה עם ציטוטים לכאורה, היא לדעתי טעות.
צבןע מי שאומר שהכתבה האחרונה לא שינתה שום דבר ולא חידשה לנו שום מידע. לפני הכתבה הפרשה הסתיימה בחוסר אשמה, עם הנפצות רבות על הבנות ובאווירה שהשחקנים עשו אמנם טעות אבל רימו ושיקרו אותם והכל היה בהסכמה והכל בסדר.
עכשיו לכל החידושים עקב הכתבה:
1. היה דיבור על תעודות זהות מזויפות שהבנות הציגו - פייק

2. היה דיבור שהם הכירו במועדון והייתה זרימה של ערב - פייק, הם עבדו שיטתי, ידעו שמדובר בבנות מתחת ל 18 ואצילי אפילו ידע 16 (״שואל אם 16 חוקי כי היה לה השבוע״) והם הזרימו אותן וקבעו הכל מראש.

3. לפני הכתבה לא היה ידוע שדור מיכה ניסה לסרסר לכאורה בחברה נוספת של הקטינות כדי לסדר לכאורה לעוד חבר זיון ולכאורה להגשים לעצמו חלום של ילד בתול שחולם על אורגיה המונית בדירה עם קטינות.

4. לפני הכתבה לא היה ידוע שדור מיכה לכאורה רצה להביא קוקאין כדי להרים את הערב ורק בגלל אצילי לא הביא. הוא גם לא חש לרגע לעצור ולחשוב ואמר ״מה יש לך ילדות עושות היום סמים בגובה שלנו״ ומבחינתו לכאורה לעשות קוק עם ילדה בגיל 17.

5. דור מיכה לכאורה הלך וצילם תמונות מהערב ושלח בקבוצה עם החברים תיעוד ורץ לספר כמו ילד בו 4 איך הוא דופק קטינה.

6. לפני הכתבה לא היה ידוע שדור מיכה ואצילי עשו את מה שעשו כשהם בני 27 ו 28 כשאצילי עם אישה בהריון בבית ובמודעות מלאה הזרימו ילדןת שהגיל שלהם הוא 16-17.5 לתפיסתם באותו זמן.
אתה בכלל קולט מה זה בגיל 28 להזרים ילדה בת 17.5? אתה רציני או שעושה את עצמך?

גם אלמוג בוקר סיכם את הכתבה עם כל מה שקשור להד הציבורי ואיך התפיסה הציבורית צריכה להשתנות, השחקנים אינם קורבנות אלא ההפך.
עכשיו, אם תמשיך לכתוב כל פעם ששום דבר לא השתנה זה לא יעשה את זה נכון.

עד היום אני חשבתי שמיכה בחור טוב שנגרר לסיטואציה, מסתבר לכאורה שהוא המוביל, והיוזם. לכאורה האיש שרצה להביא סמים, לארגן עוד חברה לחבר כאילו זה לאפה שאווארמה, שתיעד וצילם ושלח ושיתף, שהיה מודע להיותן בגיל 17 כשהוא בן 28, ששיקר בחקירה על צריכת אלכוהול ושהוא בחור דוחה עם עורך דין מצוין, זה הכל.

יקבל ממני רק בוז, הוא לא ראוי ללבוש את המדים שלנו ולייצג אותנו.
ואני לא מאמא תרזה, והייתי סולח על הרבה, אבל פה?
החיבור של כל הנ״ל מהווה שילוב קיצוני של מעשים קיצוניים עם אפס אמות מידה, אפס מוסר ואפס אמפתיה כלפי הסביבה והכל לצורך סיפוק מיני רגעי ולא משנה את מי ירמוס בדרך, הכל כמובן לכאורה.
לא בבית ספרי סורי.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ותרשה לי לא להתייחס לוואטאבאוטיזם שלך מהעמוד הקודם שמישהו מנסה להשקיט לעצמו את המצפון.
גוזואה היה כוכב כדורגל, שושנה בשדה קוצים והפועל באר שבע ומהרגע שהייתה את התקרית עם ברדה אני הייתי הראשון שאמר להעיף אותו.
יכולות יכולות הכל טוב, כשחוצים גבול מסוים הם כבר לא מעניינות.
כל יום לעשות בלאגאן ובסוף להרביץ לעוזר מאמן ולקפטן האגדי? ביי.
להתנהל כמו שמיכה ואצילי לכאורה התנהלו? מלא מלא מלא בייייי והרבה יותר חמור מהחמום מוח הפורטוגלי.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 אוגוסט 2022, 21:43
שניהם ברמה מאוד נמוכה, שניהם לא ראוים מבחינתי, פשוט אני לא מקבל את זה שהפכו ללא ראוים רק עכשיו שנתיים אחרי הפרשה בגלל הכתבה האחרונה.
וזהו, כאן הדיון מוצה מבחינתי לפחות.
בלי קשר למה צריך לעשות לגבי מיכה, ההשוואות שלך ממשיכות להיות מופרכות ומקוממות.
אין פה "שניהם ברמה מאוד נמוכה".
אלה בנות 15 שהזיקו לעצמן, ואלה אנשים בוגרים שניצלו בנות 15.
יש פה "רמה מאוד מאוד מאוד נמוכה" מול "לא ענייינך".

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

משהו קטן לגבי ה- מה השתנה מלפני שנתיים.
כשהפרשה התפוצצה לפני שנתיים לא באמת הייתי חד על הפרטים, ולא עקבתי. התחושה שהייתה לי אז שיש פה משהו קצת חריג ורוב העיסוק בזה צהוב ורכילותי. הערכתי מאוד את מיץ על הסטנדרטים הגבהים שהוא העמיד למועדון ופה זה נשאר. כששחר לקח את אצילי לחיפה זה נתן לי את ה״אישור״ שזה כנראה היה משהו קצת חריג אבל עוד איכשהו נסבל. כשאלונה לקחה את מיכה עם כל הדיבור הגבוה על ערכים האמנתי וסמכתי על המועדון (בתמימותי יש לומר) שהמקרה נבחן ונבדק באמות מידה של מי שמתיימרת לבנות קהילה שמושתת על ערכים.
הכתבה של שבוע שעבר שינתה הככככלללל, אני פעם ראשונה נחשף לפרטים המלאים, והאכזבה פה היא כפולה. אם הפרטים היו ידועים למערכת לפני ,ברמה הזאת, והגברת החליטה שזה עומד בסטנדרטים הערכים של המועדון אז יש פה אפילו בעיה גדולה יותר. אם נגיד והדברים לא היו ידועים - אז הנה הכל בחוץ - תקום הגברת ותתרגם את המילים היפות על ערכים למעשים.

לגבי נושא הפייק, אם אצילי ומיכה אומרים שזה פייק ומגמתי- יתכבדו השנים ויפרסמו את ההתכתבות האמתית ותנו לציבור לשפוט. כל עוד אין פרסום מהם- אני אסתמך על פרטי המידע היחידים שיש לי.

בסופו של דבר, יש פה בחורים בני 27 אחד מהם נשוי עם אישה בהריון ששכבו עם ילדה בכיתה י׳, באורגיה, תוך ניצול הסטאטוס הנעלה שלהם. פאקינג כיתה י!!!! שם רגע את האלכוהול והסימים לכאורה בצד.
איך אני אמור לתת לילד שלי לשיר את השיר שלו? מה זה משדר לשחקנים בנוער של המועדון אם סולחים לו? מה זה משדר לילדים קטנים שאוהדים את הקבוצה?

איכסססססס

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

למה אתם בטוחים שימשיכו לשיר לו? אני רוצה להאמין שחצי מהאיצטדיון שוטף אותו בבוז בכל נגיעה ושהוא גמר פה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

צריך גם להיות הוגנים.
אם אני שם את עצמי בנעליים של אלונה אני כנראה לא משחרר אותו. קל לזרוק עצות מהצד.
הטעות הייתה שהוא הוחתם מלכתחילה.

לקחת את זה למקומות של חרמות על הקבוצה ובוז.. לא נכון בעיניי.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

המשולש הזה של כדורגלנים,סמים,בחורות אנחנו לא המצאנו אותו הוא קיים בכל העולם וגם בליגות הכי גדולות עם סיפורים פי 1000 יותר קשים ומזעזעים.
צריך לשים את הדברים בצורה המתאימה.
אצילי ומיכה עשו דבר מזעזע,אני אישית חשבתי שהעניין התחיל ונגמר בבילוי של כמה טמבלים שהעמיסו בחורות ובסוף מסתבר שהדברים היו מתוכננים לפרטי פרטים וזה הופך את העניין לבעייתי מאוד.
יחד עם זאת,אם יש משהו שאני לא סובל זאת צביעות ומה שקורה כרגע בתקשורת זאת צביעות.
הם נכנסים בכל הכוח בסיפור של אצילי ומיכה בקטע של ״כדורגלנים אמורים לשמש דמות חינוכית״ ומתעלמים בכוונה ממה שקורה עם עניין בית״ר,בני יהודה ועוד מספר קבוצות.
ואני אומר לכם מידיעה חד משמעית שאם הייתם מבינים מה קורה שם,הסיפור של מיכה ואצילי זה אפילו לא ציפס.
שניהם הבינו את הטעות,שניהם שילמו וישלמו עליה מחיר אבל הם לא הבעיה של הכדורגל ולא צריך להעניש אותם לכל החיים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
02 אוגוסט 2022, 07:46
צריך גם להיות הוגנים.
אם אני שם את עצמי בנעליים של אלונה אני כנראה לא משחרר אותו. קל לזרוק עצות מהצד.
הטעות הייתה שהוא הוחתם מלכתחילה.

לקחת את זה למקומות של חרמות על הקבוצה ובוז.. לא נכון בעיניי.
אני אישית לא אשרוק כדי נטו לא לפגוע בקבוצה, בטח לא אעודד. מכיר מספיק אנשים בקהל שמוכנים לשרוק גם במחיר הזה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

oranu כתב:
02 אוגוסט 2022, 00:13
צבןע מי שאומר שהכתבה האחרונה לא שינתה שום דבר ולא חידשה לנו שום מידע. לפני הכתבה הפרשה הסתיימה בחוסר אשמה, עם הנפצות רבות על הבנות ובאווירה שהשחקנים עשו אמנם טעות אבל רימו ושיקרו אותם והכל היה בהסכמה והכל בסדר.

2. היה דיבור שהם הכירו במועדון והייתה זרימה של ערב - פייק, הם עבדו שיטתי, ידעו שמדובר בבנות מתחת ל 18 ואצילי אפילו ידע 16 (״שואל אם 16 חוקי כי היה לה השבוע״) והם הזרימו אותן וקבעו הכל מראש.

3. לפני הכתבה לא היה ידוע שדור מיכה ניסה לסרסר לכאורה בחברה נוספת של הקטינות כדי לסדר לכאורה לעוד חבר זיון ולכאורה להגשים לעצמו חלום של ילד בתול שחולם על אורגיה המונית בדירה עם קטינות.

4. לפני הכתבה לא היה ידוע שדור מיכה לכאורה רצה להביא קוקאין כדי להרים את הערב ורק בגלל אצילי לא הביא. הוא גם לא חש לרגע לעצור ולחשוב ואמר ״מה יש לך ילדות עושות היום סמים בגובה שלנו״ ומבחינתו לכאורה לעשות קוק עם ילדה בגיל 17.

5. דור מיכה לכאורה הלך וצילם תמונות מהערב ושלח בקבוצה עם החברים תיעוד ורץ לספר כמו ילד בו 4 איך הוא דופק קטינה.

6. לפני הכתבה לא היה ידוע שדור מיכה ואצילי עשו את מה שעשו כשהם בני 27 ו 28 כשאצילי עם אישה בהריון בבית ובמודעות מלאה הזרימו ילדןת שהגיל שלהם הוא 16-17.5 לתפיסתם באותו זמן.

גם אלמוג בוקר סיכם את הכתבה עם כל מה שקשור להד הציבורי ואיך התפיסה הציבורית צריכה להשתנות, השחקנים אינם קורבנות אלא ההפך.

עד היום אני חשבתי שמיכה בחור טוב שנגרר לסיטואציה, מסתבר לכאורה שהוא המוביל, והיוזם. לכאורה האיש שרצה להביא סמים, לארגן עוד חברה לחבר כאילו זה לאפה שאווארמה, שתיעד וצילם ושלח ושיתף, שהיה מודע להיותן בגיל 17 כשהוא בן 28, ששיקר בחקירה על צריכת אלכוהול ושהוא בחור דוחה עם עורך דין מצוין, זה הכל.

החיבור של כל הנ״ל מהווה שילוב קיצוני של מעשים קיצוניים עם אפס אמות מידה, אפס מוסר ואפס אמפתיה כלפי הסביבה והכל לצורך סיפוק מיני רגעי ולא משנה את מי ירמוס בדרך, הכל כמובן לכאורה.
לא בבית ספרי סורי.
מדויקקקקקקק
כל מילה בסלע

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

gooner כתב:
02 אוגוסט 2022, 06:39
בלי קשר למה צריך לעשות לגבי מיכה, ההשוואות שלך ממשיכות להיות מופרכות ומקוממות.
אין פה "שניהם ברמה מאוד נמוכה".
אלה בנות 15 שהזיקו לעצמן, ואלה אנשים בוגרים שניצלו בנות 15.
יש פה "רמה מאוד מאוד מאוד נמוכה" מול "לא ענייינך".
שניהם = מיכה ואצילי, בשפה העברית שניהם = שניים, אם הייתי מתייחס לכל המעורבים הייתי משתמש בביטוי אחר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

oranu כתב:

לא בבית ספרי סורי.
בערך כל משפט שני רשמת "לכאורה" .
זה מסכם פחות או יותר מה ידוע לך ומה לא . כמו כולנו אגב .
העניין נטחן בתקשורת יותר מבית המשפט והמשטרה .
גם לא היתה פה השתקה או התעלמות . כולם הגיבו - המועדונים , השחקנים , התקשורת והמשטרה .
לא הייתה פה תמימות מאף צד בפרשה וכמובן שהאחריות במקרים כאלה תמיד תהיה על הצד הבוגר . אף אחד גם לא חולק על החטא המוסרי . פלילית זה נבדק והם נמצאו מחוסרי אשמה . אין יותר clear cut מזה . ואני מניח שגם עכשיו התקשורת לא יודעת 30% מהחומר וגם לא תדע למרות שיש עניין לציבור . הספק היחיד שיש לי זה לגבי איכות החקירה המשטרתית וגם זה בגלל שההתכתבויות הודלפו . רק לא ברור מי הדליף , אומרים שיש צד שלישי . בכל מקרה - השחקנים כמובן אינם הקורבן ואם כבר יש אחד שהתיישר זה מיכה . הראשון להתנצל פומבית ולהגיב פומבית היה הוא . ולא הבחור הירוק שמקבל הוראות מהבוס הגועלי שלו שבזכות באר שבע "נאנסו" בעל כורחם ולצערם להגיב וכמובן כדמגוגיה זולה השחילו בתגובה גם את העובדה שאצילי מתנדב איפשהו במשהו שקשור לניצולי שואה . כאילו אם תשרבב את המילה שואה הפכת את התגובה והדרך לראויה . מועדון ירוק בזוי ומנותק .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב:

לא בבית ספרי סורי.
אם מישהו חשב שמיכה "בחור טוב" או שהוא טמן את ראשו בחול בגלל שמיכה חתם כאן וזה התאים לו, או שהוא באופן מכוון התעלם מכל התמונות/סרטונים/המידע שפורסם בנושא גם בתקשורת וגם בקבוצות השונות שממנו ניתן היה להבין בקלות שהוא רחוק מלהיות "בחור טוב".
ושוב, כמו שכבר כתבתי הדיון מוצה מבחינתי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

מעודד לדעת שיש בקהל לא מעט אוהדים שרואים את המקרה הזה בחומרה הראויה.
צריך דרך מאורגנת להציף את זה למעלה.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 אוגוסט 2022, 10:11
שניהם = מיכה ואצילי, בשפה העברית שניהם = שניים, אם הייתי מתייחס לכל המעורבים הייתי משתמש בביטוי אחר.
אז אני מתנצל, הבנתי את המשפט אחרת, כשני הצדדים.

שלח תגובה