דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: דור מיכה

שליחה על ידי dor69 »

עם ציטוט כזה אפשר לשלוח את חלומות מיכה מוביל אותנו למיחזורית, מכל הבחינות

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אוי ואבוי

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

dor69 כתב:
26 יולי 2022, 18:06
עם ציטוט כזה אפשר לשלוח את חלומות מיכה מוביל אותנו למיחזורית, מכל הבחינות
מאיזו בחינה? מן הסתם הכל היה ידוע למשטרה.

בכל מקרה להתעסק בפרשה הזאת זה כזה 2020.
אוהדי מכבי ת"א ינבחו קצת בטוויטר, ארגוני הנשים יתנו את מנת הפופוליזם החודשית שלהם ואז נחזור לשגרה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

הפועלעולה כתב:
26 יולי 2022, 18:10
מאיזו בחינה? מן הסתם הכל היה ידוע למשטרה.

בכל מקרה להתעסק בפרשה הזאת זה כזה 2020.
אוהדי מכבי ת"א ינבחו קצת בטוויטר, ארגוני הנשים יתנו את מנת הפופוליזם החודשית שלהם ואז נחזור לשגרה.
מניח שהוא התכוון לזה שמיכה לקח מאוד קשה את התפוצצות הפרשה, חידוש הפרשה יכול מאוד להכניס אותו שוב למוד לחץ וחוסר תפקוד סדיר

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

red guy כתב:
26 יולי 2022, 18:13
מניח שהוא התכוון לזה שמיכה לקח מאוד קשה את התפוצצות הפרשה, חידוש הפרשה יכול מאוד להכניס אותו שוב למוד לחץ וחוסר תפקוד סדיר
לא חושב שהוא אי פעם יצא מהמוד הזה
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

red guy כתב:
לא יודע מה זה לקח קשה, נראה שדי החזיקו ממנו בקפריסין ורצו שהוא יישאר בקבוצה לא פחות טובה מאיתנו.
אצל רוני לוי הוא לא היה נותן עונה טובה גם בשיא היכולת. אצל ברדה יש שיפור.

בכל מקרה לא חושב שלמישהו עדיין יש כוח להתעסק בסיפור הזה חוץ מאוהדי מכבי ת"א Aמנסים להזיק לאצילי ככה שאני לא חושב שיהיה בלאגן.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
נכון ובמיוחד שהציטוטים מהציוץ הזה מסמנים אותו בתור היוזם של האירוע שגם יודע את הגיל של הבנות וגם מדבר על לעשות איתן סמים שזה אגב מזעזע בלי שום קשר לכלום.
אין שום סיבה, גם לא אינטרסנטית, לקחת את הצד שלו.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אם לאלמוג בוקר אין תמלולים/הקלטות של הדברים האלו הוא חשוף לתביעה רצינית מצד השחקנים. הרי המשטרה סגרה את התיק מחוסר אשמה. אני מניח שאם היו יכולים להוכיח שהיו מעורבים גם סמים באירוע היה להם הרבה יותר קשה לחמוק מעונש בסיפור הזה. נראה שאלמוג בוקר מנסה בכח להחזיר את הפרשייה לחיים. הוא הביא פה סקופ שטלטל את המדינה, ובסוף ההר הוליד עכבר אז ככה שברור מה האינטרס שלו.

עריכה: ראיתי שבפרומו יש אילוסטרציה של תמלול.
זה עדיין לא מוכיח שיש לו מילומי מסך אותנטיים..
בכל מקרה נחכה לראות במה מדובר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red ultras כתב:
26 יולי 2022, 18:31
אם לאלמוג בוקר אין תמלולים/הקלטות של הדברים האלו הוא חשוף לתביעה רצינית מצד השחקנים. הרי המשטרה סגרה את התיק מחוסר אשמה. אני מניח שאם היו יכולים להוכיח שהיו מעורבים גם סמים באירוע היה להם הרבה יותר קשה לחמוק מעונש בסיפור הזה. נראה שאלמוג בוקר מנסה בכח להחזיר את הפרשייה לחיים. הוא הביא פה סקופ שטלטל את המדינה, ובסוף ההר הוליד עכבר אז ככה שברור מה האינטרס שלו.

עריכה: ראיתי שבפרומו יש אילוסטרציה של תמלול.
זה עדיין לא מוכיח שיש לו מילומי מסך אותנטיים..
בכל מקרה נחכה לראות במה מדובר
קשה לי להאמין שעיתונאי ועוד אחד ותיק יסתכן בלפרסם ציטוטים מדוייקים ולייחס אותם גם ברמת המי אמר כשאין לו לפחות את השיחה בין השניים בשביל טענת האמת דיברתי.
אישית, מקווה מאוד שאתה צודק ותשודר כתבה שהיא ספקולטיבית בלבד. לא בשביל התרומה הפוטנציאלית שלו למועדון כמו שאני לא רוצה להאמין שכזה דבר התרחש ביודעין ובכוונה תחילה ואנחנו עוד (בדיעבד כמובן) נתנו יד להלבנה של זה

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

dor69 כתב:
26 יולי 2022, 18:45
קשה לי להאמין שעיתונאי ועוד אחד ותיק יסתכן בלפרסם ציטוטים מדוייקים ולייחס אותם גם ברמת המי אמר כשאין לו לפחות את השיחה בין השניים בשביל טענת האמת דיברתי.
אישית, מקווה מאוד שאתה צודק ותשודר כתבה שהיא ספקולטיבית בלבד. לא בשביל התרומה הפוטנציאלית שלו למועדון כמו שאני לא רוצה להאמין שכזה דבר התרחש ביודעין ובכוונה תחילה ואנחנו עוד (בדיעבד כמובן) נתנו יד להלבנה של זה
גם לי קשה להאמין, רק ציינתי שאם אין לו אז הוא מסתכן בתביעה. נחכה לראות את הכתבה עצמה. לגבי ״ביודעין״ עובדה שהמשטרה סגרה את התיק. הגיוני לגמרי שבחור בן 29 ידבר על מישהי בת 19 עם חבר שלו בשיחה פרטית ויכנה אותה ״ילדה״. זה סלנג, שאפשר לדבר אותו גם על מישהי בת 25 ובתנאי שיש פער גילים. אם המשטרה הייתה מגיעה למסקנה שהם ידעו שמדובר בבנות 16, הם לא היו יוצאים מזה ״בזול״. לגבי סמים, כמובן שזה מאכזב מאוד לראות ולקרוא אבל אין לי ספק שכמו שקוק/דוקטור/דוסה וכו׳ הפך היום להיות הוויד של לפני 15 שנה בציבור הרחב, ככה זה כנראה נפוץ גם בעולם הכדורגל, שגם הם חשופים לזה.

אנחנו כאוהדים רוצים לדמיין שהגיבורים שלנו חיים אורח חיים ספורטיבי ומתרחקים מכל החרא אבל האמת היא שזה כנראה נפוץ הרבה יותר ממה שאנחנו מדמיינים. ופשוט הראשון שנתפס ״אוכל אותה״

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

לקרוא את התמלול ולהקיא עליהם. ספורטאים של הז׳ שלי

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

תכל'ס אלמוג בוקר יצא פה גאון בלי להתכוון ..
אם זה יפגע במיכה , אף אחד לא ירגיש יותר מידי .
אבל אם זה יפגע באצילי ..... וואה וואה , הצלחת השנה בהחלט בהישג יד
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אגב .... אתם יכולים לתאר לעצמכם סיטואציה שבה כתב חיפאי סטייל בן-דור או גולדשטיין או תומר לוי מפרסמים כזה דבר על חיפה יום לפני משחק באירופה ובכלל מתנגחים ביעקב שחר ? לא נראה לי .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אפשר להגיד קצת ביי לעונה הזאת בנתיים

שלח תגובה