היקום נגד ז'וסוואה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: היקום נגד ז'וסוואה

שליחה על ידי שמעון א »

הכי צפוי בעולם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

nitsande כתב:
10 מרץ 2021, 14:19
אני לא מדבר בכלל על המשחק נגד הפועל ת"א אלא על המשחק בו הורחק. נגד ק"ש
ברדה הורחק משני משחקים שונים אחד הוא ריצה שאבוקסיס אימן, אחר כך היה את עונש ההרחקה מבית הדין והוא ריצה הרחקה גם מול כפר סבא.
הוא הורחק מול חדרה ריצה עונש הרחקה מול סכנין ואז קיבל משחק נוסף ומול כפר סבא הוא לא אימן
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אז מה יש לשמעוני נגד באר שבע? זה שקוף שהוא דופקאותנו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

בדר"כ ודגש על המילה בדר"כ אני לא יוצא נגד המועדון.
לא בגלל שהם חסינים בעיניי אלה שלפעמים קורים דברים מאחורי הקלעים שאני בטוח לא מודע אליהם ושיקולים נוספים שאני לא חשוף אליהם ולכן אני נמנע.
הפעם אומר זאת כך,הנהלת הפועל בש והעומדת בראשה ישלמו ביוקר רב על ההתנהלות הפחדנית הזאת.
שחקנים יבינו שאין מאחוריהם כלום ושום דבר ונקבל חבורת רפיסות על המגרש שכל החלטה של שופט נכונה או לא יקבלו בהכנעה.
כי למה להם לעשות באלגן אם הם יודעים שיפקירו אותם?
כלפי חוץ הקבוצה הייתה צריכה לצאת למלחמת עולם,כלפי פנים לטפל בשחקנים ככה מתנהלים.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אני מפנה אצבע מאשימה כלפי אסי.

נראה כאילו חשוב לו לקדש את תדמית "האיש הטוב שכולם אוהבים". יכול להיות שזה הבן אדם, יכול להיות שהוא כבר חושב על התפקיד הבא שלו.

דבר אחד אני יכול להגיד בוודאות - אצל ג'ורדי דבר כזה לא היה עובר בחיים. הבן אדם היה שורף את בתי הדין יחד עם ההתאחדות ולא אכפת לו איזה רגש זה היה מעורר, המועדון בא קודם.

בוא נגיד שירד לי ממנו הרבה מאוד בעקבות ההתנהלות האחרונה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oren2792 כתב:
10 מרץ 2021, 15:47
אני מפנה אצבע מאשימה כלפי אסי.

נראה כאילו חשוב לו לקדש את תדמית "האיש הטוב שכולם אוהבים". יכול להיות שזה הבן אדם, יכול להיות שהוא כבר חושב על התפקיד הבא שלו.

דבר אחד אני יכול להגיד בוודאות - אצל ג'ורדי דבר כזה לא היה עובר בחיים. הבן אדם היה שורף את בתי הדין יחד עם ההתאחדות ולא אכפת לו איזה רגש זה היה מעורר, המועדון בא קודם.

בוא נגיד שירד לי ממנו הרבה מאוד בעקבות ההתנהלות האחרונה.
ברור, מי שחשובה לו התדמית זה אסי ולא אלונה. מי שמקבל את ההחלטות זה אסי ולא אלונה. :lol:
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אדום זקן כתב:
10 מרץ 2021, 15:06
לא בגלל שהם חסינים בעיניי אלה שלפעמים קורים דברים מאחורי הקלעים שאני בטוח לא מודע אליהם ושיקולים נוספים שאני לא חשוף אליהם ולכן אני נמנע.
הפעם אומר זאת כך,הנהלת הפועל בש והעומדת בראשה ישלמו ביוקר רב על ההתנהלות הפחדנית הזאת.
שחקנים יבינו שאין מאחוריהם כלום ושום דבר ונקבל חבורת רפיסות על המגרש שכל החלטה של שופט נכונה או לא יקבלו בהכנעה.
כלפי חוץ הקבוצה הייתה צריכה לצאת למלחמת עולם,כלפי פנים לטפל בשחקנים ככה מתנהלים.
חשוב לציין, שבמועדון אילצו את זוסואה להתנצל, נגד רצונו, מתוך המחשבה שזה יעזור לו בדיון.
כרגע בקבוצה מחכים להחלטה בקשר לאלחמיד לפני שיחליטו האם לאשר את ההסכם העדכני בנוגע לזוסואה לאחר ההחלטה של בית הדין.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 מרץ 2021, 16:26
חשוב לציין, שבמועדון אילצו את זוסואה להתנצל, נגד רצונו, מתוך המחשבה שזה יעזור לו בדיון.
כרגע בקבוצה מחכים להחלטה בקשר לאלחמיד לפני שיחליטו האם לאשר את ההסכם העדכני בנוגע לזוסואה לאחר ההחלטה של בית הדין.
לא הבנתי. לגסי זוסוואה לא הוחלט עדיין?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב:
10 מרץ 2021, 15:06
מרגיש לי שנוח להפקיר את ז'וסוואה

אולי אני מגזים אבל מראים לו את הדרך החוצה( אולי)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
10 מרץ 2021, 16:38
מרגיש לי שנוח להפקיר את ז'וסוואה

אולי אני מגזים אבל מראים לו את הדרך החוצה( אולי)
לפי מה ששמעתי זה הכיוון. החליטו לוותר עליו אז לא הייתה להם בעיה לאלץ אותו להתנצל כי כניראה הוא לא יהיה כאן עונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 מרץ 2021, 16:24
ברור, מי שחשובה לו התדמית זה אסי ולא אלונה. מי שמקבל את ההחלטות זה אסי ולא אלונה. :lol:
מי טומן את הראש בחול, תגיד לי? הקול היחיד שנשמע מהמועדון והיחיד שיוצא לראיונות זה אסי. אז אם מישהו ידבר זה רק הוא.

אם הוא תכף מסיים את התפקיד, ואם הוא מרגיש שנעשה עוול אז יש אחד משני תרחשים: או שתגדל זוג, תצא לתקשורת ותגיד מה אתה חושב, או שכרגיל תשב בשקט ותתן לכולם לדרוס אותך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
10 מרץ 2021, 16:36
לא הבנתי. לגסי זוסוואה לא הוחלט עדיין?
היה הסדר עם התובע.
הדיין החליט להחמיר.
עכשיו במועדון צריכים להחליט האם הם מסמכים להסדר העדכני או מבקשים לנהל דיון (שאם יתנהל לדעתי יעלה לזוסואה בהרחקה של בין 4 - 6 משחקים בחוץ).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

oren2792 כתב:
10 מרץ 2021, 16:41
מי טומן את הראש בחול, תגיד לי? הקול היחיד שנשמע מהמועדון והיחיד שיוצא לראיונות זה אסי. אז אם מישהו ידבר זה רק הוא.

אם הוא תכף מסיים את התפקיד, ואם הוא מרגיש שנעשה עוול אז יש אחד משני תרחשים: או שתגדל זוג, תצא לתקשורת ותגיד מה אתה חושב, או שכרגיל תשב בשקט ותתן לכולם לדרוס אותך.
מתי אסי התראיין בכלל?
בתקופה האחרונה רק אלונה התראיינה והיא הבהירה טוב מאוד שהיא חזרה והיא זאת שקובעת.
יש למועדון בעלים והיא מתווה את המדיניות ומקבלת את ההחלטות בנושאים חשובים שיכולים להשפיע מאוד על התדמית שלנו כמועדון ושל אלונה באופן אישי.
מי שמנהל את כל ההליכים הוא האיש של אלונה והסמנכ"ל (והיועץ המשפטי) עידו בר נתן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 מרץ 2021, 16:39
לפי מה ששמעתי זה הכיוון. החליטו לוותר עליו אז לא הייתה להם בעיה לאלץ אותו להתנצל כי כניראה הוא לא יהיה כאן עונה הבאה.
אין שום קשר בין הדברים.
סתם עושים דרמות מכל דבר.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

המועדון חייב להפסיק לשבת על הגדר.
או שיכנס באמאמא של האיגוד הרקוב הזה, או שיחנך את השחקנים. מחדל גדול שאף אחד לא נעל את ז'וסוואה בחדר ההלבשה (במיוחד אותו) והפך אותו מקורבן לנאשם.
זה כמו שריפה, תעשה הכל כדי למנוע ואל תגיע למצב שאתה צריך כבאי כי אז זה כבר לא בשליטה שלך.
הסיפור הזה של לא לעשות כלום בתהליך ורק להגיב (משפטית בלבד ואז אתה תלוי בחסדים של גוף רקוב) מרתיח. ככה לא מתנהל ארגון מסודר.

שלח תגובה