ילדי סורוקה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Totti

ילדי סורוקה

שליחה על ידי Totti »

הנושא הזה היה באוף לא מעט, אבל הגיעה השעה לטופיק רשמי.

הקורונה שבאה עלינו לרעה זימנה אינספור הזדמנויות לשחקני בית, לצד רותם חתולאל, איתן רצון ושאר שחקני ליגה לאומית שלפני שלוש שנים חיכיו למליקסון וברדה מחוץ לאימון שיחתמו להם על הכדור ועכשיו מקבלים מהם הוראות על הספסל.

האמת, ילדי סורוקה הם חוליה בפני עצמה בסגל. אחרי שנים שזעקו כאן זעקת חמס, שילידנו לא הפקר, הם קיבלו השנה את המושכות ומה נאמר, הממצאים מעידים את כיוון ברור ולא אחיד בין אחד למשנהו;

1. תומר יוספי- הרמתי גבה כשהילד הצנום הורכב נגד מכבי חיפה בתקופת בכר, אבל שנתיים ומשהו חלפו וואלק, יוספי הבארשבעי הבכיר שצמח כאן מאז דן ביטון ולטעמי, בעל פוטנציאל לא פחות ממנו.

2. איליי מדמון- ביחס לגילו, מדובר על שחקן עם תקרת זכוכית גבוהה מאד. הרבה בטחון, ניידות ושקט. כמו יוספי, גם הוא ישרת את הקבוצה עוד שנים רבות.

3. אור דדיה- לא הרבה זוכרים, אבל בוקר אחד התעורר בן ביטון מגן כדורגל הגנתי ברמה גבוהה. משחקן סביר ובינוני בשני צידי המגרש, ביטון הפך למפלצת בחלק הדפנסיבי והעלים את ההתקפה הסבירה שהציג. יש לי אמונה שעם הכוונה נכונה וקישור אחורי טוב יותר דדיה יכול לעשות התקדמות.

4. יתר הבארשבעים בסגל- עבור מעטים מהם, מוקדם לקבוע, אבל ניכר ששבירו, טויטו, ביטון ורחמים, לא יהיו חלק מאיתנו בעתיד, ככשוב נרצה להיות תחרותיים. לגבי אליגון מוקדם לקבוע, אבל במעט שהציג, הראה לכל הפחות מימדי גוף לא רעים.
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 14 פברואר 2021, 16:08, נערך 2 פעמים בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: ילדי סורוקה

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מסכים לגבי השלישייה. שלושתם חייבים להוות את בסיס הישראלי-בית שלנו. בזכות ולא בחסד.

אני חושב שמחלקת הנוער שלנו מתחילה לאט לאט לייצר שחקנים ראויים. גם אם לא שחקנים גדולים.
הגיע הזמן למצוא קבוצת בת שתקלוט אליה שחקנים צעירים במקום לייבש אותם בנוער(כמו אליגון עכשיו, כמו אסקיאס כבר מלפני שנה פלוס וכו׳).

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

אני כל כך מקווה שאין לי הבנה בכדורגל.....אבל לצערי אני לא שותף להתלהבות ולא מסתכל בתעודת הזהות כשאני חושב עליהם.

תומר יוספי - הלוואי והיה מראה קצת בגרות במשחק שלו..משום מה הכל אצלו מרגיש לי מאולתר ולא חכם בלשון המעטה. לא יותר משחקן סגל בעתיד.

איליי מדמון - מהמעט שראינו הוא ההפך של יוספי - כיף לראות את הבגרות שלו, עדיין צריך להוכיח שיש לו עוד יכולות גם מעבר.

אור דדיה - השחקן הכי חלש בהרכב שלנו. קשה לי להתלהב ממגן שלא יודע לעשות הגנה בקטע אחר. בהערכה גסה כ 70-80 אחוז מהגולים שאנחנו סופגים הם על הראש שלו. איפה שון ואיפה דדיה...

היתר- כמו שכתבת..יתר...אין מה להתייחס.

הלוואי ואני טועה לגביהם.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

מסכים לגבי יוספי ומדמון , יוספי כישרוני מאוד אבל נופל בינתיים בין העמדות ואף אחד עדיין לא יודע מה התפקיד שהוא הכי טוב בו .

מדמון עם דקות משחק והכוונה טובה זה שחקן שמוכרים לאירופה ,לא פחות.אין הרבה שחקני כדורגל בני 17 עם בגרות לביטחון כמו שלו ולדעתי יש לו תקרה גבוהה מאוד .

דדיה עדיין לא מספיק יציב,לצד משחקים מצויינים יש לו משחקים שהוא חושך. היכולת ההתקפית משלו מצויינת אבל הוא טועה בהגנה יותר מדי .

שלח תגובה