הפועל ב"ש - מכבי חיפה, ליגת העל. יום שני, 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: הפועל ב"ש - מכבי חיפה, ליגת העל. יום שני, 20:30, טרנר

שליחה על ידי izguy83 »

עוד לא הבנתי למה הואר לא התערב בגול שלהם.
אם היה פאול, אז זה פנדל ואז היו צריכים לקרוא לשופט שיתקן.
היה הולך לואר, רואה שאין פאול ומבטל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
27 אפריל 2021, 06:17
להיראות כמו קבוצה? עולים לכל משחק שהשאיפה במקרה הכי אופטימי זה תיקו (ולא משנה נגד מי). אין לקבוצה מושג איך לצאת להתקפה מסודרת.
כי יש לך חבורת עלגים מקדימה שהפעולות שלהם נותנות לך להבין שמדובר בסוג של נכות.
עצירת כדור,דריבל,מסירה פשוטה לשחקן פנוי,משחק עם הגוף בשביל לקחת כדור,כדור שלא מתבלבל בין הרגליים דברים אלמנטריים שמלמדים את הבן שלי בחוג כדורגל בגיל גן חובה.
יוספי כזה שמנסה לעבור בין שניים,גולדברג כזה שלוקח מקדמה עם הכדור כאילו הוא מייקון,חטואל כזה שמקבל כדור על הקו ולא מסוגל לעצור אותו,קאבהא כזה שחוטף כדור באמצע ובמקום לשחרר מייד מנסה לעשות סיבוב על שני שחקנים של מכבי חיפה כאילו הוא מסי.
ולכל זה תוסיף את גוסוואה שכל כדור שלו אתמול לא הגיע לכתובת וכל קרן בקושי עוברת את השחקן הראשון ברחבה.
מה אני אגיד לך? זה הכל מאמן.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
27 אפריל 2021, 07:45
כי יש לך חבורת עלגים מקדימה שהפעולות שלהם נותנות לך להבין שמדובר בסוג של נכות.
עצירת כדור,דריבל,מסירה פשוטה לשחקן פנוי,משחק עם הגוף בשביל לקחת כדור,כדור שלא מתבלבל בין הרגליים דברים אלמנטריים שמלמדים את הבן שלי בחוג כדורגל בגיל גן חובה.
יוספי כזה שמנסה לעבור בין שניים,גולדברג כזה שלוקח מקדמה עם הכדור כאילו הוא מייקון,חטואל כזה שמקבל כדור על הקו ולא מסוגל לעצור אותו,קאבהא כזה שחוטף כדור באמצע ובמקום לשחרר מייד מנסה לעשות סיבוב על שני שחקנים של מכבי חיפה כאילו הוא מסי.
ולכל זה תוסיף את גוסוואה שכל כדור שלו אתמול לא הגיע לכתובת וכל קרן בקושי עוברת את השחקן הראשון ברחבה.
מה אני אגיד לך? זה הכל מאמן.
ואיך המאמן עוזר לכל אלה? כי אם הוא לא יכול, אז מה זה משנה מי זה.
בינתיים הוא עם מאזן של יורדת בטוחה, וזה לא קל לעשות גם עם סגלים הרבה פחות טובים משלנו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
27 אפריל 2021, 07:57
ואיך המאמן עוזר לכל אלה? כי אם הוא לא יכול, אז מה זה משנה מי זה.
בינתיים הוא עם מאזן של יורדת בטוחה, וזה לא קל לעשות גם עם סגלים הרבה פחות טובים משלנו
הוא לא רופא הוא מאמן.
מה שצריכים אצלנו רובם זה רופא.
אתם פשוט לא מבינים את גודל המחדל עם הסגל הזה,לצערי הבלחה רגעית באערופה גרמה לכם לחשוב שמדובר בסגל שאפשר להפיק ממנו יותר.
אז זהו שלא.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אדום זקן כתב:
27 אפריל 2021, 08:04
הוא לא רופא הוא מאמן.
אתם פשוט לא מבינים את גודל המחדל עם הסגל הזה,לצערי הבלחה רגעית באערופה גרמה לכם לחשוב שמדובר בסגל שאפשר להפיק ממנו יותר.
אז זהו שלא.
הבעיה שלנו היא ששנה שלמה אנחנו לא עושים כלום באימונים. קבוצה לא מאומנת, לא מתואמת, בלי תביעת אצבע מקצועית. באמת הקבוצה הכי פחות מאומנת בליגה.
השחקנים שלנו לא כאלה רעים כמו שהם נראים. אני עדיין מאמין שההפרש בין הסגל שלנו לטוענות לכתר הוא ממש לא 20 נקודות, רחוק מזה... ועדיין, אחרי הכל, חייבים חיזוק נכון לסגל

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב:
27 אפריל 2021, 08:04
הוא לא רופא הוא מאמן.
אז זהו שלא.
אתה באמת חושב שמה שהסגל הזה שווה זה ניצחון ב10 משחקים?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
27 אפריל 2021, 08:39
אתה באמת חושב שמה שהסגל הזה שווה זה ניצחון ב10 משחקים?
אני חושב שמאמן שמגיע לכאן באמצע עונה,לא בנה את הסגל לא מתאים לשיטת המשחק שלו ובנוסף נאלץ להתמודד בתחילת דרכו עם סגל חסר מאוד שרק עכשיו הוא מתחיל לקבל בחזרה בתוספת של שחקנים שלא מזכירים במאומה את הכושר שלהם מתחילת עונה לא ראוי שניבחן אותו העונה.
תאמין לי שאם עונה הבאה מחזור 10 אני יראה את אותם תצוגות אחרי שהוא בנה את הסגל אני אהיה נושא הדגל בהליכתו הביתה,עד אז אין לי כל כך על להתעצבן ולשפוט אותו.
עם אבוקסיס היה בדיוק אותו הדבר.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

צריך להתקדם כמו לא מעט קבוצות בעולם ולהפסיק להסתמך על מאמן שיבנה את הקבוצה אלא על גורם מקצועי אחר (גם כדי להעיף את התירוץ הזה- לא אני בניתי את הקבוצה). אפשר להתייעץ עם המאמן על שחקנים כאלו ואחרים אבל לא לתת לו לבנות את הקבוצה בצלמו כדי שלא יהרוס לבא בתור. ואלונה בהחלט התנהלה כך לא פעם כשהביאה שחקנים מרצונה האישי.
צריך שהמאמן יתאים את עצמו לקבוצה לא שהקבוצה תתאים את עצמה אל המאמן.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
26 אפריל 2021, 23:58
לויטה לא שוער גדול(כמו לחצי מהסגל הקיים ש לו בעיה ביציבות) אבל אחד שכן אפשר לחיות איתו בשלום, אם יש אפשרות להביא את מרציאנו/ג'ראפי במחיר נוח הייתי עושה את המהלך.
אני לא חושב שאפשר לחיות איתו, אבל לא בגלל השער הזה, אלא בגלל כדורי הגובה. למזלינו יש קבוצות רבות בליגה שלא מודעות או לא מסוגלות לנצל את החיסרון הגדול שלו.
השער הזה אומנם באשמתו, אבל אפשר להבין את ההתלבטות במיקום בבעיטת עונשין כל כך קרובה. אפשר גם היה לשים שחקן בקורה הזו, אבל כל המצבים הנייחים אצלינו נראים לא מטופלים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
27 אפריל 2021, 09:01
צריך להתקדם כמו לא מעט קבוצות בעולם ולהפסיק להסתמך על מאמן שיבנה את הקבוצה אלא על גורם מקצועי אחר (גם כדי להעיף את התירוץ הזה- לא אני בניתי את הקבוצה). אפשר להתייעץ עם המאמן על שחקנים כאלו ואחרים אבל לא לתת לו לבנות את הקבוצה בצלמו כדי שלא יהרוס לבא בתור. ואלונה בהחלט התנהלה כך לא פעם כשהביאה שחקנים מרצונה האישי.
צריך שהמאמן יתאים את עצמו לקבוצה לא שהקבוצה תתאים את עצמה אל המאמן.
אתה בהחלט צודק אבל איך אומרים במקומותינו "עדיין לא בשלו התנאים".
צריך שינוי תפיסה של 180 מעלות בכל הכדורגל הישראלי בהיבט הזה.
מה שמאוד צרם לי לעין וזה בהחלט בר תיקון זה עניין הכושר הגופני.
לא יכול להיות מצב ששתי קבוצות שמשחקות באותה ליגה האחת עושה לחץ כמעט 90 דקות והשניה נשפך לה הלאגר דקה 60 זה מצב שמועדום כמו הפועל בש ששואף גבוה לא יכול להסכים איתו.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לקצב צבירת הנקודות של רוני לוי אין תירוץ.
בנושא של יחזקאל כתבתי שאני לא יודע מה נעשה בלעדיו.
אז אבוקסיס שהוא מאמן רע לתפארת היה בלעדיו ובלעדי אלחמיד, וצבר הרבה יותר. קצב של 3-4 ודאי.

זה שהכדורגל היה מגעיל?
זה לא שאצל לוי יש מה לראות.

הוא עושה עבודה מחורבנת, אין דרך לייפות את זה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
27 אפריל 2021, 09:30
אני לא חושב שאפשר לחיות איתו, אבל לא בגלל השער הזה, אלא בגלל כדורי הגובה. למזלינו יש קבוצות רבות בליגה שלא מודעות או לא מסוגלות לנצל את החיסרון הגדול שלו.
השער הזה אומנם באשמתו, אבל אפשר להבין את ההתלבטות במיקום בבעיטת עונשין כל כך קרובה. אפשר גם היה לשים שחקן בקורה הזו, אבל כל המצבים הנייחים אצלינו נראים לא מטופלים.
לא יודע עד כמה הוא אשם בשער אתמול מהרגע שנשרקה עבירה ידעתי שיהיה גול( אינעל ליאני). מה שכן לויטה יכול לתת משחק אחד עם הצלות של קורטואה ובאותו משחק לספוג שער של דניאל ליפשיץ', גם החוסר יציבות וגם הגיל הם הפקטור המשמעותי בעיניי, בכל מקרה אשמח שיישאר פה בעדיפות לשוער שני. זה גם לא שיש יותר מדי אופציות טובות בשוק, כל איזה אחד שנותן הצלה טובה מעלה את המחיר שלו מי ישמע נוייר.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 27 אפריל 2021, 10:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
27 אפריל 2021, 09:33
אתה בהחלט צודק אבל איך אומרים במקומותינו "עדיין לא בשלו התנאים".
צריך שינוי תפיסה של 180 מעלות בכל הכדורגל הישראלי בהיבט הזה.
מה שמאוד צרם לי לעין וזה בהחלט בר תיקון זה עניין הכושר הגופני.
לא יכול להיות מצב ששתי קבוצות שמשחקות באותה ליגה האחת עושה לחץ כמעט 90 דקות והשניה נשפך לה הלאגר דקה 60 זה מצב שמועדום כמו הפועל בש ששואף גבוה לא יכול להסכים איתו.
לא חושב שצריך ללכת עם הזרם הישראלי שלא רוצה להתקדם, הגיע הזמן להתחיל קצת להתנהל כמו מועדון גדול, אפשר לתת לברדה לדוגמה את הניהול המקצועי והאחריות על רכש ושלוי/המאמן הבא (בעזרת ה') יעשה חמוצים. לגבי הכושר גופני לא מפתיע שבדקה 60-65 השחקנים צריכים בלון חמצן, הזלזול בשדרה המקצועית נותן את אותותיו. מקווה שכפי שדווח אלונה תעשה שם חריש עמוק בקיץ.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Itay כתב:
27 אפריל 2021, 10:51
לא חושב שצריך ללכת עם הזרם הישראלי שלא רוצה להתקדם, הגיע הזמן להתחיל קצת להתנהל כמו מועדון גדול, אפשר לתת לברדה לדוגמה את הניהול המקצועי והאחריות על רכש ושלוי/המאמן הבא (בעזרת ה') יעשה חמוצים. לגבי הכושר גופני לא מפתיע שבדקה 60-65 השחקנים צריכים בלון חמצן, הזלזול בשדרה המקצועית נותן את אותותיו. מקווה שכפי שדווח אלונה תעשה שם חריש עמוק בקיץ.
מה שצריך להיות, מאמן ישראלי ומעטפת מקצועית של כושר גופני במובן הרחב (כולל ניתוח, מה שביצע הפולני) זרה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

MikiRed כתב:
27 אפריל 2021, 12:00
מה שצריך להיות, מאמן ישראלי ומעטפת מקצועית של כושר גופני במובן הרחב (כולל ניתוח, מה שביצע הפולני) זרה
צריך מאמן זר עם כל המעטפת.
רוני לוי וכל ישראלי אחר חוץ מברק בכר יהיה עוד מאותו הדבר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה