הפועל ב"ש - מכבי ת"א, ליגת העל. יום שני, 21:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: הפועל ב"ש - מכבי ת"א, ליגת העל. יום שני, 21:00, טרנר

שליחה על ידי nitsande »

נתונים בולטים מסיקור המשחק במנהלת:

איבודי כדור:
זוסווה - 16
יחזקאל - 14
אלטון - 9
סלליך - 7

מסירות שהתקבלו:
זוסווה - 65

מסירות מדוייקות:
זוסווה 58/83

חילוצי כדור:
ויטור - 11
גולדברג, חאתם, באריירו - 9 כ"א

מאבקים מוצלחים:
ויטור - 8/9
אלחמיד - 15/22

תיקולים מוצלחים:
באריירו וגולדברג 5/5
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
04 מאי 2021, 13:27
אבל דודזאדה התמודד על הרכב העונה מול בן הרוש, אז מה החוכמה? הובאן לא נכנס כי אלברמן נכנס לדוגמא ואחד מבין בוזגלו או מליקסון לא נכנסו כי על 4 מקומות היו את וואקמה, זהבי וברדה. זה שצדק היה בעונה שיא בקריירה, לא אומר שהוא יותר טוב מפלאניץ' שקורא משחק יורת טוהףב והרבה יותר פיזי משיר.
פלאניץ' בלם חיה. אם ישאר פה שנתיים/שלוש, לא חושב שזה יהיה נתון לויכוח בכלל.
פלאניץ' טועה המון בקריאת המהלך. היו לו לפחות 3 - 4 פנדלים העונה של קריאה לא נכונה של המהלך ביחד עם הכבדות שלו שהובילה לפנדל (מול פת השבוע, היה פנדל במשחק העונה בזמנו, ואני זוכר עוד מקרים).
הוא בלם ליגה טוב, אבל לדעתי עדין טועה הרבה יותר מקרלוס/אמאדור של העונה השנייה במכבי (על מיגל אני בכלל לא מדבר, לפני הפציעה השנייה הוא היה בעולם משלו, גם היום הוא מסים משחקים עם נתונים של כמעט 100% ניצחונות במאבקים, מה שפלאניץ' גם היום לא עושה).
סוארס התחיל כבר תירידה בעונת האליפות הראשונה, אבל אני חושב שצדק נתן אז עונה אדירה, לדעתי גם מבחינה טכנית, היכולת להתמודד עם לחץ, הכדורים הארוכים של שיר, המנהיגות, קריאת המשחק, לדעתי החבילה הכוללת שלו הייתה מרשימה הרבה יותר מפלאניץ' שעדין טועה הרבה (בפתיחת העונה הוא בכלל טעה המון).
יכול להיות שעוד 3 - 4 שנים נדבר על פאניץ' אחרת, אבל כרגע מדובר בבלם שהיה רע בתחילת העונה, השתפר מאוד אבל עדין טועה לא מעט.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ג'וס קיבל את הכדור 65 פעמים, פי 3 יותר מכל שחקן אחר. אם זו לא ההגדרה לתלות בשחקן לא יודע מה כן. הוא גם איבד את הכדור 16 פעמים.

מבחינת איומים, הגענו ל9 ב30 דק האחרונות לעומת 5 ב60 דק נתון מעודד על כושר ורצון לנצח.

לפי הנתונים וזה גם הולך עם התחושה שלי, לסלליך היה משחק משמעותית טוב מלאלטון ויחזקאל, שלא מספיק מעורבים במשחק ההתקפה. סלליך מדרבל לדעת, אבל אחוזי ההצלחה שלו וההתקפות שיצאו מזה משמעותיות, אם הכדור שלו כשחתך מימין בשמאל היה הולך למסגרת היינו מדברים אחרת.

בקישור יש לקבהא נתונים ממש רעים, וכשבאריירו (מעולה הגנתית)
לא תומך בהתקפה זה מעיד על בעייתיות ואותם שחקנים שמעורבים במשחק ההתקפה.

גם בעמידה שלנו סלליך היה ממש קרוב לשער, מה שנתן שטחים לדדיה לעלות, בעוד אלטון ממש נצמד לקו. הוא צריך להיכנס יותר פנימה ולעשות יותר תנועה.
נערך לאחרונה על ידי shovalb9 ב 04 מאי 2021, 14:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shovalb9 כתב:
04 מאי 2021, 14:02
אגב קראתי קצת את הדוח משחק נגד מכבי, ממליץ לכולם.
ג'וס קיבל את הכדור 65 פעמים, פי 3 יותר מכל שחקן אחר. אם זו לא ההגדרה לתלות בשחקן לא יודע מה כן. הוא גם איבד את הכדור 16 פעמים.

מבחינת איומים, הגענו ל9 ב30 דק האחרונות לעומת 5 ב60 דק נתון מעודד על כושר ורצון לנצח.

לפי הנתונים וזה גם הולך עם התחושה שלי, לסלליך היה משחק משמעותית טוב מלאלטון ויחזקאל, שלא מספיק מעורבים במשחק ההתקפה. סלליך מדרבל לדעת, אבל אחוזי ההצלחה שלו וההתקפות שיצאו מזה משמעותיות, אם הכדור שלו כשחתך מימין בשמאל היה הולך למסגרת היינו מדברים אחרת.

בקישור יש לקבהא נתונים ממש רעים, וכשבאריירו (מעולה הגנתית)
לא תומך בהתקפה זה מעיד על בעייתיות ואותם שחקנים שמעורבים במשחק ההתקפה.

גם בעמידה שלנו סלליך היה ממש קרוב לשער, מה שנתן שטחים לדדיה לעלות, בעוד אלטון ממש נצמד לקו. הוא צריך להיכנס יותר פנימה ולעשות יותר תנועה.

עריכה: nitsande יא מלך הקדמת אותי.
זה אם גדול.
גם אם הכדור של אלטון היה נכנס היינו מדברים אחרת.
ואולי גם אם לוויטה לא לוקח הצלה גדולה בסוף בכדור של בלקמן גם מדברים אחרת על המשחק.
אבל בסוף ה"אם" הזה מכריע משחקים. וזה לא כאילו סולליך בעט טוב והייתה הצלה גדולה של השוער, או כדור לקורה או למשקוף, אלא שהטכניקה של סולליך איומה, ובמקום לבעוט עדין לפינה מתוך הרחבה כשלושער אין זמן להגיב הוא ניסה להפציץ ברגל החלשה כשהגוף שלו בכלל לא יציב ולכן הוא איבד שווי משקל במהלך מה ששלח את הכדור ליציע. זה סולליך.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

זה שז'וס מקבל הרבה כדורים זה לאו דווקא טוב, לא פעם ראינו אתמול שהשחקנים פשוט זורקים אליו את הכדור, מראה על הרבה תלות וחוסר ביטחון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

לפעמים באמת מחפשים את זוסואה בכוח. דרך אגב, אני לא חושב שזוסואה הצטיין בשני המשחקים האחרונים, אבל קראתי כאלה שטוענים שהוא היה חלש וזה כבר מצחיק בעיני. גם בשני המשחקים האחרונים הוא חילק כדורים אדירים על ימין ועל שמאל. מה הוא אשם שזה מגיע לשחקנים שלא עושים איתם כלום?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אין לנו איכויות בחלק הקידמי והקישור שלנו מאוד מוגבל בכל מה שקשור לתמיכה בהתקפה, יציאה קדימה וסיומת

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

:גשם:
Sir Alex Ferguson כתב:
04 מאי 2021, 14:06
זה אם גדול.
ואולי גם אם לוויטה לא לוקח הצלה גדולה בסוף בכדור של בלקמן גם מדברים אחרת על המשחק.
אבל בסוף ה"אם" הזה מכריע משחקים. וזה לא כאילו סולליך בעט טוב והייתה הצלה גדולה של השוער, או כדור לקורה או למשקוף, אלא שהטכניקה של סולליך איומה, ובמקום לבעוט עדין לפינה מתוך הרחבה כשלושער אין זמן להגיב הוא ניסה להפציץ ברגל החלשה כשהגוף שלו בכלל לא יציב ולכן הוא איבד שווי משקל במהלך מה ששלח את הכדור ליציע. זה סולליך.
מסכים איתך אחי, לא אדבר על אם.
אבל זה לא סלליך, שבאמת אני מאוד מעריך שהוא מעורב לאורך כל המשחק בהתקפה. הכניס גם כדורים טובים, ובגלל שחוזר מתקופה נוראית ובלי חוזה כרגע לעונה הבאה קל יותר להשמיץ. מבחינת נתונים, נתן משחק משמעותית טוב יותר מאלטון ויחזקאל.

אחד הדברים שאני הכי אוהב בסלליך זה שהוא נותן לנו פתרון באגף ימין, והדבר הבעייתי בו זה לא הדריבל לדעת, זה שהוא פציע ומועד לתקופות חלשות. צריך לסחוט אותו יותר ושיהיה לו תחרות שתמנע ממנו להשחק כמו העונה. בכל מקרה שחקן משלים נהדר ללרוץ למעלה עונה הבאה.

אגב לגבי ג'וסואה, שמע זה גם אשמתו ושל רוני לוי שבהרבה איבודי כדור של הקבוצה, זה כי ג'וסואה בורח מהעמדה שלו ומגיע קרוב לקבל את הכדור מה שמצופף עוד יותר את המשחק. נגד מכבי חיפה זה היה בולט יותר, ובכללי בתקופה האחרונה. הוא צריך להישאר בעמדה שלו, בחור ורק בשליש ההתקפי שיעשה את היתרון המספרי באגף וגם שם שיהיה יותר פנימה ויהווה איום ברחבה. מזכיר לי את מליקסון שהתראיין גם ואמר "תן לי למסור לך אני יודע לאן זה יגיע"

גם הגנתית ג'וסואה חוטא, ולפעמים גלזר ברח לו ולמכבי וגם למכבי חיפה נותר יתרון באמצע. בסוף ג'וסואה משחק אצלנו כקשר, וגם בקו לקראת הסוף ומכבי לא היו חכמים כי יכלו לשחק עם סבוריט יותר ולנצל את זה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dh2311
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי dh2311 »

gooner כתב:
04 מאי 2021, 13:14
מה זאת אומרת, לקחת סיכונים?
הוא הצטרף אתמול בהרבה הזדמנויות, ודפק ספרינטים על הקו.
אין הרבה מגנים בארץ עם היכולת האתלטית שלו.
מזכיר גם את הבישול בשבוע שעבר ברגל החלשה שלו.
הוא צריך פשוט לעשות את זה יותר

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 מאי 2021, 14:06
זה אם גדול.
כן אבל למה אתה לא מדבר גם על ההחמצה של זוסווה בסוף?
היה לגמרי לבד, מבערך 12 מטר אלכסונית מול השער, כשהכדור ריחף לכיוונו במשך כמה שניות טובות שהיה לו להכין את הגוף, ובסוף בעט רע מאוד החוצה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

nitsande כתב:
04 מאי 2021, 14:28
כן אבל למה אתה לא מדבר גם על ההחמצה של זוסווה בסוף?
היה לגמרי לבד, מבערך 12 מטר אלכסונית מול השער, כשהכדור ריחף לכיוונו במשך כמה שניות טובות שהיה לו להכין את הגוף, ובסוף בעט רע מאוד החוצה.
אז החמיץ. ומול חיפה מבעיטה חופשית בטווח דומה לשרי בעט לחומה. אבל הוא לוקח החלטות נכונות ויש לו טכניקה אדירה ולכן על כל פעם שהוא מחמיץ גם יהיה פעם שיכבוש או יבשל ממצבים כאלה.
סולליך מקבל החלטות לא נכונות, הטכניקה שלו לוקה בחסר, ולכן כל הזמן מדברים עליו ב״אם״, אם יהיה יציב, ואם לא יהיה פציע, ואם היה כובש ואם היה מרים את הראש. העונה אוטוטו מסתיימת, אין יותר מקום ל״אם״.
אותו הדבר בקשר לדדיה/גולדברג/יוספי/קבהא/קלטינס/לוויטה/מלי/טאהה וכל השאר שתמיד אומרים לגביהם ״אם״ ו״אם״.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 מאי 2021, 14:01
פלאניץ' טועה המון בקריאת המהלך. היו לו לפחות 3 - 4 פנדלים העונה של קריאה לא נכונה של המהלך ביחד עם הכבדות שלו שהובילה לפנדל (מול פת השבוע, היה פנדל במשחק העונה בזמנו, ואני זוכר עוד מקרים).
הוא בלם ליגה טוב, אבל לדעתי עדין טועה הרבה יותר מקרלוס/אמאדור של העונה השנייה במכבי (על מיגל אני בכלל לא מדבר, לפני הפציעה השנייה הוא היה בעולם משלו, גם היום הוא מסים משחקים עם נתונים של כמעט 100% ניצחונות במאבקים, מה שפלאניץ' גם היום לא עושה).
סוארס התחיל כבר תירידה בעונת האליפות הראשונה, אבל אני חושב שצדק נתן אז עונה אדירה, לדעתי גם מבחינה טכנית, היכולת להתמודד עם לחץ, הכדורים הארוכים של שיר, המנהיגות, קריאת המשחק, לדעתי החבילה הכוללת שלו הייתה מרשימה הרבה יותר מפלאניץ' שעדין טועה הרבה (בפתיחת העונה הוא בכלל טעה המון).
יכול להיות שעוד 3 - 4 שנים נדבר על פאניץ' אחרת, אבל כרגע מדובר בבלם שהיה רע בתחילת העונה, השתפר מאוד אבל עדין טועה לא מעט.
מסכים עם חלק מהדברים, זה עדין לא בשלב של שחור ולבן, אבל אם הייתי צריך להחליט עכשיו, הייתי לוקח את פלאניץ' רק בגלל שהוא זר שצריך זמן התאקלמות ומבחינת נתונים הוא שם את שיר בכיס. יש לו תכונה אחת שרק לויטור יש בליגה וזה לתקוף את הכדור בשלב מאוד מוקדם. דבר נוסף חששוב לזכור - עם כל מה שעפים על הקישור של חיפה, עדין מגיעים מולם המון פעמים לאחד על אחד ואחת לכמה פעמים גם יצליחו לעבור.
לצדק וסוארז כמעט ולא היו מגיעים אחרי הלחץ שהיינו עושים בחצי של היריב ואם כבר עברו אותו אז היו צריכים לעבור את הובאן ואוגו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 מאי 2021, 14:11
לפעמים באמת מחפשים את זוסואה בכוח. דרך אגב, אני לא חושב שזוסואה הצטיין בשני המשחקים האחרונים, אבל קראתי כאלה שטוענים שהוא היה חלש וזה כבר מצחיק בעיני. גם בשני המשחקים האחרונים הוא חילק כדורים אדירים על ימין ועל שמאל. מה הוא אשם שזה מגיע לשחקנים שלא עושים איתם כלום?
מסכים. גם הבעיטה של אלטון, הגיעה ממסירה גאונית שלו (גם בזה שמצא אותו וגם בטכניקת המסירה). אם היו עושים את זה יותר, אולי היה נפרץ לאלטון הסכר.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

izguy83 כתב:
04 מאי 2021, 13:03
כן. לוקח את מנחם שמבשל שכובש על דודזאדה שאין לו טכניקה בסיסית.
וכן, לוקח את פלאניץ' לפני צדק וסוארס.
הוא, אמאדור וקרלוס מבחינתי, דרגה אחת/שניים מתחת לויטור וארבע רמות מול כל הבלמים הישראלים והזרים ששיחקו פה בעשור האחרון.
אז תיקח!
אני לא מחליף אף אחד מאגדות האליפות שלנו!

שלח תגובה