הפועל ב"ש - קרית שמונה, ראשון, 21:00, טרנר.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: הפועל ב"ש - קרית שמונה, ראשון, 21:00, טרנר.

שליחה על ידי הפועלעולה »

השיוויון אך ורק על רוני לוי ובדר"כ אני לא מהמקהלה הקבועה. ירידה מביכה להגנה והדובדבן זה החילוף של חטואל.
הוא היה רחוק 10 שניות בערך משריקות בוז וקריאות תתפטר מהדהדות.

יש בעיה נוראית בהתקפה. אין שם כלום. הקישור האחורי מורכב משרברבים, המגנים נגרים. המוסר השני הכי טוב בקבוצה זה קבהא. חייב להחליף את רוב הסגל בקיץ, זה לא רציני.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב:
23 מאי 2021, 23:33
השיוויון אך ורק על רוני לוי ובדר"כ אני לא מהמקהלה הקבועה. ירידה מביכה להגנה והדובדבן זה החילוף של חטואל.

יש בעיה נוראית בהתקפה. אין שם כלום. הקישור האחורי מורכב משרברבים, המגנים נגרים. המוסר השני הכי טוב בקבוצה זה קבהא. חייב להחליף את רוב הסגל בקיץ, זה לא רציני.
אני לא מסניגוריו של רוני לוי, אבל אתה לא יכול לכתוב שהתקפה, קישור אחורי ומגנים על הפנים ואז לבוא אליו בטענות. זה מה שהוא קיבל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

כן אבל הוא לא משחק נגד באיירן מינכן. הירידה להגנה הייתה מיותרת. בפעם הבאה שזה יקרה כל האצטדיון ישרוק בוז, היה פה אבוקסיס אחד וזה הספיק לנו לעשור הקרוב.

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

הפועלעולה כתב:
23 מאי 2021, 23:33
סלח לי.
אבל זה לא רציני מה שרשמת, כבר חזרו על זה פה מספר פעמים.
לא הגיוני שחטואל מגיע למצבים של מאה אחוז גול ולא מבקיע, למה רוני לוי אשם בזה שלא מצליחים לדחוק?
איך בן שהר חסר ( חחח לא)
היינו יותר טובים. נקודה.
הניצחון הגיע לנו סילחו לי רבים אבל, בגלל שזה ככה בדקה 99 זה יותר מתוק ובינינו זה קלאסי לבאר שבע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. אמרתי לידידאל במחצית הראשונה שיש דקות שדדיה עושה לי פלאשבקים לאביתר אילוז. וזה לצערי אומר הכל.

2. אני כמו תקליט שבור, אבל קשה מאוד להצליח עם שוער ראשון כמו לוויטה.
הוא לא שולט בכלל ברחבה, לא יוצא לכדורי גובה, מתקשה עם בעיטות חופשיות, לפעמים גם סופג גולים מטעויות אישיות בסיסיות.
הוא לא מספיק יציב בשבילנו.

3. רוני לוי הוא מאמן פחדן ואנטי כדורגל.
קש בכלל לא במשחק, למה להוציא את יחזקאל ולהכניס את יוספי? למה להזמין אותם לתקוף?
כל הפלייאוף אותו הדבר, כשאנחנו לא חייבים את השער, אנחנו עסוקים בעיקר בלא להפסיד, לשמור על המצב הקיים, לא ליזום או לקחת סיכונים חלילה. הבקענו גול? ישר מוציא את יחזקאל בחילוף הקבוע בשביל לעבור למוד הגנתי. כאילו שאנחנו מובילים במשחק חוץ מול באיירן. רק כשאנחנו סופגים וחייבים את השער פתאום אנחנו יוזמים, תוקפים, וכמה מפתיע גם מגיעים להזדמנויות.
זה ממש לאנוס את המציאות ולטעון שתחת רוני לוי אנחנו משחקים כדורגל התקפי או שונה, פשוט אין לנו ברירה אז אפילו את מיגל הוא מעלה לחוד (מזכיר טקטיקה של מאמן מסוים שהיה כאן עד לא מזמן).

4. כל מאמן שמעדיף את השחקן הישראלי (שבירו/חטואל/רצון) על פני השחקן הזר (רוסה/אגודלו/מלי), גם אם השחקן הזר הוא לא עילוי ברמת הזוסואה/מיגל צריך לקבל מכתב פיטורין מקבוצה כמו שלנו.
לא מאמין כמה דקות רוני לוי שרף על נגרים חסרי קשר למשחק בזמן שזרים שטובים משמעותית במקצוע שנקרא כדורגל לפעמים לא היו אפילו בסגל.

5. היום יותר מתמיד מתגעגע לבכר. הוא וכל החובבנים האלה לא באותו מקצוע בכלל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

El_Medico כתב:
24 מאי 2021, 00:09
סלח לי.
אבל זה לא רציני מה שרשמת, כבר חזרו על זה פה מספר פעמים.
לא הגיוני שחטואל מגיע למצבים של מאה אחוז גול ולא מבקיע, למה רוני לוי אשם בזה שלא מצליחים לדחוק?
איך בן שהר חסר ( חחח לא)
היינו יותר טובים. נקודה.
הניצחון הגיע לנו סילחו לי רבים אבל, בגלל שזה ככה בדקה 99 זה יותר מתוק ובינינו זה קלאסי לבאר שבע.
בנוגע לחטואל - לא אמרתי אחרת. מסכים איתך בנוגע לזה. דווקא בגלל שהיינו יותר טובים אין שום סיבה לרדת לבונקר. באופן כללי לא משנה באיזה מצב אנחנו - אסור לרדת לבונקר מול ק"ש בטרנר. נקודה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מלי שחקן כזה גרוע. אין לו כדורגל בשיט.
דדיה בעוד משחק שמוכיח שצריך להיות עיוור כדי לא לראות שהבעיה בימין חמורה מאשר משמאל.
בריירו עשה תקן אלחמיד לא רע בכלל, דחף טוב. הכרחי כשאין לך קישור ואין לך מגינים.

לוי ממשיך לפתוח עם סלליך ואקולטסה שלא עושים פעולה אחת חיובית במשחק. יחד עם מגנים נגרים ואין לך שום אופציה לפתח התקפה נורמלית.
המצב היחיד זה הכנסות כדור של זוס או רחמנא לצלן קבהא לתנועה של יחזקאל.
וככה נוצרת מחצית שבלי מצב נייח לא תגיע למצב גם עוד שנה.

אולי אגודלו ורוסה לא שחקנים גדולים, אבל יש להם מוח של כדורגל.
וזה הרבה יותר מאשר ניתן להגיד על סלליך, אקולטסה ובטח ובטח חטואל שאמרתי בעבר שזה הזייה להעדיף אותו על פניהם. גם על פני וארן.
אין לנו כמעט כדורגלנים בהרכב, לא חושב שיש פריוולגיה לוותר על אגודלו וגם על רוסה במצב הנוכחי. איתם לפחות יש קצת עם מי להעביר כמה פסים ולעשות משהו שדומה למשחק התקפה עם קצת יכולת.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
24 מאי 2021, 00:30
1. אמרתי לידידאל במחצית הראשונה שיש דקות שדדיה עושה לי פלאשבקים לאביתר אילוז. וזה לצערי אומר הכל.

2. אני כמו תקליט שבור, אבל קשה מאוד להצליח עם שוער ראשון כמו לוויטה.
הוא לא שולט בכלל ברחבה, לא יוצא לכדורי גובה, מתקשה עם בעיטות חופשיות, לפעמים גם סופג גולים מטעויות אישיות בסיסיות.
הוא לא מספיק יציב בשבילנו.

3. רוני לוי הוא מאמן פחדן ואנטי כדורגל.
קש בכלל לא במשחק, למה להוציא את יחזקאל ולהכניס את יוספי? למה להזמין אותם לתקוף?
כל הפלייאוף אותו הדבר, כשאנחנו לא חייבים את השער, אנחנו עסוקים בעיקר בלא להפסיד, לשמור על המצב הקיים, לא ליזום או לקחת סיכונים חלילה. הבקענו גול? ישר מוציא את יחזקאל בחילוף הקבוע בשביל לעבור למוד הגנתי. כאילו שאנחנו מובילים במשחק חוץ מול באיירן. רק כשאנחנו סופגים וחייבים את השער פתאום אנחנו יוזמים, תוקפים, וכמה מפתיע גם מגיעים להזדמנויות.
זה ממש לאנוס את המציאות ולטעון שתחת רוני לוי אנחנו משחקים כדורגל התקפי או שונה, פשוט אין לנו ברירה אז אפילו את מיגל הוא מעלה לחוד (מזכיר טקטיקה של מאמן מסוים שהיה כאן עד לא מזמן).

4. כל מאמן שמעדיף את השחקן הישראלי (שבירו/חטואל/רצון) על פני השחקן הזר (רוסה/אגודלו/מלי), גם אם השחקן הזר הוא לא עילוי ברמת הזוסואה/מיגל צריך לקבל מכתב פיטורין מקבוצה כמו שלנו.
לא מאמין כמה דקות רוני לוי שרף על נגרים חסרי קשר למשחק בזמן שזרים שטובים משמעותית במקצוע שנקרא כדורגל לפעמים לא היו אפילו בסגל.

5. היום יותר מתמיד מתגעגע לבכר. הוא וכל החובבנים האלה לא באותו מקצוע בכלל.
יחזקאל הרגיש את המפשעה וגם היה נראה על הפנים.
חילוף נכון של רוני לוי.
דווקא בחילופים הוא עשה את העבודה וזה מה שניצח את המשחק.
אבל לגביי מה שאומרים כאן שמה רוני לוי אשם שחטואל לא כבש.
התפקיד שלו זה לאמן.
התפקיד שלו זה לשפר את חטואל.
אז כן יש לרוני לוי חלק.
ושוב אם אנחנו לא סופגים את השער השני אנחנו הולכים אחורה זה פשוט נוראי.
אם היינו נראים כל המשחק כמו ב20 דקות האחרונות הייתי אומר להשאיר את רוני לוי.
אבל מחצית ראשונה על הפנים ומחצית שנייה התעוררנו ב20-30 דקות האחרונות אחריי;שספגנו 2-2
ולא היינו רחוקים מלספוג עוד.

ומשה דיי, יש לך משהו אישי נגד לויטה, אחלה שוער
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

הטוב שאני יוצא ממנו מהמשחק:
1. אקולטסה במשחק הכי טוב שלו בליגה העונה. הכריח את עצמו להיכנס למשחק, וממש בציפייה לראות אותו עוד יותר דומיננטי בהמשך.
2. אגודלו היה מעולה, בעיקר בלהיות כתובת ברחבה ולחלק לקו שני, גם אם לא היה כל כך מדויק. בדו"ח ממש רואים הבדל משמעותי בין המיקום הגבוה שלו, לבין המיקום הנמוך של שגיב שפתח שטח במרכז ועזר לנו להניע את הכדור.
3. ג'וסואה עם כמות נכבדת של 4/5 מסירות מפתח. גם קיבל פחות מסירות מהמשחקים בהם נשענו עליו נטו, והיה מדויק מאוד במסירות שלו.
4. קבהא מחזיק לנו את הקישור הגנתית, הוביל במאבקים, אבל התקפית הוא עדיין מאבד את הכדור, וזה בגלל חוסר בקשר לידו.
5. באריירו היה אנמי ולא משמעותי כקשר אחורי כחלק מ2, וכבלם היה מעולה. יחד עם אלחמיד לדעתי זה הצמד שלנו עונה הבאה כשויטור לאט לאט מזדקן.
6. גולדברג וקלטינס במשחק טוב, נותנים שקט ונדיר שעוברים אותם ב1 על 1.
7. ניצחון, כל כך חשוב לביטחון וקצת אוויר לשחקנים לשחק.
8. רוני ניצל את כל החילופים שלו, וכל חילוף היה מוצדק. גם של יחזקאל שהיה זוועה, גם הרעיון להכניס את חטואל ויוספי שבאמת מסכן רוני שאלה השחקנים שנאלץ להכניס.
9. זה תלוי בנו להגיע למקום 4. פת בבית.

הרע:
1. יחזקאל פשוט מזעזע. החליק ב5 מצבים שבהם ציפיתי לבעיטה למסגרת, מה גם כל כדור שקיבל עם הגב כחלוץ פשוט בזבז.
2. דדיה. התחיל 20 דק טוב, ואז התחיל לאבד באופן דרסטי את הביטחון שלו, עם דריבלים מיותרים בחצי שלנו, נרפות הגנתית ופשוט איבד את הראש. קדימה לספסל.
3. חטואל. 5 דריבלים, כמעט כמו ג'וס ושיחק רק 20 דק. זה מגעיל אותי לראות שחקן כזה אגואיסט שכל מה שהוא עושה זה דריבלים ולא משחרר. אה, ו3 החמצות וודאיות מול שער. ולא שכחתי את הסגירה הנפלאה שלך בגול השני, איפה אתה ואיפה המגן שלך. קדימה, להשאלה.
4. יוספי, הכינור השני למצעד הדריבלים. בקו הוא נורא, ובאמצע הוא לא שיכנע אותי, לא כקשר התקפי שיכול לקחת עליו, ולא כקשר אמצע כשהוא רך. בעיניי כרגע הייתי שוקל להשאיל אותו בקיץ גם.
5. עוד משחק שמבקיעים ומפסיקים לשחק. מ60% החזקה בכדור מדק 1-30, ל42% עד לירידה למחצית. הנחיה של מאמן? נרפות של שחקנים? חייבים להפסיק עם זה.
6. לויטה, עוד משחק, עוד 2 גולים שאתה סופג. חלש.

בא לי כבר לסגור את העונה הזו ושיחליפו לי פה 6-7 שחקנים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

shovalb9 כתב:
24 מאי 2021, 10:00
לויטה, עוד משחק, עוד 2 גולים שאתה סופג. חלש.
במה הוא אשם בגולים בדיוק? חלאס לצלוב סתם באמת שאתם מגזימים

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לויטה היה בסדר גמור הפעם, אפילו יצא לכדור גובה כפי שלא עשה מזמן.
בשער השני אפשר היה לצאת להגבהה לתיבת ה 5, אבל אני לא חושב שיש שוערים ישראלים שמסוגלים לזה. האשמה יותר על העמידה ההגנתית הלא מובנת, שהמגנים שלנו תמיד מצופפים לאמצע, ויוצאים לקיצונים רק אחרי שאלה מקבלים את הכדור חופשיים לגמרי.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

לויטה בפנדלים, בנייחים, בכדורי גובה, ובחופשיות לא מספיק טוב, וזה עולה לנו בגולים. תחזרו לגול השני, העמידה שלו מזעזעת, כל השער חשוף ולויטה שומר על הקורה. הוא כמו בכל השערים שספגנו, יכל לעשות יותר, וזה מצטבר כל הפלייאוף והסיבוב השני.

לחיפה ולמכבי יש שוערים שמרוויחים להם נקודות. לנו לא וזה ההבדל, ולויטה אחלה, וגם אחלה אישיות ואוהב אותו עוד מעונת קלינגר, אבל הוא לא שוער ראשון, ונהנה מהפקרות של חוסר תחרות.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

לא הגיע לנו לנצח במשחק הזה אבל כוס אומו איזה כיף סוף סוף להרגיש נצחון

שלח תגובה