הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי אדום זקן »

E26 כתב:
19 ספטמבר 2021, 07:59
ואם אפשר לקבל את דעתך המקצועית עליו. עד כה אני זוכר שאתה שומר לו אמונים.
שמע,להגיד לך שלא צפיתי שזה מה שיהיה כאן אז אני יכול להחזיר אותך חודש וקצת אחורה לאיזה משהו שרשמתי בנוגע לאווירה "הלא טובה" שיש כאן בנוגע אליו.
שנית,גם ששי גז לא יכול להגן על מה שראינו אתמול.
שלישי ואחרון כדאי לו להתעשת כי מי שמכיר את אלונה היא לא תסבול כזה דבר.
את אבוקסיס היא שלחה מכאן על הרבה פחות עם סגל הרבה יותר רע,אז בשבילו קודם כל כדאי לו לעשות ריסטארט.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 08:16
שמע,להגיד לך שלא צפיתי שזה מה שיהיה כאן אז אני יכול להחזיר אותך חודש וקצת אחורה לאיזה משהו שרשמתי בנוגע לאווירה "הלא טובה" שיש כאן בנוגע אליו.
את אבוקסיס היא שלחה מכאן על הרבה פחות עם סגל הרבה יותר רע,אז בשבילו קודם כל כדאי לו לעשות ריסטארט.
+1

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 08:16
את אבוקסיס היא שלחה בגלל שדיבר יותר מידי ופלירטט עם בני יהודה לדעתי, המקצועי היה תירוץ
עכשיו נראה אותה זורקת מאמן שמבזבז לה כסף ו 11 אלף מנויים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שיש כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:10
את אבוקסיס היא שלחה בגלל שדיבר יותר מידי ופלירטט עם בני יהודה לדעתי, המקצועי היה תירוץ
אבוקסיס הלך כי היא לא מיהרה לחדש לו חוזה בגלל רמת הכדורגל.
אבל הוא לא העניין כרגע ולטעמי לפחות מבחינתה זה עדיין מוקדם לדבר על שינויים בעמדת המאמן בטח שאין כאלה מציאות בחוץ.
מה שכן המשחק הזה מתחיל להדליק לה את המנורות אנחנו מכירים את הסחורה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שיש כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:10
תפסיק לקשקש.
אבוקסיס הלך לבד כי הבין שלא ימשיך בקיץ.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
19 ספטמבר 2021, 06:37
כשאתה כותב מקובע ומיושן כדאי שתסביר לכמה גולשים את המשמעות.....
אתה עדיין מוזמן להגדיר מה זה מקובע ומיושן, מעבר ללא מאמין בלחץ.
במשחקים הקודמים היו אנשים שזיהו את זה על סמך החילופים.
אין לי בעייה עם ביקורת על אף אחד אבל עדיף שהיא תהיה עניינית, ואגב ייתכן מאוד שהוא מיושן ומקובע, השאלה למה בדיוק מתכוונים.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

השאלה הגדולה היא אם אנחנו מפסידים 3 משחקים קרובים( מכבי בטרנר ופעמיים חיפה) יבוא הזעזוע או שיבוא התירוץ שמכבי חיפה ומכבי ת"א לא ברמה שלנו?!
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הראל כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:35
השאלה הגדולה היא אם אנחנו מפסידים 3 משחקים קרובים( מכבי בטרנר ופעמיים חיפה) יבוא הזעזוע או שיבוא התירוץ שמכבי חיפה ומכבי ת"א לא ברמה שלנו?!
למה לחשוב שלילי?

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אני לא חושב שיש מישהו בפורום הזה שהיו שואלים אותו איזה מאמן ישראלי היית רוצה לראות והוא היה אומר רוני לוי.
גם מי ש״מגן עליו״ כביכול עושה את זה כדי לתת צ׳אנס לקבוצה להצליח. אם הייתה משוואה שאומרת רוני לוי הביתה בלי שנצטרך לעבור
מסע של 5-6 משחקים ללא ניצחון הייתי שמח שתקרה. אבל זה לא המצב. אני רוצה להאמין ששחקנים כמו דור מיכה, רוקאביצה, ויטור, אלחמיד, לופס, בריירו ואנסה
שהם כולם שחקנים מצויינים יוכלו לגרור אותנו לצמרת הגבוהה. אם אספרייה גם יתחבר אליהם וייתן 50% ממה שראינו בסרטונים שלו אנחנו נהיה במצב טוב.
בסוף אנחנו כולנו אוהדי הפועל באר שבע, אם היינו עושים 9/9 עם כדורגל כמו אתמול רוני לוי היה מקבל שקט תעשייתי גם מהקהל.
ברגע שתוצאה לא טובה מתלווה ליכולת לא טובה זה מקבל משמעות אחרת. אבל אני עדיין לא מזהה ״אנטי כדורגל״ שיטתי.
כן הוא מיושן, כן חסר משחק לחץ, כן ההגנה שלנו לא עומדת מספיק גבוהה, כן הוא הרג את מיכה ועוד לא הבין שיוספי וספורי לא יביאו לו הצלחות,
כן הוא עוד לא הבין מי השלישייה באמצע שצריכה לרוץ בהרכב (לא בטוח שבסגל שנבנה יש כאן שלישייה מספיק חזקה בכלל).

לעומת זאת, אני כן רואה שהוא העדיף את דדיה כמגן על אבו עביד (שגם זה לא מספיק טוב לצערי) למרות שזה הכי קל לא להודות בטעות עם שחקן שאתה הבאת בעצמך.
מה שלא פתור לטעמי הוא האמצע שלנו שמרגיש רך וחשוף. בריירו ופטרוצ׳י לא הראו שהם מסוגלים להחזיק את האמצע וזו הסיבה לטעמי לכל הניסיונות המוזרים
של מיכה בכנף ויוספי באמצע. מהבחינה הזאת אני חושב שזה היה נמהר מדי לשחרר את קבהא, ואולי אפילו שווה לנסות להחזיר את קלטינס לרוטציה.
השחקן השני שישחק לצד בריירו + עמדת המגן הימני הן שמייצרות את רוב הבאלגן שאנחנו רואים. לדעתי בכל אופן.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא אוהב את רוני לוי, אבל מי ששוחט אותו במחזור 3 של העונה מונע בעיקר מדעה קדומה עליו.
כן, גם אני ציפיתי לראות כדורגל יותר טוב ותוצאות יותר טובות, אבל גם ציפיתי שברק בכר והרכב הכוכבים שלו ידרוס את עכו בהליכה ובפועל קיבלנו הרכב מוזר ומשחק בזיוני.

זה לא הפריע לקבוצה להתחבר 2-3 משחקים אחר כך ולשייט לתואר.

בשורה התחתונה, לעשות לרוני לוי משפטי שדה כל מחצית זה לא פייר. במחזור 8-10, כשהחבר'ה יתחברו קצת, החדשים יכנסו לעניינים וכבר נוכל לנתח לאן הספינה שטה אחרי מפגשים ישירים עם 2 המובילות לתואר, נשים אותו על שולחן הניתוחים ונאכל לו את הקורקבן אם צריך.

בכל מקרה, אנחנו אומרים את זה כל פעם מחדש, אבל זה לא שיש אלטרנטיבה מעניינת להחליף אותו- רק חול וכולירע.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:38
למה לחשוב שלילי?
אתה יכול לחשוב חיובי מול חיפה ומכבי אחרי איך שאנחנו נראים ולא רק אתמול?
תמונה

סמל אישי של משתמש
red ultras

הראל כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:35
לא אחי, השאלה היא האם מנגנון ההרס העצמי שידוע שעובד שעות נוספות באזור חיוג 08 נכנס לפעולה.
אתם אשכרה מוכנים ״לקבל״ הפסדים כדי שרוני לוי יעוף? זו הפכה להיות המטרה שלנו העונה?

סמל אישי של משתמש
red ultras

Totti כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:40
לא אוהב את רוני לוי, אבל מי ששוחט אותו במחזור 3 של העונה מונע בעיקר מדעה קדומה עליו.
כן, גם אני ציפיתי לראות כדורגל יותר טוב ותוצאות יותר טובות, אבל גם ציפיתי שברק בכר והרכב הכוכבים שלו ידרוס את עכו בהליכה ובפועל קיבלנו הרכב מוזר ומשחק בזיוני.

זה לא הפריע לקבוצה להתחבר 2-3 משחקים אחר כך ולשייט לתואר.

בשורה התחתונה, לעשות לרוני לוי משפטי שדה כל מחצית זה לא פייר. במחזור 8-10, כשהחבר'ה יתחברו קצת, החדשים יכנסו לעניינים וכבר נוכל לנתח לאן הספינה שטה אחרי מפגשים ישירים עם 2 המובילות לתואר, נשים אותו על שולחן הניתוחים ונאכל לו את הקורקבן אם צריך.

בכל מקרה, אנחנו אומרים את זה כל פעם מחדש, אבל זה לא שיש אלטרנטיבה מעניינת להחליף אותו- רק חול וכולירע.
ב-ד-י-ו-ק.
הקול השפוי סוף סוף

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הראל כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:42
אתה יכול לחשוב חיובי מול חיפה ומכבי אחרי איך שאנחנו נראים ולא רק אתמול?
אני משתדל.
וחוץ מזה אתם מייצרים קצת קטסטרופה שלא קיימת.
עדיין למרות הנסיונות של הרבה משתמשים כאן לייצר מצב של כישלון טוטאלי,זה לא המצב.
ועדיין למרות שלא תאהבו את זה יש לו נסיבות מקלות.
וכמו שחזרו ואמרו כאן מספיק בעוד 5-6 מחזורים נהיה חכמים יותר ונחרצים אף יותר לכאן או לכאן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא יהיה זעזוע בקרוב, צאו מהסרט.

לי באופן אישי אין ציפייה לכדורגל גדול מהקבוצה, רק לראות *ניסיונות* לבצע דברים בסיסיים שעובדים עליהם באימונים.
כרגע זה לא קיים בכלל לצערי.

מה כן יש לנו?

משחק נסוג עם ניסיונות ללחץ בשליש המרכזי.
העמדת 3 קווי הגנה מסודרים כשכל הקבוצה מאחורי הכדור.
שיפור בעמידה הטקטית ובחזרה לעמדות מוצא.

הספק קצת עלוב לחודשיים של אימונים.

שלח תגובה