הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:40
לא אוהב את רוני לוי, אבל מי ששוחט אותו במחזור 3 של העונה מונע בעיקר מדעה קדומה עליו.
כן, גם אני ציפיתי לראות כדורגל יותר טוב ותוצאות יותר טובות, אבל גם ציפיתי שברק בכר והרכב הכוכבים שלו ידרוס את עכו בהליכה ובפועל קיבלנו הרכב מוזר ומשחק בזיוני.

זה לא הפריע לקבוצה להתחבר 2-3 משחקים אחר כך ולשייט לתואר.

בשורה התחתונה, לעשות לרוני לוי משפטי שדה כל מחצית זה לא פייר. במחזור 8-10, כשהחבר'ה יתחברו קצת, החדשים יכנסו לעניינים וכבר נוכל לנתח לאן הספינה שטה אחרי מפגשים ישירים עם 2 המובילות לתואר, נשים אותו על שולחן הניתוחים ונאכל לו את הקורקבן אם צריך.

בכל מקרה, אנחנו אומרים את זה כל פעם מחדש, אבל זה לא שיש אלטרנטיבה מעניינת להחליף אותו- רק חול וכולירע.
ממך לא ציפיתי לגנוב דעת אח, ההפסד ההוא בעכו היה אחרי חודשיים של הכנה פלוס כמה משחקי ליגה שהחמאנו לקבוצה על התקדמות בשורה של פרמטרים, גם אם ברק קצת התבלבל בדרך
אתמול בעטנו למסגרת פעם ראשונה במחצית השנייה ועד הכניסה של רוקאביצה בעטנו רק 4 פעמים לשער (8 בסיום), זה גם לא משהו חד פעמי. הוא בנה את הסגל, קיבל את מי שהוא רוצה ואפילו ההצבה שלהם על המגרש גרועה וכל אחד בעמדה לא לו. זה לפני שנכנסים למונחים ״מסובכים״ כמו משחק לחץ ותבניות התקפיות.
מעבר לכל זה הזכירו פה את עניין הגישה- מאמן שעולה כדי לא להפסיד שייקח את הדברים שלו ויטוס הביתה מבחינתי במקום, אנחנו לא רעננה ולא חדרה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

Totti כתב:
לא אוהב את רוני לוי, אבל מי ששוחט אותו במחזור 3 של העונה מונע בעיקר מדעה קדומה עליו.
כן, גם אני ציפיתי לראות כדורגל יותר טוב ותוצאות יותר טובות, אבל גם ציפיתי שברק בכר והרכב הכוכבים שלו ידרוס את עכו בהליכה ובפועל קיבלנו הרכב מוזר ומשחק בזיוני.

בשורה התחתונה, לעשות לרוני לוי משפטי שדה כל מחצית זה לא פייר. במחזור 8-10, כשהחבר'ה יתחברו קצת, החדשים יכנסו לעניינים וכבר נוכל לנתח לאן הספינה שטה אחרי מפגשים ישירים עם 2 המובילות לתואר, נשים אותו על שולחן הניתוחים ונאכל לו את הקורקבן אם צריך.

בכל מקרה, אנחנו אומרים את זה כל פעם מחדש, אבל זה לא שיש אלטרנטיבה מעניינת להחליף אותו- רק חול וכולירע.
הבחור כבר כמעט שנה פה לא דעות קדומות ולא נעליים, נתון ניצחונות מביש בליגה, כדורגל משעמם ביותר וגישה תבוסתנית. לחשוב שהוא פתאום יהיה בכר זו פשוט בדיחה. אין סיבה שאחרי עשור של כישלונות הוא יהפוך את עורו, זה המאמן זה הסגנון, הוא לא ישתנה. כל פעם יהיו תירוצים, היום שחקן X חסר מחר שחקן Y יהיה חסר, לא נצא מזה. אפשר לסלוח אפילו על רצף משחקים של תוצאות לא טובות אבל כשאתה מודה לעיני המצלמות שלא באת לנצח זה הקש ששבר את גב הגמל, מילא היה גרף שיפור, מבחינתי בסגל הזה מקום 3 זה המינימום, יש כלים, יש בעלים, יש מנויים, אנחנו ראויים ליותר ממה שיש ללוי להציע.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

אפשר גם להסתכל על הצד החיובי

רוב האנשים פה נתנו לסכנין דירוג טופ 3-4 בליגה, בפועל במגרש הביתי שלהם, הם לא הגיעו לחצי מצב 90 דקות

זוכר משחקים בסכנין, אפילו בתקופות היפות, שהיינו חוזרים הביתה אפילו בלי נקודה ועם סגל מרשים יותר שלנו, והרבה פחות שלהם.

אני אגיד פה משהו לא פופולרי, אבל לדעתי זהות המאמן וההשפעה שלו על רמת הכדורגל פה בארץ היא זניחה

גם עם ברק, בעונת האליפות השלישית ובטח אח״כ, הסרחנו את הדשא שבת אחרי שבת

עם וואקמה, הובאן, אוגו, בוזגלו, ברדה ומליקסון, גם ניר ברקוביץ מביא אליפות

מה שבעיקר קובע זה איכות הסגל והכושר הגופני

יש לנו סגל סביר פלוס, אפילו טוב יותר ממה שבאמת ציפיתי

תנו לבנאדם לעבוד ולקבוצה להתחבר, אליפות העונה לא תהייה ( למי שמפנטז) אבל לחזור לקדמת הבמה לקראת קריאת תיגר בעונת הבאות זה בהחלט מטרה ריאלית

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אתם אומרים דעה קדומה כאילו נכנסים בו כי הוא טוניסאי.

הדעה הקדומה הזאת מתבססת על כל הקריירה שלו, הוא לא נחת מהחלל.

עכשיו אני לא שולל שמאמן יכול להשתנות ולהשתדרג. הבעיה עם רוני לוי (מה שלדעתי שם אותו כאופציה כמעט הכי גרועה שהיה אפשר להביא) זה שבגלל הלובי התקשורתי המאסיבי הוא בכלל בטוח שהוא מאמן בכיר ומצליח בעשור האחרון, אז למה לשנות?
ובתכל'ס זה עובד לו, בסוף כמעט בכל עונה הוא מוצא את עצמו בקבוצה בכירה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

יש כאן מישהו שלא חושב שביתר שלו שיחקה כדורגל טוב ומיצתה את הפוטנציאל שלה?

בסוף זו התחנה האחרונה לפנינו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 09:51
אני משתדל.
וחוץ מזה אתם מייצרים קצת קטסטרופה שלא קיימת.
עדיין למרות הנסיונות של הרבה משתמשים כאן לייצר מצב של כישלון טוטאלי,זה לא המצב.
ועדיין למרות שלא תאהבו את זה יש לו נסיבות מקלות.
וכמו שחזרו ואמרו כאן מספיק בעוד 5-6 מחזורים נהיה חכמים יותר ונחרצים אף יותר לכאן או לכאן.
מחזיק ממך כמבין עניין, באמת שמנסה להבין את ההתעקשות לגונן על לוי, שנה שעברה הליגה הייתה כל כך גרועה שהצלחנו להגיע לאירופה עם 17 תוצאות תיקו. השנה הדחה מאירופה במסלול נוח לכל הדעות, עולים בגישה לוזרית מול האריות מסכנין... באיזה שלב אתם מצפים שנראה שינוי? כדורגל כולנו יודעים עד כמה הוא דינמי, תמיד יהיו שינויים אז תמיד יהיו סיבות מקלות? אני אולי בתגובה ה-10 שלי חוזר על המילה גישה, ברגע שהמאמן עולה בגישה לא להפסיד מבחינתי פה קבור הכלב, לא מייצרים קטסטרופה, מסתכלים על המציאות כפי שהיא, כרגע לוי כבר כמעט שנה פה והכדורגל לא יותר טוב ממה שהיה אצל אבוקסיס, אין טביעת אצבע של מאמן, אין טיפת "כדורגל שמח" (אולי רק נגד ורוצלאב). אחד המשתמשים העלה משהו נכון, כשהיה לנו שנה שעברה את רוסה לוי התעקש על סלליך,חטואל ואפילו שבירו ושרף את רוסה, זה עיוורון. לוי אולי אחלה מאמן אבל לקבוצה ששואפת לפלייאוף עליון לא יותר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:06

כמה זמן המיצוי הזה נמשך?
חודש חודשיים של מומנטום לא מעידים על הכלל.

אוהדי ביתר לא יכולים לראות אותו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Totti כתב:

+++++

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:15
כמה זמן המיצוי הזה נמשך?
חודש חודשיים של מומנטום לא מעידים על הכלל.

אוהדי ביתר לא יכולים לראות אותו.
בצדק, הודח עונה לאחר מכן ביערות של אלבניה.
אפילו חוגג קלט את הבלוף.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Itay כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:20
בצדק, הודח עונה לאחר מכן ביערות של אלבניה.
אפילו חוגג קלט את הבלוף.
לזה התכוונתי כשאמרתי דעה קדומה.
שהוא לקח אליפויות בחיפה הליגה היתה חלשה וחיפה חזקה, כשהוא הודח באירופה הוא בושה של מאמן.

להצלחה אבות רבים והכשלון יתום.

אין מה להמשיך להתווכח, אני גם לא חולק עליכם. ננתח במחזור 10, עד אז אנחנו טוחנים מים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ns75 כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:00
אפשר גם להסתכל על הצד החיובי

רוב האנשים פה נתנו לסכנין דירוג טופ 3-4 בליגה, בפועל במגרש הביתי שלהם, הם לא הגיעו לחצי מצב 90 דקות

זוכר משחקים בסכנין, אפילו בתקופות היפות, שהיינו חוזרים הביתה אפילו בלי נקודה ועם סגל מרשים יותר שלנו, והרבה פחות שלהם.

אני אגיד פה משהו לא פופולרי, אבל לדעתי זהות המאמן וההשפעה שלו על רמת הכדורגל פה בארץ היא זניחה

גם עם ברק, בעונת האליפות השלישית ובטח אח״כ, הסרחנו את הדשא שבת אחרי שבת

עם וואקמה, הובאן, אוגו, בוזגלו, ברדה ומליקסון, גם ניר ברקוביץ מביא אליפות

מה שבעיקר קובע זה איכות הסגל והכושר הגופני

יש לנו סגל סביר פלוס, אפילו טוב יותר ממה שבאמת ציפיתי

תנו לבנאדם לעבוד ולקבוצה להתחבר, אליפות העונה לא תהייה ( למי שמפנטז) אבל לחזור לקדמת הבמה לקראת קריאת תיגר בעונת הבאות זה בהחלט מטרה ריאלית
נו באמת.
היה כאן מאמן, אלישע לוי שמו, עם הרכב של אג'ידה (שלמעט אותו משחק גמר לא נפל מגורש), בן ביטון, דוידזאדה, סוארס (בכושר הטוב בקרירה שלו), טאהה (לפרקים ההגנה הקבועה שלנו באליפות הראשונה), הובאן, אוגו, בוזגלו, מליקסון, ברדה ופלט/ארבייטמן.
יש כאן כמה? 8 שחקני הרכב מהאליפות הראשונה? פלוס פלט שלטעמי היה אחלה חלוץ, פלוס טאהה ששיחק לא מעט באליפות הראשונה? ולאיזה הישגים הגענו? מקום 2 עם 20 נקודות אחרי מכבי? מקום שלישי אחרי קריית שמונה של בכר עם חמישית תקציב וסגל מוגבל בהרבה? הפסדים בחצי גמר הגביע לקריית שמונה של בכר ותבוסה משפילה להרכב השני של מכבי בגמר? לא מדבר על ההישגים באירופה שנקח איתנו לכל החיים, על רצף של שלוש אליפויות (אחת מהם על זהבי בעונת השיא של שחקן כאן מאז ומעולם). בכר לא מושלם, ממש לא, אבל הוא הכי גדול שהיה אצלנו וקצת מצחיק אותי איך בדיעבד זה הכל היה הסגל ולא חוכמה כשגם לפני בכר היה כאן אחלה של סגל שלא עשה כלום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Totti כתב:

אותה קבוצה של ברק, ניצחה בצורה די מרשימה במחזור הראשון את קש בחוץ,
ואצטדיון שלם עמד ומחא כפיים אחרי הפסד בטדי למכבי, דקה וחצי אחרי שהם פירקו אותנו בגמר, כי כולם ראו שיש קבוצה שמסתכלת ליריב בלבן של העיניים ובאה לשחק כדורגל ולנצח. עם ברק ראו את השינוי על הקוים מהדקה הראשונה שהקבוצה עלתה על הדשא.
עם רוני לוי זה בעיקר מרגיש כאילו אם מישהו רנדומלי מהפורום שקצת מבין כדורגל יעמיד את הקבוצה על המגרש זה יראה יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Totti כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:31
שהוא לקח אליפויות בחיפה הליגה היתה חלשה וחיפה חזקה, כשהוא הודח באירופה הוא בושה של מאמן.

אין מה להמשיך להתווכח, אני גם לא חולק עליכם. ננתח במחזור 10, עד אז אנחנו טוחנים מים.
לקח אליפות בשנת 2005 והודח באלבניה בשנת 2020...
גם אלישע לקח אליפויות זה לא הופך אותו למאמן טוב, הקריירה של לוי צולעת כבר כמה שנים טובות חבל שאלונה לא ראתה את זה ונפלה למלכודת "מאמן בכיר", אני בטוח שגם לה בקרוב יתחיל להימאס. מסכים שרק ממחזור 10 עזיבה שלו תהיה רלוונטית, אלונה לא תעשה דבר לפני כן (לצערי)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:06

עד המכירה של קינדה בינואר, בית"ר שלו הייתה אחלה וגם הקהל נהנה ממנה.
אחרי ינואר, הכל שם השתנה ולכן רצו שהוא יעזוב.
ושוב כשמדברים על קיבעון וחוסר גמישות, זה בדיוק זה, היכולת להתאים את עצמך לסיטואציה אחרי שאיבדת שחקן מרכזי בהרכב.
Totti כתב:
19 ספטמבר 2021, 10:31

לפני כמה שנים הוא לקח אליפויות במכבי חיפה? 15 שנה? זה המון במונחי כדורגל שהשתנה מאוד מאז.
בזמנו הוא נחשב כזה שמחדש, משנה, אבל מאז בזמן שקמו מאמנים חדשים שממשיכים לחדש הוא נשאר מאחור.
גם אלישע לוי לקח אליפות במכבי חיפה לפני עשר שנים, מה זה רלוונטי ומה זה אומר על האיכויות של אלישע לוי היום?

לאור פתיחת העונה החלשה של חיפה ומכבי והמפגש הישיר שלהם, היינו בהחלט יכולים לפתוח עונה עם יתרון עליהם ואולי גם לייצר פער לקראת ההמשך. הציפייה שלי הייתה שהמאמן שלי ילך על זה בכל הכוח, יתנהל וישחק בהתאם.
ושוב, התוצאה אתמול פחות משנה. גם אם אחד הכדורים של רוקאביצה היו נכנסים זה לא היה משנה את מה שאני כותב כי הגישה הייתה קודם כל לא להפסיד/לנטרל את סכנין (הדברים שלו בראיון אחרי המשחק לא שלי), כמו בכל התקופה של רוני לוי כאן.
בסגל שנבנה השנה, בטח לאור הגילאים של השחקנים, המטרה שלנו היא לא לסיים במקום השלישי בפער דו ספרתי מהמוליכות, אלא לעשות את המקסימום כדי להיות רלוונטיים במירוץ האליפות.
ושוב, יכול להיות שזה לא יקרה ושאין לנו גם מספיק איכות כדי לגרום לזה לקרות, אבל עם רוני לוי זה מרגיש שאנחנו בכלל לא מנסים, שאנחנו לא משחקים כמו קבוצה שאמורה להיות עליונה מול כל קבוצה למעט חיפה/מכבי, או שואפת להיות כזאת, אלא שאנחנו מראש באים במטרה קודם כל לא להפסיד, לא לוחצים, מחכים מאחור, ואם נצליח לעקוץ שער אז בסדר, אבל גם אם לא, נקודה בסכנין זה כביכול תוצאה טובה מראש וזה לא אמור להיות ככה. הגישה של הפועל באר שבע בשנה הנוכחית חייבת להיות אחרת.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

רק על הנזק שהוא עשה לנו בראיון אתמול הייתי שולח אותו הביתה,לא מבין איך אלונה מסוגלת לראות אותו איך הוא שורף לה את הכסף

שלח תגובה