הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי 4 לב אדום »

פברואר 2021 .
רוני לוי חותם בהפועל באר שבע לאחר שאבוקסיס מתפטר .
כבר אז , הרבה אוהדים ואני ביניהם לא היו שלמים עם ההחתמה הזו . הייתה הרגשה שזה לא נכון , שזה לא ילך , שזה לא נועד להיות ובקיצור שאין התאמה . על סמך ההיסטוריה שלו בשנים האחרונות , לא נמצאה ראיה לכך שהוא הטביע את חותמו במקום כלשהו .

פועלו כמאמן ב-10 שנים אחרונות :
ינואר 2011 - מונה למאמן בית"ר
יוני 2011 - לאחר חצי עונה מתפטר מבית"ר וחותם בסטיאווה בוקרשט
אוקטובר 2011 - לאחר 3 חודשים מתפטר מסטיאווה וחותם באנורתוזיס
ומוביל אותה להתאוששות מהתחתית למקום 4 . עונה לאחר מכן , הקבוצה לא מתחברת והוא פוטר מתפקידו .
דצמבר 2013 - חוזר לבית"ר לחצי עונה שבסופה מסתיים תפקידו .
ינואר 2015 - שוב חצי עונה רק שעכשיו זה במכבי נתניה .
יוני 2015 - חותם במכבי חיפה , מציג עונה חלשה מאוד אך זוכה בגביע המדינה .
יולי 2016 - בעקבות הדחה מוקדמת באירופה , מסיים את תפקידו בחיפה .
ספטמבר 2016 - חוזר לאנורתוזיס ומוביל אותה למקום 6 בליגה . עונה לאחר מכן משדרג מיקום בליגה למקום 3 אך בספטמבר 2018 מפוטר .
יוני 2019 - חוזר לבית"ר , מוביל אותה למקום 3 בליגה וזכיה בגביע הטוטו .
אוגוסט 2020 - מפוטר מבית"ר .

חוץ מאנורתוזיס שבה אימן שנתיים רצוף , רוני לוי לא נשאר באותו מועדון יותר מעונה ( ובהרבה מקרים אפילו חצי עונה ) ואם זה כך , זה אומר שהוא לא יכול לממש את החזון ותהליך הבנייה שהוא מספר עליו בתחילת כל עונה כי מן הסתם , משהו קורה והוא עוזב . זה משאיר את המועדון והאוהדים שהוא עזב שבורים ומצפים למושיע שברוב המקרים לא מגיע ולוקח זמן לשקם .
אז תגידו שרוב המאמנים בארץ ככה , לא מחזיקים יותר מעונה . זה נכון . אבל לא לשם אנחנו שואפים . כמו שידענו להגיד על החלוץ הספרדי קאריו עוד לפני שהגיע לכאן שההחתמה תמוהה כי הוא פשוט לא מבקיע . בגלל זה רוב המאמנים בארץ , כך אני מקווה , גם לא יגיעו לכאן ( ותמיד אני אשאל את עצמי למה מאמנים בליגה שמלמדים כל כך טוב איך להקשות על היריב ולסגור ולצאת למתפרצות מושלמות ( מה שאנחנו קוראים עקיצה ) לא מלמדים איך לתקוף וליזום ולפרוץ הגנות ... אבל זה כבר דיון אחר )
תגידו רוני לוי מיושן . אז הוא דווקא היה בין הראשונים להשתמש בטכנולוגיות חדשות וכל מיני תוכנות ניתוח . אבל השאלה היא מה אתה מפיק מכל המידע הזה .
אני יכול לרשום פה את כל ההחלטות הלא ברורות של למה ההוא שיחק שם כשהוא לא מתאים לשם ולמה זה פותח כאן כשהוא הכי אפקטיבי שם . כולכם כבר לעסתם את הדוגמאות . אנחנו לא נמצאים ביום יום של המועדון ויודעים הכל . אבל ראבאק - ניסית משהו ולא הצליח - מקובל , למה עוד פעם ? ועוד פעם ? למה ?
ואיפה עוזר המאמן ושאר הצוות שיעלו איזו זווית אחרת או הערה ?

מאזן כמאמן :
משחקים - 496
ניצחונות - 230
הפסדים - 126
תיקו - 140
אחוז הצלחה - 56% ( בכר 67% , אבוקסיס 46% )
כדי להיות מתמודדת רצינית לאליפות ועפ"י הסטטיסטיקה של האלופות בשנים האחרונות , האלופה הכי חלשה השיגה 73% הצלחה ( ובהחלט יכול להיות ש-56% יספיקו לפלייאוף עליון אבל זו לא המטרה המוצהרת - אליפות ) . בכר בשלושת העונות הראשונות איתנו השיג 77,79,74 אחוזים בהתאמה . אחר כך השיג 51% במשך עונה וחצי והתפטר . אז יהיו שיגידו שרוני לוי לא הגיע לקבוצות שרצות לאליפות ולכן האחוזים האלו . גם בכר לא הגיע לבאר שבע כשהייתה קבוצה זוללת תארים . הוא הפך אותה לכזו עם שחקנים מצויינים אמנם אבל
שחקנים שהפכו בעזרתו את השלם לגדול מסך חלקיו , ולראיה - איפה היו טוני , אוגו , בן ביטון ועוד עד שהגיעו אלינו .

בואו נסתכל על הסגל המוביל עונה שעברה :

לויטה , דדיה , ויטור , טאהא , אלחמיד , גולדברג , באריירו , ג'וסואה , קבהא , קלטינס , אקולטסה , מרסלו מלי , סלליך , מדמון , יוספי , אגודלו , שבירו , יחזקאל ...

11 מתוך 14 קבוצות ליגת העל היו חותמות על סגל כזה בלי למצמץ . יוסי לא הצליח להפיק כדורגל מהם ( היה יכול להפיק יותר למרות כל הברוך של העונה שלו - אלונה עזבה , קורונה וכו' ) אבל הביא את השורה התחתונה ( וגם לי היה קשה לצפות ברוב המשחקים ) .

עם סגל הרבה יותר טוב העונה , אני לא רואה אותנו משחקים טוב יותר מעצמנו בעונה שעברה כקבוצה ( ולא כיחידים שעושים פעולות אישיות מידי פעם ) . אין אחד שיגיד שהוא נהנה לבוא לראות משחק . ולנו עוד אמור להיות יתרון כי התחלנו חודש לפני כולם .
7 חודשים רוני פה . במונחים של כדורגל זה שני שליש עונה בערך . עם כל הסימפטיה והכבוד והרצון - it doesn't meant to be

ולמרות כל זאת וכל עוד הוא כאן וכדי לנסות להישאר אופטימיים - רוני המאמן שלנו ונשאר לנו רק לאחל לו בהצלחה , לקוות לימים טובים ושיעשה אצלנו את קפיצת המדרגה האישית כי יש לו כאן כל מה שצריך כדי להצליח .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

4 לב אדום כתב:
21 ספטמבר 2021, 10:00
פברואר 2021 .
רוני לוי חותם בהפועל באר שבע לאחר שאבוקסיס מתפטר .
כבר אז , הרבה אוהדים ואני ביניהם לא היו שלמים עם ההחתמה הזו . הייתה הרגשה שזה לא נכון , שזה לא ילך , שזה לא נועד להיות ובקיצור שאין התאמה . על סמך ההיסטוריה שלו בשנים האחרונות , לא נמצאה ראיה לכך שהוא הטביע את חותמו במקום כלשהו .

פועלו כמאמן ב-10 שנים אחרונות :
ינואר 2011 - מונה למאמן בית"ר
יוני 2011 - לאחר חצי עונה מתפטר מבית"ר וחותם בסטיאווה בוקרשט
אוקטובר 2011 - לאחר 3 חודשים מתפטר מסטיאווה וחותם באנורתוזיס
ומוביל אותה להתאוששות מהתחתית למקום 4 . עונה לאחר מכן , הקבוצה לא מתחברת והוא פוטר מתפקידו .
דצמבר 2013 - חוזר לבית"ר לחצי עונה שבסופה מסתיים תפקידו .
ינואר 2015 - שוב חצי עונה רק שעכשיו זה במכבי נתניה .
יוני 2015 - חותם במכבי חיפה , מציג עונה חלשה מאוד אך זוכה בגביע המדינה .
יולי 2016 - בעקבות הדחה מוקדמת באירופה , מסיים את תפקידו בחיפה .
ספטמבר 2016 - חוזר לאנורתוזיס ומוביל אותה למקום 6 בליגה . עונה לאחר מכן משדרג מיקום בליגה למקום 3 אך בספטמבר 2018 מפוטר .
יוני 2019 - חוזר לבית"ר , מוביל אותה למקום 3 בליגה וזכיה בגביע הטוטו .
אוגוסט 2020 - מפוטר מבית"ר .

חוץ מאנורתוזיס שבה אימן שנתיים רצוף , רוני לוי לא נשאר באותו מועדון יותר מעונה ( ובהרבה מקרים אפילו חצי עונה ) ואם זה כך , זה אומר שהוא לא יכול לממש את החזון ותהליך הבנייה שהוא מספר עליו בתחילת כל עונה כי מן הסתם , משהו קורה והוא עוזב . זה משאיר את המועדון והאוהדים שהוא עזב שבורים ומצפים למושיע שברוב המקרים לא מגיע ולוקח זמן לשקם .
אז תגידו שרוב המאמנים בארץ ככה , לא מחזיקים יותר מעונה . זה נכון . אבל לא לשם אנחנו שואפים . כמו שידענו להגיד על החלוץ הספרדי קאריו עוד לפני שהגיע לכאן שההחתמה תמוהה כי הוא פשוט לא מבקיע . בגלל זה רוב המאמנים בארץ , כך אני מקווה , גם לא יגיעו לכאן ( ותמיד אני אשאל את עצמי למה מאמנים בליגה שמלמדים כל כך טוב איך להקשות על היריב ולסגור ולצאת למתפרצות מושלמות ( מה שאנחנו קוראים עקיצה ) לא מלמדים איך לתקוף וליזום ולפרוץ הגנות ... אבל זה כבר דיון אחר )
תגידו רוני לוי מיושן . אז הוא דווקא היה בין הראשונים להשתמש בטכנולוגיות חדשות וכל מיני תוכנות ניתוח . אבל השאלה היא מה אתה מפיק מכל המידע הזה .
אני יכול לרשום פה את כל ההחלטות הלא ברורות של למה ההוא שיחק שם כשהוא לא מתאים לשם ולמה זה פותח כאן כשהוא הכי אפקטיבי שם . כולכם כבר לעסתם את הדוגמאות . אנחנו לא נמצאים ביום יום של המועדון ויודעים הכל . אבל ראבאק - ניסית משהו ולא הצליח - מקובל , למה עוד פעם ? ועוד פעם ? למה ?
ואיפה עוזר המאמן ושאר הצוות שיעלו איזו זווית אחרת או הערה ?

מאזן כמאמן :
משחקים - 496
ניצחונות - 230
הפסדים - 126
תיקו - 140
אחוז הצלחה - 56% ( בכר 67% , אבוקסיס 46% )
כדי להיות מתמודדת רצינית לאליפות ועפ"י הסטטיסטיקה של האלופות בשנים האחרונות , האלופה הכי חלשה השיגה 73% הצלחה ( ובהחלט יכול להיות ש-56% יספיקו לפלייאוף עליון אבל זו לא המטרה המוצהרת - אליפות ) . בכר בשלושת העונות הראשונות איתנו השיג 77,79,74 אחוזים בהתאמה . אחר כך השיג 51% במשך עונה וחצי והתפטר . אז יהיו שיגידו שרוני לוי לא הגיע לקבוצות שרצות לאליפות ולכן האחוזים האלו . גם בכר לא הגיע לבאר שבע כשהייתה קבוצה זוללת תארים . הוא הפך אותה לכזו עם שחקנים מצויינים אמנם אבל
שחקנים שהפכו בעזרתו את השלם לגדול מסך חלקיו , ולראיה - איפה היו טוני , אוגו , בן ביטון ועוד עד שהגיעו אלינו .

בואו נסתכל על הסגל המוביל עונה שעברה :

לויטה , דדיה , ויטור , טאהא , אלחמיד , גולדברג , באריירו , ג'וסואה , קבהא , קלטינס , אקולטסה , מרסלו מלי , סלליך , מדמון , יוספי , אגודלו , שבירו , יחזקאל ...

11 מתוך 14 קבוצות ליגת העל היו חותמות על סגל כזה בלי למצמץ . יוסי לא הצליח להפיק כדורגל מהם ( היה יכול להפיק יותר למרות כל הברוך של העונה שלו - אלונה עזבה , קורונה וכו' ) אבל הביא את השורה התחתונה ( וגם לי היה קשה לצפות ברוב המשחקים ) .

עם סגל הרבה יותר טוב העונה , אני לא רואה אותנו משחקים טוב יותר מעצמנו בעונה שעברה כקבוצה ( ולא כיחידים שעושים פעולות אישיות מידי פעם ) . אין אחד שיגיד שהוא נהנה לבוא לראות משחק . ולנו עוד אמור להיות יתרון כי התחלנו חודש לפני כולם .
7 חודשים רוני פה . במונחים של כדורגל זה שני שליש עונה בערך . עם כל הסימפטיה והכבוד והרצון - it doesn't meant to be

ולמרות כל זאת וכל עוד הוא כאן וכדי לנסות להישאר אופטימיים - רוני המאמן שלנו ונשאר לנו רק לאחל לו בהצלחה , לקוות לימים טובים ושיעשה אצלנו את קפיצת המדרגה האישית כי יש לו כאן כל מה שצריך כדי להצליח .
לפני הנושא, אני חייב להעריך את ההשקעה והאיכות בכתיבה שלך, ממש אהבתי גם אם אני לא מסכים. מכיוון שכיבדת אותנו במגילה אכבד באחת קטנה משלי.

אצטרף היסטוריה מעניינת משלי,
ברק בכר 2015-16 משחקים עד מחזור 10.
סיבוב 2 ליגה אירופית: תון שווי קבוצה אז 14.5 מיל, לעומת אנורתוזיס 12.5 מיל היום
תון בבית 1-1
תון 2-1 הפסד בחוץ
viewtopic.php?f=2&t=13746 - פוסט על טוני שהנפיצו שיחתך
מדלג על גביע השוקו, ישר לליגה:
מחזור 1: 3-1 ניצחון קש בחוץ
מחזור 2: הפסד מכבי תא "בבית" בטדי 1-0
מחזור 3: 3-2 ניצחון הפועל רעננה בחוץ
מחזור 4: 0-0 מכבי חיפה בטרנר לראשונה
מחזור 5: הפסד 1-0 הפועל עכו בחוץ
עד כה 6/10
מחזור 6: 5-2 על מכבי פת בטרנר
מחזור 7: 3-1 על ביתר בטדי בחוץ
מחזור 8: 3-1 על הפועל תא בבית
מחזור 9: 2-0 על מכבי נתניה בחוץ
מחזור 10: 1-0 על הפועל חיפה בבית אחלה מספרת
15/15

1. כל זה בכדי להמחיש שפתיחת עונה, גם בעונה שבה היינו אלופים - דורשת זמן להתחבר. בכדי להתחבר צריך להשיג נצחונות, לפעמים בשיניים, אבל אני באמת מאמין בקבוצה וגם במאמן שזה יראה טוב יותר.

2. כל התיאור קריירה נכון, אבל המסקנה שהוא לא הצליח היא שגויה. הוא הצליח כמה וכמה פעמים, הגיע לקבוצות עם תקציב נמוך משלנו והגיע להצלחה יחסית עמם.

3. לא רואה אף מאמן זמין שאיתו זה יראה אחרת, בטח שלא ישראלי.

נ.ב דר זה שניצחנו 4-0 בדוחא לפני 7 שנים עם אלישע, זה רלוונטי בשום צורה? עשינו תיקו עם בכר בבלומפילד נגד בני יהודה, אבל בשנות האלפיים ניצחנו 6-1 בתקווה. אותו הגיון...
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הזכרתי את הניצחון 4-0 כי שאלו פה מתי לאחרונה טיילנו בדוחא 😑
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

shovalb9 כתב:
21 ספטמבר 2021, 10:54
לפני הנושא, אני חייב להעריך את ההשקעה והאיכות בכתיבה שלך, ממש אהבתי גם אם אני לא מסכים. מכיוון שכיבדת אותנו במגילה אכבד באחת קטנה משלי.

תון בבית 1-1
תון 2-1 הפסד בחוץ
עד כה 6/10
15/15

1. כל זה בכדי להמחיש שפתיחת עונה, גם בעונה שבה היינו אלופים - דורשת זמן להתחבר. בכדי להתחבר צריך להשיג נצחונות, לפעמים בשיניים, אבל אני באמת מאמין בקבוצה וגם במאמן שזה יראה טוב יותר.

2. כל התיאור קריירה נכון, אבל המסקנה שהוא לא הצליח היא שגויה. הוא הצליח כמה וכמה פעמים, הגיע לקבוצות עם תקציב נמוך משלנו והגיע להצלחה יחסית עמם.

נ.ב דר זה שניצחנו 4-0 בדוחא לפני 7 שנים עם אלישע, זה רלוונטי בשום צורה? עשינו תיקו עם בכר בבלומפילד נגד בני יהודה, אבל בשנות האלפיים ניצחנו 6-1 בתקווה. אותו הגיון...
יש גם מראה עיניים. כבר מהמשחק הראשון ב15/16 היה לנו הרבה על מה להחמיא- על הגישה ועל דרך שהיה ברור שתשתלם לנו. חוץ מהמשחק בעכו וההרכב + ניהול ההזוי של ברק שם (הודה גם בעצמו שאיבד את הראש למי שזוכר) ראו טביעת אצבע של מאמן בכל משחק ומשחק. לא סתם נגד מכבי בטדי הפסדנו להם בפעם המי יודע כמה אבל בסוף אותו משחק 18 אלף איש עמדו ומחאו כפיים לקבוצה

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:
21 ספטמבר 2021, 13:18
יש גם מראה עיניים. כבר מהמשחק הראשון ב15/16 היה לנו הרבה על מה להחמיא- על הגישה ועל דרך שהיה ברור שתשתלם לנו. חוץ מהמשחק בעכו וההרכב + ניהול ההזוי של ברק שם (הודה גם בעצמו שאיבד את הראש למי שזוכר) ראו טביעת אצבע של מאמן בכל משחק ומשחק. לא סתם נגד מכבי בטדי הפסדנו להם בפעם המי יודע כמה אבל בסוף אותו משחק 18 אלף איש עמדו ומחאו כפיים לקבוצה
שמע, עד למחזור החמישי נגד מכבי פת שום דבר לא היה שונה בעונה הזו מ15/16.
אני מקווה ומאמין שנתפוצץ ונתחבר.
אני לא רואה שום רכש או מאמן שאיתו אני אגיד - וואלה זה מה שחסר. לא. צריך למצוא את ה11 ולעוף איתם, וזה לוקח זמן וגם מזל.

דעתי בלבד כן? היא אף פעם לא הייתה דעת הרוב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

shovalb9 כתב:
21 ספטמבר 2021, 13:49
אני מקווה ומאמין שנתפוצץ ונתחבר.
אני לא רואה שום רכש או מאמן שאיתו אני אגיד - וואלה זה מה שחסר. לא. צריך למצוא את ה11 ולעוף איתם, וזה לוקח זמן וגם מזל.

דעתי בלבד כן? היא אף פעם לא הייתה דעת הרוב.
אז אתה לא זוכר, היו לנו מחמאות מפה עד לונדון. מעבר למשחק מול עכו והשבוע שאחריו שהייתה פה קצת פאניקה לא הייתה ביקורת עקבית על הקבוצה והסגנון. ברק גם לא היה קונצנזוס למי שזוכר, 70% מהפורום (כולל אני אגב) לא האמינו שהוא מסוגל לסחוב סגל של כוכבים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

shovalb9 כתב:
21 ספטמבר 2021, 13:49
אמירה הזויה.
יש לך זיכרון קצר.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

shovalb9 כתב:
21 ספטמבר 2021, 10:54

תון בבית 1-1
תון 2-1 הפסד בחוץ
עד כה 6/10
15/15

הבנאדם נותן לך סטטיסטיקות של 200 שנה אחורה, ואתה מחזיר לו בכמה משחקים ידועים של תחילת עונה? זה לא רציני.
במיוחד, שחוץ מהמשחק בעכו באותה עונה, נראנו ברמה אחרת לגמרי.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

yosisa כתב:
21 ספטמבר 2021, 14:44
הבנאדם נותן לך סטטיסטיקות של 200 שנה אחורה, ואתה מחזיר לו בכמה משחקים ידועים של תחילת עונה? זה לא רציני.
במיוחד, שחוץ מהמשחק בעכו באותה עונה, נראנו ברמה אחרת לגמרי.
זה סטטיסטיקה לא רלוונטית, השוואת אחוזי הצלחה של מאמן היא חסרת שחר, זה לא אחוזי הצלחה של שחקן טניס.
מה הקשר בין ברק בכר כמאמן מכבי חיפה לבין רוני לוי שמחליף לחצי עונה בנתניה ובבית"ר?
לפי הלוגיקה הזו, כל מה שחדרה צריכה זה לגמור את כל התקציב על ברק בכר, והוא כבר ייקח אליפות עם שחקני הנוער שלהם.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:
21 ספטמבר 2021, 14:17
אז אתה לא זוכר, היו לנו מחמאות מפה עד לונדון. מעבר למשחק מול עכו והשבוע שאחריו שהייתה פה קצת פאניקה לא הייתה ביקורת עקבית על הקבוצה והסגנון. ברק גם לא היה קונצנזוס למי שזוכר, 70% מהפורום (כולל אני אגב) לא האמינו שהוא מסוגל לסחוב סגל של כוכבים
הנה מחמאות מפה עד ללונדון. האמת מתגעגע לקונספט של פינה פסימית ואופטימית.
מחזור 4
https://www.crazyred.co.il/viewtopic.php?f=2&t=13962
מחזור 3
https://www.crazyred.co.il/viewtopic.php?f=2&t=13937
מחזור 2
https://www.crazyred.co.il/viewtopic.php?f=2&t=13890

פוראבר אין לי זיכרון קצר. נעלבתי.

עד כה, שום דבר לא התחבר לכדי תוצאות. אני באמת סבלני לתוצאות של הקבוצה הזו, לא מתכוון להוציא את הסכינים המושחזות לא אחרי רביעי, ולא בשבת וגם לא לאחר מכן בליגה נגד חיפה, אלו הם בהחלט מחזורים חשובים, אבל לא מכריעים והליגה ארוכה. זה צריך להתחבר, ושנצא לריצה. ככל שהיא תהיה יותר ארוכה, כך יש לנו אפשרות טובה יותר להיות קונטנדרים.
יכול להיות שהנקודות יתחברו לנו רק בעוד חודש, ורוני לוי עדיין יהיה על הקווים. תהיו במוכנות לזה, מה תשרקו בוז?
איזה מין אוהד ישרוק בוז לקבוצה שלו?

אם המנטרה לא נחתה עד עכשיו היא לא תנחת גם בהמשך, אז למי שלא נחת שימשיך הלאה וימשיך לראות מהספה.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

shovalb9 כתב:
21 ספטמבר 2021, 15:50
מחזור 4
מחזור 3
מחזור 2

עד כה, שום דבר לא התחבר לכדי תוצאות. אני באמת סבלני לתוצאות של הקבוצה הזו, לא מתכוון להוציא את הסכינים המושחזות לא אחרי רביעי, ולא בשבת וגם לא לאחר מכן בליגה נגד חיפה, אלו הם בהחלט מחזורים חשובים, אבל לא מכריעים והליגה ארוכה. זה צריך להתחבר, ושנצא לריצה. ככל שהיא תהיה יותר ארוכה, כך יש לנו אפשרות טובה יותר להיות קונטנדרים.
יכול להיות שהנקודות יתחברו לנו רק בעוד חודש, ורוני לוי עדיין יהיה על הקווים. תהיו במוכנות לזה, מה תשרקו בוז?

אם המנטרה לא נחתה עד עכשיו היא לא תנחת גם בהמשך, אז למי שלא נחת שימשיך הלאה וימשיך לראות מהספה.
אחלה דוגמאות. לשים מראה בפנים של אנשים זה מעולה. (אני רק לא בטוח שזה יעזור למי שבא עם אג'נדה מהבית)
יש אוהדים שתמיד יסתכלו על חצי הכוס הריקה, ויש כאלה שיעדיפו את חצי הכוס המלאה.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

shovalb9 כתב:
מחזור 4
מחזור 3
מחזור 2

וואלה אח שלי אתה מבזבז אוויר.
פני כל פורום הוא כפני הטורים של אהרונוביץ בוואן.
משתנים חדשות לבקרים כסקנדל או פסטיבל.
נקווה שזה יישאר בכותלי הפורום ולא יתגלגל למגרש ושיהיה לנו בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

shovalb9 כתב:
מחזור 4
מחזור 3
מחזור 2

לא הבנתי מה השרשורים האלה אמורים להוכיח, סיקור חלקי נוסח ערוץ 12. מן הסתם שהיו גם דברים פחות טובים.

תקרא את התגובות שלי בדיון הזה ותראה שאני לא בעד פיטורים (מוקדם מדי, או שבעצם מאוחר, תלוי איך מסתכלים על זה). על הפער שבין ציפיות למה שקורה בפועל כתבתי מספיק פעמים בעבר.

התוצאות לא מעניינות כרגע, רק הדרך. ושם אני לא רואה יותר מדי סיבות לאופטימיות.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

shovalb9 כתב:
מחזור 4
מחזור 3
מחזור 2

!!!
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

gooner כתב:
21 ספטמבר 2021, 15:37
זה סטטיסטיקה לא רלוונטית, השוואת אחוזי הצלחה של מאמן היא חסרת שחר, זה לא אחוזי הצלחה של שחקן טניס.
מה הקשר בין ברק בכר כמאמן מכבי חיפה לבין רוני לוי שמחליף לחצי עונה בנתניה ובבית"ר?
לפי הלוגיקה הזו, כל מה שחדרה צריכה זה לגמור את כל התקציב על ברק בכר, והוא כבר ייקח אליפות עם שחקני הנוער שלהם.
הצגת אחוזי ההצלחה של יוסי וברק לצד רוני לוי נועדו רק לשם ההצגה . לא כדי להראות מי יותר מוצלח . ברור שלכל מאמן יש מקומות שהוא פחות מצליח בהם ומקומות שיותר .
הצגת האחוזים של רוני באה להראות איפה הוא עומד לאורך השנים ביחס לציפיות האליפות .
אני אזרום איתך ואקח את העונה המוצלחת ביותר של רוני לוי ב-10 שנים האחרונות . העונה השנייה שלו באנורתוזיס , עונת 17/18, עונת ההמשך שבה הוא שידרג את המיקום הסופי של הקבוצה מ-6 ל-3 .
באותה עונה הוא צבר 69 נק' מתוך 108 כלומר 64% ( ורק אציין שאנורתוזיס חברה קבועה בפלייאוף העליון הקפריסאי , כן ? )
כלומר זה עדיין רחוק מהמינימום כדי לקחת אליפות בארץ .

נלך אחורה יותר - אלישע לוי .
העונה הראשונה שלו הייתה רעה .
בעונה השנייה השיג 68 נק' ( 63% )
בעונה השלישית השיג 62 נק' ( 58% )
תהיה אמיתי עם עצמך ותגיד לי אם הפקנו את המקסימום מהסגלים שהיו לנו ? לדעתי - היה אפשר לתת פייט צמוד יותר ולא בטוח שזה היה מספיק לאליפות .

מה שאני מנסה להגיד זה שכנראה יש מאמנים שיש להם רף מסויים . וזהו . זה לא אומר שהם לא יסודיים או לא עובדים קשה .

לגבי ברק בכר וחדרה - קצת מצחיק לרשום את זה בימים של היום באותו משפט אבל גם כאן נזרום למרות הספקולציה -
בהנחה שלחדרה היה כסף להביא את ברק בכר , אני בטוח שהם היו נראים טוב יותר מהסיבה הפשוטה שגם בק"ש כשבכר אימן , הכדורגל היה טוב והביא הישגים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

שלח תגובה