הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
E26

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי E26 »

לא מסתיר שאני אנטי עליו בלי קשר לעבודה שהוא אצלנו.
קשה לי להסתנוור גם אחרי אתמול הרי הוא חי על המשחקים מהסוג הזה שהוא מסתגר ומשגר קדימה מהר כי יש שטח.
כבר כתבו פה ואני מסכים שהמבחן שלו הוא מול הקטנות שצריך ליזום ושם רואים את הכשל שלו פעם אחר פעם.
אם המשחק אתמול ישחרר משהו בגישה שלו? הלוואי

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אי אפשר להתעלם ממידת המעורבות של אריק בנאדו.
לא זכור לי עוזר כל כך פעיל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

הכנה מצויינת. הקבוצה הייתה נראית מאומנת. כשמגיע מגיע
עדיין חושב שהוא לא מאמן. ה מ ש כ י ו ת ואפילו נאכל את הכובע…רק שיתן סיבות
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ניב כתב:
26 ספטמבר 2021, 10:44
הכנה מצויינת. הקבוצה הייתה נראית מאומנת. כשמגיע מגיע
עדיין חושב שהוא לא מאמן. ה מ ש כ י ו ת ואפילו נאכל את הכובע…רק שיתן סיבות
היום הוא גם לא היה נראה אדיש, כל פעם שהוא לא חי את המשחק גם השחקנים ככה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

בשיא החיוביות, מה שידר לכם קבוצה מאומנת?

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

talb55 כתב:
26 ספטמבר 2021, 11:03
בשיא החיוביות, מה שידר לכם קבוצה מאומנת?
אני שמעתי שלוקח כ10 מחזורים להחלים מלויפוביה.

כנקודות שיפור,
הם צריכים להתאמן יותר על בעיטות לשער וניצול מצבים.
לעשות רביעיית התקפה מול רביעיית הגנה, הנעת כדור שלישיית קישור מול קישור. גם הרונדו (מעגל מסירות עם חמור באמצע) של המחליפים היה נראה שכונתי.
עוד הפעם מדגיש שבחימום זה היה אותו ניצול מצבים כמו במשחק.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

הכי קל ללוי במשחקים מהסוג הזה כשצריך לצופף מאחורה ואז לעקוץ במתפרצות.
לחיוב אתמול היו גם דקות של לחץ גבוה, הנעת כדור מסודרת ויצירת מצבים גם במשחק חי. אנחנו צריכים להגדיל את כמות הדקות האלה בכל משחק ומשחק.
על הלחימה והרצון של השחקנים אין מה להוסיף, אתמול נתנו מעל ומעבר ומגיע להם שאפו, מול המכביות זה יותר קל להביא מעצמך אקסטרות.
צריך לחבר עוד כמה משחקים עם תוצאות טובות
והלוואי שאחכ יבוא גם שיפור ביכולת.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

מסכים עם המחמאות על הכנה טובה ואולי אף שיפור קטן בגישה (למען האמת עם קריאת ההרכב האמנתי שלוי הולך על תיקו בכל הכוח), אך היכולת והגישה הזו לא יכולה להיות רק מול מכבי ת"א ומול 10,000 או יותר אוהדים שלנו בטרנר, זה צריך להיות גם במושבה,בנתניה,בדוחא ובסמי עופר, אחרת מלבד אושר רגעי וזכרונות מהימים הטובים אין הרבה משמעות לניצחון כמו אתמול. עכשיו הזמן לרדת לקרקע ולהתכונן ליום ראשון, יש לחיפה בשבוע הקרוב שני משחקים כשאחד מהם בברלין, נקווה שיגיעו חבולים למשחק בראשון, גם שם עם גישה נכונה אפשר לקחת 3 נקודות.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני דווקא מאוד אהבתי את ההרכב.
גם מפתיע
גם מיכה במקום שלו
גם אנסה חלוץ
גם דנילו פתח
כמעט כל מה שקיוויתי בהרכב שעשיתי לפני המשחק
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

אחלה הכנה, וזה נראה שמסתמנת פה כרגע אחת מקבוצות ההגנה הטובות שהיו לנו, שחקנים ממושמעים,עומדים טקטית יפה ומאוד מחוייבים. רוני לוי עשה עבודה ממש יפה עם הקבוצה באזור הזה - מה שמגיע מגיע.
הבעיה היא בצד השני של המגרש. גם אתמול היה לנו מצב אחד ממתפרצת.. וזהו כל השאר זה הגבהות לרחבה ומצבים מקריים.השער השני הוא אוסף של פוקסים אני מקווה שזה לא התוכנית משחק שלנו.
הקבוצה מצליחה להניע כדור בקו של ה40 מטר מהשער, הכדור תמיד יגיע לאחד האגפים, תמיד תהיה הרמה לרחבה, אף פעם לא יהיה מי שינגח אותה. הכל מכני וצפוי, אין יצירתיות ואין שום נסיון לעשות משהו אחר.
יש לנו סגל לקבוצת התקפה מטורפת לופס זה מגן התקפי פצצה,דנילו,ויחזקל הם אחלה אגפים אנסה,שכטר,רוקיביצה זה יופי של חלוצים ומיכה יכול בכף לנצח על כל זה. יש מהירות, יש פיסיות ונכחות ויש סיומת עכשיו צריך להחליט מה השיטה(ות) שמשחקים בה ולאמן את הקבוצה.אני לא בטוח שאני מבין מה השיטה זה עוד לא שם, לא סתם אנחנו מאוד מאוד מתקשים להביקע ממשחק חי

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

rkuka כתב:
26 ספטמבר 2021, 17:33
אחלה הכנה, וזה נראה שמסתמנת פה כרגע אחת מקבוצות ההגנה הטובות שהיו לנו, שחקנים ממושמעים,עומדים טקטית יפה ומאוד מחוייבים. רוני לוי עשה עבודה ממש יפה עם הקבוצה באזור הזה - מה שמגיע מגיע.
הבעיה היא בצד השני של המגרש. גם אתמול היה לנו מצב אחד ממתפרצת.. וזהו כל השאר זה הגבהות לרחבה ומצבים מקריים.השער השני הוא אוסף של פוקסים אני מקווה שזה לא התוכנית משחק שלנו.
הקבוצה מצליחה להניע כדור בקו של ה40 מטר מהשער, הכדור תמיד יגיע לאחד האגפים, תמיד תהיה הרמה לרחבה, אף פעם לא יהיה מי שינגח אותה. הכל מכני וצפוי, אין יצירתיות ואין שום נסיון לעשות משהו אחר.
יש לנו סגל לקבוצת התקפה מטורפת לופס זה מגן התקפי פצצה,דנילו,ויחזקל הם אחלה אגפים אנסה,שכטר,רוקיביצה זה יופי של חלוצים ומיכה יכול בכף לנצח על כל זה. יש מהירות, יש פיסיות ונכחות ויש סיומת עכשיו צריך להחליט מה השיטה(ות) שמשחקים בה ולאמן את הקבוצה.אני לא בטוח שאני מבין מה השיטה זה עוד לא שם, לא סתם אנחנו מאוד מאוד מתקשים להביקע ממשחק חי
הגול השני הגיע לאחר 14 מסירות מהשוער.
ראית את המשחק?
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

shovalb9 כתב:
26 ספטמבר 2021, 17:38
הגול השני הגיע לאחר 14 מסירות מהשוער.
ראית את המשחק?
לא מצליח להבין את הקשר, כן היו 14 מסירות וכמו שאמרתי יש משחק מסודר בשליש השני יש הנעת כדור.
ועדיין הכדור הלך שמאלה לאלחמיד(??), שוב הרמת כדור לרחבה ששוב לא הצליחה כי הכדור ברח לאנסה וספורי בעט עם שמאל לחיבור. שוב אותה שבלונה שלא עובדת, רק שהפעם בפוקס על פוקס הכדור נכנס.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

דווקא היו הרבה מאוד מצבים במשחק.
חלקם במתפרצות חלקם בהגבהות וחלקם ממשחק שוטף.
מגוון ובהחלט מספיק.

אגב, הקטע הזה לפני הגול השני שבאריירו מחליף מסירות עם אלחמיד וחוזר במקומו להגנה כשהוא יוצא קדימה,
זאת תבנית התקפית (@דר אדום בנשמה) שכנראה עובדים עליהם באימונים
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

rkuka כתב:
26 ספטמבר 2021, 17:33
גול מיקרי???? אוסף מסירות עד פיצוח ההגנה בניצוחו של אלחאמיד, ייתכן שהמסירה המדוייקת של אנסה לספורי לא הייתה מתוכננת, אבל בכל זאת התקפה לתפארת

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

כמה שטויות מדברים פה חלק מהאנשים.
כל אחד נהיה אנליסט. להגיד שהגול השני היה בפוקס? פתאום גול ממצב נייח לא נחשב?
תקשיבו טוב: הקבוצה אתמול שיחקה טוב. פשוט טוב! ניצחנו בזכות ולא בחסד והעלמנו שחקנים שבשבוע שעבר הוכתרו כשיחוק השנה. לא נותנים לעובדות לבלבל אתכם.
לא יודע מה יהיה בשבוע הבא בסימי עופר, אבל אתמול היה מצוין ואם נשחק ככה תמיד, העתיד נראה ורוד.

שלח תגובה