הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי yedidel »

MikiRed כתב:
18 ספטמבר 2021, 22:52
כשנבנה ההרכב החדש, 15 שחקנים חדשים!!, כולם ציינו שייקח זמן לחבר... די עם הפיטורים אחרי שלושה משחקים. מי מחכה בחוץ? סר פרגסון? פפ?

סבלנות לפחות עד המחזור העשירי
מישהו הכריח אותו להביא 15 שחקנים חדשים שרובם לא משדרגים את הקבוצה?

E26

שליחה על ידי E26 »

כל מי שרושם ״לוקח זמן לחבר״ תריצו ראיונות של רוני לוי בכל עונה שלו מכל קבוצה, עד ינואר הראיונות שלו הם ״אנחנו בתהליך ולוקח זמן לחבר״.

מנסה להבין את האימרה לוקח זמן להתחבר לבין דברים בסיסיים שמאמן צריך להביא איתו ולראות בטח בשלב הזה אחרי חצי עונה קודמת ועכשיו- כמו למשל עקרונות בסיסיים שהם משחק לחץ בלתי פוסק אומבכל מגרש ובכל משחק באים רק לנצח.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אגב גניבות דעת, אצלנו בהרכב עלו היום 6 שחקנים שלא היו פה עונה שעברה, שזה סה"כ אחד יותר ממה שעלו בהרכב של מכבי ת"א. משום מה אצלם בכל זאת יש מהלכים קבוצתיים. אצלם אגב 3 מתוך ה5 הגיעו בשבועיים האחרונים

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

nitsande כתב:
18 ספטמבר 2021, 22:45
אני חייב להגיד משהו לא מאוד פופולרי...
מוקדם לחרוץ את דינו של לוי.
אני לא חשוד באהדת יתר אליו ומאוד לא רציתי שיגיע, אבל...
מחזור שלישי, ניצחון על בית"ר, חזרה מפיגור כפול נגד חדרה שעקצה, ותיקו מול סכנין שתהיה בוודאות בשישייה הראשונה.
נכון הכדורגל זאת הבעיה ולא התוצאות, אבל גם פה יש אבל...
14 שחקנים חדשים... רק שני שחקני הרכב נשארו משנה שעברה,
לוקח זמן לחבר כזה דבר ולהשריש אני מאמין תכניות משחק ותבניות התקפה.
בנוסף לכל זה הפארסה בתחילת המשחק.

אני חושב, בצניעות שכדי לקבל החלטה שלמה שאין מה להוציא מרוני לוי צריך לחכות לפחות למחזור 10.

אגב, ללא כל קשר אין שום מועמד אחר בשוק שיכול להביא משהו אחר.
ומרקו בלבול בעיניי זה אותו חרא
זה לא התוצאות, רק היום הייתה שורת מחדלים בניהול המשחק ואמנה עבורך את חלקם.

נתחיל בזה שכלשונו של לוי המטרה הייתה קודם לא לספוג, לנצח זה בגדר בונוס, רק זו עילה לפיטורים.

1. יוספי וגורדנה הסריחו היום את הדשא ויצאו רק לקראת הסוף.
2.מיכה נתקע כל המשחק בכנף כשיוספי קיבל את עמדת ה-10 החופשי שתפורה למיכה
3.שחקנים עושים יעני משחק לחץ
4.ברוב שלבי המשחק היו שחקנים בכלל לא בעמדות שלהם
5.שום שינוי טקטי לא היה לאורך כל ה-90 דקות, הקיבעון והשבלוניות ירדו גם הם מהאוטובוס.
6.רוקאביצה נכנס, מי שצריך להזין אותו שזה מיכה יוצא...

מעבר לכישלונות בניהול המשחקים רואים שאין ללוי השפעה על השחקנים, אצל אבוקסיס זה היה בוהק במיוחד וגם אצל בכר. לדעתי זה קריטי בקבוצת צמרת.

גם מבחינת התקרה, עם לוי לא תיקח אליפות, לדעתי מי שחושב אחרת חי בבועה שתתנפץ ותתנפץ חזק. מאמן שלא חושב נטו על ניצחונות לא יביא צלחת.

ציינו פה את הנתון על ניצחונות שלו בליגה, נתון מביש לכל הדעות. אז עונה שעברנו הבלגנו (גם כשמאוד התאמצנו לא להצליח עדיין הגענו לאירופה), על הדחה ממסלול נוח מאוד באירופה הבלגנו, לדעתי פה צריך לחתוך, חבל לשרוף עוד עונה כשאנחנו יודעים שזה לא זה, כמובן שזה יקרה רק ממחזור 10 והלאה אך למרבה צערי זה מעט מאוחר.

לא רואה איך מאמן שמתעקש על שחקנים כמו יוספי,שבירו,חטואל,אבו עביד,אקולטסה (לולא ההזדמנות של לוי להפוך אותו לשעיר לעזאזל הוא היה נשאר כמו גדול) יצליח להגיע לאן שאנחנו שואפים.

נאמר זאת כך, אני מאמין שרובנו מבינים שלבסוף הקשר הזה ייחתך, מוטב לנו שזה יהיה מוקדם ככל הניתן.

E26

שליחה על ידי E26 »

Itay כתב:
18 ספטמבר 2021, 23:08
זה לא התוצאות, רק היום הייתה שורת מחדלים בניהול המשחק ואמנה עבורך את חלקם.

נתחיל בזה שכלשונו של לוי המטרה הייתה קודם לא לספוג, לנצח זה בגדר בונוס, רק זו עילה לפיטורים.

1. יוספי וגורדנה הסריחו היום את הדשא ויצאו רק לקראת הסוף.
2.מיכה נתקע כל המשחק בכנף כשיוספי קיבל את עמדת ה-10 החופשי שתפורה למיכה
3.שחקנים עושים יעני משחק לחץ
4.ברוב שלבי המשחק היו שחקנים בכלל לא בעמדות שלהם
5.שום שינוי טקטי לא היה לאורך כל ה-90 דקות, הקיבעון והשבלוניות ירדו גם הם מהאוטובוס.
6.רוקאביצה נכנס, מי שצריך להזין אותו שזה מיכה יוצא...

מעבר לכישלונות בניהול המשחקים רואים שאין ללוי השפעה על השחקנים, אצל אבוקסיס זה היה בוהק במיוחד וגם אצל בכר. לדעתי זה קריטי בקבוצת צמרת.

גם מבחינת התקרה, עם לוי לא תיקח אליפות, לדעתי מי שחושב אחרת חי בבועה שתתנפץ ותתנפץ חזק. מאמן שלא חושב נטו על ניצחונות לא יביא צלחת.

ציינו פה את הנתון על ניצחונות שלו בליגה, נתון מביש לכל הדעות. אז עונה שעברנו הבלגנו (גם כשמאוד התאמצנו לא להצליח עדיין הגענו לאירופה), על הדחה ממסלול נוח מאוד באירופה הבלגנו, לדעתי פה צריך לחתוך, חבל לשרוף עוד עונה כשאנחנו יודעים שזה לא זה, כמובן שזה יקרה רק ממחזור 10 והלאה אך למרבה צערי זה מעט מאוחר.

לא רואה איך מאמן שמתעקש על שחקנים כמו יוספי,שבירו,חטואל,אבו עביד,אקולטסה (לולא ההזדמנות של לוי להפוך אותו לשעיר לעזאזל הוא היה נשאר כמו גדול) יצליח להגיע לאן שאנחנו שואפים.

נאמר זאת כך, אני מאמין שרובנו מבינים שלבסוף הקשר הזה ייחתך, מוטב לנו שזה יהיה מוקדם ככל הניתן.
❤️

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
18 ספטמבר 2021, 22:55
יש יקח זמן לחבר, ויש לבוא למשחק במטרה להוציא תיקו.
החלק השני לא מתקבל על הדעת.
זה.
שאר המילים מיותרות.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

E26 כתב:
18 ספטמבר 2021, 22:43
בוא תסביר מה קשורה ההשוואה בנקודות בינינו לבינם בשלב הזה?
מדברים על מאמן, יכולתיו, השפעתו, עתידו ועתידנו.
ההשוואה קשורה כי בסופו של דבר קצב צבירת הנקודות הוא מראה ליכולת שהקבוצה מציגה. אנחנו החלפנו 3/4 סגל בחודשיים. דברים צריכים זמן כדי להתחבר. גם אני רוצה לראות הגנה גבוהה וכתישת היריב אבל בשלב הזה של העונה יותר חשוב לחבר את הפאזל, לצבור ביטחון ממשחק למשחק ולייצר הרתעה. לכן אני אומר, לבוא ולשאול למה הקבוצה לא יוצאת ללחץ מתואם או למה ההגנה שלנו עומדת נמוך זה לא רציני בשלב הזה. כן, לרעתו של רוני לוי עומדת העונה שעברה, אבל חשוב לזכור שזה היה עם סגל אחר שהתבסס על יכולת אישית של שחקן אחד.

אני אומר יש עכשיו 3 משחקים הכי קשוחים שיש בכדורגל שלנו. בוא נחכה עוד שבועיים עם הסכינים.

סמל אישי של משתמש
red ultras

nitsande כתב:
18 ספטמבר 2021, 22:45
אני חייב להגיד משהו לא מאוד פופולרי...
מוקדם לחרוץ את דינו של לוי.
אני לא חשוד באהדת יתר אליו ומאוד לא רציתי שיגיע, אבל...
מחזור שלישי, ניצחון על בית"ר, חזרה מפיגור כפול נגד חדרה שעקצה, ותיקו מול סכנין שתהיה בוודאות בשישייה הראשונה.
נכון הכדורגל זאת הבעיה ולא התוצאות, אבל גם פה יש אבל...
14 שחקנים חדשים... רק שני שחקני הרכב נשארו משנה שעברה,
לוקח זמן לחבר כזה דבר ולהשריש אני מאמין תכניות משחק ותבניות התקפה.
בנוסף לכל זה הפארסה בתחילת המשחק.

אני חושב, בצניעות שכדי לקבל החלטה שלמה שאין מה להוציא מרוני לוי צריך לחכות לפחות למחזור 10.

אגב, ללא כל קשר אין שום מועמד אחר בשוק שיכול להביא משהו אחר.
ומרקו בלבול בעיניי זה אותו חרא
בדיוק

E26

שליחה על ידי E26 »

red ultras כתב:
18 ספטמבר 2021, 23:32
ההשוואה קשורה כי בסופו של דבר קצב צבירת הנקודות הוא מראה ליכולת שהקבוצה מציגה. אנחנו החלפנו 3/4 סגל בחודשיים. דברים צריכים זמן כדי להתחבר. גם אני רוצה לראות הגנה גבוהה וכתישת היריב אבל בשלב הזה של העונה יותר חשוב לחבר את הפאזל, לצבור ביטחון ממשחק למשחק ולייצר הרתעה. לכן אני אומר, לבוא ולשאול למה הקבוצה לא יוצאת ללחץ מתואם או למה ההגנה שלנו עומדת נמוך זה לא רציני בשלב הזה. כן, לרעתו של רוני לוי עומדת העונה שעברה, אבל חשוב לזכור שזה היה עם סגל אחר שהתבסס על יכולת אישית של שחקן אחד.

אני אומר יש עכשיו 3 משחקים הכי קשוחים שיש בכדורגל שלנו. בוא נחכה עוד שבועיים עם הסכינים.
מה יגיד הוכנביים..?

בוא, אתה קבוצה שרצה מיולי. למה לזבל בשכל.
יש דברים בסיסיים שאין קשר בינם לבין ל״צריך זמן לחבר״.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

התירוץ של 14 שחקנים חדשים היה תופס אם היינו רואים התחלה של משהו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אנחנו יותר מחודשיים(!!!) אחרי המשחק הרשמי הראשון של הקבוצה ועדיין גונבים דעת כאילו אנחנו בתחילת יולי. לא להאמין.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

המטרה של רוני הייתה לא לספוג בכל מחיר והוא האמין שאת הגול שלנו נצליח להשחיל איכשהו עם הכישרון שיש לנו בהתקפה אבל
כשאתה מציב שחקנים לא בעמדות שלהם
מבקש כל המשחק מאנסה ומיכה לרדת עד ה16 שלנו אחרי המגנים שלהם
יוצאים ללחוץ הכי לא מסודר
לא מבצע חילופים ואפילו לא שינויים פנימיים במחצית כאשר במשך 45 דקות לא איימנו פעם אחת לשער!

והכי חמור מבחינתי הוא שאנחנו לא רואים תבניות התקפיות בכלל, שום תיאום בין השחקנים כאילו זה משחק ראשון במחנה אימון. שחקנים לא יודעים איפה לעמוד, לאן לזוז, דורכים אחד על השני, הכל ניסיונות של פעולות אישיות או מצבים נייחים.

לא יודע, היום נראנו זוועה בהתקפה, זוועה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

E26 כתב:
18 ספטמבר 2021, 23:38
מה יגיד הוכנביים..?

בוא, אתה קבוצה שרצה מיולי. למה לזבל בשכל.
יש דברים בסיסיים שאין קשר בינם לבין ל״צריך זמן לחבר״.
אתה ״רץ״ מיולי בלי רוקאביצה, בלי שמיכה היה במחנה אימונים עם הקבוצה, יחזקאל פצוע, אספרייה הגיע באיחור, לופס הגיע באיחור.
זה לא מעט. ושוב, אני חושב שרוני לוי מאמן לא מספיק טוב. אבל אם מישהו כאן חושב שמרקו בלבול שונה ממנו, או שרבש מסוגל לבוא במחזור 6-7 ופתאום הכל יראה אחרת אז הוא חי בסרט.
לרצות שרוני לוי יפוטר = לרצות שהקבוצה תיכשל (כי אין סנריו אחר שאלונה תשלח אותו הביתה) עם זה אני לא יכול להסכים בשום סרט.

סמל אישי של משתמש
red ultras

simply-red כתב:
18 ספטמבר 2021, 23:42
המטרה של רוני הייתה לא לספוג בכל מחיר והוא האמין שאת הגול שלנו נצליח להשחיל איכשהו עם הכישרון שיש לנו בהתקפה אבל
כשאתה מציב שחקנים לא בעמדות שלהם
מבקש כל המשחק מאנסה ומיכה לרדת עד ה16 שלנו אחרי המגנים שלהם
יוצאים ללחוץ הכי לא מסודר
לא מבצע חילופים ואפילו לא שינויים פנימיים במחצית כאשר במשך 45 דקות לא איימנו פעם אחת לשער!

והכי חמור מבחינתי הוא שאנחנו לא רואים תבניות התקפיות בכלל, שום תיאום בין השחקנים כאילו זה משחק ראשון במחנה אימון. שחקנים לא יודעים איפה לעמוד, לאן לזוז, דורכים אחד על השני, הכל ניסיונות של פעולות אישיות או מצבים נייחים.

לא יודע, היום נראנו זוועה בהתקפה, זוועה.
אתה צודק בכל מילה. אבל בוא תרענן את זכרוני
מתי היה לנו משחק טוב בדוחא? שהיה טיול קליל?
תמיד אנחנו מתקשים שם, ולא רק אנחנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red ultras כתב:
18 ספטמבר 2021, 23:49
אתה ״רץ״ מיולי בלי רוקאביצה, בלי שמיכה היה במחנה אימונים עם הקבוצה, יחזקאל פצוע, אספרייה הגיע באיחור, לופס הגיע באיחור.
זה לא מעט. ושוב, אני חושב שרוני לוי מאמן לא מספיק טוב. אבל אם מישהו כאן חושב שמרקו בלבול שונה ממנו, או שרבש מסוגל לבוא במחזור 6-7 ופתאום הכל יראה אחרת אז הוא חי בסרט.
לרצות שרוני לוי יפוטר = לרצות שהקבוצה תיכשל (כי אין סנריו אחר שאלונה תשלח אותו הביתה) עם זה אני לא יכול להסכים בשום סרט.
אף אחד לא מצפה לאיזה כדורגל מעולם אחר, נטו לדברים בסיסיים שאתה תוכל לראות ולהגיד שיש גרף שיפור משבוע לשבוע
מהתרשמות עד עכשיו העונה (ובחצי העונה שעברה שגם בה הקבוצה לא התקדמה לשום מקום ברמת המשחק בין ינואר למאי) לא זזים מילימטר ולא נראה שיש מי שעובד כמו שצריך

שלח תגובה