הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:43
ועדיין הביא יותר מרוני לוי.
והכדורגל של רוני לוי, איזה כדורגל.
אז תתקשר לאלונה שתחזיר אותו מה הבעיה?
נראה שאתה באובססיה לעניין.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:00

לתשומת ליבם של כל המטיפים על זמני חיבור וכיוצא בזה.
אנחנו כבר חודשיים לתוך העונה.
עד מתי 14 שחקנים?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

CrazyRed7 כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:43
ועדיין הביא יותר מרוני לוי.
והכדורגל של רוני לוי, איזה כדורגל.
כל כך.
מה שאבוקסיס עשה עם שבירו,מלי,גולדברג ודדיה לוי לא יעשה גם בגלגול הבא, (לא שאני מחסידיו של אבוקסיס אבל הוא לחלוטין יותר טוב מלוי, אצל שניהם כדורגל שעדיף לקבל מזלג לעיניים אבל לפחות אצל אבוקסיס היו הישגים נהדרים)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:47
כל כך.
מה שאבוקסיס עשה עם שבירו,מלי,גולדברג ודדיה לוי לא יעשה גם בגלגול הבא, (לא שאני מחסידיו של אבוקסיס אבל הוא לחלוטין יותר טוב מלוי, אצל שניהם כדורגל שעדיף לקבל מזלג לעיניים אבל לפחות אצל אבוקסיס היו הישגים נהדרים)
חחחחח ואנחנו גנבי דעת.
הבן אדם הכדורגל שלו היה סבל מתמשך ומתמשך ומתמשך.
יותר מגול אחד במשחק הרגשת שאתה יובה.
אתם מתחילים להביך קצת עם השטויות,נסכים בקול תרועה על העובדה שהמאמן הישראלי בגדול תפקידו לדכא את הכדורגל.
רק תעשו לי טובה תפסיקו להלל את הדבר הזה אבוקסיס ואני מצטרף לכת החדשה שלכם.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:47
כל כך.
אני סנילי אבל לא עד כדי כך.
אבוקסיס עשה כמה בונקרים מפוארים, שבהם נתן את הכדור בלעדית ליהושע, וזה הצליח להביא עם מזל גדול, והגרלות נוחות, שלב בתים באירופית וניצחון בגמר גביע מול מכבי פ"ת.
הכדורגל היה נורא, ולא יותר טוב בשום דבר ממה שהשיג רוני לוי עם אותם שחקנים, ובמשחקים רבים ללא יהושע.
נערך לאחרונה על ידי gooner ב 19 ספטמבר 2021, 19:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:45
אז תתקשר לאלונה שתחזיר אותו מה הבעיה?
נראה שאתה באובססיה לעניין.
מעניין לי את הביצה אבוקסיס ורוני לוי. היחיד שהגנתי עליו עד הסוף היה בכר(כן, הבכר שדרשת את ראשו כשהיה במצב טוב פי כמה מרוני לוי שאתה מסנג׳ר עליו כבר מעל חצי שנה).

הייתי בעד הפיטורים של אבוקסיס לאחר שקיבל את ההזדמנות שלו כמו שאני בעד הפיטורים של רוני לוי.
האחד היה פה 11 חודשים, זכה בגביע המדינה והגיע לשלב בתים בליגה האירופית.
השני נמצא כאן 7 חודשים, נכנס לפלייאוף העליון בדקה ה90, מחזיק במאזן של יורדת ליגה ולא הביא שום הישג בקונפרנס ליג.

סורי, לי נמאס לסבול מכדורגל כבר פאקינג שנתיים.
אתה היחיד כאן שלא מסוגל להגיד טעיתי.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:52
חחחחח ואנחנו גנבי דעת.
אתם מתחילים להביך קצת עם השטויות,נסכים בקול תרועה על העובדה שהמאמן הישראלי בגדול תפקידו לדכא את הכדורגל.
כמו שכתבתי, איני מחסידיו של אבוקסיס ואתה יכול לחזור לנושא שלו ולראות עד כמה שמחתי שהלך, אך זו עובדה שהוא יותר מוצלח מלוי, זה לא אומר שהייתי רוצה אותו בחזרה הוא מוזמן להישאר בביוב של הלאומית בשמחה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

זיכרון קצר למי שמתגעגע לאבוקסיס. קצר מאוד.
שוב, סבלנות היא לא מילה גסה!
לא ראיתי שקבוצות שהחליפו מאמנים במחזור חמישי הצליחו כל כך לאורך ההיסטוריה. ההיסטריה פה חוגגת.
למי ששאל, המאבק נגד הגדולות יתנו לנו שיקוף אמיתי של מצבנו, כקבוצה שטוענת לצמרת. אי אפשר יהיה להגיד שהתקשנו נגד מישהו שמצופף ומתבנקר. כדורגל נטו!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:52
חחחחח ואנחנו גנבי דעת.
אתה יודע מה המטרה בהשוואה לרוני לוי?
להראות עד כמה רוני לוי כושל אפילו ביחס לאבוקסיס. אין פה שום מחמאה לאבוקסיס.
כשאתה משווה ביניהם בוא תשווה גם הישגים ולא רק איכות הכדורגל.

וזה לא שהכדורגל של רוני לוי זה כדורגל יפה לעין, כן?הוא מעמיד קבוצה עלובה ופאתטית, הוא פחדן לא פחות מאבוקסיס והכדורגל שלו גורם לאוהדים לא פחות סבל.
ההבדל?ההבדל שאבוקסיס לא משחק אותה מוריניו. זה הכדורגל שלו מאז ומעולם ואבוקסיס לפחות הביא איזה גביע ואירופה להמתיק את הגלולה המאוד מרה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:56
אני סנילי אבל לא עד כדי כך.
אבוקסיס עשה כמה בונקרים מפוארים, שבהם נתן את הכדור בלעדית ליהושע, וזה הצליח להביא עם מזל גדול, והגרלות נוחות, שלב בתים באירופית וניצחון בגמר גביע מול מכבי פ"ת.
הכדורגל היה נורא, ולא יותר טוב בשום דבר ממה שהשיג רוני לוי עם אותם שחקנים, ובמשחקים רבים ללא יהושע.
הגרלות נוחות? חחח באטומי,מאתרוול ופלזן זה יותר נוח מארדה,ורוצלאב ואנורתוזיס? ממש לא. גם בגביע כל סיבוב היה מאתגר. גם עם הסגל של היום לוי לא מנצח את פלזן, אני גם סבלתי כמו כולנו מהכדורגל המזעזע והבונקריסטי שלו אך לא צריך להמעיט מההישגים האדירים (לא פחות) שהוא הביא. כמו ש crazy red רשם ההשוואה בין השניים היא אך ורק להראות כמה לוי מאמן חלש.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

בכר קיבל קבוצה מתפקדת במקום השני עם שחקנים מובילים, והתמודד בעיקר עם שילוב נקודתי של מספר שחקנים, אחד מהם וואקמה, ושינוי מנטלי בקבוצה.
זה לא מה שיש לרוני לוי אחרי השינויים בקיץ, ובכלל לא ברור עדיין האם הסגל הזה שווה יותר ממקום שלישי, עם כל מאמן.
בכר כנראה מאמן טוב יותר, אבל ההשוואות מופרכות.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אבוקסיס מצויין כאנדרדוג מאמין שהיה משיג גם תוצאות יותר טובות איתנו באירופה במקום בכר וגם היה לוקח אותנו לבתים השנה אבל הוא לא מתאים לקבוצה שלנו כמו שרוני לא מתאים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:56
מעניין לי את הביצה אבוקסיס ורוני לוי. היחיד שהגנתי עליו עד הסוף היה בכר(כן, הבכר שדרשת את ראשו כשהיה במצב טוב פי כמה מרוני לוי שאתה מסנג׳ר עליו כבר מעל חצי שנה).

הייתי בעד הפיטורים של אבוקסיס לאחר שקיבל את ההזדמנות שלו כמו שאני בעד הפיטורים של רוני לוי.
האחד היה פה 11 חודשים, זכה בגביע המדינה והגיע לשלב בתים בליגה האירופית.
השני נמצא כאן 7 חודשים, נכנס לפלייאוף העליון בדקה ה90, מחזיק במאזן של יורדת ליגה ולא הביא שום הישג בקונפרנס ליג.

סורי, לי נמאס לסבול מכדורגל כבר פאקינג שנתיים.
אתה היחיד כאן שלא מסוגל להגיד טעיתי.
תדייק בלי לבלבל במוח.
בכר מיצה עצמו כאן לחלוטין וזה אחרי שקיבל שנתיים שלמות לבנות כאן קבוצה בצלמו ונכשל בכל גזרה ברכש.
קורה וקרה לגדולים ממנו צריך לדעת גם להיפרד בכבוד ואולי יחזור בעתיד טוב ובשל אף יותר.
בעד רוני לוי לא היית מהתחלה, אפילו קצת איבדת את העשתונות כמו בכל דבר שאתה מנהל בו דיונים שלא מסכימים איתך אז נסכים שגם כאן אתה לא מדייק.
אבוקסיס היה סבל נוראי,פשוט ככה.
האיש עם רצף של הגרלות מצחיקות(למעט מכבי חיפה) בגביע פלוס יריבה מהלאומית בגמר באמת קשה שלא לקחת גביע ככה רק א ני אזכיר חך שבפלייאוף נראינו אלוהים ישמור ולהקתו.
לאבוקסיס יש יתרון משמעותי אחד הוא יודע להכין את הקבוצות שלו למשחק אחד נוק אאוט.
בגלל זה הוא הצליח בגביע והצליח באירופה זה לזכותו.
במה בדיוק אתה רוצה שאני אודה ובאיזה טעות מדובר?
לפלייאוף הקונפרנס הגענו למרות שרובכם הימרתם שכבר נגד הפולנים נלך הביתה?
בזה שאנחנו אחרי 3 מחזורים עם 5 נק',לא כדורגל מרשים אבל לפחות לא מפסידים.
ההבדל הדק והקטן ביני לבינך,בעצם יש שניים.
הראשון שאני לא מגיע עם דעות מהבית אף פעם,לשום דבר גם בחיים האישיים ונותן לצאנס לכל דבר.
השני הוא שאני רואה פחות ממך כדורגל אירופאי שנראה לי שאתה מתמצא בו היטב ומבין את הביצה שאנחנו חיים בה כאן ולכן אין לי ציפיות מרחיקות לכת או איזה אילוזיה על איזה מאמן סופר סטאר שיגיע לכאן.
בעיניך מאמן זר הוא הפתרון,בעיניי בשביל שיצליח צריך שכל המערכת תעבוד חו"ל וכאן זה לא יקרה.
זהו בגדול.
תתאים ציפיות גבר פשוט היאוש יהיה קצת יותר נוח.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
19 ספטמבר 2021, 20:02
הגרלות נוחות? חחח באטומי,מאתרוול ופלזן זה יותר נוח מארדה,ורוצלאב ואנורתוזיס? ממש לא. גם בגביע כל סיבוב היה מאתגר. גם עם הסגל של היום לוי לא מנצח את פלזן, אני גם סבלתי כמו כולנו מהכדורגל המזעזע והבונקריסטי שלו אך לא צריך להמעיט מההישגים האדירים (לא פחות) שהוא הביא. כמו ש crazy red רשם ההשוואה בין השניים היא אך ורק להראות כמה לוי מאמן חלש.
וורוצלב יותר טובה ממאתרוול, פלזן יותר טובה מאנורתוזיס, והבונקר המוצלח מול פלזן הוא החלק של המזל.
לא טענתי שרוני לוי קיבל הגרלה קשה במיוחד, אבל אנחנו לצערי עוד לא קבוצה שעוברת בהליכה, קבוצות בתקציב של אנורתוזיס.
בגביע היו לו כמה ניצחונות חשובים, אבל חצי גמר מול בני יהודה (פנדלים), וגמר מול מכבי פ"ת זה לא רע בכלל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ועוד משהו קטן ופצפון.
הסינגורים שלי גם היו בזמנו על אבוקסיס בתחילת דרכו ותבדוק אותי וגם על אלישע ויעידו כאן לא מעט.
הם לא באים מהיכרות אישית שלי עם אף אחד מהם,הם באים ומגיעים רק מכאלה כמוני שעדיין שריטת וסרמיל עם מאמנים שיוצאים מחדר ההלבשה מקבלים קללות ומתחלפים כמו גרבים וגרמו לנו כמועדון להראות כבדיחה העצובה של הליגה.
רוב החברים החדשים כאן דור שלא ידע את יציאת חדר ההלבשה של השחקנים אחרי המשחק וגדלו על אלונה וטרנר.
אלה דברים שאסור שיחזרו גם אם זה דורש מאיתנו לנשוך שפתיים ולגלות אובר סבלנות ותאמין לי שסבלנות ואני זה משהו שלא מסתדר.

שלח תגובה