הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי Itay »

סיכום הדברים של מאור מליקסון מהראיון שקיים מוקדם יותר השבוע: (וסרמיליה)

למה לא המשכתי בבוגרים? לא יודע. אני לא רוצה להגיד אם זה לא מושך אותי כי זו לא בדיוק המילה. הייתי אמור להמשיך כעוזר מאמן ופנו אליי כמה פעמים בקשר לתפקיד, וראיתי שלוקחים את זה כפרויקט רציני ויש חשיבה קדימה. אני בן אדם שאוהב פרויקטים, זה לא פרויקט פשוט אבל ממשיכים קדימה.

קשה להתווכח עם זה שהפועל באר שבע לא מוציאה שחקנים מהנוער כמו הקבוצות האחרות. למה? אני לא יודע. מה שאני אומר לחבר'ה הצעירים זה שלי לא נתנו שום דבר חינם, כל מה שהיה לי הרווחתי בעבודה קשה, אי אפשר להגיד למה לא מעלים אותי לבוגרים. שחקני כדורגל לוקחים את ההזדמנויות ומוכיחים את עצמם. תהיו מספיק טובים ותהיו בבוגרים.

אני לא אתחיל לגלות את כל הסודות שלנו עכשיו. אנחנו מתמקדים בלשפר את רמת המחלקה, הבאנו אנשי מקצוע מצוינים, הוספנו לא מעט מחלקות, GPS חדשים, אנחנו מאוד טכנולוגים עכשיו. אנחנו מקווים שההתפתחות שלנו תוכל למשוך שחקנים. זה לא פשוט, הפועל באר שבע זו קבוצה גדולה שאמורה להילחם על אליפות כל שנה, זה לא פשוט וזה סיר לחץ גדול. זה תהליך.

אנחנו על זה מבחינת הסקאוטינג ואלונה נרתמת לעניין, לא סתם אני כאן ויש תמיכה גדולה של אלונה. זה לא ישתנה בשנה, לוקח זמן ויש לי סבלנות. עד עכשיו אני מאוד סבלני ממה שאני רואה פה. יש תכנית אסטרטגית שנים קדימה. עזבו חוזים, אני פה במועדון ומה שצריך אני אעשה. כרגע זה פרויקט מאוד גדול ואני אשתף אתכם שאחרי הפרישה קשה למצוא מקום שנותן אדרנלין. אפילו ניסיתי צניחה חופשית! בסוף אתה רואה משחק, אתה רואה ילדים, זה נורא מרגש. לראות ילדים מתפתחים וגדלים, לגמרי.

יש לנו כרגע שיתוף פעולה עם דימונה שבליגה השלישית, הלוואי והם יתקדמו ויהיה לנו יותר קל. שחקנים בגיל נוער, 18-19, יש כאן רווח קטן כי יש כאלה שעדיין לא ברמת בוגרים ומוצאים את עצמם בליגות נמוכות. צריך לסגור את הרווח הזה, בין אם זה עם קבוצת בת או ליגות נמוכות עד גיל 23, אני חושב שזה רעיון מצוין.

קשה לדבר במסיבת העיתונאים שאחרי הפרישה. מסי זה משהו מיוחד, הטוב ביותר, רציתי לראות אותו מסיים את הקריירה בבארסה, זה עצוב וקשה. זה החזיר אותי טיפה אחורה. כל מה שאני יודע בחיים זה כדורגל. ההתחלה אחרי הפרישה הייתה קשה, גם הייתי אחרי פציעה והיה מאוד קשה. התפקיד הזה ממלא אותי מחדש. בבוגרים היה אחלה, אבל יש כאן משהו שונה. אתמול נכנסתי לבוגרים, ושכטר אומר לי אם עשרים דקות אני לא יכול. אמרתי לו שוואלה אני יכול.

הייתי ממש קרוב לא להיות פה עם מצב ממש נוראי, מצחיק להגיד שעכשיו דיברנו על זה, ושיש לי רגל בסוף. מבחינת כדורגל אני יכול לשחק אבל אני לא יכול להגיע למאה אחוז וזה נורא קשה לי. חזרתי ושיחקתי קצת, אבל היה לי נורא קשה. הגעתי לבית חולים, אני לא אוהב לדבר על זה, ממש מחוסר הכרה. כל הבטן שלי הייתה מלאה בדם, התעוררתי בבית חולים יום אחרי, היה נראה שהכל בסדר ולא ידעו מה הבעיה. רק אחר כך ראו שהרגל ממש התנפחה, ניסו לעשות צילום ולא מצליח. נכנסתי לעוד ניתוח, ראיתי שהרופא רוצה להגיד לי משהו ולא אומר. אחרי שהתעוררתי הוא אמר לי שעוד עשר דקות והוא היה קוטע לי את הרגל כי היה לי קריש דם מאוד גדול. לא פשוט, אבל בסוף אני בר מזל.

זה שהרופא אמר לי שאני יכול לחזור לשחק כדורגל, זה היה מדהים. שאלתי אותו בצחוק, והוא אמר לי שכן. בכיתי ואמרתי לו "מה באמת?". כדורגלן בלי כדורגל זה חצי בן אדם. נשארתי כבר חודשים בבית וידעתי שאני עושה שיקום סתם, ידעתי שאין סיכוי. הייתה סערת רגשות ואמרתי שוואו, אני חוזר לשחק, חזרתי שני משחקים והבנתי שאם זה לא מאה אחוז, אז לא צריך.

בכדורגל לא אכפת לך מכל זה, אם הייתי מרגיש שאני יכול להגיע למאה אחוז… אי אפשר להסביר את זה, זו אהבה שלא משנה מה הייתי בוחר… שיחקנו באשדוד משחק אחרון, זה היה גביע. גיא צרפתי אמר לי שהוא לא חושב שאני צריך לשחק ושאני אשחק מול חיפה שבוע אחרי. פתאום ראינו שהייתה תוצאה טובה, והוא אומר לי בוא כנס. נכנסתי, קיבלנו אדום, צימקו את התוצאה ואני זוכר שרדפתי אחריהם, רודף רודף ולא מצליח ואין לי אוויר. אמרתי לאשתי אחר כך שאני פורש. יום אחד מזה הספיק לי.

טל הייתה בהריון. רק אני והיא ידענו, היא ישבה לידי על איזשהי ספה שם בבית חולים כל הזמן. טל יודעת עד כמה אני מטורף על כדורגל שהיא לא אמרה לי להיזהר, היא אמרה לי מה שאני מחליט, שמחה איתי והייתה עצובה איתי. בקטע הזה היא מספר אחת, אין עליה.

מסי לא הוריד את החולצה אחריי? אני זוכר שהוא עשה את זה אחריי. הצרות שלנו באותה תקופה, הייתה שלקחנו את המשחקים הגדולים האלה מול מכבי כמובן מאליו. זה היה עוד משחק בשבילנו. אני תמיד אומר לחבר'ה הצעירים, תחגגו כל הישג הכי קטן כי זה לא משהו שקורה כל שנה וכל הזמן, אם אתם חושבים שכן אתם טועים ואתם תראו את זה.

אני לא יודע מה בקשר להשוואות, אבל יש קבוצה ברמה ויש מאמן ברמה. הקבוצה חזקה ממה שאני רואה. השמיים הם הגבול, אבל שוב, כדורגל. קשה מאוד לדעת, אבל על הנייר זה נראה טוב. לא יודע בקשר להשוואות לקבוצה שהייתה לנו.

היו חבר'ה שסיימו את הנוער והתאמנו עם הבוגרים, הלכו לכל מיני קבוצות בהשאלה. האינטרס שלי הוא שהקבוצה תהיה כמה שיותר חזקה כדי שהם יעלו ויעזרו לקבוצה, יש כאן כישרונות ותוך כמה שנים יכירו אותם. כשהגעתי לתפקיד, ניסיתי לבנות מטרות ותכנית. כולם אוהבים לנצח ואני אשמח לנצח, אבל הניצחון הכי גדול זה להעלות שחקן לבוגרים ושישחק בטרנר.

אני חושב שכרגע מכבי חיפה הם הפייבוריטים. הם האלופים, הם יודעים מה צריך לעשות. הם הביאו שחקנים טובים ויש קבוצה טובה, אני לא יודע מה יהיה, אבל איתן טיבי… שחקן כזה, אני לא יודע איך אפשר לשחרר אותו. הוא יהיה בינגו השנה. לא יודע אם הסגל שלנו הכי טוב בליגה, מכבי חיפה קבוצה מצוינת.

אני וז'וסוואה היינו קרובים. תראה, ז'וסוואה הוא חידה. אני והוא מאוד הסתדרנו והיינו חברים טובים, דיברנו כל יום. הוא עבר ילדות לא פשוטה, הוא שחקן כדורגל מדהים ולא משהו שרואים כל יום. יש לו תשוקה מיוחדת ששחקנים נדבקים בה ואוהדים אוהבים לראות. מבחינת המסביב, הוא לא פשוט. בשיא הכנות? תלוי באיזו קבוצה אני אאמן ומה המטרות שלה אם אני ארצה לקחת שחקן שמזכיר את ז'וסוואה. הוא שחקן מדהים ולא קל להסתדר איתו, אבל יש הרבה מאוד חבר'ה בעייתים. הקבוצה מאוד חזקה ובריאה, למרות הכל אני מתגעגע אליו ברמה האישית.

מרגיש כאילו עונת הקורונה הייתה מזמן. לא היה קל בלי אלונה, היו כאן אסי, יוסי, היינו צריכים להחזיק איכשהו את המועדון. אסי עשה עבודה מדהימה, אסי מבחינתי מודל לחיקוי ואני מתגעגע אליו מאוד. אלונה פה כל הזמן, היא מאוד מעורבת ומאוד חשוב לה להצליח. רואים את זה על המגרש.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

איתי, תודה שהבאת את זה לפה.
איזו אישיות מדהימה משתקפת מהראיון הזה!
מה שראינו על המגרש, מאפיין לגמרי את האדם. אוהב אותו. משוגע עליו! מרגש.
באחד המשחקים נגד הירוקים בסמי עופר, לא הישגנו כרטיסים ליציע שלנו.
בדרך לא דרך, הצלחנו לשבת ביציע ירוק. הבת שלי אמרה לי: "אבא, בלי שטויות, אין לי כוח לצרות, תהיה שקט"...
הייתי מאוד שקט, עד שבחימום הגיעו לשיר האוהדים של מליקסון והתחלתי לשיר עם הקהל שלנו בלב היציע הירוק.
הבת שלי הסתכלה עלי בייאוש והאוהדים קראו לסדרנים שהעיפו אותנו ליציע האדום. מה רע?
רק השיר של מליקסון ווגול שלנו יכולים לגרום לי לאבד את העשתונות ולשכוח איפה אני.....

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אם ברדה ומליקסון יובילו את המועדון הזה מקצועית וניהולית - יש כסף, אין כסף - אני רגוע.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

להשאיר בקפריסין

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ברגע שהגיעה קבוצה עם טיפת ארגון וסדר על הדשא לא היו לנו פתרונות, הכנה רעה ביותר לצמד המשחקים מול אנורתוזיס. עוד הרבה שיט נאכל מהקיבעון והטיפשות של לוי (שאת דעתי המאוד נחרצת לגביו אשמור לימים שלצערי עוד יגיעו).

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אלישע 2.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

CrazyRed7 כתב:
26 אוגוסט 2021, 20:59
אלישע 2.
בול!
גם מזכיר אותו בתפיסת ההתקפה. לאלישע היה בוזגלו לזה יש מיכה.
תמסרו אליהם ושיעשו את מה שהם יודעים

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

היה משחק עד היום שהוא עשה איזה שינוי כלשהו שתרם למשחק?
אל תצפו אל תתאכזבו.
שבלונה אפורה. זה האיש.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דבר אחד מפתיע אותי.
איך מאמן כל כך אפור וקפדן עולה משחק אחרי משחק עם מרכז שדה על גבול הלא קיים?
אי אפשר להצליח באירופה עם קישור כזה.

כל השאר לא מפתיע, זה האיש.

סמל אישי של משתמש
MELI

שליחה על ידי MELI »

ForeverRed כתב:
26 אוגוסט 2021, 21:19
דבר אחד מפתיע אותי.
איך מאמן כל כך אפור וקפדן עולה משחק אחרי משחק עם מרכז שדה על גבול הלא קיים?
אי אפשר להצליח באירופה עם קישור כזה.

כל השאר לא מפתיע, זה האיש.
מה הקישור שהייתה מעלה? מת לדעת

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

MELI כתב:
26 אוגוסט 2021, 21:20
מה הקישור שהייתה מעלה? מת לדעת
היום?
בריירו-פטרוצ’י-גורדנה.
גורדנה במקום אקולטסה כמובן.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

היה צורך בחיזוק הקישור

סמל אישי של משתמש
MELI

שליחה על ידי MELI »

CrazyRed7 כתב:
26 אוגוסט 2021, 21:24
היום?
בריירו-פטרוצ’י-גורדנה.
גורדנה במקום אקולטסה כמובן.
חכמה בדיעבד.
אם היה עןלה ככה הייתם אומרים למה גרודנה, הגנתי מידי.
ביש מזל של אדום.
פרופורציות תנו להם להתרכז באירופה ולצנוח תל אביב לא ברמה בכלל.
וחיפה זה לא באר שבע של השושלת ומכבי של סוזה.

אפשק לרוץ עד הסוף!!!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

מעבר לעובדה שהוא מקובע, לוי לוקה מאוד בהכנה טקטית פר יריבה.
הוא לא מתוחכם ולא יודע להגיב למאצ אפ טקטי.
זה מטריד מאוד, אבל בליגה ייתכן שזה יכול להפסיק.
בכל מקרה זה לא מאמן לצאת איתו למסע מרגש לאורך שנים, זה פלסטר
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

CrazyRed7 כתב:
26 אוגוסט 2021, 21:24
היום?
בריירו-פטרוצ’י-גורדנה.