הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
19 ספטמבר 2021, 20:24
וורוצלב יותר טובה ממאתרוול, פלזן יותר טובה מאנורתוזיס, והבונקר המוצלח מול פלזן הוא החלק של המזל.
לא טענתי שרוני לוי קיבל הגרלה קשה במיוחד, אבל אנחנו לצערי עוד לא קבוצה שעוברת בהליכה, קבוצות בתקציב של אנורתוזיס.
בגביע היו לו כמה ניצחונות חשובים, אבל חצי גמר מול בני יהודה (פנדלים), וגמר מול מכבי פ"ת זה לא רע בכלל.
לא בטוח שורוצאלב טובה ממאתרוול, ראיתי קבוצה של בני 10 עם הגנה יותר מרשימה. זה לא ממש משנה, בגדול ההגרלה של אבוקסיס הייתה יותר קשה. (אני שם את הניצחונות על סלביה וניס בצד). בוא לא נשכח שבגביע גם הדחנו את אשדוד ביא' ואת חיפה בסמי עופר... סך הכל עד כה לוי נכשל במטרותיו, מקום 3 בעונה שעברה ושלב בתים בקונפרנס, בדרכו הבטוחה לא לעמוד במטרה להיאבק על הצלחת.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

gooner כתב:
19 ספטמבר 2021, 20:24
וורוצלב יותר טובה ממאתרוול, פלזן יותר טובה מאנורתוזיס, והבונקר המוצלח מול פלזן הוא החלק של המזל.
לא טענתי שרוני לוי קיבל הגרלה קשה במיוחד, אבל אנחנו לצערי עוד לא קבוצה שעוברת בהליכה, קבוצות בתקציב של אנורתוזיס.
בגביע היו לו כמה ניצחונות חשובים, אבל חצי גמר מול בני יהודה (פנדלים), וגמר מול מכבי פ"ת זה לא רע בכלל.
בונקר שהגינו ליותר מצבים מפלזן?
אתה מתבלבל ביו הבןנקר מול סלאביה פראג למשחק מול פלזן שאומנם לא שלטנו במשחק אבל שיתקנו אותם לגמריי וחוץ ממצב אחד מסוכן הם לא סיכנו אותנו והיינו צריכים לנצח 3-0.
בבתים זה היה נראה לא טוב אבל לפחות התגאנו ב3 משחקים, אחד מול סלאביה פראג, כמעט הפתע מול לברקוזן והניצחון על ניס.
וכל קמפיין השלבים המוקדמים היה מצוין חוץ מהמשחק מול לאצ'י.

אפשר להגיד הרבה על אבוקסיס, הוא מאמן לקבוצות קטנות-בינוניות אבל מה שהוא עשה כאן היה נהדר ברמת ההישגים, על היכולת אפשר להתווכח.
מה רוני לוי עשה עד כה? גם יכולת חלשה חוץ ממשחקים סבירים באירופה ובגביע הטוטו מול אשדוד, וגם חוסר בהישגיות שיש לו 4 ניצחונות ליגה ב18 משחקים.
על מאזן דומה שחטו את אבוקסיס כאן אבל בגלל שזה רוני לוי והוא בנה סגל חדש אז סולחים לו.
שניהם גרועים שלא תבינו אותי לא נכון, ממש לא רוצה את אבוקסיס פה, לא רוצה את רוני לוי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

red ultras כתב:
18 ספטמבר 2021, 23:52
מתי היה לנו משחק טוב בדוחא? שהיה טיול קליל?
17/01/1998
לא בדוחא (שטרם היה קיים אז) אבל מול סכנין בחוץ.

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

דר אדום בנשמה כתב:
19 ספטמבר 2021, 20:48
אתה מתבלבל ביו הבןנקר מול סלאביה פראג למשחק מול פלזן שאומנם לא שלטנו במשחק אבל שיתקנו אותם לגמריי וחוץ ממצב אחד מסוכן הם לא סיכנו אותנו והיינו צריכים לנצח 3-0.
בבתים זה היה נראה לא טוב אבל לפחות התגאנו ב3 משחקים, אחד מול סלאביה פראג, כמעט הפתע מול לברקוזן והניצחון על ניס.

אפשר להגיד הרבה על אבוקסיס, הוא מאמן לקבוצות קטנות-בינוניות אבל מה שהוא עשה כאן היה נהדר ברמת ההישגים, על היכולת אפשר להתווכח.
מה רוני לוי עשה עד כה? גם יכולת חלשה חוץ ממשחקים סבירים באירופה ובגביע הטוטו מול אשדוד, וגם חוסר בהישגיות שיש לו 4 ניצחונות ליגה ב18 משחקים.
על מאזן דומה שחטו את אבוקסיס כאן אבל בגלל שזה רוני לוי והוא בנה סגל חדש אז סולחים לו.
שניהם גרועים שלא תבינו אותי לא נכון, ממש לא רוצה את אבוקסיס פה, לא רוצה את רוני לוי.
אתה מחבר תוצאות משתי עונות שונות וזה נראה לך בסדר כי זה מסתדר עם הפוזיציה שלך.
זה נכון ששנה שעברה לוי לא הביא תוצאות מדהימות, ולמרות זאת הגיע לאירופה.
ואל תשכח שהיה לנו סגל מזוויע שחצי ממנו לא ראוי לשחק בליגת העל.
השנה הסטטיסטיקה לא כזו גרועה עד עכשיו. הפסד אחד לפולנים ואחד בפליאוף של הקונפרנס!

תנו לקבוצה לשחק בשקט. מספיק עם המירמור כל הזמן. אפשר לחשוב שאנחנו בתחתית.
נערך לאחרונה על ידי shacharb ב 19 ספטמבר 2021, 20:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אדום זקן כתב:
19 ספטמבר 2021, 19:37
עושה חיל חבר שלך אבוקסיס בבני יהודה.
מה שנקרא שוטף את המגרש עם כדורגל טוטאלי.
הוא לא חבר שלי ולא רוצה אותו כאן אבל לא רוצה את רוני לוי שניהם גרועים אבל לפחות אחד נתן לך תואר וחוויה אירופית.
השני פשוט טיפה יותר טוב בהחזקת כדור וזהו לא מעבר, אין הבדל גדול ביניהם.
מבחינתי הכי טוב מאמן זר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:
19 ספטמבר 2021, 20:48

אתה כמו הסרט גרמלינס.
מספיק שמישהו ישפוך טיפה מים על התאזות המטומטמות האלה שמרימות לך ואתה ישר מתנפח ומאבד פרופורציות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

shacharb כתב:
19 ספטמבר 2021, 20:57
אתה מחבר תוצאות משתי עונות שונות וזה נראה לך בסדר כי זה מסתדר עם הפוזיציה שלך.
זה נכון ששנה שעברה לוי לא הביא תוצאות מדהימות, ולמרות זאת הגיע לאירופה.
ואל תשכח שהיה לנו סגל מזוויע שחצי ממנו לא ראוי לשחק בליגת העל.
השנה הסטטיסטיקה לא כזו גרועה עד עכשיו. הפסד אחד לפולנים ואחד בפליאוף של הקונפרנס!

תנו לקבוצה לשחק בשקט. מספיק עם המירמור כל הזמן. אפשר לחשוב שאנחנו בתחתית.
רק כשאתה מזכיר את ההגעה של לוי לאירופה, תזכור שהוא עשה זאת בחסד ולא בזכות.

זה לא העניין כאן. הוא חרא של מאמן בדיוק כמו אבוקסיס והוא צריך ללכת בעקבותיו - רחוק מהמועדון שלנו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

CrazyRed7 כתב:
19 ספטמבר 2021, 21:06
רק כשאתה מזכיר את ההגעה של לוי לאירופה, תזכור שהוא עשה זאת בחסד ולא בזכות.

זה לא העניין כאן. הוא חרא של מאמן בדיוק כמו אבוקסיס והוא צריך ללכת בעקבותיו - רחוק מהמועדון שלנו.
תודה רבה כל מילה בומבה!

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
19 ספטמבר 2021, 20:36
לא בטוח שורוצאלב טובה ממאתרוול, ראיתי קבוצה של בני 10 עם הגנה יותר מרשימה. זה לא ממש משנה, בגדול ההגרלה של אבוקסיס הייתה יותר קשה. (אני שם את הניצחונות על סלביה וניס בצד). בוא לא נשכח שבגביע גם הדחנו את אשדוד ביא' ואת חיפה בסמי עופר... סך הכל עד כה לוי נכשל במטרותיו, מקום 3 בעונה שעברה ושלב בתים בקונפרנס, בדרכו הבטוחה לא לעמוד במטרה להיאבק על הצלחת.
לא נראה לי שזה מקדם את הדיון, אבל ורוצלב יותר טובה ממאתרוול, ולא במעט.
אני אזכיר לך שמדובר בקבוצה שאין לה בכלל זרים, וכשהבלם שלהם נעל את וויטור ועשה לו איפון בפנדל, האוהדים בפורום שלהם טענו, שזה לא פנדל כי זה פיזיות רגילה בכדורגל.
אגב, שכחת להזכיר שהמוקדמות היו של משחק אחד, והגרלנו בכל הסיבובים משחק בית, פרט ללאצ׳י, שם היינו קרובים להדחה עד האדום שלהם בדקות הסיום. שום מזל כמובן. אנרתוזיס בבית במשחק אחד, לא בטוח שלא היינו עוברים עם רוני לוי.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
19 ספטמבר 2021, 21:10
לא נראה לי שזה מקדם את הדיון, אבל ורוצלב יותר טובה ממאתרוול, ולא במעט.
אני אזכיר לך שמדובר בקבוצה שאין לה בכלל זרים, וכשהבלם שלהם נעל את וויטור ועשה לו איפון בפנדל, האוהדים בפורום שלהם טענו, שזה לא פנדל כי זה פיזיות רגילה בכדורגל.
אגב, שכחת להזכיר שהמוקדמות היו של משחק אחד, והגרלנו בכל הסיבובים משחק בית, פרט ללאצ׳י, שם היינו קרובים להדחה עד האדום שלהם בדקות הסיום. שום מזל כמובן. אנרתוזיס בבית במשחק אחד, לא בטוח שלא היינו עוברים עם רוני לוי.
כפי שאמרת השוואות כאלו ואחרות לא מקדמות את הדיון, שורה תחתונה בין התקופה של לוי לבין התקופה של אבוקסיס יש המון הבדלים ולא רק של 14-15 שחקנים אחרים, ועדיין אם נסתכל נטו על הישגיות אבוקסיס השאיר אבק ללוי איך שלא תסובב את זה. אבוקסיס היה המאמן הנכון בזמן הנכון.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

זכרון קצר, או הדחקת הגועל נפש שראינו בשנה שעברה...
הקבוצה השנה טובה בכמה דרגות.
יש הרגשה של החמצה בשלב הזה, אי מיצוי הפוטנציאל...
אבל בואו נחכה עם הסכינים החלודות.

דרך אגב, עוד מעט מתפנה מאמן זר (ירושלים)

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
19 ספטמבר 2021, 21:17
כפי שאמרת השוואות כאלו ואחרות לא מקדמות את הדיון, שורה תחתונה בין התקופה של לוי לבין התקופה של אבוקסיס יש המון הבדלים ולא רק של 14-15 שחקנים אחרים, ועדיין אם נסתכל נטו על הישגיות אבוקסיס השאיר אבק ללוי איך שלא תסובב את זה. אבוקסיס היה המאמן הנכון בזמן הנכון.
השורה התחתונה חשובה לארון התארים ולכסף בבנק, אבל הרבה פחות רלוונטית ליכולת האימון, ובזה אבוקסיס לא השאיר שום אבק, אבל אני בעד זכרונות רומנטיים.
אם כבר השוואות מופרכות, התפקיד האחרון של רוני לוי היה בבית״ר שפרקה אותנו באותה עונה בטרנר, כשלנו היה עוד את בכר. נגמר רק 1:0 אבל היה נראה כמו משחק בין קבוצה מאומנת היטב לקבוצה ללא מאמן.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
19 ספטמבר 2021, 21:32
השורה התחתונה חשובה לארון התארים ולכסף בבנק, אבל הרבה פחות רלוונטית ליכולת האימון, ובזה אבוקסיס לא השאיר שום אבק, אבל אני בעד זכרונות רומנטיים.
אם כבר השוואות מופרכות, התפקיד האחרון של רוני לוי היה בבית״ר שפרקה אותנו באותה עונה בטרנר, כשלנו היה עוד את בכר. נגמר רק 1:0 אבל היה נראה כמו משחק בין קבוצה מאומנת היטב לקבוצה ללא מאמן.
אם לא כדורגל אז לפחות ארון תארים וכסף בבנק בטח בפרוץ הקורונה, אצל לוי אין שום דבר מהשלושה, להסתכל עכשיו על משחק כזה או אחר בפינצטה זה לא רציני, לא לוי ולא אבוקסיס מאמנים ברמה שאנחנו רוצים לראות בקבוצה שלנו. אבוקסיס כפי שאמרתי היה המאמן הנכון בזמן הנכון, מהר מאוד תם זמנו וטוב שכך.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
19 ספטמבר 2021, 21:41
אם לא כדורגל אז לפחות ארון תארים וכסף בבנק בטח בפרוץ הקורונה, אצל לוי אין שום דבר מהשלושה, להסתכל עכשיו על משחק כזה או אחר בפינצטה זה לא רציני, לא לוי ולא אבוקסיס מאמנים ברמה שאנחנו רוצים לראות בקבוצה שלנו. אבוקסיס כפי שאמרתי היה המאמן הנכון בזמן הנכון, מהר מאוד תם זמנו וטוב שכך.
הטענה שלי בדיון הזה, היא לא שאבוקסיס גרוע, ולא שלוי מאמן גדול, אלא שמוקדם להסיק מסקנות.
מאמנים שמקבלים כל כך הרבה שחקנים חדשים, עושים טעויות ומשנים החלטות כל הזמן, גם בכר היה עושה את זה.
גם הטענות נגד אבוקסיס לא היו הוגנות כשהגיעו מוקדם מדי, אבל כן היו לעניין, למרות ההישגים, כשכבר היה ברור שהוא לא מסוגל לשפר את היכולת.
לא צריך להתאבד אחרי כל מחצית גרועה בתחילת עונה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
19 ספטמבר 2021, 21:56
הטענה שלי בדיון הזה, היא לא שאבוקסיס גרוע, ולא שלוי מאמן גדול, אלא שמוקדם להסיק מסקנות.
מאמנים שמקבלים כל כך הרבה שחקנים חדשים, עושים טעויות ומשנים החלטות כל הזמן, גם בכר היה עושה את זה.
גם הטענות נגד אבוקסיס לא היו הוגנות כשהגיעו מוקדם מדי, אבל כן היו לעניין, למרות ההישגים, כשכבר היה ברור שהוא לא מסוגל לשפר את היכולת.
לא צריך להתאבד אחרי כל מחצית גרועה בתחילת עונה.
לדעתי הדיון די מיצה את עצמו, גם אבוקסיס וגם לוי מאמנים ברמת הפועל חיפה, אני מאמין שכדאי לחתוך עם לוי כמה שיותר מוקדם ואתה חושב שמגיע לו עוד קצת זמן, לגיטימי לחלוטין. ימים יגידו מי צדק בדיון.

שלח תגובה