הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי הפועלעולה »

בשורה התחתונה יצאנו מדוחא-מכבי ת"א-חיפה בסמי עם 7/9. זה מרשים לא משנה איך תהפכו את זה. מודה שאני בניתי על 4/9 במקרה הטוב.
עכשיו מתחיל רצף קשה מול קבוצות מתישות שלא באות לשחק כדורגל. מבחן לא פחות גדול לרוני לוי מהמשחקים האחרונים.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

פתיחת עונה אפילו יותר טובה מ 16/17 שבא הסגנו 10 נקודות אחרי 5 מחזורים,עשינו רצף נצחונות ממחזור 5 עד סוף הסיבוב (9 ברצף),ובפתיחת הסיבוב השני הפסד ושני תיקו

מעניין מתי הייתה לנו פתיחה יותר טוב

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

hb7 כתב:
04 אוקטובר 2021, 19:26
פתיחת עונה אפילו יותר טובה מ 16/17 שבא הסגנו 10 נקודות אחרי 5 מחזורים,עשינו רצף נצחונות ממחזור 5 עד סוף הסיבוב (9 ברצף),ובפתיחת הסיבוב השני הפסד ושני תיקו

מעניין מתי הייתה לנו פתיחה יותר טוב
אתה באמת לא זוכר מתי?
עונת 2013-2014, רצף של 4 ניצחונות רצוף ותיקו עם אלישע לוי
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אחרי שנרגעתי מהאטרף והתענגנו על הניצחון, מצפה מהצוות המקצועי לעבוד עם השחקנים שלנו על הצד המנטלי.
לא רוצה קבוצה של בכיינים שכל הזמן רצים לשופטים ( אתמול השופט היה ראוי לכל הבלגן שהזמין על עצמו), לא רוצה מתחזים ומתגלגלים על הדשא שעוצרים את המשחק, לא רוצה התנהגות של ערסים שמקללים שחקנים אחרים ומחפשים תיגרות ובטח לא רוצה התנהגויות מלוכלכות של דריכה על שחקנים ששוכבים על הדשא.
גם רוני לוי חייב להרגיע את עצמו ולהשרות יותר שקט במצבי משבר.
אני יודע שיש כאלו שלא רוצים " בנות עם קוקיות". אפשר להיות גברים קשוחים ואגרסיביים במשחק, בלי כל הדברים האלה. אנחנו לא הפועל חדרה ולא סכנין. קצת יותר קלאס, קצת יותר ספורטיביות.
לאורך זמן הסגנון הזה רק יעשה לנו נזק עם צהובים ואדומים מיותרים ועם דימוי פרובלמטי של שחקנים שיפלה אותם לרעה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

דר אדום בנשמה כתב:
04 אוקטובר 2021, 19:38
אתה באמת לא זוכר מתי?
עונת 2013-2014, רצף של 4 ניצחונות רצוף ותיקו עם אלישע לוי
הזיכרון כבר לא מה שהיה פעם

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סימיוני כתב:
04 אוקטובר 2021, 19:49
אחרי שנרגעתי מהאטרף והתענגנו על הניצחון, מצפה מהצוות המקצועי לעבוד עם השחקנים שלנו על הצד המנטלי.
לא רוצה קבוצה של בכיינים שכל הזמן רצים לשופטים ( אתמול השופט היה ראוי לכל הבלגן שהזמין על עצמו), לא רוצה מתחזים ומתגלגלים על הדשא שעוצרים את המשחק, לא רוצה התנהגות של ערסים שמקללים שחקנים אחרים ומחפשים תיגרות ובטח לא רוצה התנהגויות מלוכלכות של דריכה על שחקנים ששוכבים על הדשא.
אני יודע שיש כאלו שלא רוצים " בנות עם קוקיות". אפשר להיות גברים קשוחים ואגרסיביים במשחק, בלי כל הדברים האלה. אנחנו לא הפועל חדרה ולא סכנין. קצת יותר קלאס, קצת יותר ספורטיביות.
לאורך זמן הסגנון הזה רק יעשה לנו נזק עם צהובים ואדומים מיותרים ועם דימוי פרובלמטי של שחקנים שיפלה אותם לרעה.
אני מעדיף שבמשחקים כאלו נלחם כמו גברים.
באף משחק אחר זה לא קרה ואין בזה רע צריך להרגיע רק את לופז.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

סימיוני כתב:
04 אוקטובר 2021, 19:49
אני רוצה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפגרה באה בזמן על אף המומנטום.
תפקיד הצוות הוא קודם כל להחזיר את השחקנים לקרקע ולהזכיר להם שיש עוד 30 מחזורים.
עכשיו הזמן לעבוד על החלק ההתקפי ויש שם הרבה עבודה.
להכניס את אספריה ורוקאביצה לעניינים,להחזיר את מיכה מהפציעה כשיר ובכושר הרבה יותר טוב ממה שהיה אנחנו עכשיו נצטרך אותו במיוחד עכשיו.
לפנינו לפחות 10 משחקים שבהםם נהיה פייבורטיים ברורים,יהיו ציפיות והקבוצה תצטרך לבוא ולקחת נקודות ולהמשיך ולדהור קדימה.
לא יהיה שום משחק קל בליגה הזאת וזאת לא קלישאה רואים את זה כל שבת.
מכבי בקושי מנצחים את הפועל ירושלים,חיפה בקושי תיקו עם חדרה,אנחנו בקושי עם סכנין.
אבל שם במשחקים הללו נראה לאן פני הקבוצה העונה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

simply-red כתב:
04 אוקטובר 2021, 21:52
אני רוצה
כל אחד ומה שמתאים לו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

M.I.O.E כתב:
04 אוקטובר 2021, 06:53
ההתחלה של המשחק הזכירה את המשחקים מול מכבי בעבר
פנדל/אדום/פנדל ואדום ופיגור עד דקה 15
ומשחק עונה שהופך לגארבז טיים.
בול.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

יש פה אנשים שבאים למשחק עם חרבות שלופות.
גועל נפש.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

המנהל המקצועי של הפועל באר שבע אליניב ברדה בראיון לתוכנית הספורט לפני המפגש מחר בזאפה עם האוהדים: "בנינו קבוצה חדשה, אנחנו צריכים זמן כדי לייצר חיבור"

"המפגש הזה תוכנן כבר שלושה חודשים אחורה מאז הכניסה של גיא פרימור לתפקיד. הוא רוצה להכיר את האוהדים ואין שום קשר למה שקרה בשבועות האחרונים. היה לנו מנכ"ל אדיר לפניו את אסי רחמים וזאת הזדמנות טובה גם לגיא לפגוש את האוהדים".

למה רוני לוי לא מוזמן למפגש הזה?

"הוא מתעסק במפגש מול קריית שמונה וגם בהמשך רוני לוי ישתתף בממשקים כאלה ואחרים עם האוהדים".

אתה מודע לחיכוך שיש בין הקהל לבין רוני לוי.

"הגענו למסקנה שצריכים לבנות קבוצה חדשה והחלפנו בין 14-15 שחקנים וכשעשינו את זה הביקורת הייתה ותמיד טענו שזה לא הצליח בשום מקום בעולם. הצלחנו בזמן מאוד קצר לייצר קבוצה מנצחת. אנחנו יודעים שהכדורגל שאנחנו מציגים הוא לא מספיק טוב".

בסוף היכולת הזאת לא תספיק.

"אני מסכים. אנחנו צריכים זמן כדי לייצר את אותו חיבור. בזמן שאנחנו עושים את ההתאמות אנחנו נמצאים במקום טוב בליגה. לעשות את התיקונים הרבה יותר קל לעשות אחרי ניצחונות".

אתה מרוצה מהזרים של הפועל באר שבע?

"אני מדבר ממקום של שחקן שהיה זר בבלגיה וזה כל כך לא פשוט להגיע למדינה זרה וגם לי לקח זמן וגם אני עברתי משברים ולכן צריך המון סבלנות גם אנחנו לוקים בחוסר סבלנות".

איך אתה מרגיש בתפקיד החדש?

"זה תפקיד מאוד מאתגר ואני עוד אלמד אותו תוך כדי תנועה אבל לעשות שינוי כזה גדול וכולם אמרו לי שאנחנו עושים טעות, הכדורגל לא מספיק אבל אנחנו ממקום שהוא די טוב".

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

חבל שלא הזכיר שהטבלה לא משקרת וכדורגל משחקים משבת לשבת.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

המפגש בזאפה היום.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

delta7 כתב:
17 נובמבר 2021, 17:40