הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
24 ספטמבר 2021, 21:38
כל הדיון הזה מיותר.
גם אני לא אוהב את לוי, לא מתחבר לכדורגל שלו ומבין את הסלידה ממנו.
אבל בפרקטיקה, גם אם הוא מפוטר מחר בבוקר אין מישהו טוב יותר להביא במקומו.

בלבול ורב"ש לא יגיעו, כל אחד מסיבותיו.
מאמן זר לא באמת רלוונטי באמצע עונה ועוד בתקופת קורונה.

על הנזק התדמיתי והניהול הקפריזי אני בכלל לא מדבר.

אין באמת אפשרות אחרת, אלא לקוות שדברים יתחברו.
הטעות כבר נעשתה. פעמיים.
בדיוק.
אני רק אוסיף שבעיניי גם אם בלבול או רבש כן יבואו זה לא יראה יותר טוב, ואותם אנשים יתלוננו על אותם דברים.
CrazyRed7 כתב:
24 ספטמבר 2021, 21:50
פה הטעות שלך לטעמי - כשאתה מוחק את העונה הקודמת.
לא מדובר באיזה סטיית תקן. זאת הקריירה של רוני לוי ואין סיבה שפתאום העונה משהו ישתנה.
אתה זה שכותב בכל טופיק של שחקן שבאת לעונה הזאת טבולה ראסה. שאתה נותן לכולם את האנס להתחיל מאפס.
אז למה לרוני לוי לא?

הרי היה ברור שהעונה הקודמת מתה עוד לפני שרוני לוי הגיע, ושמהסגל ההוא אי אפשר להוציא כלום.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

nitsande כתב:
25 ספטמבר 2021, 07:16
בדיוק.
אני רק אוסיף שבעיניי גם אם בלבול או רבש כן יבואו זה לא יראה יותר טוב, ואותם אנשים יתלוננו על אותם דברים.

אתה זה שכותב בכל טופיק של שחקן שבאת לעונה הזאת טבולה ראסה. שאתה נותן לכולם את האנס להתחיל מאפס.
אז למה לרוני לוי לא?

הרי היה ברור שהעונה הקודמת מתה עוד לפני שרוני לוי הגיע, ושמהסגל ההוא אי אפשר להוציא כלום.
מהסגל הקודם היה אפשר להוציא לכל הפחות כדורגל סולידי ולשאוף לניצחון.
בקשה מוגזמת?הסגל לא היה שווה את זה?!הוא לא הוציא אפילו את המינימום מהסגל שהיה לו.

למי אני נותן צ’אנס להתחיל מאפס?
אגב, רוני לוי זה הניב זריהן/רמזי ספורי רק במאמן. שחקנים כושלים שנותנים 2 משחקים טובים בעונה ובשאר העונה רק מחרבים - ועדיין איכשהו בכל קיץ יחשבו שהנה משהו השתנה ובואו ניתן עוד הזדמנות.
וכאמור דבר לא השתנה ולא ישתנה.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב:
25 ספטמבר 2021, 07:24
בקשה מוגזמת?הסגל לא היה שווה את זה?!הוא לא הוציא אפילו את המינימום מהסגל שהיה לו.

אגב, רוני לוי זה הניב זריהן/רמזי ספורי רק במאמן. שחקנים כושלים שנותנים 2 משחקים טובים בעונה ובשאר העונה רק מחרבים - ועדיין איכשהו בכל קיץ יחשבו שהנה משהו השתנה ובואו ניתן עוד הזדמנות.

אז תציע מאמן אחר. ניסו אביטן פנוי אם אתה רוצה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

CrazyRed7 כתב:
25 ספטמבר 2021, 07:24

אין לי כוח לחפש ציטוטים וזה גם לא ממש משנה,
זוכר שכתבת את זה נראה לי בנושאים של הרוש וגורדנה...
ואם תגיד שלא אז לא זה לא הנושא.

מה שמצחיק בשיחה בינינו היא שאני לגמרי מסכים איתך,
רוני לוי מאמן כושל בן כושל.
מעולם לא אהבתי אותו ואני לא יכול לראות את הכדורגל שלו, גם בעונה שעברה סבלתי כמוך וגם אני הייתי נגד הבאתו נחרצות.

אבל אני פשוט מבין שכרגע הסיכוי הכי טוב שלנו לייצר פה קבוצה זה איתו (מה גם שנכון להעונה אני לא סובל כמו עונה שעברה עדיין ולא חושב שהוא נכשל עדיין).
כל תוצאה של פיטורים בעיניי תהיה במקרה הטוב אותו דבר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אסי, דגים כתב:
25 ספטמבר 2021, 07:34
אז תציע מאמן אחר. ניסו אביטן פנוי אם אתה רוצה.
לטעמי בלבול(רק אם יבוא יחד עם צוות איכותי כפי שהיה בחיפה) או זר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

nitsande כתב:
25 ספטמבר 2021, 07:35
אין לי כוח לחפש ציטוטים וזה גם לא ממש משנה,
זוכר שכתבת את זה נראה לי בנושאים של הרוש וגורדנה...
ואם תגיד שלא אז לא זה לא הנושא.

מה שמצחיק בשיחה בינינו היא שאני לגמרי מסכים איתך,
רוני לוי מאמן כושל בן כושל.
מעולם לא אהבתי אותו ואני לא יכול לראות את הכדורגל שלו, גם בעונה שעברה סבלתי כמוך וגם אני הייתי נגד הבאתו נחרצות.

אבל אני פשוט מבין שכרגע הסיכוי הכי טוב שלנו לייצר פה קבוצה זה איתו (מה גם שנכון להעונה אני לא סובל כמו עונה שעברה עדיין ולא חושב שהוא נכשל עדיין).
כל תוצאה של פיטורים בעיניי תהיה במקרה הטוב אותו דבר.
אתה מתבלבל. הייתי עצבני מאוד כשהרוש חתם.
מגורדנה אני לא מחזיק. החתמה רוחבית מיותרת בעיני.

אני חושב הפוך. אני חושב שהסיכוי לעשות משהו נחמד בעונה הזאת זה רק אם רוני לוי ילך יחסית מוקדם.
נמאס לי לסבול מכדורגל ונמאס לי מסבלנות בלתי נגמרת כלפי מאמנים רמאים כמו אלישע לוי, יוסי אבוקסיס ורוני לוי.
אני מעדיף אפילו איזה הימור צעיר על פני המוכר והגרוע שלא יוביל אותנו לשום מקום. אין מה להפסיד, את התוצאות העלובות של רוני לוי גם רז זהבי יביא.

בוא נראה עוד מספר מחזורים נהיה יותר חכמים. (אגב אני לא מאמין שאלונה תפטר אותו אלא אם תהיה קטסטרופה רצינית כמו מקום מחוץ לפלייאוף העליון או איזה כמה תוצאות קטסטרופליות)

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בסדר בלבול. כאילו אוהדי חיפה לא ישבו לו על הצוואר במשך שנתיים. זה לא יהיה שונה מרוני לוי. כדורגל טוב לפרקים, הרבה ביקורות ותסכול באמצע.
מה אתה חושב שתשיג איתו? אליפות? לא יקרה. מאמן מעבר זה מה שיש עכשיו. לא צריך עוד אחד כזה.
לגבי הצוות שלו, יש את בורטניק בעמדה של פול גרובס. ניל קלארק יהיה נכס בכל קבוצה שהוא יהיה בה אבל אני בספק שהוא ירצה לחזור לארץ.

אם רוני לוי עוזב לפני סוף העונה צריך למנות מאמן זמני לכמה חודשים ובקיץ לנסות סופסוף מאמן זר.
טענו שאלונה הייתה פתוחה לרעיון אחרי אבוקסיס אבל בגלל הטיימינג הלחוץ היא הלכה על מאמן ישראלי. אני בטוח שגם ברדה ידחוף לזה.

בכל אופן כל זה לא רלוונטי למה שהולך עם הקבוצה כרגע. כולם במועדון קיבלו דף חדש מבחינתי בתחילת העונה. עם חלקם זה עובד לא רע, עם חלק פחות. אבל אני נותן קרדיט עד סוף הסיבוב. כרגע עדיין אין קטסטרופה שמצדיקה פיטורים, ופיטורים צריכים להגיע רק אחרי קטסטרופה (קטסטרופה=היכולת של הקבוצה בעונת 19/20 תחת בכר, או הסבל שעברנו עם אבוקסיס). אחרי זה נתחיל לדבר על העתיד.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אוהדי חיפה יושבים גם על הצוואר של בכר. הם לא דוגמא לכלום.

בלבול זה לא חלום חיי. לפני הגעת רוני לוי כשדובר על בלבול כמועמד מוביל הייתי נגד בעיקר בגלל סגנון המשחק לא מתאים לקהל הרחב שלנו.
כעת אם אני צריך לבחור בוודאי שאני בוחר בו על פני הקיים(מבין הישראלים). לפחות נראה קבוצה ממושמעת, מאומנת, עומדת טוב וכושר גופני עדיף על שאר הליגה.
לשלב הנוכחי שלנו ובהתחשב במאמן הנוכחי וקודמו - זה שדרוג גדול.

כמובן שמעדיף לנסות מאמן זר. מאמין בברדה שיכול להנחית כאן מאמן לא רע בכלל.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
24 ספטמבר 2021, 20:58
אם אין לך שום שאיפה לגבי עתיד המועדון וכך אתה מסתלבט על האפשרות שנביא לכאן מאמן ראוי אז בהחלט מגיע לך מאמנים אפסים שמגיעים לכאן לאחרונה.
רק חבל שאנחנו אוהדים את אותה קבוצה.

אולי באמת כדאי שתצפה קצת בכדורגל איטלקי ואירופי בכלל. תראה איך קבוצות אמיתיות משחקות ואיך זה נראה כשעל הקווים שלך עומד מאמן אמיתי ואיך זה נראה כשמישהו מתחזה.
אה ויפה שהפכת לפסיכולוג. מקווה שבתחום הזה אתה מבין קצת יותר מבכדורגל.
התגברתי לגמרי על בכר. יש עוד מאמנים בעולם.
מי מאמן שקרוב אפילו לרמה באירופה? מי מהישראלים לא מתחזה?( חוץ מההוא שלא יחזור בקרוב)

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

שיש כתב:
25 ספטמבר 2021, 09:42
מי מאמן שקרוב אפילו לרמה באירופה? מי מהישראלים לא מתחזה?( חוץ מההוא שלא יחזור בקרוב)
גם ההוא שלא יחזור בקרוב לא ברמה אירופית (להוציא קפריסין, אלבניה ושאר ירקות).
רמה אירופית זה רחוק מכאן.
זו צריכה להיות החלטה אסטרטגית, כמו במכבי ת"א, ואנחנו לא שם.
אולי ברדה יצליח להוביל את זה.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני לא יודע כמה הבדל יש בין בלבול לרוני לוי (גם אני העדפתי אותו), ובכל מקרה השם שלו לא רלוונטי.
הוא סירב להגיע באמצע העונה שעברה, והוא יסרב להגיע באמצע הנוכחית.

מאמן זר אם יגיע עכשיו, עד שיבין איפה נחת העונה תסתיים.

עם מה בדיוק זה משאיר אותנו מלבד דחף אימפולסיבי לזרוק את רוני לוי לכל הרוחות?

אין כרגע פתרון טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

בגלל שעולה פה השם של בלבול...
אני לא תפסתי ממנו איזה מאמן אדיר אז וגם עכשיו אולי לא, אבל איך אפשר להשוות?

בלבול הגיע למכבי חיפה באמצע עונה שהם היו תקועים בתחתית 3 נקודות מהקו האדום, וישר עשה כמה מהלכים ששינו להם את הכיוון לגמרי:
- קידם את עופרי ארד שהיה מיובש לגמרי להרכב
- הזיז את רוקאביצה להיות חלוץ
- החליף מערך ל3 בלמים

אז נכון, הוא לא הביא אליפות וגם נראה אומלל במשחקים נגד מכבי תל אביב, אבל הוא פתח עם רצף של 4 נצחונות רצופים, הביא אותם עד המקום השני (שהם לא היו שם איזה 7 שנים) והמשיך באחלה מאזן (חוץ מנגד מכבי תל אביב) למשך עונה וחצי, והשאיר אחלה בסיס לבכר. וזה בלי 15 שחקנים חדשים.

איפה זה ואיפה רוני לוי עם ה"אי אפשר לשפוט אותו על חצי עונה"

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:
25 ספטמבר 2021, 12:33
בגלל שעולה פה השם של בלבול...
אני לא תפסתי ממנו איזה מאמן אדיר אז וגם עכשיו אולי לא, אבל איך אפשר להשוות?

בלבול הגיע למכבי חיפה באמצע עונה שהם היו תקועים בתחתית 3 נקודות מהקו האדום, וישר עשה כמה מהלכים ששינו להם את הכיוון לגמרי:
- קידם את עופרי ארד שהיה מיובש לגמרי להרכב
- הזיז את רוקאביצה להיות חלוץ
- החליף מערך ל3 בלמים

אז נכון, הוא לא הביא אליפות וגם נראה אומלל במשחקים נגד מכבי תל אביב, אבל הוא פתח עם רצף של 4 נצחונות רצופים, הביא אותם עד המקום השני (שהם לא היו שם איזה 7 שנים) והמשיך באחלה מאזן (חוץ מנגד מכבי תל אביב) למשך עונה וחצי, והשאיר אחלה בסיס לבכר. וזה בלי 15 שחקנים חדשים.

איפה זה ואיפה רוני לוי עם ה"אי אפשר לשפוט אותו על חצי עונה"
ומה היה לפני? מה עשה בקריירה המפוארת שלו
הרי לוי כבר 10 שנים לא עושה כלום אתם אומרים אז מה בלבול עשה 10 שנים אחורה ?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הבעיה שלי עם רוני לוי שבהרבה משחקים (מזכיר לי את אבוקסיס) הוא מגיע כדי לא להפסיד מאשר בשביל לנצח.

אני חושב שהחיבור והאהבה לבכר הם גדולים כי כשהוא הגיע הוא שינה את התרבות כאן והפך אותנו לקבוצה שמחפשת את הניצחון בכל מגרש ובכל משחק (ולפעמים גם שילמנו על זה מחיר אבל הגישה עצמה נכונה, עד היום ידידאל טוען שבמשחק החוץ מול סלטיק כשצימקנו ל3-2 היינו צריכים לשחק כדי לשמור על התוצאה במקום לעשות חילופים התקפיים כדי לנסות להשוות).

יש קשר בין שנה שעברה למשחק בסכנין למשל, ששבוע שלם האוהדים מחכים למשחק, חלקם נוסעים חצי מדינה ועוד מתייבשים מחוץ לשערים שעה וחצי רק כדי לראות את רוני לוי משחק כדי לא להפסיד ובועט פעם אחת למסגרת עד לכניסה של רוקאביצה.

כשאתה התקציב השלישי בליגה, ומשחק מידי שבוע מול קבוצות עם סגל נחות, תקציב נחות, אז יש ציפיות מלבד תוצאות, לכדורגל שהוא לא שעמום מוחלט וכמובן לקבוצה שתשחק בשביל לנצח גם אם בסוף לא תצליח בכך.

אני אהבתי את הגישה ושיטת המשחק מול חיפה, והגנתי על רוני לוי והשחקנים מפני ביקורת שלדעתי הייתה אוטומטית.
אבל השאלה שתקבע האם רוני לוי יצליח או לא, תהיה ביכולת לנקוט בגישה דומה וכמובן גם ליישם אותה מקצועית לאורך זמן, כדי שלא נחזור אחורה בזמן ונגיד שזאת לא חוכמה לשחק ככה מול הרכב לא מתואם של היריבה ובמשחק נוק אואט שאתה חייב לנצח בו אלא שבאמת רוני לוי החליף תקליט והבין שהוא בהפועל באר שבע צריך לשחק כדורגל של הפועל באר שבע ולא של קבוצה קטנה גנרית בליגה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שיש כתב:
25 ספטמבר 2021, 12:56
ומה היה לפני? מה עשה בקריירה המפוארת שלו
הרי לוי כבר 10 שנים לא עושה כלום אתם אומרים אז מה בלבול עשה 10 שנים אחורה ?
עשה גם קדנציה יפה בבני סכנין שלקח אותם מהתחתית לפלייאוף עליון.
אני בהחלט מסכים שזה לא המון (מי ישמע לכמה מאמנים ישראלים יש יותר בעשור האחרון), אבל זה שמיים וארץ לעומת הכלום של רוני לוי.

בנקודת זמן שהיינו שנה שעברה אחרי הפיטורים של אבוקסיס, ברגע שהוחלט לא להביא מאמן זר, לא היתה שום סיבה מקצועית להעדיף את רוני לוי על בלבול (שביקש חוזה לעונה וחצי בדיוק כמו שרוני לוי קיבל). הסיבה היחידה היתה תדמית תקשורתית - רוני לוי "המאמן הבכיר" מול בלבול ה"עוזר האפור"

שלח תגובה