הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
12 ספטמבר 2021, 22:53
מדברים פה הרבה על משחק הלחץ.
גם אם רוני לוי רוצה (ומן הסתם יש לו את החלק שלו), לא בטוח שהכלים שעומדים לרשותו הכי מתאימים.

הקבוצה מבוגרת, הקישור רך.
יש גם לא מעט שחקנים שעוד לא נכנסו לכושר מלא.

לא תנאי הפתיחה הכי אופטימליים.
לדעתי הוא היה המאמן כשהגיעו ה-13 שחקני רכש האחרונים. כבר אין תירוצים, המבחן שלו החל וחובת ההוכחה עליו. יש לו עוד זמן לחשוב אם מה שנבנה פה מספיק למטרות של הקבוצה, גם אם הכלים לא יספיקו הוא יצטרך להוציא מכולם את המירב ולמקסם את הקיים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:
12 ספטמבר 2021, 22:53
מדברים פה הרבה על משחק הלחץ.
גם אם רוני לוי רוצה (ומן הסתם יש לו את החלק שלו), לא בטוח שהכלים שעומדים לרשותו הכי מתאימים.

הקבוצה מבוגרת, הקישור רך.
יש גם לא מעט שחקנים שעוד לא נכנסו לכושר מלא.

לא תנאי הפתיחה הכי אופטימליים.
דווקא יש לו את הכלים לזה. שכטר/יחזקאל/רוקאביצה חלוצים שיודעים ללחוץ יפה מאוד את הבלמים.
מיכה עשה קריירה מבישולים אחרי חטיפות (של החברים שלו) בחצי של היריב.
באגפים יש לך שחקנים מהירים. גם באמצע בריירו ופטרוצ'י יכולים לעשות את זה נהדר.
הבלמים שלך יודעים לשחק גבוה ולהגיע ראשונים לכדור.
כמו שכתבתי בטופיק אחר, לוי פשוט מעדיף לחץ בשליש מרכזי ולא בקדמי.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אין מאמן.
שימו שם את ברדה או מליקסון על הקווים ולא נקבל פחות, חבל על הכסף
שום הכנה, למידת החסרונות של היריבה, שום נחישות בפתיחת משחק.
כלום, עציץ.

ועוד נמצא איתו בנאדו שכל תפקידו בקבוצה זה למנוע מהקבוצה לרוץ לקהל במהלך החימום, בנאדם שרואה את עצמו מאמן ראשי, עוד למלם.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ניב כתב:
12 ספטמבר 2021, 23:32
אין מאמן.
שימו שם את ברדה או מליקסון על הקווים ולא נקבל פחות, חבל על הכסף
שום הכנה, למידת החסרונות של היריבה, שום נחישות בפתיחת משחק.
כלום, עציץ.

ועוד נמצא איתו בנאדו שכל תפקידו בקבוצה זה למנוע מהקבוצה לרוץ לקהל במהלך החימום, בנאדם שרואה את עצמו מאמן ראשי, עוד למלם.
!!

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

גם אני מאוכזב ממשחק הלחץ שלא קיים, אבל זה כבר הפך למאפיין של הקבוצה. עם אבוקסיס היינו חלשים בזה, וגם בכר השתמש בזה מעט מדי לטעמי, בעיקר בדקות מסויימות כהפתעה.
אני יכול רק לקוות שמדובר בסדר עדיפויות זמני, כיוון שיש לו הרבה נושאים שצריך לעבוד עליהם. לדוגמא, אני מרגיש שקצב הנעת הכדור משתפר ממשחק למשחק, וגם הפעם, ההשתחרוריות של הבלמים היו מהירות יותר.
בהקשר הזה, מדאיג אותי, האם זה בכלל אפשרי שנלחץ דקות רבות, לנוכח הכושר הגופני. הייתה לי תחושה בסוף המשחק שגם לחדרה יש כושר גופני עדיף עלינו, וזה לא התחיל בעונה הזו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ברור שבכושר הגופני שאנחנו מציגים לא נוכל ללחוץ כפי שהיינו רוצים.
אבל בין זה לבין לעמוד על קו ה16 ולתת ליריב לטייל עד הרחבה המרחק גדול.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

זה קצת מוגזם לתאר את המשחק שלנו אתמול כהסתגרות ברחבה.
ההתקפות המסודרות שלהם לא היו רבות ולא ארוכות, ולא לקחו מאיתנו את היוזמה הכללית במשחק.
מה שהחמצנו מאי השימוש בלחץ הוא בעיקר המצבים הנוחים אחרי חטיפות כדור בניגוד למצב של הגנה מסודרת.
בכל מקרה, אני מאמין, שאם היו לנו אנרגיות בסוף המשחק, אפשר היה להכריע אותו, גם בטקטיקה הזו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

לא ברור לי איך אחרי הגול לא טרפנו אותם ודווקא אז הוא עשה חילופים... כאילו החליט במחצית שהוא עושה חילופים בלי קשר לזה שהבקענו והיינו במומנטום( ככה הרגיש לי)

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

או שמלכתחילה היה ברור שאספרייה לא בכושר גופני ליותר דקות, וגם היה צריך להמר על ספורי ככל שהתקדמו הדקות.
לא עושים מסיבת עיתונאים אחרי כל חילוף, ויכולים להיות שיקולים רבים. זה לא מדע מדוייק.
יש לי ספק גדול לגבי התחושה שעוברת פה שכל אוהד שלנו הוא גאון כדורגל, ורוני לוי חסר מושג.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
13 ספטמבר 2021, 11:38
או שמלכתחילה היה ברור שאספרייה לא בכושר גופני ליותר דקות, וגם היה צריך להמר על ספורי ככל שהתקדמו הדקות.
לא עושים מסיבת עיתונאים אחרי כל חילוף, ויכולים להיות שיקולים רבים. זה לא מדע מדוייק.
יש לי ספק גדול לגבי התחושה שעוברת פה שכל אוהד שלנו הוא גאון כדורגל, ורוני לוי חסר מושג.
לא גאוני כדורגל ורונימלא חסר מושג, סה"כ מאמן מיושן זה הכל
אחרי גול מוקדם ודחיפה של קהל במשחק בית אתה אמור לשבור קבוצה כמו חדרה ובמקום זה החזרנו אותם לעניינים וחפרנו בקושי את הגול השני

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
13 ספטמבר 2021, 11:43
אחרי גול מוקדם ודחיפה של קהל במשחק בית אתה אמור לשבור קבוצה כמו חדרה ובמקום זה החזרנו אותם לעניינים וחפרנו בקושי את הגול השני
וכל זה לא קרה בגלל שאספרייה, כוכב המשחק, הוחלף ביוספי?
אין לי מושג מה עושה את החילוף הזה מיושן, ולא לבצע אותו חדשני.
אם יש הגדרות למהו מאמן מיושן, מקובע ושבלוני, אשמח אם יפרסמו אותן באופן ברור וכללי כבר עכשיו, ולא שיתאימו בדיעבד כל שינוי וחילוף להנחה המקורית.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
13 ספטמבר 2021, 12:01
אם יש הגדרות למהו מאמן מיושן, מקובע ושבלוני, אשמח אם יפרסמו אותן באופן ברור וכללי כבר עכשיו, ולא שיתאימו בדיעבד כל שינוי וחילוף להנחה המקורית.
מתחכם אהבתי
מיושן זה מאמן שלא יוזם, לא לוחץ , עמידה מאחורי הכדור כמו פעם זוכר?

מי שלא ראה איך נרגענו אחרי הגול לא יבין אותי נקסט

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

gooner כתב:
13 ספטמבר 2021, 12:01
+1
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

שיש כתב:
13 ספטמבר 2021, 11:43
בעונת האליפות הראשונה אם אני לא טועה היה משחק בית מול סכנין ממש לפני תחילת הפליאוף שנקלענו לפיגור 2-0 בבית, טרנר היה הרבה יותר בייתי מהיום, הקהל דחף בטירוף והיינו קבוצה הרבה יותר טובה מהיום. עשינו חזרה מטורפת ל 2-2.
המשחק ההוא היה הירואי, השחקנים הראו אופי וכו.

המשחק של אתמול לא מפסיק לקבל ביקורת. הנקודה שלי זה שקודם כל יש המון מה לשפר ואני בטוח שככל שיעבור הזמן הסגל יתחבר ונראה טוב יותר
דבר שני, קורה שמתחילים משחק לא כמו שרצית, והשחקן האלוהי שלך (וויטור) עושה טעות לא אופיינית לו ואתה נכנס לפיגור וכל תוכנית המשחק שלך משתנה.
רוני לוי הגיב פעמיים בצורה טובה, גם השינוי מערך וגם החילופים על תחילת המחצית, מחצית שניה לדעתי הייתה ברובה עם כדורגל טוב וחיובי ולא היה חסר לנו להפוך את התוצאה,
כמובן שיש עוד המון על מה לעבוד ועוד מה לשפר, אבל סה״כ אני חושב שצריך להחמיא לשחקנים על משחק הקרבה מעולה, על חזרה מפיגור כפול והתאבדות על כל כדור, וגם בין כל המילים הקשות שרוני לוי מקבל פה לתת לו איזה מילה טובה.

אני מסכים עם זקן אדום, אז רוני לוי הוא לא בכר, אבל כמה בכר יש בליגה שלנו? כרגע רוני לוי הוא המאמן הכי בכיר שיכל לנחות פה, אני מאוד מקווה שהוא יצליח, ואם לא אז שאלוהים יעזור לנו כי המאמן הבא יהיה איזה קלינגר או בלבול ולא מה שכולנו פה מצפים לאיזה מאמן זר עם צוות שלם

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

או רב״ש המתלונן.

שלח תגובה