הצוות המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הצוות המקצועי

שליחה על ידי ForeverRed »

יש פה כמה שבאו עם ציפיות נמוכות, והמשחק שהתפתח בעקבות השער המקרי והשטחים שנוצרו קצת בלבל אותם.

מבחינת איכות כדורגל ההבדל הוא שמיים וארץ כרגע.
בלחץ, באינטנסיביות, בניסיונות ליזום ולתקוף בצורה חכמה ומסודרת. אנחנו מאוד מאוד רחוקים משם. ויסלח לי אנסה למשל, שדהר על חצי מגרש וסידר מצב לגורדנה. זה לא מהלך של כדורגל. את זה יודעים לעשות גם קורצקי ומימר.

בגדול המשחק הזה לא הפתיע. היה לי ברור שיהיה צמוד.
אפשר להחמיא לרוני לוי על העמידה ההגנתית המסודרת יחסית, על הלחץ אחרי איבוד לפרקים ועל החזרה לעמדות.
אלה דברים שראינו מאז המחצית הראשונה נגד חדרה.
שם זה מסתכם כרגע, לצערי.

זה לא מה שיביא לו את הניצחונות במשחקים נגד הקטנות, שהם הרוב המכריע בעונה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
22 ספטמבר 2021, 22:35
יש פה כמה שבאו עם ציפיות נמוכות, והמשחק שהתפתח בעקבות השער המקרי והשטחים שנוצרו קצת בלבל אותם.

בלחץ, באינטנסיביות, בניסיונות ליזום ולתקוף בצורה חכמה ומסודרת. אנחנו מאוד מאוד רחוקים משם. ויסלח לי אנסה למשל, שדהר על חצי מגרש וסידר מצב לגורדנה. זה לא מהלך של כדורגל. את זה יודעים לעשות גם קורצקי ומימר.

אפשר להחמיא לרוני לוי על העמידה ההגנתית המסודרת יחסית, על הלחץ אחרי איבוד לפרקים ועל החזרה לעמדות.
שם זה מסתכם כרגע, לצערי.

משחק שהתפתח אחרי הגול המקרי?
במחצית הראשונה שלטנו והגול המקרי הגיע כחלק מזה. להזכירך, הבקענו עם השריקה למחצית!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:
22 ספטמבר 2021, 22:35

שם זה מסתכם כרגע, לצערי.

ציפיות נמוכות זה לא מילה.
כל פעם שאנחנו עוברים את החצי אנשים כאן חוגגים.
״שלטנו במחצית הראשונה״ זה כבר ברמה של חוסר מושג בכדורגל.

למזלנו אלונה לא תסבול את הבינוניות הזאת עוד זמן רב.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

eitam כתב:
22 ספטמבר 2021, 22:34
אחי, נתת פה 4 הזדמנויות. אחת מהם היא השער והרביעית היתה מנבדל...
Rest my case
הבאתי את ה-4 הזכורות לי, כמובן שהיו עוד כמה מצבים אבל זה לא האישיו אם היו להם 4/5/6 איומים מסוכנים, האישיו הוא שמלבד הגול המקרי ואולי ההחטאה של חטואל לא עשינו יותר מדי כדי לנצח, חיפה לעומת זאת מהמחצית השנייה העלתה את הכלים הכבדים והפעילה לחץ מסיבי על החצי שלנו עד שהגיע הגול וגם אחריו המשיכה לדחוף קדימה. אני מאוד קיוותי לאכול את הכובע עם לוי, אבל אין שום גרף שיפור, אותן טעויות,אותם החילופים... באמת אני תוהה האם מלבד כושר גופני הם עובדים על עוד משהו באימונים. אולי אבוקסיס ולוי הרגילו חלק מהאוהדים לבינוניאדה ככה שמכל מהלך נחמד יש כאלו שמתמוגגים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
22 ספטמבר 2021, 22:48
הבאתי את ה-4 הזכורות לי, כמובן שהיו עוד כמה מצבים אבל זה לא האישיו אם היו להם 4/5/6 איומים מסוכנים, האישיו הוא שמלבד הגול המקרי ואולי ההחטאה של חטואל לא עשינו יותר מדי כדי לנצח, חיפה לעומת זאת מהמחצית השנייה העלתה את הכלים הכבדים והפעילה לחץ מסיבי על החצי שלנו עד שהגיע הגול וגם אחריו המשיכה לדחוף קדימה. אני מאוד קיוותי לאכול את הכובע עם לוי, אבל אין שום גרף שיפור, אותן טעויות,אותם החילופים... באמת אני תוהה האם מלבד כושר גופני הם עובדים על עוד משהו באימונים. אולי אבוקסיס ולוי הרגילו חלק מהאוהדים לבינוניאדה ככה שמכל מהלך נחמד יש כאלו שמתמוגגים.
די גבר תרגע שלא תקבל התקף.
נתקשר לאלונה שתפטר אותו וזהו? חבל על הבריאות.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ההחמצות של חתואל, אספרייה, גורדנה, פטרוצ'י....
ויכוח מיותר

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
22 ספטמבר 2021, 23:00
די גבר תרגע שלא תקבל התקף.
נתקשר לאלונה שתפטר אותו וזהו? חבל על הבריאות.
לא אחי הכל בסדר ברוך ה', כמו כולנו גם אני מבואס מכך שהפסדנו את הגביע אך יותר מכך מבואס על כך שאין יותר מדי אופטימיות לגבי העונה שעוד בחיתולים, אני מאמין שהפיטורים יגיעו בשלב כזה או אחר אך זה לא מעניין, מבחינתי שהקבוצה תראה טוב תחת לוי וגם תחת קלינגר או יובל נעים העיקר שנראה כמו שאנחנו צריכים להיראות. אם אתה חושב שזו יכולת שמשקפת את החומר בסגל זה שלך לחלוטין, אני רחוק מלהיות מסופק ומקווה לראות בשינוי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חטואל מחטיא לבד נגיחה מ-4 מטר, גורדנה בעט לשמיים לבד מתוך הרחבה, חטואל בועט דרדלה על שחקן חיפה, אנסה לא מוסר לבד לדנילו, דנילו פורץ בצד ומעביר כדור שנהדף לקצה הרחבה לבעיטה ליד העמוד (פטרוצ’י), גם לאספרייה הייתה בעיטה החוצה ממצב טוב, וכמובן השער, אלה 6 - 7 מצבים מצוינים לשער.
ממשיך לעמוד על זה שאם אחד המצבים היה נכנס בתוצאה של 1-0 התגובות כאן היו אחרות.
זאת כמות מצוינת של מצבים, בטח במשחק כמו היום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לשיטתכם, חדרה קבוצת כדורגל גדולה.
צופפה נגד חיפה והגיעה ליותר מצבים מהפועל באר שבע.

תבינו, אין לזה שום משמעות.
הקבוצה תימדד כשהכדור יהיה אצלה ברגל, ושם אין לה יותר מדי מושג מה לעשות כרגע.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:
22 ספטמבר 2021, 23:12

בגלל זה אני לא אתפלא אם אנשים יצאו מבסוטים מאחד או מצמד המשחקים מול המכביות בליגה(תיקו גג).
אחר כך נחזור לסורנו, ננצח פה, נפסיד שם ונעשה בעיקר תיקואים מגעילים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:

בהחלט, מול חיפה ומולנו (עד למחצית השנייה) חדרה מיקסמה את האיכויות שלה, שיחקה כדורגל נכון מאוד, בדיוק סוג הכדורגל שהיא צריכה לשחק.
גם אנחנו היום שיחקנו את הכדורגל שאנחנו צריכים לשחק. הפעלנו הרבה יותר את האגפים, יצאנו להתקפות מעבר ומתפרצות כשנתנו לנו, הייתה הצטרפות טובה של שחקנים מקו שני (פטרוצ’י וגורדנה), הייתה תמיכה טובה של המגינים, במחצית הראשונה היו לא מעט דקות שהייתה הנעת כדור סבלנית שלנו עם ניסיון בסופה למסור לשטח.
היום שיחקנו טוב ונכון. מה זה אומר לעתיד? לא יודע, אבל מרגיש שמי שמבקר היום עושה את זה באוטומט ותלוי תוצאה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בחייאת משה מה ראית נכון במחצית השנייה, בטח מסביבות דקה 55 כשגלזר התחיל להעביר זמן.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הראל כתב:
22 ספטמבר 2021, 23:29
בחייאת משה מה ראית נכון במחצית השנייה, בטח מסביבות דקה 55 כשגלזר התחיל להעביר זמן.
מחצית שנייה הייתה פחות טובה מבחינת שליטה בכדור, ועדין אם מציינים שחיפה פתחו עם הרכב שני מחוזק, צריך גם לציין שלהתמודד מול אצילי, חזיזה ודוד כשהם רעננים ואתה אחרי מאבקים מפתיחת המשחק זה גם לא פשוט. וגם במחצית השנייה, סוף סוף המגינים תקפו, הפעלנו את הקיצונים, הייתה הצטרפות של קשרים מקו שני כששניהם הגיעו למצב בעיטה מצוין (גם לבריירו היה שטח לבעוט באחת ההתקפות), הגענו להרבה מצבים טובים, איפה זה ואיפה המשחקים הקודמים ששיטת המשחק הייתה להעיף כדורים לאנסה או לשלוח נייחים לרוקאביצה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

ForeverRed כתב:

זו בדיוק הנקודה.
מרוב שהתרגלנו לרע בשנים האחרונות אז פתאום כמה התקפות מעבר נגד מכבי חיפה גורמות לאנשים לחשוב ששיחקנו טוב.
נבנתה קבוצה שאמורה להסתכל למכבי וחיפה בלבן של העיניים, במקום זה חזרנו לחשוב כמו קבוצה קטנה שמנסה לעקוץ אותן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

xboy כתב:
22 ספטמבר 2021, 23:36
זו בדיוק הנקודה.
מרוב שהתרגלנו לרע בשנים האחרונות אז פתאום כמה התקפות מעבר נגד מכבי חיפה גורמות לאנשים לחשוב ששיחקנו טוב.
נבנתה קבוצה שאמורה להסתכל למכבי וחיפה בלבן של העיניים, במקום זה חזרנו לחשוב כמו קבוצה קטנה שמנסה לעקוץ אותן.
מחצית ראשונה שלטנו יותר באופן משמעותי.
מחצית שנייה זה השתנה, די ברור כשחיפה מכניסה שחקנים כמו אצילי וחזיזה, ולא פחות חשוב כשחיפה בפיגור במשחק נוק אואט ואין לה ברירה אלא לעשות הכל כדי לכבוש.
בסוף יש מולנו גם קבוצה שנייה, איכותית מאוד, ולא מפתיע שככל שהמשחק התקרב לסיום הם דחפו אותנו יותר אחורה, ועדין גם אז היינו שווים 2 - 0 ולגמור את המשחק אבל החמצנו וחבל אבל זה לא ישנה את הדעה שלי שהקבוצה היותר טוב הפסידה היום.

שלח תגובה