איאד אבו עביד - חתם ל3 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: איאד אבו עביד - חתם ל3 שנים

שליחה על ידי shovalb9 »

נכס. גם הגנתית חומה, וגם אופי של גבר.
יש לו עוד להשתפר ביציאה קדימה ובדיוק הפס, אבל זה יבוא עם הניסיון.
שימשיך ככה ושנבנה עליו קדימה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

טוען כאן בעקביות, שהוא וגלזר הרכש הכי טוב שעשינו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

כבלם !
כמגן הוא רכש נוראי .
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
08 מאי 2022, 08:36
טוען כאן בעקביות, שהוא וגלזר הרכש הכי טוב שעשינו
אתה עושה לו קמפיין שלם השנה (:

משחק מצוין שלו אתמול, מהטובים במגרש עם לופז ובראיירו, אחלה בלם גיבוי, ועדין תמיד עולה לי בראש השאלה מה יקרה כשהלחץ באמת יעלה (נניח בגמר גביע או במשחק שהיריבה במומנטום), במידה והוא יפתח כבלם בהרכב, כי הוא עדין מסתבך ומסבך (גם אתמול נתן מסירה שסיבכה את גלזר ואיבד כדור כשניסה לצאת קדימה שבמזל מכבי חיפה לא ניצלה) ואיזה מחיר נשלם על זה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הפתעה נעימה מאוד. טוב לראות.
יש המון דאגות לקראת העונה הבאה, בגזרת ההגנה אני שקט.

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

ללא ספק הרכש הכי טוב שהגיע העונה.
וזה אומר הכל

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

הרכש הכי טוב העונה ללא ספק.
כמה לב ונשמה יש בו

סמל אישי של משתמש
MELI
Title: קרייזי-רד

Re: איאד אבו עביד

שליחה על ידי MELI »

MELI כתב:
07 יוני 2021, 09:40
בתור בלם משלים אופציה מעולה.
שחקן מאוד מחוייב, ואגרסיבי.

נחמד מאוד, בהצלחה.
בזה שהוא שחקן מחויב לא טעיתי.
בזה שהוא בלם משלים - טעיתי ונהנה לאכול את הכובע.

גבר שבגברים !

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

״כשהגעתי לבאר שבע בתחילת השנה, לא ידעתי מה מצפה לי. לכל אחד יש את החששות שלו כשהוא מגיע למקום חדש. איך מתאקלמים מהר, מאבק על חולצת ההרכב, הצלחה או .כישלון, חיבור לקהל ועוד היום, כשאני מסתכל אחורה על עונת 21/22, עם הגביע בידיים שלנו, אחרי מאבק ממושך וקשה - אני יכול לסכם ולהגיד שכל החששות שלי התפוגגו מהר. זכיתי כאן לאהבה מאוהדי הקבוצה ואנשים בעיר שאני לא יודע איך להסביר אותה במילים, התאקלמתי במהרה, יש לי חברים מדהימים בקבוצה וחדר הלבשה מטורף, שהיה ראוי לתואר אחד לפחות. ביקרו אותנו, לפעמים אפילו זילזלו, זה בסדר. זה חלק מהמשחק. אנחנו בפנים ידענו מה אנחנו שווים, ידענו שהפועל באר שבע מודל 2022 לא תסיים את העונה הזו בלי תואר בארון. ואין מתוק מזה. לראות את כל האנשים היקרים שסובבים את המועדון הזה, הבעלים אלונה ברקת, ההנהלה, המאמנים, השחקנים ובראש ובראשונה הקהל העצום שהרעיד את האצטדיון - כל כך צמאים לתואר הזה, הכניס אותנו לדריכות גדולה - הסתכלנו על האלפים ביציעים וידענו, וואלה ידענו באמת, שהאנשים האלה חוזרים הבייתה עם גביע. אני רוצה להודות להפועל באר שבע על כך שקידמה אותי, למאמנים שנתנו לי את הביטחון, לחברים שלי שנתנו לי את הכוח לקום בבוקר ולהוביל. בזכותכם גם הצלחתי באופן אישי והגשמתי חלום ילדות, ללבוש את מדי נבחרת ישראל. העונה הסתיימה, אבל אני כבר לא יכול לחכות שתתחיל העונה הבאה. איתכם ובשבילכם. ❤️🏆❤️״

לגמרי מתחיל להיכנס לכולנו ללב, פייטר ברמות הגבוהות, יופי של רכש.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Itay כתב:
26 מאי 2022, 11:44
״כשהגעתי לבאר שבע בתחילת השנה, לא ידעתי מה מצפה לי. לכל אחד יש את החששות שלו כשהוא מגיע למקום חדש. איך מתאקלמים מהר, מאבק על חולצת ההרכב, הצלחה או .כישלון, חיבור לקהל ועוד היום, כשאני מסתכל אחורה על עונת 21/22, עם הגביע בידיים שלנו, אחרי מאבק ממושך וקשה - אני יכול לסכם ולהגיד שכל החששות שלי התפוגגו מהר. זכיתי כאן לאהבה מאוהדי הקבוצה ואנשים בעיר שאני לא יודע איך להסביר אותה במילים, התאקלמתי במהרה, יש לי חברים מדהימים בקבוצה וחדר הלבשה מטורף, שהיה ראוי לתואר אחד לפחות. ביקרו אותנו, לפעמים אפילו זילזלו, זה בסדר. זה חלק מהמשחק. אנחנו בפנים ידענו מה אנחנו שווים, ידענו שהפועל באר שבע מודל 2022 לא תסיים את העונה הזו בלי תואר בארון. ואין מתוק מזה. לראות את כל האנשים היקרים שסובבים את המועדון הזה, הבעלים אלונה ברקת, ההנהלה, המאמנים, השחקנים ובראש ובראשונה הקהל העצום שהרעיד את האצטדיון - כל כך צמאים לתואר הזה, הכניס אותנו לדריכות גדולה - הסתכלנו על האלפים ביציעים וידענו, וואלה ידענו באמת, שהאנשים האלה חוזרים הבייתה עם גביע. אני רוצה להודות להפועל באר שבע על כך שקידמה אותי, למאמנים שנתנו לי את הביטחון, לחברים שלי שנתנו לי את הכוח לקום בבוקר ולהוביל. בזכותכם גם הצלחתי באופן אישי והגשמתי חלום ילדות, ללבוש את מדי נבחרת ישראל. העונה הסתיימה, אבל אני כבר לא יכול לחכות שתתחיל העונה הבאה. איתכם ובשבילכם. ❤️🏆❤️״

תענוג לקרוא. נשמע אותנטי ולא חנפני .
מרגש! אחלה גבר.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

Itay כתב:
26 מאי 2022, 11:44

כאלה אנשים אנחנו צריכין בקבוצה.
אני בטוח שהמאמן המתאים יוכל להוציא ממנו עוד יותר, כי את הבסיס כבר יש לו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

עוד כמה ציטוטים מפודקאסטים בהם השתתף:

״אוהדים הגיעו מ-10 בבוקר עד 00:00 בלילה, ויתרו על יום עבודה, איך אפשר לשלוח אותם הביתה בלי גביע? זה המעט שאפשר לתת להם״

״אני מרגיש יותר נוח בעמדת הבלם אך בחיים לא אגיד למאמן אם אני לא בלם אני לא משחק, אני תמיד אתן את ה-100% שלי לקהל, אולי אני לא אהיה המגן הכי טוב אך אני אעשה את המקסימום, האוהדים מגיעים לאיצטדיון וצריך לכבד אותם״

״כשחקן יריב שנאתי להגיע לטרנר, ידענו שזה איצטדיון ביתי והקהל תמיד דוחף, היום כשחקן ב״ש אני רוצה שכל משחק היה בטרנר, אני מאוד מחובר לקבוצה ולעיר, הבן שלי נמצא בגן בעיר, אני לגמרי מרגיש באר שבעי״

״בגמר גביע בעונה שעברה שיחקתי נגד שכטר בדרבי, הוא חטף ממני כאלה קללות… היום אני מאוד נהנה לשחק איתו, הוא מלכד את כל חדר ההלבשה״

״מהרגע שאליניב הגיע התפללתי לשחק בלם לצד ויטור, הוא מנהיג וכיף לשחק איתו וללמוד ממנו, הוא הבלם הכי טוב ביי פאר ששיחקתי איתו, הלוואי שאשחק איתו בנבחרת״

״יש לנו חבורה של גברים בסגל, ייאמר לזכותו של ברדה שלא משנה מי היריבה הוא אמר לנו אנחנו באים לשחק את הכדורגל שלנו, יש לו מלא קלאס (תוך כדי עקיצה לחיפה) והוא החדיר לנו המון אמונה״

״ברדה אמר לנו הבועטים אל תחשבו מה יקרה אם תחטיאו, לכו תבעטו לא משנה מה קורה אני אחראי, הכל עליי. כשהמאמן שלי אומר דבר כזה איך אני יכול להחמיץ״

ווינר ענק, כיף לשמוע אותו.

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

אני מאוהב :מאוהב:

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

כבלם הוא נהדר.
לב גדול עם אופי טוב. זכינו.