ניקיטה רוקאביצה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: ניקיטה רוקאביצה

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
01 ספטמבר 2021, 18:18
יש לנו את כל הסיבות שבעולם לחשוש שבגללו העסק ייפול, לא סתם הוא הגיע לפ"ת,לנתניה ול-10 קדנציות בבית"ר, זו הייתה רמתו. לומר שהוא אחד מתוך שלושה מאמנים ישראליים שזכו באליפות זו קצת גניבת דעת, מלבד העונות של האליפויות בחיפה הוא בשום שלב לא היה בטופ של המאמנים הישראליים (אגב למיטב זכרוני חמישה ישראליים זכו ב-2 העשורים האחרונים: אלישע,בכר,לוי, גוטמן ורבש). גם היום כשהוא אצלנו אנחנו רואים הרבה קיבעון ושבלוניות, הלוואי והעונה זה יראה אחרת אך מותר להיות פסימי לגביו ולא הוא לא בא לי מקולקל, אני אשמח להיות הראשון שיאכל את הכובע כשיוביל אותנו לצמרת.
די די אם אתה לא מכיר את העובדות אל תדבר סתם.
הדבר היחיד שרוני לוי טעה בו ובגדול זה בבחירות שלו ולהלן העובדות.
אימן את הנוער של חיפה ולקח 5 אליפויות רצופות,עלה לבוגרים ולקח 3 רצוף ושנתיים לאחר מכן דישדש,עד כאן קריירה די זהה לבכר.
מכאן מתחילה הנפילה שלו שנובעת משני דברים עיקריים:
בחירת קבוצות לא נכונה ואגו גדול מדי.
רץ לאירופה לאמן כל מיני קבוצות ברומניה וחשב שמשם יקפוץ לאירופה לרמות הגבוהות.
שחזר לארץ התפקידים הנחשקים לא היו פנויים או שהוא עף עם הדרישות שלו ואז נאלץ להתפשר וכאן הייתה הטעות הגדולה שלו.
שדיברתי עם מאמנים ישראליים הדגשתי עם סגל מפלצתי.
היו 3 כאלה.
מכבי חיפה בתקופת פארלייה,רוסו ושות.
דרור קשטן עם הפועל תא
וברק בכר עם וואקמה ושות.
רבש לקח אליפות לא מתוכננת,כנל גם אלישע שבכלל היה בעונת בנייה וכנל גוטמן בעונת הקיזוז שכשהיה לו עונה לאחר מכן סגל באמת מפלצתי הפסיד אליפות למכבי חיפה האפורה של אלישע,תבדוק ותראה שאני צודק.
הוא לא מקובע ולא נעליים,קצת שמרן וזה בסדר ועכשיו מתחיל המבחן האמיתי שלו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אני מרגיש עכשיו שיש אצלנו(האוהדים) אווירה בדיוק כמו בספטמבר 2018 אחרי שהחתמנו את דיא סבע, האסלביינק ואריק סאבו.
הצלחה אדירה או התרסקות...

נקווה שהפעם זה יסתיים בהצלחה אדירה בע"ה ולא כישלון עם בורות כלכליים שיגרמו לאלונה שוב לרצות לעזוב.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שמעון א כתב:
01 ספטמבר 2021, 18:59
אני מרגיש עכשיו שיש אצלנו(האוהדים) אווירה בדיוק כמו בספטמבר 2018 אחרי שהחתמנו את דיא סבע, האסלביינק ואריק סאבו.

נקווה שהפעם זה יסתיים בהצלחה אדירה בע"ה ולא כישלון עם בורות כלכליים שיגרמו לאלונה שוב לרצות לעזוב.
בחייאת שמעון די כבר עם האלונה תעזוב הזה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:00
בחייאת שמעון די כבר עם האלונה תעזוב הזה.
כן אה? כאילו זה מישהו אחר ששורף לה כסף

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
01 ספטמבר 2021, 18:51
די די אם אתה לא מכיר את העובדות אל תדבר סתם.
הדבר היחיד שרוני לוי טעה בו ובגדול זה בבחירות שלו ולהלן העובדות.
אימן את הנוער של חיפה ולקח 5 אליפויות רצופות,עלה לבוגרים ולקח 3 רצוף ושנתיים לאחר מכן דישדש,עד כאן קריירה די זהה לבכר.
מכאן מתחילה הנפילה שלו שנובעת משני דברים עיקריים:
בחירת קבוצות לא נכונה ואגו גדול מדי.
רץ לאירופה לאמן כל מיני קבוצות ברומניה וחשב שמשם יקפוץ לאירופה לרמות הגבוהות.
שחזר לארץ התפקידים הנחשקים לא היו פנויים או שהוא עף עם הדרישות שלו ואז נאלץ להתפשר וכאן הייתה הטעות הגדולה שלו.
שדיברתי עם מאמנים ישראליים הדגשתי עם סגל מפלצתי.
היו 3 כאלה.
מכבי חיפה בתקופת פארלייה,רוסו ושות.
דרור קשטן עם הפועל תא
וברק בכר עם וואקמה ושות.
רבש לקח אליפות לא מתוכננת,כנל גם אלישע שבכלל היה בעונת בנייה וכנל גוטמן בעונת הקיזוז שכשהיה לו עונה לאחר מכן סגל באמת מפלצתי הפסיד אליפות למכבי חיפה האפורה של אלישע,תבדוק ותראה שאני צודק.
הוא לא מקובע ולא נעליים,קצת שמרן וזה בסדר ועכשיו מתחיל המבחן האמיתי שלו.
שורה תחתונה גם החלטות לא נכונות הן חלק מהקריירה אם נרצה להכיר בכך או לא. אני בספק אם כאשר אבוקסיס התפטר השם הראשון שעלה לאוהדים זה לוי, ההתנגדות אליו אצל חלק ניכר הייתה גדולה והיא עודנה בדיוק בגלל השבלוניות שאי אפשר להגיד שלא קיימת (בטוח שיש פה בפורום עוד כמה מחברינו שחושבים כך) . הוא הגיע איתנו לאירופה במזל גדול, גם אחרי 10 פעמים שעשינו תיקו עדיין הצלחנו להשיג כרטיס לאירופה, לא הייתי מסתכל על זה כהצלחה, עד כה לדעתי הוא לא עמד בהישגים שזה מקום שלישי עונה שעברה ושלב בתים בקונפרנס. לי אישית קשה עם מאמנים שהם שמרנים יותר מדי,רס"רי משמעת, שבלוניים ולא דוגלים בכדורגל מודרני כמו לוי, הבחור חולה טקטיקה וזה עלול להגביל אותנו. בסוף שנינו מקווים שהוא יצליח, אני עם כל הצער שבדבר עדיין לא מתחבר אליו. (הלוואי והיה לי שקל על כל פעם ששמעתי עכשיו התחיל המבחן שלו)

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:
01 ספטמבר 2021, 18:59

שימון, אתה אישה שחוטפת סטירה ומגיעה הביתה מוקדם ביום למחרת לעשות קוסקוס ולמרוח לק ברגליים. כדי שהבעל לא יכעס שוב.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

כדי שהוא יצליח פה, רוני לוי צריך לשחק בהתאמה. הוא לא חלוץ שיעשה דריבל, הוא פינישר ממש טוב - כדור לשטח, נגיעה וגול.
מעבר לשערים, הוא לוחץ מצויין את הבלמים ואני מקווה שנראה יותר לחץ גבוה כשהוא על המגרש.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:03
שורה תחתונה גם החלטות לא נכונות הן חלק מהקריירה אם נרצה להכיר בכך או לא. אני בספק אם כאשר אבוקסיס התפטר השם הראשון שעלה לאוהדים זה לוי, ההתנגדות אליו אצל חלק ניכר הייתה גדולה והיא עודנה בדיוק בגלל השבלוניות שאי אפשר להגיד שלא קיימת (בטוח שיש פה בפורום עוד כמה מחברינו שחושבים כך) . הוא הגיע איתנו לאירופה במזל גדול, גם אחרי 10 פעמים שעשינו תיקו עדיין הצלחנו להשיג כרטיס לאירופה, לא הייתי מסתכל על זה כהצלחה, עד כה לדעתי הוא לא עמד בהישגים שזה מקום שלישי עונה שעברה ושלב בתים בקונפרנס. לי אישית קשה עם מאמנים שהם שמרנים יותר מדי,רס"רי משמעת, שבלוניים ולא דוגלים בכדורגל מודרני כמו לוי, הבחור חולה טקטיקה וזה עלול להגביל אותנו. בסוף שנינו מקווים שהוא יצליח, אני עם כל הצער שבדבר עדיין לא מתחבר אליו. (הלוואי והיה לי שקל על כל פעם ששמעתי עכשיו התחיל המבחן שלו)
טוב אחי.
לא שבלוני,יצירתי,לא שמרן,כדורגל מודרני...
קלופ ופפ בדיוק חתמו על הארכת חוזה אז ככה שזה המצב.
זאת הסחורה בליגה הישראלית ובכר שיש לי המון כבוד אליו מיצה כאן את עינייניו ואולי בעתיד יחזור,כרגע מהמאמנים הישראליים זה הכי טוב שיש בטח בניהול סגל כזה ואתם חייבים לרדת לקרקע,משחקים במנג'ר זאת לא המציאות.
מאמן זר אני לא מאמין בזה,עובדתית 90% מהם נכשלו בכדורגל הישראלי כנראה שיש סיבה.
מקצועית,אני מסתכל על מאמן איך הוא בונה קבוצה מחדש החל מהצוות סביבו ואיך בגדול הוא מרכיב את הקבוצה.
הצוות לצידו נראה לי טוב מאוד בינהם באנדו בעמדת העוזר,הפולני שחזר ומאמני הכושר.
הבניה שלו שעבדה בעיקר על שלושה עקרונות מרכזיים שהם שחקנים עם ניסיון,מרקם חברתי ובנייה שמתחילה מלמטה עושה רושם עד כה טובה מאוד.
החל מחוליית הגנה שעל פניו נראית הטובה בליגה וכלה בחלק הקדמי שנראה כרגע מרשים באיכותו.
הסימן שאלה היחיד היום עומד סביב חוליית הקישור,אני מאמין שגם הוא מבין את זה ומחפש עוד שחקן.
עכשיו התפקיד שלו זה לקחת את כל זה ולהפוך את זה לקבוצה טובה.
זה ייקח זמן אבל זה חייב להגיע תוך כדי צבירת נקודות,ככה הלחץ יירד והקבוצה תתחבר,בעיניי ארבעת המחזורים הקרובים הם מבחן חשוב אלה משחקים קשים מאוד.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:15
טוב אחי.
לא שבלוני,יצירתי,לא שמרן,כדורגל מודרני...
קלופ ופפ בדיוק חתמו על הארכת חוזה אז ככה שזה המצב.
זאת הסחורה בליגה הישראלית ובכר שיש לי המון כבוד אליו מיצה כאן את עינייניו ואולי בעתיד יחזור,כרגע מהמאמנים הישראליים זה הכי טוב שיש בטח בניהול סגל כזה ואתם חייבים לרדת לקרקע,משחקים במנג'ר זאת לא המציאות.
מאמן זר אני לא מאמין בזה,עובדתית 90% מהם נכשלו בכדורגל הישראלי כנראה שיש סיבה.
מקצועית,אני מסתכל על מאמן איך הוא בונה קבוצה מחדש החל מהצוות סביבו ואיך בגדול הוא מרכיב את הקבוצה.
הצוות לצידו נראה לי טוב מאוד בינהם באנדו בעמדת העוזר,הפולני שחזר ומאמני הכושר.
הבניה שלו שעבדה בעיקר על שלושה עקרונות מרכזיים שהם שחקנים עם ניסיון,מרקם חברתי ובנייה שמתחילה מלמטה עושה רושם עד כה טובה מאוד.
החל מחוליית הגנה שעל פניו נראית הטובה בליגה וכלה בחלק הקדמי שנראה כרגע מרשים באיכותו.
הסימן שאלה היחיד היום עומד סביב חוליית הקישור,אני מאמין שגם הוא מבין את זה ומחפש עוד שחקן.
עכשיו התפקיד שלו זה לקחת את כל זה ולהפוך את זה לקבוצה טובה.
זה ייקח זמן אבל זה חייב להגיע תוך כדי צבירת נקודות,ככה הלחץ יירד והקבוצה תתחבר,בעיניי ארבעת המחזורים הקרובים הם מבחן חשוב אלה משחקים קשים מאוד.
לא ציפיתי לקלופ,פפ או בכר וגם לא לזר, הייתי מעדיף לראות את בלבול או רב"ש אבל זה כבר לא רלוונטי. עד כה אולי הבנייה טובה אבל היא מאוד קצרת טווח וחסרת מעוף. בסוף תפקידו הוא לחבר את הקבוצה ונראה שאלונה מריחה דם ורוצה צלחת, עד כה לא ביקרתי שום החתמה שלו כי אני מאמין שמגיע למאמן הכלים אותם הוא רוצה, אני פסימי לגבי עד כמה הוא יצליח, כמו שרשמתי כבר מספר פעמים הלוואי ואוכל את הכובע.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:20
לא ציפיתי לקלופ,פפ או בכר וגם לא לזר, הייתי מעדיף לראות את בלבול או רב"ש אבל זה כבר לא רלוונטי. עד כה אולי הבנייה טובה אבל היא מאוד קצרת טווח וחסרת מעוף. בסוף תפקידו הוא לחבר את הקבוצה ונראה שאלונה מריחה דם ורוצה צלחת, עד כה לא ביקרתי שום החתמה שלו כי אני מאמין שמגיע למאמן הכלים אותם הוא רוצה, אני פסימי לגבי עד כמה הוא יצליח, כמו שרשמתי כבר מספר פעמים הלוואי ואוכל את הכובע.
3 פעמים קיבל רבש קבוצות לאליפות ו3 פעמים התרסק,עליו אתה סומך?
בלבול זה מחרבן מכנסיים סידרתי במאני טיים,אלה התחליפים שלך?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:06
כדי שהוא יצליח פה, רוני לוי צריך לשחק בהתאמה. הוא לא חלוץ שיעשה דריבל, הוא פינישר ממש טוב - כדור לשטח, נגיעה וגול.
מעבר לשערים, הוא לוחץ מצויין את הבלמים ואני מקווה שנראה יותר לחץ גבוה כשהוא על המגרש.
גם קרוסים על הרצפה יתקבלו בברכה.
תן לו את המצב של יחזקאל בטרנר וזה ברשת.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:22
לדעתי הסגנון שלהם יותר תואם למה שהייתי רוצה לראות בקבוצה שלי, אני לא מסתכל מה הם עשו לפני 5 ו-10 שנים זה לא רלוונטי בעיניי בדיוק כמו אצל שחקנים. מה שבטוח גם לא הייתי רוצה את לוי שהודח עם בית"ר ביערות של אירופה. אנחנו ממחזרים לשווא דיון מלפני כמה חודשים, לוי הוא המאמן שלנו ונאחל לו שיהיה השנה קלופ הישראלי, בשורה התחתונה אני פחות מאמין בו ואתה יותר, לגיטימי לחלוטין חבר. מקווה שבסוף העונה נשחזר את הדיון הזה ואני אומר לך וואלה צדקת.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:23
גם קרוסים על הרצפה יתקבלו בברכה.
תן לו את המצב של יחזקאל בטרנר וזה ברשת.
לגמרי

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אדום זקן כתב:
01 ספטמבר 2021, 19:22
כולם אותו דרעק.
אין מאמנים ישראלים טובים. יש אחד מעל כל היתר והוא כבר לא רלוונטי פה.

השינוי הוא שגם מאמנים זרים איכותיים כבר קשה להביא - ולראייה הנפילות האחרונות של מכבי, עד כדי שהתייאשו והשאירו את ההולנדי.
להשוות את המאמנים הזרים האחרונים שבאו לפה לסוזה\אוסקר גרסיה ואפילו פאקו שקיבל פה על הראש - זה בדיחה.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

RedRock כתב:
03 ספטמבר 2021, 14:07
כולם אותו דרעק.
אין מאמנים ישראלים טובים. יש אחד מעל כל היתר והוא כבר לא רלוונטי פה.

השינוי הוא שגם מאמנים זרים איכותיים כבר קשה להביא - ולראייה הנפילות האחרונות של מכבי, עד כדי שהתייאשו והשאירו את ההולנדי.
להשוות את המאמנים הזרים האחרונים שבאו לפה לסוזה\אוסקר גרסיה ואפילו פאקו שקיבל פה על הראש - זה בדיחה.
לא יודע אם קשה להביא מאמן איכותי, מאמין שזה יותר עלויות המאמן והצוות שלו.

שלח תגובה