סגל שחקנים 21/22

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: סגל שחקנים 21/22

שליחה על ידי shovalb9 »

Totti כתב:
03 פברואר 2022, 07:20
ברוכיאן 600k זה כמה שהוא פתוח בערב פוקר בגילה?
רק בשביל התגובות שלך אני טורח.
dardasmiley כתב:
03 פברואר 2022, 07:57
איזה עבודת נמלים. תודה רבה! מאוד מעניין.
משהו להמתיק את ההפסד. :כל הכבוד:
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

shovalb9 כתב:
03 פברואר 2022, 09:03
רק בשביל התגובות שלך אני טורח.

משהו להמתיק את ההפסד. :כל הכבוד:
כל הכבוד אחי
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dardasmiley כתב:
03 פברואר 2022, 07:57
איזה עבודת נמלים. תודה רבה! מאוד מעניין.
+1
כל הכבוד שובל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

בראיה קדימה, חשוב מאוד לעשות מינימום שינויים בקיץ.

זרים-
מרטינש, ויטור, דנילו- נשארים בלי ספק.
הלדר- מתנדנד גם מצידו
אנסה ומרמרטיני- אאוט

ישראלים-
"הבכיר" היחיד שהייתי משחרר לטובתו, זה טיבי.
ביתר לא הייתי נוגע.
ספורי אאוט במידה וזוסוואה מגיע.
על המדף כמו תמיד: קלטינס, סולומון,גאנם, הרוש ושאר ירקות

ומפה בנגזרת ישירה לרכש;

וואלק מה זה בפינצטה, מה זה מדויק. בלי השכבות מיותרות על כל מיני ישראליים אשדודים למינהם.

קשר אמצע מעולה
קשר התקפי מעולה
חלוץ נוסף טוב מאוד
מגן שמאלי מעולה אם הלדר עוזב

בקיצור, בינגו בזרים.
על ישראלים אין מה להתעכב יותר מידי.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

אסור להסתנוור מהכותרת של מקום שני וגמר גביע.
הסגל הזה לא מספיק טוב לצעד קדימה. זה המקסימום מבחינת כדורגל שהוא יכול לייצר.

אני מסכים שלא צריך לעשות מהפכות, צריך בעיקר איכות ופחות רוחב. כדאי גם שיהיה מדובר בשחקנים צעירים יותר
אם לופז עוזב, אז צריך מגן ימני, מגן שמאלי, שני קשרים לאמצע, חלוץ ולפחות שחקן קו אחד. מניתי פה 6 שחקנים, שיש מקום ל3 זרים, מתוכם צריך להתפלל ל2-3 באמת כאלה שמרימים רמה.

מעריך שניקיטה יועזב.
הייתי מצרף אליו את יוספי, קלטינס, אנסה ומרמנטיני בניפוי ראשוני.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ז'וסוואה
זוסוואה
זושוואה
ז'ושואה
גוסואה
ג'וסוואה
ג'וס

הוא היעד הראשון והכי חשוב לקיץ.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:
21 אפריל 2022, 18:43
ז'וסוואה
זוסוואה
זושוואה
ז'ושואה
גוסואה
ג'וסוואה
ג'וס

הוא היעד הראשון והכי חשוב לקיץ.
אחלה הרכב

לצערי הבחור הפך לשחקן מס' 1 של לגיה. לא רואה סיכוי שמשחררים אותו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

לא יהיה פשוט
בהנחה שלופז ישתכנע להישאר
צריך לפחות 4 שחקים איכותיים ויש מקום לשני זרים כשאנחנו מפנטזים על ז'ווואה מה שמשאיר מקום לזר אחד.

מגן ימני, קשר אגף , חלוץ וקשר אמצע

זר לאיזה עמדה?

אם ז'וס בא זה על חשבון ספורי קל , וכמובן לשחרר את קלטינס , יוספי, אנסה , סולומון אולי

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

כמה שז'וס איכותי, מה הוא יעזור למרקם הקבוצתי? יש הרבה אלמנטים בבחירה של שחקן, אופי לא פחות חשוב מהשאר.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

yosisa כתב:
21 אפריל 2022, 23:57
כמה שז'וס איכותי, מה הוא יעזור למרקם הקבוצתי? יש הרבה אלמנטים בבחירה של שחקן, אופי לא פחות חשוב מהשאר.
שאלה שנטחנה מכל הכיוונים, בסופו של יום בכדורגל לוקחים סיכונים כדי להצליח גם אם זה אומר לעשות צעדים לא פופולריים. ז׳וס הוא שחקן שאנחנו יודעים מה היכולות המקצועיות שלו ומה הוא יכול לתת לנו. היה חסר לו בורג במוח לאורך הקריירה זה לא סוד אך כיום אנחנו רואים איזושהי רגיעה אצלו, מוביל את לגיה כשחקן הרכב וזכה לאחרונה בשחקן החודש בפולין ובעוד איזשהו תואר אישי, (עוקב אחרי לגיה בתקווה שתיפול מה שאולי ישחרר לנו אותו, כרגע בתקופה לא טובה ומדורגים במקום ה- 10). להגיד שיש לנו תעודת ביטוח לגבי איך הוא יתנהג אם וכאשר יחזור? הלוואי והיה אפשר, בסופו של דבר המערכת מאוד מעריכה אותו ובמידה וחזרה שלו תהיה רלוונטית (אני בספק לאור היכולת שהוא מפגין בפולין) ידעו איך לתחזק אותו.

אם כבר השאלה היא אופי, למה לא לשאול אותו דבר על ספורי? הוא עשה משהו בעיניי הרבה יותר חמור מטפו לריקן או סטירה לעמית ביטון, הוא הגיע בשיא האנוכיות ובשיא העזות מצח למעמד חצי גמר הגביע והתנהג כפי שהתנהג . בעיניי אם כבר זו בעיית אופי הרבה יותר מהותית שעליה ראוי לזרוק שחקן מקבוצה, שחקן שרק טובתו האישית לנגד עיניו לא ראוי ללבוש את החולצה. חיברת את זה לנושא החברתי, אני די בטוח שז׳וס דמות הרבה יותר אהודה בחדר הלבשה מספורי, מספיק לעלעל ברשתות החברתיות ולראות את זה, התקשורת שיודעת להעצים עבדה חזק כדי שנחשוב אחרת.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Itay כתב:
22 אפריל 2022, 00:21
שאלה שנטחנה מכל הכיוונים, בסופו של יום בכדורגל לוקחים סיכונים כדי להצליח גם אם זה אומר לעשות צעדים לא פופולריים. ז׳וס הוא שחקן שאנחנו יודעים מה היכולות המקצועיות שלו ומה הוא יכול לתת לנו. היה חסר לו בורג במוח לאורך הקריירה זה לא סוד אך כיום אנחנו רואים איזושהי רגיעה אצלו, מוביל את לגיה כשחקן הרכב וזכה לאחרונה בשחקן החודש בפולין ובעוד איזשהו תואר אישי, (עוקב אחרי לגיה בתקווה שתיפול מה שאולי ישחרר לנו אותו, כרגע בתקופה לא טובה ומדורגים במקום ה- 10). להגיד שיש לנו תעודת ביטוח לגבי איך הוא יתנהג אם וכאשר יחזור? הלוואי והיה אפשר, בסופו של דבר המערכת מאוד מעריכה אותו ובמידה וחזרה שלו תהיה רלוונטית (אני בספק לאור היכולת שהוא מפגין בפולין) ידעו איך לתחזק אותו.

אם כבר השאלה היא אופי, למה לא לשאול אותו דבר על ספורי? הוא עשה משהו בעיניי הרבה יותר חמור מטפו לריקן או סטירה לעמית ביטון, הוא הגיע בשיא האנוכיות ובשיא העזות מצח למעמד חצי גמר הגביע והתנהג כפי שהתנהג . בעיניי אם כבר זו בעיית אופי הרבה יותר מהותית שעליה ראוי לזרוק שחקן מקבוצה, שחקן שרק טובתו האישית לנגד עיניו לא ראוי ללבוש את החולצה. חיברת את זה לנושא החברתי, אני די בטוח שז׳וס דמות הרבה יותר אהודה בחדר הלבשה מספורי, מספיק לעלעל ברשתות החברתיות ולראות את זה, התקשורת שיודעת להעצים עבדה חזק כדי שנחשוב אחרת.
:משוגע: איבדת את זה תוך כדי...

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

yosisa כתב:
21 אפריל 2022, 23:57
ז'וסוואה מנהיג. לקראת הסוף פה הוא הפך להיות מנהיג רעיל, בלגיה ורשה העונה הוא לקח בעלות על הקבוצה ומוציא אותם מהבור שהם נקלעו אליו.
מקצועית אין שאלה לגביו והוא יוסיף לנו איכויות ומספרים שמאוד חסרים בהתקפה, מבחינת שאר הפרמטרים זה סימן שאלה אבל הוא שווה את הסיכון בטח כשיש לו את הגב של הקהל.

לגבי ורשה, יש לו עוד עונה בחוזה וממה שהתרשמתי הם מועדון שלא מחזיק בכוח שחקנים בטח כאלו שמרוויחים הרבה כסף. אני חושב שתמורת תשלום סמלי הם יתנו לו אישור לעזוב.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

שכחתם שיש לנו עוד גיזרה : אקולטסה ופטרוצי חוזרים אלינו בקיץ . צריך למצוא להם קבוצה אחרת הם כאן .

החלטות פרסונליות :

שוערים : גלזר , הרוש - להשאיר .
מגן שמאלי : לופז וסולומון זה הרבה יותר מבסדר . להשאיר
בלמים : ויטור , אבו-עביד , אלחמיד , טיבי . להשאיר ללא צל של ספק
מגן ימני : להביא זר או ישראלי ברמה . דדיה - להשאיל . גמון - לשחרר
קשרים : בריירו , גורדנה , מרטינש - להשאיר . קלטינס - למכור/לשחרר , יוספי - להשאיל . מדמון - להחזיר מהשאלה
כנפיים : חתואל , מיכה , אספרייה - להשאיר . אנסה , מרמנטיני - לשחרר . ספורי - להשאיר/למכור
חלוצים : יחזקאל , גאנם - לשחרר . רוקאביצה , שכטר - להשאיר .

אז מה בעצם צריך ודחוף : מאמן וצוות אימון ( בהנחה שברדה לא ירצה להמשיך ) , לאזרח את ויטור עוד היום , מגן ימני בכיר , קשר אמצע בכיר , 2 שחקני כנף , 2 חלוצים . סה"כ 6 שחקנים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Totti כתב:
22 אפריל 2022, 07:25
:משוגע: איבדת את זה תוך כדי...
ככה אני רואה את הדברים…
בעיניי עבירת משמעת כמו של ספורי לא פחות חמורה מהעבירות של ז׳וסוואה בזמנו. התקשורת והשופטים עבדו שעות נוספות כדי להשחיר אותו ולהפוך אותו למוקצה ולראייה זה הצליח להם, נשגב מבינתי שיש אוהדים (לא מכוון אליך) שמתנגדים בכל כוחם לזר שידוע מראש שהוא טופ 5 בליגה ואחד כזה שמסוגל לסחוב על הגב קבוצה שלמה, לא אבין את הנחרצות השלילית כלפיו מצד אוהדינו אבל כל אחד ודעתו.

אגב ככל שעובר הזמן הדיון סביבו מרגיש פחות רלוונטי, אני בספק שישחררו אותו לאור היכולת שלו ולאור החיבה שהקהל מפגין כלפיו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Itay כתב:
22 אפריל 2022, 10:02
ככה אני רואה את הדברים…
בעיניי עבירת משמעת כמו של ספורי לא פחות חמורה מהעבירות של ז׳וסוואה בזמנו. התקשורת והשופטים עבדו שעות נוספות כדי להשחיר אותו ולהפוך אותו למוקצה ולראייה זה הצליח להם, נשגב מבינתי שיש אוהדים (לא מכוון אליך) שמתנגדים בכל כוחם לזר שידוע מראש שהוא טופ 5 בליגה ואחד כזה שמסוגל לסחוב על הגב קבוצה שלמה, לא אבין את הנחרצות השלילית כלפיו מצד אוהדינו אבל כל אחד ודעתו.

אגב ככל שעובר הזמן הדיון סביבו מרגיש פחות רלוונטי, אני בספק שישחררו אותו לאור היכולת שלו ולאור החיבה שהקהל מפגין כלפיו.
ספורי עם עבירת משמעת אחת ז'וסוואה עם 3 או 4 עבירות משמעת בלי קשר למה שהיה על הדשא, רב עם ברדה, נתן מכות לאור דדיה ולשגיב יחזקאל ונדמה לי שהיה עוד משהו.
כן אחלה שחקן אבל אם הוא חוזר להחתים על חוזה שעל כל עבירת משמעת מורידים לו שכר של חודש.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה