איתן טיבי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: איתן טיבי

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:
23 דצמבר 2021, 22:13
* ביחס לפוטנציאל בסגל אנחנו לא מספיק מנסים לייצר מכבש ולא ברור לי למה
* ביחס למכבי חיפה אנחנו מפגרים מאחור בלא מעט אבל זה מובן בהתחשב בהבדלי האיכות בקישור לטובתם ובעובדה שהסגל שם רץ כמה שנים (כי זה גם לא מעט עניין של תיאום)
* ביחס לתחילת הליגה שיפור משמעותי אבל עדיין נפילות לא ברורות תוך כדי משחק
מסכים. מקווה ומאמין שזה יבוא עם הזמן.
למשל, לדעתי כן ייצרנו מכבש, ב15 דק הראשונות, ו10 דק מהגול של ביתר עד לשער שכטר. הדקות הללו מאוד מעודדות, אבל מרגיש לי שבצורה מלאכותית אנחנו באותה מידה גם מחזירים קבוצות למשחק, ובמקום הזה הקבוצה של רוני צריכה ללמוד להרוג משחקים ופשוט לשלוט במשחק, יותר הנעת כדור סבלנית.
אי אפשר לשחק מכבש 90 דק', זה לא ריאלי, אבל בדקות המתות, כן לדעת להניע את הכדור.

בעמדה של יוספי/פטרוצ'י חסר לי שם תרומה התקפית של מסירות מפתח/בישולים/חלילה שערים, והעמדה של יחזקאל ואנסה גם לא פורה בכלל, בטח לעומת המצבים שהם מבזבזים.

הייתי שוקל לתת לחטואל בחוד לפני אנסה, האחרון מרגיש לי לא בכיוון לאחרונה ולדעתי צריך להרגיע אותו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

כמה שקט וניסיון בכדור. מניע כדור נהדר!!
דילמה קשה מאוד למשחק הגמר

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גם אתמול היה טוב.
בסה"כ הראה בחודש האחרון שהמשחק המזעזע מול הפועל ת"א היה חד פעמי.

צריך להישאר, בטח אם מכוונים לבתים בקונפרנס.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

לא צריכה להיןת התלבטות לגביו בכלל

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מאמין שלאור הדקות המעטות שקיבל העונה ולאור השכר היחסית גבוה שלו , 2 הצדדים ישמחו להיפרד ברוח טובה .
הבלם הכי פחות טוב שלנו בהנעת כדור מאחור ובכלל .
אם כשיטה נשחק 2 בלמים , אין לו מקום .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

4 לב אדום כתב:
22 מאי 2022, 19:15
מאמין שלאור הדקות המעטות שקיבל העונה ולאור השכר היחסית גבוה שלו , 2 הצדדים ישמחו להיפרד ברוח טובה .
הבלם הכי פחות טוב שלנו בהנעת כדור מאחור ובכלל .
אם כשיטה נשחק 2 בלמים , אין לו מקום .
ההפך הוא הנכון הוא בגיל שיודע שהוא לא יהיה שחקן הרכב באף קבוצה גדולה והוא לא יתנגד להיות שחקן משלים פה עוד עונה בטח ובטח שאף קבוצת אמצע לא תיתן לו את השכר שמקבל פה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

“מבחינה אישית אני חושב שהייתה לי עונה לא יודע אם לקרוא לזה לא קלה אבל עונה עם הרבה תהפוכות, בהתחלה בקמפיין האירופי פתחתי בהרכב והייתי דומיננטי וגם לאחר שנפצעתי חזרתי להרכב. ואז בתקופת המינוי של ברדה לא שיחקתי, למזלי בסוף סיימתי את העונה בצורה מושלמת״

״לצערי בכדורגל הישראלי אם שחקן מגיע לגיל מסויים הוא צריך לפרוש, עבר את השיא שלו. פפה בלם בן 40,לוקה מודריץ׳,כריסטיאנו רונאלדו… מי שמגיע לו לשחק צריך לשחק ולא משנה באיזה גיל. אני מרגיש טוב עם עצמי ויש לי עוד הרבה יעדים להשיג״

״כשלא שיחקתי אליניב לא דיבר איתי בשבועיים הראשונים ואני לא אחד שיוזם שיחה, מי שרוצה אותי אני אהיה שם בשבילו ומי שלא אקבל כל החלטה, לאחר שבועיים ברדה דיבר איתי ואמר לי את בחירתו ואמרתי לו שאני מכבד ואמשיך לעבוד קשה, עשיתי הכל כדי שאהיה שם ביום שהקבוצה תצטרך אותי״

״חתמתי בב״ש כי רציתי ללכת על כל התארים, תמיד האמנתי וידעתי שזה אפשרי ואני שמח שזה יצא כך בסופו של דבר, זו הייתה עונה מאתגרת וטובה שהסתיימה, כולם קיבלו אותי למועדון ולעיר ולא הרגשתי איזו בעיית התאקלמות, זהו מועדון שהוא משפחה לכל דבר״

״יש לי חוזה לעוד עונה, אני מן הסתם נשאר ורוצה להישאר, חוויתי תקופות לא נעימות אבל בסוף אני יכול להגיד שאני מאוד נהנה בב״ש, אני לא חושב על פרישה״

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Itay כתב:
05 יוני 2022, 14:10
“מבחינה אישית אני חושב שהייתה לי עונה לא יודע אם לקרוא לזה לא קלה אבל עונה עם הרבה תהפוכות, בהתחלה בקמפיין האירופי פתחתי בהרכב והייתי דומיננטי וגם לאחר שנפצעתי חזרתי להרכב. ואז בתקופת המינוי של ברדה לא שיחקתי, למזלי בסוף סיימתי את העונה בצורה מושלמת״

״לצערי בכדורגל הישראלי אם שחקן מגיע לגיל מסויים הוא צריך לפרוש, עבר את השיא שלו. פפה בלם בן 40,לוקה מודריץ׳,כריסטיאנו רונאלדו… מי שמגיע לו לשחק צריך לשחק ולא משנה באיזה גיל. אני מרגיש טוב עם עצמי ויש לי עוד הרבה יעדים להשיג״

״כשלא שיחקתי אליניב לא דיבר איתי בשבועיים הראשונים ואני לא אחד שיוזם שיחה, מי שרוצה אותי אני אהיה שם בשבילו ומי שלא אקבל כל החלטה, לאחר שבועיים ברדה דיבר איתי ואמר לי את בחירתו ואמרתי לו שאני מכבד ואמשיך לעבוד קשה, עשיתי הכל כדי שאהיה שם ביום שהקבוצה תצטרך אותי״

״חתמתי בב״ש כי רציתי ללכת על כל התארים, תמיד האמנתי וידעתי שזה אפשרי ואני שמח שזה יצא כך בסופו של דבר, זו הייתה עונה מאתגרת וטובה שהסתיימה, כולם קיבלו אותי למועדון ולעיר ולא הרגשתי איזו בעיית התאקלמות, זהו מועדון שהוא משפחה לכל דבר״

״יש לי חוזה לעוד עונה, אני מן הסתם נשאר ורוצה להישאר, חוויתי תקופות לא נעימות אבל בסוף אני יכול להגיד שאני מאוד נהנה בב״ש, אני לא חושב על פרישה״
מעולה, לא ידעתי שיש לו חוזה לעוד עונה.
חשוב שיהיו שחקנים עם ניסיון כמו שכטר וטיבי שעדיין יש להם גם מה לתרום.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

בלי מניירות
בלי טכניקה מלוטשת
בלי מהירות סוחפת
בלי אתלטיות של ליגה אנגלית

בלם יותר טוב מחאתם.
עזבו דאווין בצד.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בעיקר יותר יציב, יותר מודע לעצמו והיכולות שלו.
זה נכון גם לאבו עביד.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מאוד מפתיע. לא חשבתי שיש לו מה למכור באירופה ומול הגדולות, בסוף נתן אחלה קמפיין בלי נפילות למרות שהתמודד מול חלוצים ראויים.
אחלה רכש שעושה את העבודה בלי לבלבל במוח. חשוב להחזיק שחקנים כמוהו לקראת הלו"ז הרצחני עד המונדיאל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אחלה טיבי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נכס.
ועוד אחרי 120 דקות ביום חמישי.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אחת הרכישות הטובות שלנו בשנים האחרונות.
צנוע, מקצוען, עובד קשה, גם כשיושב חודשיים בספסל לא תשמע מילה רעה ושני משחקים בארבעה ימים לפנתאון.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הקבוצה הזאת מצליחה ומגלה אופי מפחיד בעיקר בגלל שחקנים כמו טיבי,ויטור.
שהח׳ברה הצעירים רואים את ההתנהלות שלהם על הדשא ומחוץ לדשא זה מקור להערצה וחיקוי.
נכס אמיתי.

שלח תגובה