איתן טיבי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: איתן טיבי

שליחה על ידי הראל »

בינתיים זו ההחתמה הכי טובה העונה( עד שדור מיכה יתחיל לפרוע שטרות)
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אלחמיד בבעיה
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

ניב כתב:
15 יולי 2021, 22:16
אלחמיד בבעיה
יש את צד ימין :מעשן:

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

קלאס.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ועוד יש כאלה שהתבכיינו שהוא בא במקום טאהא..

שמעתי את הראיון עם אסי ושם תקפו אותו כל החסרי מושג ושאלו אותו "איך ויתרתם על טאהא???
באמת איך?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

בהתחלה גם לא התלהבתי מהחתמתו עקב הגיל אני מודה אך מהר מאוד השתנתה דעתי. נתן היום הרבה שקט וביטחון בהגנה אך צריך לשפוט אותו במשחקים מול התקפות קצת יותר רציניות מאינברום ויעקב בריהון.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
15 יולי 2021, 22:27
בהתחלה גם לא התלהבתי מהחתמתו עקב הגיל אני מודה אך מהר מאוד השתנתה דעתי. נתן היום הרבה שקט וביטחון בהגנה אך צריך לשפוט אותו במשחקים מול התקפות קצת יותר רציניות מאינברום ויעקב בריהון.
לשפוט? למה מה זה איזה דאהן מק"ש?
זה פאקן איתן טיבי,השחקן הישראלי הפעיל הכי מעוטר בכדורגל הישראלי.
הבעיה שאתם חושבים שגיל זה מחלה ויש עמדות בכדורגל שהניסיון והגיל הם פקטור משמעותי.
שוער למשל,בלם למשל אצלם הנסיון חשוב יותר מכל םרמטר אחר.
נבחרת איטליה לקחה יורו עם בלמים בני 34 ו36.
הנסיון שלו של ויטור הוא פקטור משמעותי ביותר.
השקט ששניהם יקנו במשחק ההגנה ישפיע על כל מערכי הקבוצה ובמיוחד בחלק ההתקפי שיידע על מי לסמוך ויתרכז בהתקפה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
15 יולי 2021, 22:34
לשפוט? למה מה זה איזה דאהן מק"ש?
זה פאקן איתן טיבי,השחקן הישראלי הפעיל הכי מעוטר בכדורגל הישראלי.
הבעיה שאתם חושבים שגיל זה מחלה ויש עמדות בכדורגל שהניסיון והגיל הם פקטור משמעותי.
שוער למשל,בלם למשל אצלם הנסיון חשוב יותר מכל םרמטר אחר.
נבחרת איטליה לקחה יורו עם בלמים בני 34 ו36.
הנסיון שלו של ויטור הוא פקטור משמעותי ביותר.
השקט ששניהם יקנו במשחק ההגנה ישפיע על כל מערכי הקבוצה ובמיוחד בחלק ההתקפי שיידע על מי לסמוך ויתרכז בהתקפה
כן נשפוט אותו בדיוק כפי שנשפוט שחקן בן 20 ושחקן בן 28 לא הבנתי איפה הבעיה, אין ספק שיש חשיבות גדולה לגיל ולניסיון שנצבר עם השנים וזה מבורך שיש לנו כאלו בסגל. אני מאוד מקווה שהוא ייתן פה עוד לפחות עונה כשהוא עדיין ברמה גבוהה לליגה. אי אפשר להתכחש לגיל, להסתכל על בונוצ'י וקיילני זה לא רציני, הישראלים עדיין לא מדגדגים את המקצוענות של השחקנים האירופיים וזה מתבטא בקריירה שנגמרת בגילאי 33-35 לעומת האירופיים שמוצאים את עצמם בגילאים כאלה עדיין בטופ העולמי, בישראל כמעט ואין שחקנים מבוגרים שנשארים בקבוצה גדולה בארץ או בחו"ל (לדעתי רפאלוב מהיחידים)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
15 יולי 2021, 22:45
כן נשפוט אותו בדיוק כפי שנשפוט שחקן בן 20 ושחקן בן 28 לא הבנתי איפה הבעיה, אין ספק שיש חשיבות גדולה לגיל ולניסיון שנצבר עם השנים וזה מבורך שיש לנו כאלו בסגל. אני מאוד מקווה שהוא ייתן פה עוד לפחות עונה כשהוא עדיין ברמה גבוהה לליגה. אי אפשר להתכחש לגיל, להסתכל על בונוצ'י וקיילני זה לא רציני, הישראלים עדיין לא מדגדגים את המקצוענות של השחקנים האירופיים וזה מתבטא בקריירה שנגמרת בגילאי 33-35
תגובה לא רצינית בכלל.
איך בדיוק תשפוט אותו הדבר שחקן בן 20 לשחקן בן 34 עם תארים,הישגים ונסיון אדיר?
ההשוואה לאיטלקים נועדה כדי להמחיש לך שגיל יכול להיות יתרון ולא חיסרון ודווקא שחקנים כמו טיבי הם בדיוק הדוגמא למקצוענות שכל כך חסרה כאן.
הבעיה היא שאתם כל כך ביקורתיים ולמען האמת גם קצת חושבים שהמצאתם את הכדורגל שהכל נמדד אצלכם בנתוני טרנספר מרקט.
יש מדדים שהם חשובים לא פחות כמו נסיון.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
15 יולי 2021, 22:52
תגובה לא רצינית בכלל.
איך בדיוק תשפוט אותו הדבר שחקן בן 20 לשחקן בן 34 עם תארים,הישגים ונסיון אדיר?
ההשוואה לאיטלקים נועדה כדי להמחיש לך שגיל יכול להיות יתרון ולא חיסרון ודווקא שחקנים כמו טיבי הם בדיוק הדוגמא למקצוענות שכל כך חסרה כאן.
הבעיה היא שאתם כל כך ביקורתיים ולמען האמת גם קצת חושבים שהמצאתם את הכדורגל שהכל נמדד אצלכם בנתוני טרנספר מרקט.
יש מדדים שהם חשובים לא פחות כמו נסיון.
אני מתכוון שאשפוט את כולם באותה מידה מבחינת התרומה המקצועית לקבוצה, אם יהיה שחקן בן 20 ושחקן בן 33 שהם באותה עמדה מבחינתי הטוב מביניהם צריך לשחק, מה השחקן עשה לפני 3 ו-4 שנים לא רלוונטי עבורי. יש שחקנים שכמובן לניסיון שלהם יש ערך מוסף גדול וכפי שכבר אמרתי זה מבורך להחזיק בשחקנים כאלו. אני מאמין שרובנו היו רוצים לראות גם רכש של שחקנים יותר צעירים ושאצלנו הם יהפכו למעוטרים ובעלי שם בכדורגל הישראלי. לא המצאתי את הכדורגל ואני לא מסתכל רק על מספרים כמובן שיש הרבה דברים מעבר. אולי הבנת את דבריי לא נכון, שורה תחתתונה אני מקווה שטיבי יתרום מהאיכות שלו ונזכה להנות ממנו גם במשחקים גדולים יותר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
15 יולי 2021, 23:17
אני מתכוון שאשפוט את כולם באותה מידה מבחינת התרומה המקצועית לקבוצה, אם יהיה שחקן בן 20 ושחקן בן 33 שהם באותה עמדה מבחינתי הטוב מביניהם צריך לשחק, מה השחקן עשה לפני 3 ו-4 שנים לא רלוונטי עבורי. יש שחקנים שכמובן לניסיון שלהם יש ערך מוסף גדול וכפי שכבר אמרתי זה מבורך להחזיק בשחקנים כאלו. אני מאמין שרובנו היו רוצים לראות גם רכש של שחקנים יותר צעירים ושאצלנו הם יהפכו למעוטרים ובעלי שם בכדורגל הישראלי. לא המצאתי את הכדורגל ואני לא מסתכל רק על מספרים כמובן שיש הרבה דברים מעבר. אולי הבנת את דבריי לא נכון, שורה תחתתונה אני מקווה שטיבי יתרום מהאיכות שלו ונזכה להנות ממנו גם במשחקים גדולים יותר.
הכל טוב,בעיניי הוא שדרוג מטאהא וברור שהציפייה היא שימשיך ואף יחזק את שיתוף הפעולה שלו עם ויטור,הקבוצה רק תרוויח מזה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
15 יולי 2021, 23:26
הכל טוב,בעיניי הוא שדרוג מטאהא וברור שהציפייה היא שימשיך ואף יחזק את שיתוף הפעולה שלו עם ויטור,הקבוצה רק תרוויח מזה.
על זה אין מחלוקת. הלוואי וייתן לנו סיבה להתלבט בינו לבין אלחמיד.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אחלה טיבי, החתמה אנדרייטד.
אני חושב שנראה השנה לא מעט 3 בלמים,
וגם די בטוח שההבאה של טיבי תדחוק את אלחמיד לעמדת המגן הימני. אם זה יקרה בתוספת מגן זר איכותי תהיה לנו ההגנה הכי טובה בליגה. ובליגה הישראלית, אם יש לך הגנת ברזל זה מנצח הכל. כרגע החוליה החלשה שלנו בעיני זה הקישור. יהיה מעניין לראות את פטרוצי ואם הוא בא על חשבון בריירו או לצידו.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

חיזוק מצוין.
מישהו מעלי ציין שאלחמיד בבעיה, אז לדעתי כל שחקני הסגל בבעיה.
על כל עמדה יש מחליף ראוי, אף אחד לא בטוח בהרכב.
דווקא בעמדת הבלמים תמיד יהיה פציעה/הרחקה/ירידה ביכולת.
עונה שעברה אפילו שיר צדק קיבל דקות.
לליגה אני אופטימי מהסגל ולדעתי אנחנו נהיה במאבק על האליפות או לפחות בסביבה.
אירופה שם אני בספק, חסר לנו שחקן דומננטי כמו טוני/זוס שממש יעיף אותנו לבתים.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

oshri26 כתב:
16 יולי 2021, 09:22
חיזוק מצוין.
מישהו מעלי ציין שאלחמיד בבעיה, אז לדעתי כל שחקני הסגל בבעיה.
על כל עמדה יש מחליף ראוי, אף אחד לא בטוח בהרכב.
דווקא בעמדת הבלמים תמיד יהיה פציעה/הרחקה/ירידה ביכולת.
עונה שעברה אפילו שיר צדק קיבל דקות.
לליגה אני אופטימי מהסגל ולדעתי אנחנו נהיה במאבק על האליפות או לפחות בסביבה.
אירופה שם אני בספק, חסר לנו שחקן דומננטי כמו טוני/זוס שממש יעיף אותנו לבתים.
מבחינת סגל אולי ניהיה בסביבה כי נסיון יש ( טיבי, מיכה, שכטר, ויטור, אלחמיד) אבל אנחנו לא מספעק איכותיים כרגע( מגינים מגינים מגינים)

שלח תגובה