הקשר האיטלקי דויד פטרוצ'י חתם לשנתיים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: הקשר האיטלקי דויד פרטוצ'י סיכם

שליחה על ידי Totti »

ועכשיו נעבור לשיח "התחזקנו ביחס לעונה שעברה/נחלשנו" על שם אביב סולומון.

בגדול, השלם תמיד גדול מסך חלקיו. זה כלל די בסיסי.

בתאוריה,

זוסוואה> מיכה+יחזקאל+שכטר+אנסה+אמבפה+דודי פדלון.

בפועל, קבוצת כדורגל היא יותר משחקן אחד, גדול ככל שיהיה (והוא שחקן עצום) וכדי שהמפעל שלה יצליח, חשוב לשלב כוחות.

אחרי שעברנו ברפרוף על הפער בין תיאוריה לפרקטיקה, נותר לנו לחכות ולראות. מי יגיע ויתרה מכך, איך זה ישתלב. כרגע זה עוד מוקדם.

יש נקודה אחת שאני לא בטוח לגביה בכלל, אבל אני נותן קרדיט, כי הוא בונה מאפס (כביכול) והיא היכולת של רוני לוי להשיט את הספינה הזו. כל היתר נמצא אצלי בשלב הזה, בחזקת המתנה לניתוח.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

Totti כתב:
10 יולי 2021, 19:00
צודק דר.
על המדף היו כל כך הרבה שחקנים שוברי שיוויון ריאלים שנחטפו כמו לחמניות על ידי יתר הקבוצות ואנחנו התפשרנו על בינוניות.

מכבי חיפה החתימה את הבלם האגדי אורי דהן, מכבי תל אביב את מקבילו הבוגר, עידן נחמיאס ושתיהן חימשו את ההתקפות שלהן בחלוצים קורעי רשתות מוכחים;

אוסמה חלאליה עם 12 שערים בקרירה ודין דוד, שהרשית אפילו 18, ביותר עונות.

חיפה הוסיפה לסגל את בן שהר שכולנו ייחלנו וקיווינו שיצטרף ואת גולדברג שהערכה כלפיו חצתה כאן גבולות.
ואיך שכחתי את עלי מוחמד, היחיד שעוד אפשר להתלהב ממנו, אבל עלה כמו נייג'ל האסלביינק ולא ממש הוכח שהוא שווה את הסכומים.

ואז רק נזכיר מנגד, שבאר שבע תחתים את דור מיכה, שחקן עם יותר אליפויות והישגים (כשחקן מוביל) מכל כדורגלן אחר בליגה. אבל זה לא מרגש כמו וואלקם בהפתעה של חלוץ אגדי ממכבי פתח תקווה, שפסגת הקרירה שלו היא שמינית גמר גביע הטוטו.

בקיצור, תנוחו, נהיה מאוס לקרוא אתכם.
Drop the mic.
+1000000
צריך לנעוץ את ההודעה בראשי!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Totti כתב:
10 יולי 2021, 19:00
צודק דר.
על המדף היו כל כך הרבה שחקנים שוברי שיוויון ריאלים שנחטפו כמו לחמניות על ידי יתר הקבוצות ואנחנו התפשרנו על בינוניות.

מכבי חיפה החתימה את הבלם האגדי אורי דהן, מכבי תל אביב את מקבילו הבוגר, עידן נחמיאס ושתיהן חימשו את ההתקפות שלהן בחלוצים קורעי רשתות מוכחים;

אוסמה חלאליה עם 12 שערים בקרירה ודין דוד, שהרשית אפילו 18, ביותר עונות.

חיפה הוסיפה לסגל את בן שהר שכולנו ייחלנו וקיווינו שיצטרף ואת גולדברג שהערכה כלפיו חצתה כאן גבולות.
ואיך שכחתי את עלי מוחמד, היחיד שעוד אפשר להתלהב ממנו, אבל עלה כמו נייג'ל האסלביינק ולא ממש הוכח שהוא שווה את הסכומים.

ואז רק נזכיר מנגד, שבאר שבע תחתים את דור מיכה, שחקן עם יותר אליפויות והישגים (כשחקן מוביל) מכל כדורגלן אחר בליגה. אבל זה לא מרגש כמו וואלקם בהפתעה של חלוץ אגדי ממכבי פתח תקווה, שפסגת הקרירה שלו היא שמינית גמר גביע הטוטו.

בקיצור, תנוחו, נהיה מאוס לקרוא אתכם.
מסכים עם דבריך אך בוא נזכור שבחיפה ובת"א התחילו את החלון עם סגל פי 3 יותר איכותי משלך... מן הסתם שאתה יותר תשים דגש על כוכבים בזמן שהשניים הראשונות פועלות יותר להעמיק את הסגל ולשדרג אותו נקודתית מאשר לבנות תלכיד חדש.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

צריך לשנות את השם של השחקן בכותרת של הטופיק.

Petrucci
ולא
Pertucci

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:
10 יולי 2021, 15:32
הוא ממש לא שחקן רע שיהיה ברור. הוא שחקן לגיטימי בסריה ב׳ ומי שחושב שמדובר בליגה חלשה טועה בענק.
מבחינת תפקוד וסט יכולות - הוא לא מה שאני ועוד רבים חושבים שצריך לקבוצה שלנו, זה הכל.
גם מבחינת איכות אפשר היה לנסות להביא מישהו טיפה יותר איכותי.

הוא יכול להיות סולידי לגמרי אצלנו וכמו במקרה סימאו נרצה ונצטרך שחקן טוב יותר לעמדה הזו.
אתה יענו צופה במשחקים של קבוצות תחתית בליגה שניה באיטליה להנאתך?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

niv1 כתב:
10 יולי 2021, 20:59
אתה יענו צופה במשחקים של קבוצות תחתית בליגה שניה באיטליה להנאתך?
לא יותר מדי, מספר משחקים בעונה, אבל עוקב אחרי הסריה ב׳, כמו שאני עוקב וצופה מדי פעם בליגה הלאומית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Itay כתב:
10 יולי 2021, 20:12
מסכים עם דבריך אך בוא נזכור שבחיפה ובת"א התחילו את החלון עם סגל פי 3 יותר איכותי משלך... מן הסתם שאתה יותר תשים דגש על כוכבים בזמן שהשניים הראשונות פועלות יותר להעמיק את הסגל ולשדרג אותו נקודתית מאשר לבנות תלכיד חדש.
מדויק.
גניבת דעת יפה של שי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב:
10 יולי 2021, 17:50
אין ספק שאתה דמות אופטימית.
האמת אחי, מפעם לפעם מרגיש לי יותר ויותר שהתחלת את המסע עם הקבוצה איפשהו כשעלינו לגדולות ופשוט התרגלת.
הייתי קצת לפניך, ואם אני מבין נכון גם במהלך התקופות ששכחת שאתה אוהד את הקבוצה כי היא הסתובבה במקומות קצת פחות סקסיים.

לענייננו, הפועל באר שבע של היום היא לא הפועל באר שבע של פעם. יש פה מועדון גדול שמחזיק קהל מנויים רחב, איצטדיון חדשני, מתקן אימונים איכותי ואין שום סיבה בעולם שנוריד את הראש.

מגיע לנו קצת יותר מקבהא, קלטינס וגורדנה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב:
10 יולי 2021, 21:20
הייתי קצת לפניך, ואם אני מבין נכון גם במהלך התקופות ששכחת שאתה אוהד את הקבוצה כי היא הסתובבה במקומות קצת פחות סקסיים.

לענייננו, הפועל באר שבע של היום היא לא הפועל באר שבע של פעם. יש פה מועדון גדול שמחזיק קהל מנויים רחב, איצטדיון חדשני, מתקן אימונים איכותי ואין שום סיבה בעולם שנוריד את הראש.

:דגל:

סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: הקשר האיטלקי דויד פטרוצ'י סיכם

שליחה על ידי simply-red »

גורדנה, מיכה, קבהא, פטוצ'יני,בריירו,קלנטינס, יוספי
מי מהקשרים יתן גולים? שחקן כזה חסר לי.
וגם בכנפיים העסק לא כזה מלבלב.
נראה לי השנה נראה קבוצה מאוד טקטית, ממושמעת וקשוחה. פחות אטרקטיבית והתקפית.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

simply-red כתב:
10 יולי 2021, 22:09
נראה לי השנה נראה קבוצה מאוד טקטית, ממושמעת וקשוחה. פחות אטרקטיבית והתקפית.
רוני לוי קלאסי

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

ForeverRed כתב:
10 יולי 2021, 21:20

אתה צודק שמגיע לנו יותר מקבהא וקלטינס, אבל אני חושב שהמסר שמנסים להעביר לך הוא שצריך לחכות לראות את השחקנים החדשים על המגרש לפני שקוטלים. לשלם סכומים גדולים על העברת שחקנים יקרים כמו האסיילבנק ודיה סבע זה מכת מוות כלכלית למועדון אם הם לא משתלבים.
וגם צריך לפרגן לפעמים, ואצלך זה נדיר. לא מזמן קנית שחקן ב-750 אלף יורו שגדל באייאקס וכבש את שער הניצחון בגמר יורו לנוער בנבחרת הולנד, ואתה עומד להחתים את שחקן העונה בליגת העל לפני שנתיים. המועדון לא מביא רק גורדנות.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. קצת על התקופה ביוניטד. נחשב לילד פלא "שגנבו" מתחת לאף של רומא. הגיע כקשר התקפי אבל הוסט לעמדת ה50/50 ואפילו הקשר האחורי לפעמים, לא מעט בגלל הפציעות שעבר.
סולשיאר וסקולס שאימנו אותו דווקא החזיקו ממנו, הוא שיחק הרבה בקבוצה השנייה וגם היה הקפטן שלה כשלקחה אליפות (שיחק עם שחקנים כמו פוגבה ודני וולבק).
לא שיחק מעולם בקבוצה הבוגרת (למרות שהיה בסגל לכמה משחקים).

2. הבנתי שנושא הפציעות עלה גם בשאר הקבוצות ששיחק בהם.
אחרי חיפוש בגוגל קראתי ראיון איתו שגם הוא מדבר שם על נושא הפציעות, ככה שצריך לקוות שהוא באמת יישאר בריא אצלנו לאורך זמן.

3. מבחינת הקרירה, כמובן שלא הגיע למקומות שחשבו שיגיע, אבל הליגה הרומנית והליגה הטורקית הם ליגות שכבר סיפקו לליגה שלנו אחלה זרים.
באותו ראיון שקראתי, אחרי העונה האחרונה בטורקיה, ציין שהוא מחפש קבוצה באיטליה כי הוא משחק כבר 12 שנים מחוץ לאיטליה ורוצה לחזור לשחק בבית שלו, ככה שמתאר לעצמי שהחזרה לליגה שנייה לאיטליה הייתה לא מעט בגלל הרצון לחזור לאיטליה (לא שאני מזלזל בליגה השנייה באיטליה, בטח לעומת הליגה כאן).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אסי, דגים כתב:
11 יולי 2021, 09:24
אתה צודק שמגיע לנו יותר מקבהא וקלטינס, אבל אני חושב שהמסר שמנסים להעביר לך הוא שצריך לחכות לראות את השחקנים החדשים על המגרש לפני שקוטלים. לשלם סכומים גדולים על העברת שחקנים יקרים כמו האסיילבנק ודיה סבע זה מכת מוות כלכלית למועדון אם הם לא משתלבים.
וגם צריך לפרגן לפעמים, ואצלך זה נדיר. לא מזמן קנית שחקן ב-750 אלף יורו שגדל באייאקס וכבש את שער הניצחון בגמר יורו לנוער בנבחרת הולנד, ואתה עומד להחתים את שחקן העונה בליגת העל לפני שנתיים. המועדון לא מביא רק גורדנות.
ואת אלחמיד בסכום דומה, מתחת לאף של חיפה שהיתה מעוניינת. אבל זה בחורף, אנחנו מדברים רק על הקיץ.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

Totti כתב:
11 יולי 2021, 11:41
ואת אלחמיד בסכום דומה, מתחת לאף של חיפה שהיתה מעוניינת. אבל זה בחורף, אנחנו מדברים רק על הקיץ.
אני לא יכול לקחת ברצינות הודעות שלך בכל הנוגע למי שכונה "טוטי החדש"

שלח תגובה