חאתם אלחמיד טייק 2?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: חאתם אלחמיד טייק 2?

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:
22 יולי 2021, 09:31
זה מאמן שנכשל כבר כמה שנים טובות וכל פעם רב עם כוכב זה לא בריא לקבוצה ובטח שהמאמן הזה לא איזו הצלחה.
כן אדון תוכי בנט,אני אשמח אם תיתן לי דוגמא אחת לריב שלו עם כוכב בעשור האחרון.
ומראש אומר לך כדי שלא אצטרך לכתוב ולהתעייף שוב שעם בניון הוא ביחסים מצויינים ואף מעבר,בניון היה בין הממליצים הגדולים של רוני לוי לאלונה..
אז קדימה תן לי דוגמא במקום לחזור שוב ושוב על מנטרה חא מציאותית.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

CrazyRed7 כתב:
22 יולי 2021, 08:35
העניין של העמדה דובר עוד לפני שחתם.
הבן אדם חתם פה בידיעה של המועדון שהוא ישחק כבלם. לא קשר, לא מגן, לא שוער ולא חלוץ.
אם זה לא מתאים למועדון אז לא היו צריכים ללכת על זה. אם הלכו על זה אז כנראה שזה התאים להם - וגם המאמן צריך ליישר קו, גם אם הגיע אחריו.

וזה מכל מיני סיבות שחלקן לא ידועות לקהל הרחב. וחלקן מאוד הגיוניות ומובנות.
אתה מתייחס לשמועה הזו כאילו זו עובדה מוגמרת.
אני לא מאמין שהמועדון התחייב לדבר כזה.
וחוץ מזה אתה הייטר של רוני לוי (אני יכול להבין למה, אבל אי אפשר לתת לזה להשפיע על כל מה שקורה בקבוצה), אז אתה די פסול עדות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ran כתב:
21 יולי 2021, 20:35
אלחמיד ורוני לוי ביחסים לא טובים בלשון המעטה.
מאז אותו חילוף אחרי שלא רצה לשחק כמגן ימני יש שם רק לכלוכים ופרצופים.
חאתם לא מתנהג כמו ספורטאי (ואני לא מחסידיו של רוני לוי) והוא לא מבסוט פה בכלל.
לא אהיה מופתע אם ימצאו לו קבוצה אחרת בחלון. מה שכן לא חושב שאלונה תוותר פה על שקל.
סיכוי טוב שהוא עוזב.
רן אני כמאות אם לא אלפי האוהדים שקוראים כאן מאוד מעריכים את דעתך, ובעיקר את השיתופים והעדכונים לפני כולם המאוד מהימנים ומסקרנים, שבסוף משרתים אותנו האוהדים לדעת מה קורה עם הקבוצה. אני גם מאוד מעריך את כל העדכונים שלך בפרט מאז הקורונה אשתקד.

עם זאת, להבדיל מעדכונים על רכש, להפיץ בידיעה לאוהדים את הפרסום הזה, בהנחה שהוא נכון, פוגע במועדון, והייתי מעדיף לא לדעת את זה עד שזה יתפוצץ לגמרי. עדיף לפתור את זה בשקט, ואם שיתפוצץ לתקשורת אז שיבוא מאלונה, כי עכשיו בקלות יכול להתווצר אנטי ועניין על אלחמיד כשאולי שני הצדדים רוצים לפתור את הנושא ולעבור הלאה.
אולי זה עוזר למכבי חיפה בתנאי העברה כי היא מבינה שאנחנו רוצים להעזיב את אלחמיד? אני הולך כאן ללא מעט הסתעפויות. הבנת את הפואנטה.

אני סהכ חושב שגם אם יש בלאגן תהומי במועדון, כשהוא בין כותליו זה אחרת, ועם כל האלף הדלפות שהיו משנה שעברה, הדלפה כזו לא תורמת לנו, להיפך היא מזיקה לנו.

:יאללה הפועל:
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

כל הקטע עם העמדה דיברו על זה בחתימה אלחמיד ביקש לשחק רק כבלם והוא קיבל הבטחה מהמועדון

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

shovalb9 כתב:
23 יולי 2021, 15:09
רן אני כמאות אם לא אלפי האוהדים שקוראים כאן מאוד מעריכים את דעתך, ובעיקר את השיתופים והעדכונים לפני כולם המאוד מהימנים ומסקרנים, שבסוף משרתים אותנו האוהדים לדעת מה קורה עם הקבוצה. אני גם מאוד מעריך את כל העדכונים שלך בפרט מאז הקורונה אשתקד.

עם זאת, להבדיל מעדכונים על רכש, להפיץ בידיעה לאוהדים את הפרסום הזה, בהנחה שהוא נכון, פוגע במועדון, והייתי מעדיף לא לדעת את זה עד שזה יתפוצץ לגמרי. עדיף לפתור את זה בשקט, ואם שיתפוצץ לתקשורת אז שיבוא מאלונה, כי עכשיו בקלות יכול להתווצר אנטי ועניין על אלחמיד כשאולי שני הצדדים רוצים לפתור את הנושא ולעבור הלאה.
אולי זה עוזר למכבי חיפה בתנאי העברה כי היא מבינה שאנחנו רוצים להעזיב את אלחמיד? אני הולך כאן ללא מעט הסתעפויות. הבנת את הפואנטה.

אני סהכ חושב שגם אם יש בלאגן תהומי במועדון, כשהוא בין כותליו זה אחרת, ועם כל האלף הדלפות שהיו משנה שעברה, הדלפה כזו לא תורמת לנו, להיפך היא מזיקה לנו.

:יאללה הפועל:
אוי נו באמת, תאמין לי ששחקן שמציב תנאים וחותך הביתה במחצית של משחק יותר פוגע בקבוצה מאשר ידיעה בפורום אוהדים מצומצם.
אגב מה שרשמתי כבר ידוע אצל הרבה מאוד, פשוט זה בלחשושים וגם ככה יצא מתישהו מלוכלך יותר החוצה, אז עדיף מראש להבין מה קורה שם שלא תהיו מופתעים.
אף שחקן לא צריך להתנהג ככה בפרצופים או לדמות פציעות לפני מעברים (מדבר על פעם קודמת). אם אתה שחקן של המועדון תשחק איפה שנותנים לך, כל התנאים האלה והפרצופים האלה מראש באים מקולקל ולא בריאים לקבוצה, יותר מאוהד שכותב בפורום אוהדים.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

ran כתב:
21 יולי 2021, 20:35
אלחמיד ורוני לוי ביחסים לא טובים בלשון המעטה.
מאז אותו חילוף אחרי שלא רצה לשחק כמגן ימני יש שם רק לכלוכים ופרצופים.
חאתם לא מתנהג כמו ספורטאי (ואני לא מחסידיו של רוני לוי) והוא לא מבסוט פה בכלל.
לא אהיה מופתע אם ימצאו לו קבוצה אחרת בחלון. מה שכן לא חושב שאלונה תוותר פה על שקל.
סיכוי טוב שהוא עוזב.
שחקנים מרשים לעצמם להתנהג יותר מדי פעמים בחוסר מקצוענות. גם בתקופת בכר זה קרה.
כנראה שלא רוצים ללמוד לקח, תגידו שזה קשקוש או לא, במכבי זה לא קורה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ran כתב:
24 יולי 2021, 11:34
אוי נו באמת, תאמין לי ששחקן שמציב תנאים וחותך הביתה במחצית של משחק יותר פוגע בקבוצה מאשר ידיעה בפורום אוהדים מצומצם.
אגב מה שרשמתי כבר ידוע אצל הרבה מאוד, פשוט זה בלחשושים וגם ככה יצא מתישהו מלוכלך יותר החוצה, אז עדיף מראש להבין מה קורה שם שלא תהיו מופתעים.
אף שחקן לא צריך להתנהג ככה בפרצופים או לדמות פציעות לפני מעברים (מדבר על פעם קודמת). אם אתה שחקן של המועדון תשחק איפה שנותנים לך, כל התנאים האלה והפרצופים האלה מראש באים מקולקל ולא בריאים לקבוצה, יותר מאוהד שכותב בפורום אוהדים.
מסכים איתך לחלוטין לגבי כך שאלחמיד בקדנציה הקודמת בעזיבה שלו וגם בעונה שעברה שם את טובתו האישית לפני הקבוצה. אין על כך שום עוררין שהוא פגע ופוגע בקבוצה כי כל אוהד יודע ומפנטז על כך שיהיה מגן ימני.

מה שאני בא לומר כאשר הסיפור הזה יצא החוצה, אז שזה יהיה ממישהו אחר וזה יהיה מכוער ותקשורתי באותה מידה. הרי יכול להיות שכבר עכשיו יצאו בפרסומים בתקשורת בגלל מה שרשמת. למה אבל, שדבר כזה, גם אם יגמר בעזיבה של אלחמיד - יצא החוצה מפי של אוהד? הרי לכל אוהד ברור האהדה שלך והאכפתיות שלך מהקבוצה.

נ.ב מחכה לכל עדכון שלך על רכש, ומעריך כל דעה מקצועית מהעין שלך על הקבוצה. רק בטוב, שבת שלום אחי.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

פורסם ב-one "לפני כשבוע וחצי, כלל שחקני הקבוצה נקנסו כעונש קולקטיבי בסכום של 500 שקלים לכל שחקן, אחרי שמידע מתוך חדר ההלבשה יצא החוצה.
מדובר בסכום נמוך יחסית, אבל בצעד ראשון. חלק מהשחקנים לא אהבו את העונש הקולקטיבי שבצעה ההנהלה, למרות הנהלים שחודדו והופרו"
יש מצב שזה קשור לסיפור עם אלחמיד :?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שי דנין כתב:
26 יולי 2021, 13:23
פורסם ב-one "לפני כשבוע וחצי, כלל שחקני הקבוצה נקנסו כעונש קולקטיבי בסכום של 500 שקלים לכל שחקן, אחרי שמידע מתוך חדר ההלבשה יצא החוצה.
מדובר בסכום נמוך יחסית, אבל בצעד ראשון. חלק מהשחקנים לא אהבו את העונש הקולקטיבי שבצעה ההנהלה, למרות הנהלים שחודדו והופרו"
יש מצב שזה קשור לסיפור עם אלחמיד :?
מי הדליף את זה?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
26 יולי 2021, 13:38
מי הדליף את זה?
תאכלס
:מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
elia

שליחה על ידי elia »

elia כתב:
18 יולי 2021, 10:02
בדרך לחיפה
יקרב שנה באיחור.
מוזר כי לפי מה שאני ידעתי אז הוא רצה לעזוב בעיקר בגלל רוני לוי שכבר לא במערכת.

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

elia כתב:
26 מאי 2022, 06:51
יקרב שנה באיחור.
מוזר כי לפי מה שאני ידעתי אז הוא רצה לעזוב בעיקר בגלל רוני לוי שכבר לא במערכת.
סתם תירוצים. הוא נושק לגיל 32 ורוצה תארים ורואה את מכבי חיפה כמועדון שיכול להביא לו את מה שהוא רוצה

שלח תגובה