דנילו אספרייה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: דנילו אספרייה

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
07 נובמבר 2021, 23:50
אין דבר כזה יותר. רק מפלצות ברמת טוני וזהבי מסוגלים להמשיך לחרוך הגנות לבד פעם אחרי פעם ובגלל זה הם מה שהם
היום משחק התקפה, קל וחומר בליגת ה3 בלמים הזאת, זו תורה שלמה שהיא עבודת מאמן נטו. התפקיד של המאמן הוא לקחת את השחקנים ולשחק על החוזקות שלהם…
*אם אספרייה טוב עם דריבל אתה תדאג לבודד אותו ושהוא יקבל את הכדור ל1 על 1 מהיר ולא לתת לו כדור במשחק עומד כשבאים עליו בדאבל
*אם ניקיטה עושה תנועה טובה אתה תדאג ששחקני ההתקפה האחרים ייקחו שחקני יריב לטיול ויפנו לו שטח להיכנס אליו ולא ייתקעו כמו עציצים על קו ה16 ויחכו לביאת המשיח
*אם יש לך מוסר טוב כמו מיכה אתה תשים אותו במרכז העניינים לנהל את העסק ולא תתקע אותו בכנף כשספורי סטטי לחלוטין במשבצת המרכזית בהתקפה ומטרפד גם את הניסיונות האקראיים המעטים שיש לתנועה בהתקפה (ובאופן כללי אני לא זורם עם הסיפור הזה שספורי טוב לנו, זאת
הונאה)

יש לי עוד עשרות דוגמאות בשלוף שיראו בדיוק איך אפילו אוהד ממוצע עם גרם וחצי הבנה יכל לעשות עבודה יותר טובה בלאמן התקפה אבל מיצינו את הנקודה. לדעתי אם הוא לא יפוטר מיד (והוא לא) אז אפשר לקפל מראש את הציפיות להוציא משהו מהעונה הזאת, חבל על העצבים שלנו.
ואני חושב שבאופן כללי קיים בכדורגל פער גדול בין איך שרוצים להראות לבין הכשרון להביא קבוצה ליכולת הזו.
נדמה לי גם שאף אחד לא מנסה לטעון שהקבוצה משחקת היטב או שהיכולת הזאת תספיק לאליפות.
ועדיין, האוהד הזה עם הגרם וחצי הבנה לדעתי חי בסרט, כי הוא טוען בעקיפין שרוני לוי שהיה גם שחקן לא רע בפני עצמו, מעולם לא שמע על בידודים, לא יודע מה זה שטחים, לא מבין שמיכה יודע למסור וכו'.
יותר מזה, האוהד הזה בעצם טוען, שגם אריק בנאדו, וברדה חסרי מושג, וגם אבוקסיס לא מכיר את המושגים האלה, ובגדול מדובר בראשי כרוב שלא ברור איך בעלי קבוצות במשך כל כך הרבה שנים,
ובמקרה של רוני לוי גם בחו"ל, הפקידו בידיהם קבוצות שבמקרים רבים, מאוד חשובות להם.
למעשה אני מנחש, שאני וגם אתה, אם היינו מראיינים מטומטמים כאלה במקום הבעלים, היינו ברבע שעה עולים עליהם ומעיפים אותם לכל הרוחות.
כיוון שכל זה לא קרה, אני עדיין חושד שמדובר במקצוע לא פשוט, והאוהד המדובר לא באמת היה מצליח יותר, למרות שהוא באמת מאמין בזה.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

quote=dor69 post_id=544012 time=1636321847 user_id=867]
אין דבר כזה יותר. רק מפלצות ברמת טוני וזהבי מסוגלים להמשיך לחרוך הגנות לבד פעם אחרי פעם ובגלל זה הם מה שהם
היום משחק התקפה, קל וחומר בליגת ה3 בלמים הזאת, זו תורה שלמה שהיא עבודת מאמן נטו. התפקיד של המאמן הוא לקחת את השחקנים ולשחק על החוזקות שלהם…
*אם אספרייה טוב עם דריבל אתה תדאג לבודד אותו ושהוא יקבל את הכדור ל1 על 1 מהיר ולא לתת לו כדור במשחק עומד כשבאים עליו בדאבל
*אם ניקיטה עושה תנועה טובה אתה תדאג ששחקני ההתקפה האחרים ייקחו שחקני יריב לטיול ויפנו לו שטח להיכנס אליו ולא ייתקעו כמו עציצים על קו ה16 ויחכו לביאת המשיח
*אם יש לך מוסר טוב כמו מיכה אתה תשים אותו במרכז העניינים לנהל את העסק ולא תתקע אותו בכנף כשספורי סטטי לחלוטין במשבצת המרכזית בהתקפה ומטרפד גם את הניסיונות האקראיים המעטים שיש לתנועה בהתקפה (ובאופן כללי אני לא זורם עם הסיפור הזה שספורי טוב לנו, זאת
הונאה)

יש לי עוד עשרות דוגמאות בשלוף שיראו בדיוק איך אפילו אוהד ממוצע עם גרם וחצי הבנה יכל לעשות עבודה יותר טובה בלאמן התקפה אבל מיצינו את הנקודה. לדעתי אם הוא לא יפוטר מיד (והוא לא) אז אפשר לקפל מראש את הציפיות להוציא משהו מהעונה הזאת, חבל על העצבים שלנו.
[/quote]

כל מה שאמרת נשמע הגיוני, עד לסיפא שממנה משתמע שאיפשהוא מחכה מאמן אחר שאם רק נביא אותו נאסוף את האליפות מהרצפה. אני לא מכיר אחד כזה.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
08 נובמבר 2021, 03:13
ואני חושב שבאופן כללי קיים בכדורגל פער גדול בין איך שרוצים להראות לבין הכשרון להביא קבוצה ליכולת הזו.
נדמה לי גם שאף אחד לא מנסה לטעון שהקבוצה משחקת היטב או שהיכולת הזאת תספיק לאליפות.
ועדיין, האוהד הזה עם הגרם וחצי הבנה לדעתי חי בסרט, כי הוא טוען בעקיפין שרוני לוי שהיה גם שחקן לא רע בפני עצמו, מעולם לא שמע על בידודים, לא יודע מה זה שטחים, לא מבין שמיכה יודע למסור וכו'.
יותר מזה, האוהד הזה בעצם טוען, שגם אריק בנאדו, וברדה חסרי מושג, וגם אבוקסיס לא מכיר את המושגים האלה, ובגדול מדובר בראשי כרוב שלא ברור איך בעלי קבוצות במשך כל כך הרבה שנים,
ובמקרה של רוני לוי גם בחו"ל, הפקידו בידיהם קבוצות שבמקרים רבים, מאוד חשובות להם.
למעשה אני מנחש, שאני וגם אתה, אם היינו מראיינים מטומטמים כאלה במקום הבעלים, היינו ברבע שעה עולים עליהם ומעיפים אותם לכל הרוחות.
כיוון שכל זה לא קרה, אני עדיין חושד שמדובר במקצוע לא פשוט, והאוהד המדובר לא באמת היה מצליח יותר, למרות שהוא באמת מאמין בזה.
אז מה אם הוא שמע? גם לחמן זיין לנו את השכל שנים בפרשנויות על מושגי כדורגל מסובכים אבל בגלל שאין לו מושג בעבודת אימון ראינו מהקבוצות שלו רק גליצ׳ים והיום הוא אתנחתא קומית שמעמידה אפילו את רז זהבי באור חיובי
הקבוצה לא עושה את הדברים האלה ואף לא מנסה לעשות אותם וזו עובדה מוצקה, מספיק לראות אותנו משחקים 10 דקות בשביל להבין שהקבוצה לא מאומנת.
החמור יותר בעיניי הוא לא שהדברים לא קורים אלא שלפי הראיונות הוא מדבר על כמה שהוא היה עדיף ומשתמע מדבריו שמבחינתו מדובר בבאד לאק ולא יותר, גם אחרי נתניה הוא אמר שהוא ניסה לרווח לאגפים את המשחק כדי לפרוץ את הבונקר (איזה בונקר?) כשבפועל הוא לא השאיר על המגרש אף שחקן כנף. או שהוא חושב שאנחנו טיפשים או שאין לו מושג ושתי האופציות חמורות באותה מידה

אגב, אני גם מקווה שאתה מבין שב״אוהד הממוצע״ יש מן הסתם הגזמה לצורך חיזוק הדברים ולא משתמע מכך שאני באמת טוען שאני או אתה יכלנו לעשות עבודה יותר טובה. אל תיקח את זה לשם כי אתה הבנת יפה מאוד את הכוונה שלי

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
08 נובמבר 2021, 09:59
אז מה אם הוא שמע? גם לחמן זיין לנו את השכל שנים בפרשנויות על מושגי כדורגל מסובכים אבל בגלל שאין לו מושג בעבודת אימון ראינו מהקבוצות שלו רק גליצ׳ים והיום הוא אתנחתא קומית שמעמידה אפילו את רז זהבי באור חיובי
הקבוצה לא עושה את הדברים האלה ואף לא מנסה לעשות אותם וזו עובדה מוצקה, מספיק לראות אותנו משחקים 10 דקות בשביל להבין שהקבוצה לא מאומנת.
החמור יותר בעיניי הוא לא שהדברים לא קורים אלא שלפי הראיונות הוא מדבר על כמה שהוא היה עדיף ומשתמע מדבריו שמבחינתו מדובר בבאד לאק ולא יותר, גם אחרי נתניה הוא אמר שהוא ניסה לרווח לאגפים את המשחק כדי לפרוץ את הבונקר (איזה בונקר?) כשבפועל הוא לא השאיר על המגרש אף שחקן כנף. או שהוא חושב שאנחנו טיפשים או שאין לו מושג ושתי האופציות חמורות באותה מידה

אגב, אני גם מקווה שאתה מבין שב״אוהד הממוצע״ יש מן הסתם הגזמה לצורך חיזוק הדברים ולא משתמע מכך שאני באמת טוען שאני או אתה יכלנו לעשות עבודה יותר טובה. אל תיקח את זה לשם כי אתה הבנת יפה מאוד את הכוונה שלי
על זה שעבודת האימון לא צולחת כולנו מסכימים לדעתי.
לי דווקא כן מפריע הזלזול, בעיקר כאשר הוא מגיע מאנשים שחורצים את דינם של שחקנים ומאמנים עוד לפני שהגיעו. לאנשים שנתנו הזדמנות והתאכזבו אין לי שום טענה, וגם אני נוטה לשם.
בדומה לאכזבה שיש לי מרוני לוי, אני חושב שמותר גם להתאכזב משחקנים, כמובן אחרי שניתנה להם הזדמנות, ועוד יינתנו להם הזדמנויות. אני כבר פחות משוכנע שחומר השחקנים מסוגל להתמודד על התואר מול מכבי חיפה, ורק רוני לוי מונע את זה.
ובאופן ריאלי, לדעתי אין כעת אף אלטרנטיבה של מאמן מוכח ופנוי, לכן אני לא רואה בינתיים איך אווירת הנכאים משרתת את הקבוצה.
ולגבי הראיונות, האמת שזה לא מעניין אותי. לכל מאמן יש אסטרטגיית תירוצים משלו, של רוני לוי לא מוצלחת במיוחד. אם היו בארץ מאמנים מצויינים רבים, הייתי אולי מנסה לתעדף ביניהם לפי היכולת הוורבלית שלהם. במצב הנוכחי, שלא יתראיינו מצדי, ממילא לא תלמד שום דבר מהראיונות האלו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

gooner כתב:
07 נובמבר 2021, 12:52
די ברור שרוני לוי לא מצליח לייצר שום תיאום ביניהם,
אבל רובם שחקנים מנוסים שכבר הצליחו במקומות אחרים, לא היית מצפה מהם שיהיו מסוגלים להתחיל להבין אחד את השני אפילו אם לא היה שום מאמן בתמונה?
gooner כתב:
08 נובמבר 2021, 03:13
שתי ההודעות שלך סותרות אחת את השנייה.
מצד אחד, אתה טוען ששחקני כדורגל אמורים לייצר דברים לבדם גם בלי מאמן.
מצד שני, אתה טוען שכדורגל הוא לא משחק פשוט, והאוהד ביציע לא יכול לזלזל במאמן כמו רוני לוי שאימון כדורגל הוא המקצוע שלו ושאימן בקבוצות רבות בישראל ובחו"ל.
אז תחליט, או שכדורגל הוא תחום מורכב, ומקצוע האימון הוא ליחידי סגולה, ואז אי אפשר לצפות משחקנים שייצרו דברים לבדם, בטח בכמויות ובטח מידי שבוע, או שהוא תחום פשוט, ואז אפשר לצפות משחקנים לייצר דברים לבד, וגם אפשר לחשוב שאוהד כדורגל, בטח חלק מהכותבים כאן שרואים כדורגל על בסיס קבוע יותר מ-20 שנה כן יכולים להבין בכדורגל.

אני חושב שמי שרואה כדורגל בכמות ובשנים שאנחנו רואים, יכול לחלוטין לנתח משחק כדורגל, בטח ברמה של ליגת העל.
לא חושב שצריך להיות גאון כדורגל כדי להבין שהמאמן נכשל אם במשחק בית מול אשדוד אתה מייצר שתי בעיטות לשער במשך 90 דקות.

אני לא חושב שרוני לוי לא מבין כדורגל, אני פשוט חושב שהגישה שלו לא מתאימה להפועל באר שבע הנוכחית, עם התקציב הנוכחי, הסגל הנוכחי, השאיפות הקיימות, בטח ובטח במשחק בית בטרנר מול קבוצה כמו אשדוד.
אני חושב שרוני לוי מחפש לעמוד טקטית מאוד נמוך, לשמור על העמדות בכל מחיר, לקחת מינימום סיכונים, במטרה קודם כל לא לספוג ולא להפסיד בתקווה שבמהלך המשחק גם נצליח לכבוש שער.
זאת הגישה שלו, זה האני מאמין שלו, וזה מסרס אותנו התקפית.
במקרה כזה, האוהד מהיציע שמעולם לא עשה קורס פרו בהחלט יכול לבקר את רוני לוי, ולהציע רעיונות משלו, כי הוא כן ראה בהפועל באר שבע ובמקומות אחרים משחק התקפה שוטף בניגוד לסגנון המשחק של רוני לוי.

דרך אגב, אתה לא חייב להאמין למה שאני כותב, לך לראיון אחרי המשחק של רוני לוי בעצמו, במשחק בית מול נועלת הטבלה, שבעטת פעמיים לשער כל המשחק וכבשת רק בתוספת המשחק מערבוביה, הוא דיבר על זה שהוא נאלץ לקחת סיכונים בגלל הפיגור וזה גרם למשהו שהוא לא אוהב וזה שהיינו קצת מופקרים באמצע. באמת, זה מה שמפריע לך במשחק כל כך אנמי מבחינה התקפית? שבפיגור כשלא היה לך מה להפסיד ויצאת קדימה האמצע היה עם יותר מידי שטחים? זה אומר הכל על הגישה שלו לכדורגל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לגבי הפילוסופיה ההגנתית של רוני לוי ייתכן שאתה צודק. אני לא שמעתי את זה ממנו באופן מפורש, ואני חושב שמציטוטים בראיונות אחרי משחק, כל אחד מוצא בדיוק את מה שהוא מחפש.
אני גם לא בטוח שהיו מתאכזבים מהשיטה אם באמת הייינו מצליחים ליישם אותה - שחקנים קשוחים שחוטפים כדורים ויוצאים במהירות למתפרצות קטלניות. גם זה לא קורה.
לגבי הסתירה בטענות שלי, אין לי כוונה לערבב בין העבודה המורכבת יותר של המאמן, הפשוטה יותר של השחקן, והדי קלה של האוהד.
אני אקביל למסעדה - השף אחראי לכך שהתפריט יהיה עדכני ומבוצע עם טכניקות נכונות, הטעמים במנות ייתחברו, והמטבח יוציא את המנות בזמן.
טבח פס מנוסה, אמור לדעת לתבל נכון סלט עלים, ולטגן סטייק למידיום-רייר, גם אם זה כל מה שהשף אמר לו.
לבסוף, הסועד, בהחלט יכול לכעוס על השף ולהגיד שהמכלול יצא מלוח, שומני, משעמם, עדיף ברווז, או כל דבר אחר שהוא מבין ומרגיש, ועדיין זה לא עושה אותו שף.

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

gooner כתב:
08 נובמבר 2021, 12:09
לגבי הפילוסופיה ההגנתית של רוני לוי ייתכן שאתה צודק. אני לא שמעתי את זה ממנו באופן מפורש, ואני חושב שמציטוטים בראיונות אחרי משחק, כל אחד מוצא בדיוק את מה שהוא מחפש.
אני גם לא בטוח שהיו מתאכזבים מהשיטה אם באמת הייינו מצליחים ליישם אותה - שחקנים קשוחים שחוטפים כדורים ויוצאים במהירות למתפרצות קטלניות. גם זה לא קורה.
לגבי הסתירה בטענות שלי, אין לי כוונה לערבב בין העבודה המורכבת יותר של המאמן, הפשוטה יותר של השחקן, והדי קלה של האוהד.
אני אקביל למסעדה - השף אחראי לכך שהתפריט יהיה עדכני ומבוצע עם טכניקות נכונות, הטעמים במנות ייתחברו, והמטבח יוציא את המנות בזמן.
טבח פס מנוסה, אמור לדעת לתבל נכון סלט עלים, ולטגן סטייק למידיום-רייר, גם אם זה כל מה שהשף אמר לו.
לבסוף, הסועד, בהחלט יכול לכעוס על השף ולהגיד שהמכלול יצא מלוח, שומני, משעמם, עדיף ברווז, או כל דבר אחר שהוא מבין ומרגיש, ועדיין זה לא עושה אותו שף.
ברשותך אחדד אף יותר,
זה שהאוהד הממוצע הוא קאליבר בפיפא ומנצח או תותח על במנג'ר לא הופך אותו למאמן- הוא פשוט שחקן קונסולה מחונן.
כנ"ל לגבי צוות הסקאוטינג-
זה שהאוהד הרנדומלי עושה רפרש על הטרנספר מרקט ומידי פעם קופץ על כתבות של הליגה השנייה בספרד (בעזרת גוגל טרנזלייט מצליח להבין פסקה) אז, לא הופך את אותו אוהד לאלי טביב :D (בציניות כמובן, הכוונה לסקאוטר מדופלם).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

gooner כתב:
08 נובמבר 2021, 12:09
אבל זאת לא השיטה.
אספרייה ולופז נגיד שבתחילת הדרך טסו קדימה על אוטומט, וזכו לביקורת כאילו הם חסרי רסן, מסורסים מאז.
אתה לא יוצא למתפרצות והתקפות מעבר כי אתה לא מחפש אותם.
לופז עד שספגנו שער בכלל לא עלה למעלה מול אשדוד.
מילא היית יוצא למתפרצות והתקפות מעבר, שולח במקרים האלה הרבה שחקנים למעלה, מגיע להזדמנויות ומחטיא או ליתרון מספרי ולא היה יוצא מזה כלום. אבל זה לא המצב, אתה לא מייצר הזדמנויות, אתה לא שולח הרבה שחקנים קדימה, לא מייצר יתרון מספרי או בכלל התקפות מהירות.

לך לאליפות השלישית, שם באמת שיחקנו על מתפרצות והתקפות מעבר, שם באמת היה ניסיון לשחק התקפי בצורה הזאת, ותראה שכמות המצבים שהגעת אליהם היה אחר לגמרי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

מאמן של פעם רוני לוי, היום לשחק עם 10 זה עתיק ויומרני(רמזי)

דנילו סובל מזה וגם אנסה סובל ובעיקר מיכה סובל מזה

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

המשחק הכי טוב שלו עד כה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

ברוך הבא, חיכינו לך

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

וואו. נתן הצגה.
מעל הכל - הגישה יוצאת מן הכלל.

המשכיות

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

משחק גדול שלו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מתחיל להתפקס והפעולות נהיות יותר ויותר תכליתיות

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

משחק אדיר שלו. איזה דריבליסט.
אגב, האוהדים של הפועל תל אביב זרקו עליו חפצים אחרי החילוף.
מגעילים.

שלח תגובה