דנילו אספרייה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: דנילו אספרייה

שליחה על ידי MikiRed »

צריך סבלנות אתו, בינתיים השחקן החלש ביותר בהרכב, לא להתייאש אולי אבל גם לו לתת לו הרכב אוטומתי ובזול.

התקפה של יחזקאל, רוקביצה ואנסה נראה מפחיד... רק שיהיה מי שימסור להם.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אף אחד לא צריך לקבל הרכב אוטומטית. במשחקים הקרובים יש מקום לשלב את סולומון ואולי אפילו חטואל במשחק הקרוב. בשביל מה בנינו סגל כזה אם לא בשביל לרענן את מי שצריך רענון? אם בצוות המקצועי לא מאמינים ברוטציה אז היה עדיף להשאיר את טוויטו ושבירו.
ברור שה4231 הזה לא עובד כמו שצריך. צריך לנסות מערכים חדשים, יש מספיק כלים בשביל זה.

הייתי רוצה שינסו מערך עם שני חלוצים. 3-4-1-2 או 4-4-2 הם אופציות טובות שמתאימות לסגל.

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

אני חושב ש- 442 בשתי האופציות לא טוב לנו
ביהלום אז יהיה חיסרון מספרי על הקו כי לא יהיה שחקן שיבוא לתת סיוע למגן ומבחינה הגנתית אני לא שקט לגבי המגנים (עם כל אהבה שלי לדדיה)
ובקווי אז האמצע פרוץ
חושב ששלוש בלמים עונה על כל החסרונות בסגל וגם מנצל כמה יתרונות

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב:
31 אוקטובר 2021, 12:35
אף אחד לא צריך לקבל הרכב אוטומטית. במשחקים הקרובים יש מקום לשלב את סולומון ואולי אפילו חטואל במשחק הקרוב. בשביל מה בנינו סגל כזה אם לא בשביל לרענן את מי שצריך רענון? אם בצוות המקצועי לא מאמינים ברוטציה אז היה עדיף להשאיר את טוויטו ושבירו.
ברור שה4231 הזה לא עובד כמו שצריך. צריך לנסות מערכים חדשים, יש מספיק כלים בשביל זה.

הייתי רוצה שינסו מערך עם שני חלוצים. 3-4-1-2 או 4-4-2 הם אופציות טובות שמתאימות לסגל.
אתמול ונגד פ"ת שיחקנו 4-4-2 וזה ממש, אבל ממש לא עבד.
דווקא 3-5-2 יכול לעבוד מעולה. אבל כשהמגנים משחקים על קו החצי, לא כשהם נדבקים לשלישיית הבלמים.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

רוני לוי משחק יותר ב4-4-1-1 כשהכדור אצל היריבה אם לזה התכוונת. נכון שדנילו ואנסה משחקים נמוך מאוד וכמעט אף פעם לא נמצאים באזור המסוכן מבחינתם, אבל לא הייתי אומר שספורי חלוץ שני למרות שהוא לוחץ גבוה.
הכוונה שלי לשני חלוצים. רוקאביצה/יחזקאל ושכטר/אנסה/דנילו. הפעם היחידה ששיחקנו ככה לאורך מחצית+ בצורה בולטת הייתה מול חדרה אחרי ה2-0 והתקפית זה עבד לא רע.

בעיניי צריך להסתכל על הנקודות החלשות והטובות של הקבוצה. ברור שאין לנו קישור או משחק אגפים בשביל 4231/433.
כן יש לנו איכות בעמדות של הבלמים, חלוצים ושחקנים מאחורי החלוץ. בנוסף אפשר להגיד שיש כמה קשרים שיכולים לעשות עבודה טובה כשחקני אגף שעושים הרבה כניסות לאמצע (יוספי, מיכה, אולי ספורי). 3-4-1-2 זה מערך מעניין שיכול לעבוד אם דדיה ולופס מסוגלים להחזיק אגף שלם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב:
31 אוקטובר 2021, 14:19
רוני לוי משחק יותר ב4-4-1-1 כשהכדור אצל היריבה אם לזה התכוונת. נכון שדנילו ואנסה משחקים נמוך מאוד וכמעט אף פעם לא נמצאים באזור המסוכן מבחינתם, אבל לא הייתי אומר שספורי חלוץ שני למרות שהוא לוחץ גבוה.
הכוונה שלי לשני חלוצים. רוקאביצה/יחזקאל ושכטר/אנסה/דנילו. הפעם היחידה ששיחקנו ככה לאורך מחצית+ בצורה בולטת הייתה מול חדרה אחרי ה2-0 והתקפית זה עבד לא רע.

בעיניי צריך להסתכל על הנקודות החלשות והטובות של הקבוצה. ברור שאין לנו קישור או משחק אגפים בשביל 4231/433.
כן יש לנו איכות בעמדות של הבלמים, חלוצים ושחקנים מאחורי החלוץ. בנוסף אפשר להגיד שיש כמה קשרים שיכולים לעשות עבודה טובה כשחקני אגף שעושים הרבה כניסות לאמצע (יוספי, מיכה, אולי ספורי). 3-4-1-2 זה מערך מעניין שיכול לעבוד אם דדיה ולופס מסוגלים להחזיק אגף שלם.
אתמול היה 4-4-2 מובהק עם שכטר וניקיטה (מערך שסירס לנו את יתרון השחקן אגב) וגם נגד פ"ת הוא שיחק ככה רבע שעה ואז עבר לשלושה בלמים (שם היו שריקות הבוז הראשונות).
3-4-1-2 או 3-5-2 דומה מאוד, אנחנו מדברים על אותו סגנון. מערך גמיש מאוד עם המון שטחים ויכולת לעשות לחץ.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מספיק עם ההמצאות.
שיטות אלישע = כדורגל אלישע.
אי אפשר להצליח בלי איזון - הגנה, אמצע, אגפים, התקפה.
יש מספיק כלים לעשות את זה.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

ForeverRed כתב:
31 אוקטובר 2021, 18:39
מספיק עם ההמצאות.
מה שנכון נכון

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

ForeverRed כתב:
31 אוקטובר 2021, 18:39
מספיק עם ההמצאות.
מצחיק לצחוק על אלישע כשהפועל חיפה נראית הרבה אבל הרבה יותר מאומנת מאיתנו.

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

ליצן

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

david21 כתב:
06 נובמבר 2021, 19:39
ליצן
לא אתה!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

כרגיל, כשהוא באגף הוא מייצר דברים לא רעים ולפחות מראה שיש עם מה לעבוד יחסית.
אבל רוב הזמן הוא רחוק מאוד מהשער, בעיקר מתרכז בלסגור את המגן של היריבה ולחפות על לופס כשהוא יוצא קדימה.

הזיה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מצטער, אבל הוא לא מצליח לייצר כלום.
מחצית ראשונה פעמיים הוא חופשי ברחבה להעברת רוחב טוב ולא מדייק.
הוא רוצה, משתדל, נראה שגם יש יכולת מסוימת, אבל זה פשוט לא זה.

אולי יהיה מעניין לראות אותו עם מאמן נורמלי, בדרך משחק הנוכחית הוא פשוט לא תורם כלום.
אם אני מוציא את המשחק מול מכבי, לא זכור לי אף מצב אמיתי לשער שהוא יצר או הגיע אליו.
זה רחוק מלהספיק.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

yossi כתב:
06 נובמבר 2021, 22:07
מצטער, אבל הוא לא מצליח לייצר כלום.
מחצית ראשונה פעמיים הוא חופשי ברחבה להעברת רוחב טוב ולא מדייק.
הוא רוצה, משתדל, נראה שגם יש יכולת מסוימת, אבל זה פשוט לא זה.

אולי יהיה מעניין לראות אותו עם מאמן נורמלי, בדרך משחק הנוכחית הוא פשוט לא תורם כלום.
אם אני מוציא את המשחק מול מכבי, לא זכור לי אף מצב אמיתי לשער שהוא יצר או הגיע אליו.
זה רחוק מלהספיק.
אני חושב שכמו עם דור מיכה, הוא ״נדפק״ מסגנון המשחק שלנו. היום היה מהלך לקראת סוף המחצית שבודדו אותו כמו שצריך על המגן וזה הוביל להחמצה של ספורי. כל עוד שימשיך לקבל כדורים לא נוחים באיזורים לא נוחים כשיש עליו כיסוי של שניים, לא נראה ממנו הרבה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

red ultras כתב:
06 נובמבר 2021, 22:10
אני חושב שכמו עם דור מיכה, הוא ״נדפק״ מסגנון המשחק שלנו. היום היה מהלך לקראת סוף המחצית שבודדו אותו כמו שצריך על המגן וזה הוביל להחמצה של ספורי. כל עוד שימשיך לקבל כדורים לא נוחים באיזורים לא נוחים כשיש עליו כיסוי של שניים, לא נראה ממנו הרבה.
כולם סובלים, הוא עדיין יכול לייצר יותר.
למעשה הוא לא מייצר כלום. גם היום קיבל כמה הזדמנויות נוחות ולא דייק בשום מצב.
זה שהכדור הגיע בטעות לספורי זה לא לזכותו.

שלח תגובה