דנילו אספרייה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: דנילו אספרייה

שליחה על ידי שמעון א »

הפועלעולה כתב:
06 פברואר 2022, 15:28
ולופס לא יודע לתת קרוס, ורוקאביצה לא יודע לסיים, וספורי לא מסוגל למסור בנגיעה, ובריירו לא מסוגל לתת פס ארוך, ומרטינס גמד, וטיבי איטי, ודדיה ילד מפוחד, וגלזר משחק לאט, להמשיך?
או שכל הקבוצה גרועה (לא) או שהבעיה היא במאמן שלא רק מגביל את הקבוצה אלא גם ממש פוגע בה במשחקים האחרונים.

עובדתית אספרייה שחקן של מספרים והוא נתן מנה יפה בכל עונה ב7 שנים האחרונות.
תן לי לנחש שבקבוצות הקודמות עמדת המוצא שלו לא הייתה כמו של מגן/קשר ימני.

אשפוט אותו כמו את שאר הקבוצה עם מאמן נורמלי.
עד אז אין בכלל מה לדון על כדורגל בפורום כין אין שום ערך מקצועי למשחקים שלנו. הקבוצה לא משחקת כדורגל, היא בענף אחר.
איפה הלכת אחי
אני מסתכל נטו על מה שאני רואה ממנו
עזוב רגע שאין לנו מאמן
לדעתי אין לו מסירה טובה, אין לו ראיית משחק טובה ואין לו בעיטה טובה.

לא חושב שזה קשור למאמן.

הלווואי ואתבדה.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

שמעון א כתב:
06 פברואר 2022, 15:35
איפה הלכת אחי
אני מסתכל נטו על מה שאני רואה ממנו
עזוב רגע שאין לנו מאמן
לדעתי אין לו מסירה טובה, אין לו ראיית משחק טובה ואין לו בעיטה טובה.

לא חושב שזה קשור למאמן.

הלווואי ואתבדה.
שחקן של כמעטים

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אוהד כורסא כתב:
06 פברואר 2022, 11:28
בהתחלה הוא נראה שכונתי ומפוזר ולא כל כך מבין לאן הגיע מה שגרם לחשוב שמדובר בליצן. אבל עם הזמן וההפיכה שלו למגן במערך של חמישה בהגנה הראה ניצוצות התקפיים ואפילו יכולת ומחוייבות הגנתית טובה שלא נופלת מדדיה שהוא על הנייר המגן הראשון, מה שבלית ברירה הפך אותו למגן הקבוע במקום שחקן שאמור להיות אס בהתקפה.
לגבי ההחמצות שלו - מישהו יכול לומר כמה פעמים הוא מצליח להגיע למצב בעיטה טוב פר משחק, אם ממבצע ביכולת אישית או רחמנא ליצלן בהתקפה מסודרת? ההחמצה שלו אתמול מעידה יותר מכל חוסר האונים שלו ושל הקבוצה. הרי אם היה מגיע ל 4-5 מצבים שכאלה(נוחים יותר או פחות) ומחמיץ את כולם הייתי אומר שהוא שחקן שלא בכיוון, אבל אי אפשר לצפות שיבקיע מהמצב הבודד שהוא כן מצליח להגיע אליו ולהתלונן אחרי זה שהוא לא מספיק טוב.
ולמה אי אפשר לצפות? בדיוק ההפך, בייחוד אצלנו כקבוצה שמגיעה לכל כך מעט מצבי הבקעה אמיתיים אנחנו חייבים להיות חדים ויעילים, אם כל אחד יצטרך 4-5 מצבים כדי להבקיע המצב יהיה עוד יותר חרבנה.

סמל אישי של משתמש
אוהד כורסא
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי אוהד כורסא »

אתה צודק, 4-5 מצבים במשחק אחד כדי להבקיע שער מסכן זה יותר מדי. עם זה אין לי ויכוח. לא לזה התכוונתי.
חדות ויעילות, סבבה. כנראה שאספרייה לא מספיק חד ויעיל, ויכול להיות שהוא צריך יותר ממצב אחד כדי להצליח להבקיע.
הבעייה היא שהוא(ופה אני כבר לא מאשים אותו) מתופקד בצורה כזו שמשחקים שלמים הוא בקושי מגיע לרחבה של היריב כדי שהוא אשכרה יוכל לבעוט מדי פעם לשער ולהפוך ליותר חד ואולי גם יוסיף לביטחון שלו עם כל ניסיון, וכך יוצא לצערנו שבפעם היחידה כמו אתמול שהוא כן מצליח להגיע הוא פשוט לא מאופס, לכן ה"אי אפשר לצפות". לפחות מבחינתי

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אוהד כורסא כתב:
07 פברואר 2022, 00:16
אתה צודק, 4-5 מצבים במשחק אחד כדי להבקיע שער מסכן זה יותר מדי. עם זה אין לי ויכוח. לא לזה התכוונתי.
חדות ויעילות, סבבה. כנראה שאספרייה לא מספיק חד ויעיל, ויכול להיות שהוא צריך יותר ממצב אחד כדי להצליח להבקיע.
הבעייה היא שהוא(ופה אני כבר לא מאשים אותו) מתופקד בצורה כזו שמשחקים שלמים הוא בקושי מגיע לרחבה של היריב כדי שהוא אשכרה יוכל לבעוט מדי פעם לשער ולהפוך ליותר חד ואולי גם יוסיף לביטחון שלו עם כל ניסיון, וכך יוצא לצערנו שבפעם היחידה כמו אתמול שהוא כן מצליח להגיע הוא פשוט לא מאופס, לכן ה"אי אפשר לצפות". לפחות מבחינתי
הבהרת את הנקודה, מסכים איתך, שוב למעט ה"אי אפשר לצפות". זה המקצוע שלו ולכן דווקא כן מצפה שיצליח פעם ב.. גם להכניס כדור למסגרת. כל מה שציינת זה נסיבות מקילות..

סמל אישי של משתמש
חי אדום

שליחה על ידי חי אדום »

אני חושב שדנילו אחלה שחקן הבעיה שלנו זה שאף אחד לא לוקח את המשחק עליו כל המשחק זה מה שיוצא כזה בלי ניהול בלי מסירות נורמליות אין מי שיתן לו כדור נורמלי אין לו מגן שיפתח לו נורמלי כדי לייצר משהו בגלל זה קשה לו יותר הכל הוא עושה לבדלסיכום יש לנו בעיה קשה בשני המגינים ואין לנו ניהול משחק הקשרים אנמיים לחלוטין רק כדי להבין תראו את צמד המוחמד של חיפה גם לוחצים חזק וגם מנהלים משחק מצוין וזה איןןןן

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

יש לו יכולת אישית ברמה הכי גבוהה, שלא תואמת את המספרים המאכזבים שלו. הוא גם נעלם לעיתים קרובות ולא לוקח את המשחק עליו.

הוא כן הראה לי במשחקים העונה, נגד חיפה ותל אביב כאשר הוא באגף עם הפנים מול מגן, יש לו כוח פריצה ודריבל מעולה, והוא גם יודע להכניס כדורים, והוא יודע להרים את הראש ולבחון אופציות סביבו. הוא גם שחקן קבוצתי, ואני מבסוט על ההקרבה שלו. נכון, טכניקת הבעיטה שלו לא מספיק טובה, אבל יש לו קור רוח ואם יגיע מול שוער, מה שלא קרה פעם אחת העונה - הוא יבקיע.

קשה לי לבוא אליו בטענות בתקופה אישית פחות טובה כשהיכולת הקבוצתית ברצפה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

נראה שגורלו להיות מגן ימני או קשר ימני בשלושה בלמים

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

REDZED כתב:
10 פברואר 2022, 11:27
נראה שגורלו להיות מגן ימני או קשר ימני בשלושה בלמים
עם איך שהסגל בנוי קשר ימני במערך 3 בלמים תפור עליו.
הבעיה שרוני לוי משחק עם קו 5 מה שגורם לו להיות מגן ימני.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

די כבר באמא שלכם, הרגתם את הבנאדם.
הוא צריך לשחק באגף ולהיות נוכח בשליש האחרון.
תפסיקו לתת לגיטימציה לסירוס הכימי שעושים לו.

כרגע גם ברביעיית הגנה וגם בשלושה בלמים הוא משחק נמוך. כך שלא השיטה היא שחשובה, אלא המיקומים בתוכה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

דווקא לגביו אני לא בטוח שרוני לוי טועה.
לאור אי היכולת שלנו בהנעת הכדור, להשתחררויות שלו בכדרור מהיר יש ערך מוסף, כולל נגד לחץ שמופעל עלינו.
גבוה יותר בהתקפה הוא כבר קיבל הזדמנויות, והסיומת בינתיים לא מצדיקה ויתור על התרומה שלו בקישור. נקווה שישתפר גם בזה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

gooner כתב:
10 פברואר 2022, 13:15
דווקא לגביו אני לא בטוח שרוני לוי טועה.
לאור אי היכולת שלנו בהנעת הכדור, להשתחררויות שלו בכדרור מהיר יש ערך מוסף, כולל נגד לחץ שמופעל עלינו.
גבוה יותר בהתקפה הוא כבר קיבל הזדמנויות, והסיומת בינתיים לא מצדיקה ויתור על התרומה שלו בקישור. נקווה שישתפר גם בזה.
מדוייק!!!

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

הבנאדם נטול יכולת מול השער

שם אותו מגן שאוכל את הקו, הוא טורף את הליגה

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

הייתי הכי שמח לראות אותו בעמדה שבה הוא יכול להבקיע הרבה שערים אבל נראה שהצד החזק שלו הוא העוצמה שלו באגף ובעיקר בצד ימין ועם כמות החלוצים שיש לנו בסגל והחיסרון שיש לנו בצד ימין הופך אותו לדבר הכי אידאלי לשחקן קו ימין בשלושה בלמים

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

ns75 כתב:
10 פברואר 2022, 14:16
הבנאדם נטול יכולת מול השער

שם אותו מגן שאוכל את הקו, הוא טורף את הליגה
לדעתי זה לא מדויק לומר שהוא נטול יכולת מול השער, יותר נכון להגיד שהתנועה שלו בתוך הרחבה לא מספיק טובה.. ראינו כבר כמה פעמים שהכדור מגיע לידו באזור הרחבה והמיקום שלו לא היה מספיק טוב.

זה לא סותר את העובדה שאני אוהב את השחקן שהוא ואני באמת לא רואה לו תחליף כרגע כי היכולות שלו מרגשות ומוסיפות עוצמה לקבוצה

שלח תגובה