דנילו אספרייה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: דנילו אספרייה

שליחה על ידי שיש »

Itay כתב:
21 מרץ 2022, 14:36
מסתבר שהוא יכול להיות אפקטיבי גם כשיש איתו באגף מגן ועוד את אלחמיד שלפתע כן משחק כמגן (מעניין מאוד האם אלחמיד הסכים להיות מגן לבקשת ברדה וסירב לכך ללוי או שלוי בזמנו פשוט בחר לשחק איתו כבלם, בכל אופן כשהוא כשיר חייב להיות מגן). נגד נתניה היו לדנילו הרבה פעולות טובות מעבר לגול ולהחמצה הענקית (כדור ענק של ספורי, גם דנילו עצמו עשה הכל נכון עד הבעיטה). מקווה שברדה יצליח להוציא ממנו יותר כי יכולת יש שם.
יכולת הבקעה לא משהו, לא יודע עד כמה ברדה יכול לשנות את זה
אולי דברים אחרים כמו דריבל במקומות מסוכנים ולהיות יותר מעורב במשחק ההתקפה( עניין של קבומה מאומנת)

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

טיפש, זוס לעומתו היה טיפש אבל היה לו תרומה ענקית כמבשל וכובש.
אספרייה טיפש, בן 32 שעדין לא קיבל שכל, רץ רץ רץ בלי סיומת ובלי תכלס.
חשבו שהוא יהיה נוואקמה

סמל אישי של משתמש
MELI

שליחה על ידי MELI »

אין בו שום תכלס שחקן של פוזות, מתהלך כמו אחרון העבריינים.
הביתה, ויפה שעה אחת קודם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
21 מרץ 2022, 14:36
מסתבר שהוא יכול להיות אפקטיבי גם כשיש איתו באגף מגן ועוד את אלחמיד שלפתע כן משחק כמגן (מעניין מאוד האם אלחמיד הסכים להיות מגן לבקשת ברדה וסירב לכך ללוי או שלוי בזמנו פשוט בחר לשחק איתו כבלם, בכל אופן כשהוא כשיר חייב להיות מגן). נגד נתניה היו לדנילו הרבה פעולות טובות מעבר לגול ולהחמצה הענקית (כדור ענק של ספורי, גם דנילו עצמו עשה הכל נכון עד הבעיטה). מקווה שברדה יצליח להוציא ממנו יותר כי יכולת יש שם.
יש ביצים שלי לא יכולת.
עונה שלמה מזיינים לנו במוח על ה״יכולת״ שמסתכמת בסוף בבישול וגול.
זה שחקן מטומטם וחסר אחריות,אפשר גם להוסיף טיפש שאין לו שום השפעה על המשחק למעט הבלחה פה ושם.
גם סרטוני היוטיוב שהגיעו לכאן ביחד איתו והראו לנו את הבן האובד של סמואל אטו חותך תביצה אם לא היו מבויימים.
זהו פרקתי,שחקן עם אפס תועלת וים של נזק.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

היום זה הקש ששבר את גב הגמל.
הביתה בסוף העונה !!
תמונה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

לא היה רחוק מלקבל אדום עוד קודם כשעשה גליץ' של חולה נפש על גוש כהן

בלי קשר גרינפלד בן זונה גדול

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מי שמשווה אותו לזוס הוא גם בלי שכל.
זוס בניגוד אליו הגיע למשחקים האלה ונתן הצגות,תן לזוס משחק כמו היום והוא שובר את מכבי חיפה גם במגרש וגם בפנים.
ואת זה אומר אחד שביקר אותו קשות על ההתנהגות אבל לפחות הוא היה גבר עם ביצים על המגרש במשחקים האלה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גם אם הוא לא מה שציפינו אי אפשר שוב להחליף 800 שחקנים.
מרמנטיני ואנסה בחוץ, אלטון ופטרוצ'י עוד יושבים על הפיירול וראיתי איפשהו כתבה שלופס רוצה לחזור לפורטוגל.

אספרייה ממש לא רכש קטסטרופה שמצדיק להעיף אותו בקיץ + פיצויים. בעונה הבאה צריך לרפד את ההתקפה עם 2-3 שחקני אגף טובים.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
04 אפריל 2022, 22:15
יש ביצים שלי לא יכולת.
עונה שלמה מזיינים לנו במוח על ה״יכולת״ שמסתכמת בסוף בבישול וגול.
זה שחקן מטומטם וחסר אחריות,אפשר גם להוסיף טיפש שאין לו שום השפעה על המשחק למעט הבלחה פה ושם.
גם סרטוני היוטיוב שהגיעו לכאן ביחד איתו והראו לנו את הבן האובד של סמואל אטו חותך תביצה אם לא היו מבויימים.
זהו פרקתי,שחקן עם אפס תועלת וים של נזק.
אני כן חושב שיש בו הרבה מעבר למה שראינו, מאוד מאכזב שלא הצליח לנפק מספרים יותר טובים, כשאתה שחקן התקפי קשה לך לפרוח תחת מאמן כמו לוי. אם היה יותר צעיר הייתי מתנגד לתגובה שלך באופן יותר נחרץ, הגיל וגם היותו זר בהחלט נותנים חומר למחשבה לגבי הכדאיות של השארתו לעונה הבאה, יש לו עוד חודש וחצי להוכיח שמקומו פה. לא חושב שהוא הבעיה שלנו, לא הייתי ממהר להוריד עליו את הגיליוטינה.

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

Itay כתב:
04 אפריל 2022, 22:25
אני כן חושב שיש בו הרבה מעבר למה שראינו, מאוד מאכזב שלא הצליח לנפק מספרים יותר טובים, כשאתה שחקן התקפי קשה לך לפרוח תחת מאמן כמו לוי. אם היה יותר צעיר הייתי מתנגד לתגובה שלך באופן יותר נחרץ, הגיל וגם היותו זר בהחלט נותנים חומר למחשבה לגבי הכדאיות של השארתו לעונה הבאה, יש לו עוד חודש וחצי להוכיח שמקומו פה. לא חושב שהוא הבעיה שלנו, לא הייתי ממהר להוריד עליו את הגיליוטינה.
אבל הוא טיפש והוא ממש לא שחקן שיכול להיות פה אקס פקטור
הוא רץ כמו חמור בלי סיומת

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אחלה של שחקן שלא הצליח לבוא לידיי ביטוי העונה.
גם היום היה מהבודדים שקשורים לרמה ולא קיבל מספיק כדורים.

יצא טיפש.
לרוע מזלו נפל על שופט שבא לגנוב את ההצגה.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

הפועלעולה כתב:
04 אפריל 2022, 22:23
גם אם הוא לא מה שציפינו אי אפשר שוב להחליף 800 שחקנים.
מרמנטיני ואנסה בחוץ, אלטון ופטרוצ'י עוד יושבים על הפיירול וראיתי איפשהו כתבה שלופס רוצה לחזור לפורטוגל.

אספרייה ממש לא רכש קטסטרופה שמצדיק להעיף אותו בקיץ + פיצויים. בעונה הבאה צריך לרפד את ההתקפה עם 2-3 שחקני אגף טובים.
מסכים

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

בהתחשב בזה שגוס אמור לחזור בעונה הבאה - חייב להעיף את אספרייה.
גם מקצועית הוא ממש חילוש וגם מחוץ לדשא הוא ביריון (בתקציר רואים אותו אחרי הצהוב הראשון אומר לשופט ״אוקי אוקי…״ ואז מתקדם כמו עבריין לעבר רודריגס)

E26

שליחה על ידי E26 »

אני בטוח שבכל קבוצת בטן בליגה שלנו הוא יהיה השחקן הבולט ביותר וכנראה המוציא לפועל שלהם.
להפועל באר שבע הוא כנראה פחות מתאים.
אין תאכלס, לא יציב, קצת משוגע ובמיוחד כמו שאנחנו רואים לא אחד שיכול לסחוב אותנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אין לי ספר שהוא יכול לתרום יותר אבל העניין הכי מהותי איתו זה הפעולות האחרונות המביכות. אסור לנו להרשות לעצמנו רמה כזאת משחקני התקפה, על אחת כמה וכמה זרים. עכשיו קחו את זה ביחד עם הגיל ועם החיבה המוגזמת לגליצ׳ים ובלגן והמסקנה החד משמעית היא לא להמשיך איתו

שלח תגובה