הפועל ב"ש - שלאסק וורוצלאב, חמישי, 20:00, המושבה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

Re: הפועל ב"ש - שלאסק וורוצלאב, חמישי, 20:00, המושבה.

שליחה על ידי El_Medico »

CrazyRed7 כתב:
06 אוגוסט 2021, 21:01
יש מנויים למכירה אתה יכול לקנות את כולם.

מסתבר שאסור לבקר מאמן שכשל בכל מבחן עד עכשיו מבלי למסור את המנוי לאל מדיקו.
ביקורת זה חשוב השאלה אם הביקורת היא "ביקרות בונה" או "ביקורת הורסת".
מחפש לדרומי, שניים כבר יש לי מחכה לשלישי בעזרת השם ובעזרתך🙏
ועכשיו, רגע של רצינות-
אני יכול להגיד שאני יותר מרוצה מהתקופה האחרונה של רוני הרבה יותר מאשר,תקופת אבוקסיס והאס"ק שעשה קוצים רגע לפני שברח.
שוב, לא מבין מה אתם רוצים מהמאמן שירוץ במקום אקולטסה על הקו? שיגרום ליוג'ין לרוץ מהר יותר? ביכולת שלו לגרום ליחזקאל למסור במקום לכדרר?.
רוני לוי העמיד קבוצה בצורה טקטית נהדרת, עמדנו נהדר מולם (ברור שעם וואקמה אוגו וברדה גם היינו מנצחים אבל, הם לא היו בסגל כל אחד מסיבותיו).
בגלל הסיבות הללו אני פשוט מתנגד לביקורת שלך ושל לא מעט חברים בפורום.

נ.ב.
עם רוני לוי על הקווים אנחנו לא מפסידים 5-2 לסלטיק ועוברים לשלב הבתים מוכן לשים כליה על הדבר הזה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:
06 אוגוסט 2021, 21:21
אתה זה שרצית שבכר ילך מדבר איתי על טמטום?הכל הפוך אצלך.

אישי עלק. כאילו התאמנתי אצלו במכבי חיפה והוא זרק אותי.
הוא פשוט מאמן פח אשפה עם אישיות פח אשפה, זה למה כל כך הרבה נגדו.
אחלה אז יצא המרצע מן השק וכל מה שטענתי נכון.
הכל אישי,לטענתך רוני לוי שלמען הגילוי הנאות אין לי איתו דבר וחצי דבר הוא מאמן פח אשפה ולצורך העניין הגעת עם הדעה הזאת מהבית ואתה לא מתכוון לשנות אותה.
גילוי נאות זה דבר חשוב בטח שמדובר בעניין אישי ולכן כל מה שתגיד על המאמן מעכשיו ואילך שווה לתחת.
ברק בכר נכשל והיה צריך ללכת,קשה לך ולעוד כמה כאן לקבל את זה זאת המציאות ולכן כל מאמן שיגיע לכאן יזכה ממכם לקיטונות של ביקורת ויהי מה.
אני רק יכול להיות שמח בחלקי שהפורום הזה שנהפך עם השנים לבלתי נסבל סוג של עיתון הארץ ללא רלוונטי בעיני רוב האוהדים.
השתלטו כאן הבכיינות,המרמור והטמטום ולצערי זה גם נהיה מנת חלקם של מיעוט מהמנהלים כאן.
על אפכם וחמתכם הפועל בש תצליח העונה וזה על אף העובדה שחלקכם מייחלים לכישלון כדי להיפטר מהמאמן.
חבורת חלאות אין לי מילה אחרת לסכם אתכם.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

El_Medico כתב:
06 אוגוסט 2021, 22:19
ביקורת זה חשוב השאלה אם הביקורת היא "ביקרות בונה" או "ביקורת הורסת".
מחפש לדרומי, שניים כבר יש לי מחכה לשלישי בעזרת השם ובעזרתך🙏
ועכשיו, רגע של רצינות-
אני יכול להגיד שאני יותר מרוצה מהתקופה האחרונה של רוני הרבה יותר מאשר,תקופת אבוקסיס והאס"ק שעשה קוצים רגע לפני שברח.
שוב, לא מבין מה אתם רוצים מהמאמן שירוץ במקום אקולטסה על הקו? שיגרום ליוג'ין לרוץ מהר יותר? ביכולת שלו לגרום ליחזקאל למסור במקום לכדרר?.
רוני לוי העמיד קבוצה בצורה טקטית נהדרת, עמדנו נהדר מולם (ברור שעם וואקמה אוגו וברדה גם היינו מנצחים אבל, הם לא היו בסגל כל אחד מסיבותיו).
בגלל הסיבות הללו אני פשוט מתנגד לביקורת שלך ושל לא מעט חברים בפורום.

נ.ב.
עם רוני לוי על הקווים אנחנו לא מפסידים 5-2 לסלטיק ועוברים לשלב הבתים מוכן לשים כליה על הדבר הזה.
כעיקרון לוי עשה הקיץ דברים שברובם נכונים בלי קשר להאם פגענו בזרים, הבאת שחקנים מנוסים ומעוטרים בנוסף לכאלו שהובילו קבוצות בעמדות שהיינו צריכים לצד זריקת הסחלה מהקבוצה אלו צעדים נכונים. אך יש טעויות שגם אנשים כמונו מהיציע ראינו מקילומטרים. נתחיל בבעיה שלטעמי הכי בוערת וזו עמדת המגנים, הבאת אבו עביד כמגן לצד דדיה זה מחדל ענק שהאחראי לכך צריך לעמוד למשפט. בעמדת המגן השמאלי ניתן ללוי הזדמנות כי צריך להגיע זר (כבר מתחיל להיות מאוחר,נקווה שלא נשלם בהדחה), מאוד מדאיג שכבר חודשים רבים זונחים את משחק האגפים שמאוד משמעותי בטח נגד קבוצות שמצופפות וראינו את זה בבירור מול ורוצלאב. האמצע מאוד פריך, תולה המון תקוות בפטרוצ'י שיצליח להכניס קצת אגרסיביות לשם. גם החוד טעון שיפור, לרוץ עונה שלמה עם יחזקאל,שכטר ואולי להמשיך עם הטמטום הזה של הצבת אקולטסה כחלוץ זה לא רציני. (בן אדם עם אלרגיה לרשת משחק כחלוץ....).
בסוף אנחנו רוצים לראות טביעת אצבע של מאמן, ימים יגידו האם יצליח עם קבוצה שהוא בנה ואין מקום לתירוצים. ההיסטוריה שלו לא באה לקראתו בטח במסגרות אירופיות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Itay כתב:
06 אוגוסט 2021, 22:41
כעיקרון לוי עשה הקיץ דברים שברובם נכונים בלי קשר להאם פגענו בזרים, הבאת שחקנים מנוסים ומעוטרים בנוסף לכאלו שהובילו קבוצות בעמדות שהיינו צריכים לצד זריקת הסחלה מהקבוצה אלו צעדים נכונים. אך יש טעויות שגם אנשים כמונו מהיציע ראינו מקילומטרים. נתחיל בבעיה שלטעמי הכי בוערת וזו עמדת המגנים, הבאת אבו עביד כמגן לצד דדיה זה מחדל ענק שהאחראי לכך צריך לעמוד למשפט. בעמדת המגן השמאלי ניתן ללוי הזדמנות כי צריך להגיע זר (כבר מתחיל להיות מאוחר,נקווה שלא נשלם בהדחה), מאוד מדאיג שכבר חודשים רבים זונחים את משחק האגפים שמאוד משמעותי בטח נגד קבוצות שמצופפות וראינו את זה בבירור מול ורוצלאב. האמצע מאוד פריך, תולה המון תקוות בפטרוצ'י שיצליח להכניס קצת אגרסיביות לשם. גם החוד טעון שיפור, לרוץ עונה שלמה עם יחזקאל,שכטר ואולי להמשיך עם הטמטום הזה של הצבת אקולטסה כחלוץ זה לא רציני. (בן אדם עם אלרגיה לרשת משחק כחלוץ....).
בסוף אנחנו רוצים לראות טביעת אצבע של מאמן, ימים יגידו האם יצליח עם קבוצה שהוא בנה ואין מקום לתירוצים. ההיסטוריה שלו לא באה לקראתו בטח במסגרות אירופיות.
זאת דעה שאני בהחלט מוכן לקבל ואומר גם לך שוואיה שוואיה.
תנו לעניין זמן ואני אומר לך שאין בט שהקבוצה הזאת נכשלת,פשוט אין.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
06 אוגוסט 2021, 22:44
זאת דעה שאני בהחלט מוכן לקבל ואומר גם לך שוואיה שוואיה.
תנו לעניין זמן ואני אומר לך שאין בט שהקבוצה הזאת נכשלת,פשוט אין.
אין ספק שמגיע ללוי זמן להוכיח וגם מוריניו לא היה מחבר 13 שחקנים תוך חודש, אבל מה שכן מאוד מאכזב אם נפספס שלב בתים ששווה 20 מיליון לאחר מסלול שעברנו קשים ממנו וזה יהיה בגלל הכנה לקויה.

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

Itay כתב:
06 אוגוסט 2021, 22:41
עניין המגנים-
אביב הגיע ולדעתי יוסיף הרבה מאוד.
דדיה משום מה זה כמו רכבת הרים, היו לו תקופות ממש ממש טובות שהיה נראה שהוא ממש במגמת עליה, יש פה עניין מנטלי שצריך לפתור.
אקולטסה- חידה, באמת חידה.
אני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאמין שהוא יכול להראות יותר והוא גם יראה- לדעתי עם כניסת דנילו לעמדה יכול בהחלט לדרבן אותו. מה שגם אני מקווה שדנילו יכול להיות חונך שלו.
עניין החלוצים-
שכטר מיותר להוסיף שווה הרבה גולים ובינגו משמעותי לחדר ההלבשה.
יחזקאל עדיין לא שם וזה מעצבן וגם פה חייבים לגלול מידה של סבלנו כמו שאמרת החליפו לא מעט שחקנים ולוקח זמן לתיאום.
(בזמנו גם למליקסון וואקמה לקח זמן לעשות סינכרון ביניהם).
ואנחנו יודעים שפה זה לא נגמר, ויגיע עוד חלוץ.
טביעת אצבע של מאמן-
להגיד שאין טביעת אצבע על קבוצה של ידעה לעשות תרגיל נבדל בתקופת האסק של בכר והתעלולים של אבוקסיס ועכשיו, עומדת כקבוצה זה פשוט לא הגיוני.
עניין האגפים-
הביאו את יוג'ין שמשחק אחד נראה קצת חושך אני אומר חכה, בוא נראה אותו במהלך 10 משחקים לפחות ואז נחרוץ אם נכשלו או לא.
הגנה-
כדי שההתקפה תתפקד מצויין ההגנה חייבת לתת לה את הביטחון- המהלכים הקיץ כל כך משמעותיים לחיזוק ההגנה שרק עוד 2 סיבובים אנשים פה יבנו ויעריכו.

ובשורה התחתונה,
TIME ולא הסיגריות🤍❤️

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

El_Medico כתב:
06 אוגוסט 2021, 23:01
עניין המגנים-
אביב הגיע ולדעתי יוסיף הרבה מאוד.
דדיה משום מה זה כמו רכבת הרים, היו לו תקופות ממש ממש טובות שהיה נראה שהוא ממש במגמת עליה, יש פה עניין מנטלי שצריך לפתור.
אקולטסה- חידה, באמת חידה.
אני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאמין שהוא יכול להראות יותר והוא גם יראה- לדעתי עם כניסת דנילו לעמדה יכול בהחלט לדרבן אותו. מה שגם אני מקווה שדנילו יכול להיות חונך שלו.
עניין החלוצים-
שכטר מיותר להוסיף שווה הרבה גולים ובינגו משמעותי לחדר ההלבשה.
יחזקאל עדיין לא שם וזה מעצבן וגם פה חייבים לגלול מידה של סבלנו כמו שאמרת החליפו לא מעט שחקנים ולוקח זמן לתיאום.
(בזמנו גם למליקסון וואקמה לקח זמן לעשות סינכרון ביניהם).
ואנחנו יודעים שפה זה לא נגמר, ויגיע עוד חלוץ.
טביעת אצבע של מאמן-
להגיד שאין טביעת אצבע על קבוצה של ידעה לעשות תרגיל נבדל בתקופת האסק של בכר והתעלולים של אבוקסיס ועכשיו, עומדת כקבוצה זה פשוט לא הגיוני.
עניין האגפים-
הביאו את יוג'ין שמשחק אחד נראה קצת חושך אני אומר חכה, בוא נראה אותו במהלך 10 משחקים לפחות ואז נחרוץ אם נכשלו או לא.
הגנה-
כדי שההתקפה תתפקד מצויין ההגנה חייבת לתת לה את הביטחון- המהלכים הקיץ כל כך משמעותיים לחיזוק ההגנה שרק עוד 2 סיבובים אנשים פה יבנו ויעריכו.

ובשורה התחתונה,
TIME ולא הסיגריות🤍❤️
הלוואי וסולומון יהיה הפתעה נעימה וכמוהו גם אנסה וכל הרכש שהגיע. אקולטסה לא חידה, הבחור כבר שנה וחצי פה וחוץ מהמשחק נגד לברקוזן נראה כמו מישהו שהסתנן לדשא, כבר הפסקתי להיות אופטימי לגביו. להשוות בין לוי לאבוקסיס ולבכר זו טעות, כל אחד הגיע בסיטואציה שונה לגמרי,עם תקציב שונה לגמרי ועם סגלים שונים לגמרי.
אני מאוד מקווה שהכל יתחבר אך זה לא סוד שיש חשש שהאופטימיות הזו תתפוצץ לנו בפרצוף בגלל החוסר הצלחה של לוי בשנים האחרונות, לדעתי זה די טבעי. נקווה להתבדות.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ביום ראשון ב-21:00 ורוצלאב במשחק ליגה מול לכיה גדנסק. תמאש ושוורץ (שיחקו 90 דק' מולנו) מורחקים וינוחו עד הגומלין.

יום ראשון משחק, יום שני מנוחה וביום שלישי כבר הטיסה, הכנה לא הכי אידיאלית עבורם. נקווה שהעייפות והחום המטורף במושבה ישחקו לטובתנו.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב:
06 אוגוסט 2021, 22:32
הכל אישי,לטענתך רוני לוי שלמען הגילוי הנאות אין לי איתו דבר וחצי דבר הוא מאמן פח אשפה ולצורך העניין הגעת עם הדעה הזאת מהבית ואתה לא מתכוון לשנות אותה.
גילוי נאות זה דבר חשוב בטח שמדובר בעניין אישי ולכן כל מה שתגיד על המאמן מעכשיו ואילך שווה לתחת.
ברק בכר נכשל והיה צריך ללכת,קשה לך ולעוד כמה כאן לקבל את זה זאת המציאות ולכן כל מאמן שיגיע לכאן יזכה ממכם לקיטונות של ביקורת ויהי מה.
אני רק יכול להיות שמח בחלקי שהפורום הזה שנהפך עם השנים לבלתי נסבל סוג של עיתון הארץ ללא רלוונטי בעיני רוב האוהדים.
השתלטו כאן הבכיינות,המרמור והטמטום ולצערי זה גם נהיה מנת חלקם של מיעוט מהמנהלים כאן.
על אפכם וחמתכם הפועל בש תצליח העונה וזה על אף העובדה שחלקכם מייחלים לכישלון כדי להיפטר מהמאמן.
אל תכפיש פורוס שלם בגלל שני שונאי רוני לוי.....

בענין בכר אני לא מסכים שהיה צריך ללכת( המערכת והעומדת בראשה נכשלו)

עניין ההצלחה של רוני לוי תלוי במטרות שהציבו לו ואם שלב בתים זה מטרה אז הוא חייב להגיע לשם

סמל אישי של משתמש
shacharb
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי shacharb »

אדום זקן כתב:
06 אוגוסט 2021, 22:32
+1000
לעיתים קרובות זה נראה כמו "יאללה בואו ניכנס במאמן כי הוא לא בכר" וקשה לאנשים לקבל את זה שבכר וב"ש מיצו אחד את השני.
זה כל הזמן אותם טיעונים שחוקים.
השנה לוי בנה את הקבוצה וזה עליו, אבל תנו לו לעבוד. זה נראה כמו מפלגת העבודה אחרי בחירות (וגם לפני). כל הזמן סכינים בגב.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא חושב שזה רק על רוני לוי.
איזה כלים הוא כבר קיבל?
צריך לעשות תיאום ציפיות.

אני כן מצפה לגישה וסגנון אחרים.
זה נטו עליו.

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

shacharb כתב:
07 אוגוסט 2021, 10:15
+1000
לעיתים קרובות זה נראה כמו "יאללה בואו ניכנס במאמן כי הוא לא בכר" וקשה לאנשים לקבל את זה שבכר וב"ש מיצו אחד את השני.
זה כל הזמן אותם טיעונים שחוקים.
השנה לוי בנה את הקבוצה וזה עליו, אבל תנו לו לעבוד. זה נראה כמו מפלגת העבודה אחרי בחירות (וגם לפני). כל הזמן סכינים בגב.
חד משמעית!
יש פה טחהדים שמסרבים לקבל את זה שבכר מאמן קבוצה אחרת.
אומר זאת שוב, בלי בכר אנחנו בשלב הבתים של האלופות ואולי אף פעמיים.
מבין את הרגש של חלק מהאוהדים פה, כמו הסקס הראשון בתיכון אבל היה ונגמר זהו- עדיף לשני הצדדים.
בכר

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

הזיכרון שלי קצת חלש, מגיע עם הגיל, מה עשה ברק בכר בעונתו הראשונה איתנו באירופה? זכור לי משהו על קבוצה משוויץ בשום תון, הביס אותם 10-0 בסיכום שני המשחקים? משהו כזה? מישהו יכול להזכיר לי?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

maxkid22 כתב:
07 אוגוסט 2021, 13:19
הזיכרון שלי קצת חלש, מגיע עם הגיל, מה עשה ברק בכר בעונתו הראשונה איתנו באירופה? זכור לי משהו על קבוצה משוויץ בשום תון, הביס אותם 10-0 בסיכום שני המשחקים? משהו כזה? מישהו יכול להזכיר לי?
הוא אומנם הפסיד והודחנו אבל נראנו איתו קבוצה טובה, רוני לוי מאז שהגיע לפה לא מצליח להראות טביעת אצבע של מאמן, הדחה תהיה המשכיות של הדבר הזה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

בבדיקות הקורונה שנערכו בעת חזרת הקבוצה לארץ, השחקן אביב סולומון נמצא חיובי לנגיף. יתר חברי המשלחת נמצאו שליליים. אביב אינו חווה תסמינים כלשהם ונכנס לבידוד כמתחייב על פי הוראות משרד הבריאות. אנו מאחלים בריאות איתנה לאביב והחלמה מהירה.

איזה מנחוס יש לסולומון הזה.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 07 אוגוסט 2021, 13:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה