הפועל ב"ש - אנורתוזיס, חמישי, 20:00, טרנר.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: הפועל ב"ש - אנורתוזיס, חמישי, 20:00, טרנר.

שליחה על ידי הפועלעולה »

מהצד השני זה תענוג שיש לך ספסל של דנילו, שכטר, פטרוצ'י (/גורדנה) ואפילו יוספי ואלטון כשנחה עליהם הרוח.
אפשר לעשות חילופים בלי לפגוע ברמת המשחק בצורה משמעותית כפי שקרה בעבר.

בכל מקרה יחזקאל, קלטינס ובריירו עם 2 צהובים. עוד צהוב והם מורחקים מהגומלין.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

הפועלעולה כתב:
18 אוגוסט 2021, 22:47
מהצד השני זה תענוג שיש לך ספסל של דנילו, שכטר, פטרוצ'י (/גורדנה) ואפילו יוספי ואלטון כשנחה עליהם הרוח.
אפשר לעשות חילופים בלי לפגוע ברמת המשחק בצורה משמעותית כפי שקרה בעבר.

בכל מקרה יחזקאל, קלטינס ובריירו עם 2 צהובים. עוד צהוב והם מורחקים מהגומלין.
1+
מתגבש לנו סגל שעל הנייר שחקני הספסל וההרכב ברמה זהה וטובה ולא ברמה ירודה כפי שהיה פה בעונה שעברה עם חטואל,סלליך,טוויטו,אגודלו...

עדיין לא ברור מי קיבל צהוב בשבוע שעבר קלטינס או באריירו,(לדעתי קלטינס) אם זה באריירו אנחנו בסכנה שיהיה מחר רך וישמור על עצמו או שיהיה אדיר כפי שהוא עד עכשיו ויסתכן בצהוב לפני הגומלין.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

דבריהם בקצרה של לוי ושכטר במסע"ת

לוי:
"מדובר בקבוצות שונות (ארדה,ורוצלאב ואנורתוזיס) לדעתי אנורתוזיס קבוצה הרבה יותר טובה מהפולנים, קבוצה מסוכנת עם מסורת באירופה ונק' הפתיחה שונה כאשר אנו משחקים קודם בבית, אנחנו שואפים להגיע לגומלין עם תוצאה טובה אך יודעים שנצטרך לעשות עבודה טובה ב-2 המשחקים"

"אנורתוזיס החליפה הרבה שחקנים בקיץ וזו לא הקבוצה שאימנתי או זו שמיכה והרוש היו בה, אך היום אנחנו חשופים להרבה דברים מבחינה תקשורתית, יש לנו את כל האינפורמציה על אנורתוזיס, אנחנו יודעים שיהיה משחק קשה מאוד"

"מיכה שחקן חשוב עבורנו שהבאנו כדי לשדרג אותנו מקצועית וגם התנהלותית, דור הוא שחקן בקבוצה ואנחנו יכולים לשמוע ממנו נקודה או שניים אבל בטח לא יהיה חלק מההכנה לקראת המשחק, יש לנו צוות סקאוטינג ואנחנו הצוות המקצועי שעוקבים אחרי היריבה ואנו מכירים אותה לחלוטין"

"בכל משחק אנחנו פותחים עם הכלים הכי טובים שאנחנו רואים לנכון, אנחנו תמיד שואפים לשחק בסגנון שלנו שזה להיות כמה שיותר דומיננטיים ואלו שמכתיבים את הקצב, זה לא תמיד מסתדר אבל זו השאיפה בכל משחק"

"דנילו הצטרף מאוחר והוא בשלבים הראשונים של האימונים, הוא היה בסגל שבוע שעבר כי חשבנו שאולי נכון להריץ אותו קצת אך במחשבה שנייה הבנו שעדיף לתת לו עוד זמן שמאוד משמעותי ומחר הוא יהיה בסגל ובמידת הצורך נשתמש בו"

שכטר:
"משהו חדש נבנה בב"ש, אנחנו שמחים על התוצאות האחרונות אבל יודעים שיש עבודה רבה לפנינו. יש לנו חדר הלבשה בריא שצריך עוד להתחבר ויש לנו עוד דרך לעבור ביחד"

"הופתעתי שגיליתי שאני חיובי, מרגיש טוב"

"צריך להבין שבקבוצה חדשה של- 12 שחקנים כל אחד מביא את הסגנון והאופי שלו וצריך לחבר הכל ביחד, אנחנו שמחים על התוצאות שעוזרות לנו להרגיש בנוח, אנחנו רעבים מאוד והכי חשוב שנראה את זה לקהל על הדשא. נרגש להיות חלק מהמועדון הזה"

"אחרי 3 שנים במכבי הגעתי לאתגר חדש, למועדון שאני לא מכיר ומההתחלה קיבלתי המון חום ואהבה מהקהל ומהאנשים בעיר, יש לי צמרמורת כשאני אומר את זה. אחרי שנים שב"ש לא הייתה בצמרת ובמאבק על האליפות אנחנו רוצים לחזור לשם, צריכים לעבוד קשה ובכל אימון להגיע לקצה. יהיו ימים ורגעים פחות טובים ונעימים אבל רק באנרגיות טובות של כולנו ובעבודה קשה לצד הקהל נצליח, אני מסתכל גם על זה"

"דור שחקן מוכשר שאני בטוח שהקהל של ב"ש עוד יאהב אבל זה לא רק דור, יש לנו הרבה שחקנים מוכשרים שרוצים לעבוד ואנחנו עוד צריכים להתחבר לפני העונה המאתגרת.... "(ועוד הרבה דברים של מנטור להצלחה)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Itay כתב:
19 אוגוסט 2021, 02:05
1+
מתגבש לנו סגל שעל הנייר שחקני הספסל וההרכב ברמה זהה וטובה ולא ברמה ירודה כפי שהיה פה בעונה שעברה עם חטואל,סלליך,טוויטו,אגודלו...

עדיין לא ברור מי קיבל צהוב בשבוע שעבר קלטינס או באריירו,(לדעתי קלטינס) אם זה באריירו אנחנו בסכנה שיהיה מחר רך וישמור על עצמו או שיהיה אדיר כפי שהוא עד עכשיו ויסתכן בצהוב לפני הגומלין.
באגפים אתה צודק אבל במרכז המגרש המצב ממש לא ככה.
יש את בריירו ופטרוצי והמחליפים שלהם זה גורדנה ומדמון, האחד כישרון שעדיין לא הוכיח את עצמו וגורדנה זה חידה הצליח באשדוד אבל כאן נראה שוב כמו צל של שחקן שקבהא כבר נראה טוב ממנו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כולם מדברים על טרנר,צריך לתת להם היום עילה לעניין.
אני בא אש.
דר לשמור לך מקום?

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Itay כתב:
19 אוגוסט 2021, 02:05
1+

שניהם קיבלו באותו המהלך.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב:
19 אוגוסט 2021, 06:55
אני בא אש.
דר לשמור לך מקום?
בעסה שהמזרחי לא פתוח.
מאבד מהאפקט.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
19 אוגוסט 2021, 06:55
אני בא אש.
דר לשמור לך מקום?
ליד יוני ויונה על המעקה (הכל בהומור דר)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
19 אוגוסט 2021, 09:19
ליד יוני ויונה על המעקה (הכל בהומור דר)
בעיה, מותר לשבת רק במקומות מסומנים..

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

דר אדום בנשמה כתב:
19 אוגוסט 2021, 04:19
באגפים אתה צודק אבל במרכז המגרש המצב ממש לא ככה.
יש את בריירו ופטרוצי והמחליפים שלהם זה גורדנה ומדמון, האחד כישרון שעדיין לא הוכיח את עצמו וגורדנה זה חידה הצליח באשדוד אבל כאן נראה שוב כמו צל של שחקן שקבהא כבר נראה טוב ממנו.
גורדנה לא הגיע להיות שחקן הרכב (אני מאמין ומקווה) אלא להיות גיבוי מהספסל, הוא שחקן לגיטימי לחלוטין ומלבד מכבי וחיפה לא מאמין שיש קבוצה בארץ שלא הייתה רוצה אחד כמוהו בסגל, נשלפו עליו פה הרבה סכינים כשעוד לא הגענו לספטמבר... בוא ניתן גם לו זמן. אני מההתחלה לא הייתי שלם עם שחרור קבהא ועוד בחינם לסכנין שעשו חיים קשים עם כיאל וגנאים, חבל ששוחרר אבל ניתן ללוי ואלונה להשלים את הקיץ.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 19 אוגוסט 2021, 12:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

Itay כתב:
19 אוגוסט 2021, 12:41
גורדנה לא הגיע להיות שחקן הרכב (אני מאמין ומקווה) אלא להיות גיבוי מהספסל, הוא שחקן לגיטימי לחלוטין ומלבד מכבי וחיפה לא מאמין שיש קבוצה בארץ שלא הייתה רוצה אחד כמוהו בסגל, נשלפו עליו פה הרבה סכינים כשעוד לא הגענו לספטמבר... בוא ניתן גם לו זמן.
אחלה גורדנה. חושב שחשוב שהוא בסגל.
יפתח בהרבה משחקים בליגה וכו
ועדיין, במשחק פלייאוף על עליה לבתים אירופים לוקח 10 פעמים את פטרוצ’י לפניו, חוכמת המשחק, הדינמיות והאחריות בכלל לא ברת השוואה בין השנייה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ניב כתב:
19 אוגוסט 2021, 12:43
ועדיין, במשחק פלייאוף על עליה לבתים אירופים לוקח 10 פעמים את פטרוצ’י לפניו, חוכמת המשחק, הדינמיות והאחריות בכלל לא ברת השוואה בין השנייה.
לחלוטין, לרגע לא אמרתי שהוא טוב מפטרוצ'י שמגלה סימנים חיוביים עד כה. העונה כידוע ארוכה ושחקן כמו גורדנה שהיה מהטובים בליגה בעונה שעברה נמצא אצלנו בספסל בעיניי זה נכס, גם מקצועי וגם חברתי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ניב כתב:
19 אוגוסט 2021, 12:43
+1
בליגה גורדנה יביא תועלת.

סמל אישי של משתמש
Redbull
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Redbull »

משחק קשה ומאוד טאקטי
צריך להיזהר בעיקר משני שחקנים :
מספר 10 היווני-אמנם מבוגר קצת אבל עם עבר באולימפאקוס ובליגה האיטלקית כנראה השחקן הכי טוב שלהם
לאפרטי- תורן ענק ומאסיבי וסקורר שמנצל מצבים.
כמובן שהם יבואו לסגור ולצאת למתפרצות,צריך לשחק בסבלנות ולמצוא את הפירצה
רשמתי כבר לפני- שכטר חייב לקבל דקות משמעותיות
הרבה תלוי בדור מיכה והפסים המתוחכמים שלו.
אולי דנילו יוכל לתרום משהו זה רק מי שבאימונים יכול להגיד

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

צוות שופטים מבוסניה הערב.
אם היה לי מליון דולר הייתי שם על גול שנקבל מלאפרטי במצב נייח, שקוף.
דרך אגב אגב אגב, אגב גם להם יש סגל מבוגר ומנוסה.
שתי הקבוצות מאוד מאוד דומות בהרבה מובנים, משחק מאוד שקול, אני מאמין שזה יוכרע בדברים הקטנים לפה ולשם.

שלח תגובה