הלדר לופס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: הלדר לופס

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הוא מרגש ואני מת עליו, אבל מה עבר לו בראש שהוא החליט לנגוח את הכדור לרשת שלנו?
עד עכשיו לא ברור לי מה עבר עליו, אף שחקן של קרית שמונה לא היה קרוב אליו.
אחד מהשערים העצמיים האומללים שיצא לי לראות
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 מרץ 2023, 22:49
היו כאן אנשים שקראו להחליף אותו בבלטקסה בקיץ.
תראה לי אחד שכתב דבר כזה.
מגן סולידי בגיל מתקדם ומאוד נגר בפעולה האחרונה.
אם יש זר טוב ממנו צריך להחליף.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
12 מרץ 2023, 23:12
כתבו אבל זה פחות קריטי עכשיו הכותב הספציפי. לא אשמתו של לופס שהתפשרו בקיץ על בן תורג׳מן מודל 2023 (אביב סולמון) כמגן מחליף לקבוצה שמתחרה על תארים בליגת העל.
בשורה התחתונה, אם הדברים ילכו צמוד הוא מהבודדים שאני סומך עליהם בעיניים עצומות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

ForeverRed כתב:
12 מרץ 2023, 23:12
לדעתי המגן השמאלי ההגנתי הכי טוב בליגה, כמעט לא לחיץ, יש לו משחק ראש טוב מאוד (שתי נקודות תורפה של מגנים בישראל),קורא את המשחק ומזהה שטחים בצורה מעולה.
מסכים שהפעולה האחרונה לא טובה, עדיין בעמדה כמו מגן שמאלי אני נשאר איתו בלי התלבטות.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

זה לא סוד שהוא מגן טוב , אבל הוא לא משדרג אותנו פלאים או להגיד שהוא קורהוט .
אף מגן ישראלי לא ברמה שלו , אבל אם יביאו זר אחר במקומו וצעיר לא נבכה על זה.

היום היה לו את הביצים הגדולות ,חששתי שיחמיץ בגלל הארטף והאדרנלין שבו אבל כבש בסטייל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הגיל פחות מעניין כשיש לו כושר גופני כזה מצוין כמו שגם לא ייחסתי חשיבות למספרים כשהיה ברור שזה עניין של באד לאק.
מבסוט מלופס ולטעמי הוא טוב בכמה רמות מקורהוט שחוץ מהתחלה מצוינת היה בינוני במקרה הטוב בשאר הזמן.

כמובן שבלי קשר ללופס בקיץ נהיה חייבים להביא מגן שמאלי מחליף ולא פחות חשוב מזה גם גן ימני זר עם תכונות התקפיות בעיקר.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

כמה לב ואומץ צריך להיות כדי לקחת את הפנדל הזה...
כבר הרצתי בראש איך מרימים אותו אחרי משחק עם שער עצמי והחטאת פנדל , מכת מוות מנטלית לשחקן (וכל זה כשאין לו מחליף), שמח בשבילו.

לגבי עונה הבאה עוד צריך לחכות, אילו היה צעיר בשנתיים-שלוש הייתי הולך איתו בכיף אבל בגיל 35 ועם מספרים יחסית נמוכים אולי צריך להתקדם הלאה, הרבה היו רוצים לראות אותו ממשיך בעיקר בגלל האופי והלב שיש לו וזה ייאמר לזכותו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הראל כתב:
12 מרץ 2023, 23:23
זה לא סוד שהוא מגן טוב , אבל הוא לא משדרג אותנו פלאים או להגיד שהוא קורהוט .
אף מגן ישראלי לא ברמה שלו , אבל אם יביאו זר אחר במקומו וצעיר לא נבכה על זה.

היום היה לו את הביצים הגדולות ,חששתי שיחמיץ בגלל הארטף והאדרנלין שבו אבל כבש בסטייל.
הוא יותר טוב מקורהוט, קורהוט היה סביר, לופס עם כמה שהוא חמום מוח נותן עבודה גם בהגנה וגם בהתקפה השנה, אנחנו עם ההגנה השנייה בטיבה בליגה עונה שנייה רצוף זה לא דבר שהולך ברגל וללופס מגיע על זה גם זכות.
יכול להיות שנמצא מגן יותר טוב ממנו אבל אם הוא יכול לתת עוד עונה אני משאיר אותו בתנאי שמגיע מחליף נורמלי שייתן לו פייט.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ביצים של שור ואי אפשר לזלזל בזה כשנכנסים למאני טיים ורוצים לעשות משהו. ההחלטה לתת לו את הפנדל בסוף סופר חשובה, גם לא היה לי ספק שהוא ישים אותו כמו גדול

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

הפועלעולה כתב:
12 מרץ 2023, 23:27
הגיל פחות מעניין כשיש לו כושר גופני כזה מצוין כמו שגם לא ייחסתי חשיבות למספרים כשהיה ברור שזה עניין של באד לאק.
מבסוט מלופס ולטעמי הוא טוב בכמה רמות מקורהוט שחוץ מהתחלה מצוינת היה בינוני במקרה הטוב בשאר הזמן.

כמובן שבלי קשר ללופס בקיץ נהיה חייבים להביא מגן שמאלי מחליף ולא פחות חשוב מזה גם גן ימני זר עם תכונות התקפיות בעיקר.
בגיל כזה פציעה אחת יכולה לגמור שחקן.
מזלזלים כאן בנושא ההתקפי, אבל זה מצטרך מתבקש בקבוצה עם יומרות. תראו את המגנים של חיפה. תראו כמה יחזקאל חשוב למערך של הפועל באר שבע.
זה לא מותרות. הכדורגל השתנה.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

הוכיח לא פעם שהגיל לא תפקיד אצלו בגיל 34 יש לו כושר שלשחקן הישראלי אין גם בגיל 17
הגנתית הוא באנקר מבחינה התקפית אפשר לבטוח על זה דיון
באופן כללי אם אין איזה סבוריט ביד לקיץ לא שווה לצאת להרפתקה
ולחפש מחליף

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
12 מרץ 2023, 23:41
מזלזלים כאן בנושא ההתקפי, אבל זה מצטרך מתבקש בקבוצה עם יומרות. תראו את המגנים של חיפה. תראו כמה יחזקאל חשוב למערך של הפועל באר שבע.
דווקא חיפה מזכירה אותנו. כלומר סונגרן הרבה פחות התקפי ולפעמים גם נשאר למטה כדי לאפשר לקורנו שהוא המגן ההתקפי יותר לתקוף (אצלנו לא מעט פעמים לופס ממש הופך לבלם שלישי כדי לאפשר ליחזקאל לתקוף).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
13 מרץ 2023, 00:04
דווקא חיפה מזכירה אותנו. כלומר סונגרן הרבה פחות התקפי ולפעמים גם נשאר למטה כדי לאפשר לקורנו שהוא המגן ההתקפי יותר לתקוף (אצלנו לא מעט פעמים לופס ממש הופך לבלם שלישי כדי לאפשר ליחזקאל לתקוף).
יחזקאל הציל ללופז את העונה.
בלעדיו יש לו הרבה פחות זכות קיום בקבוצה שמתיימרת לתקוף.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
12 מרץ 2023, 23:41
די עם הבלוף הזה אחי, אני מחזיק ממך אבל לפעמים יש לך הגזמות בלי לשים לב…
חיפה במקרה ובניגוד גמור לרוב גדול של אלופות בליגת העל בישראל פגעה השנה בשני מגנים זרים טובים.
אותה חיפה לקחה 2 אליפויות עם רז מאיר וסאן מנחם, מכבי תל אביב עשתה פה שושלת עם פאקינג עומרי בן הרוש מגן שמאלי פותח קבוע, אנחנו לקחנו אליפויות עם דודזאדה, קורהוט ואורן ביטון שאין לי מושג אם עדיין משחק כדורגל.

הצורך הבלתי נגמר שלך להגיד כל הזמן מה חסר ומה לשפר הופך את הדעה שלך לחסרת משמעות כי זה כבר ידוע מה תגיד.

אז כן, מסיללה ואלי דסה לגמרי יכולים להיות גיים צ׳יינג׳ר במאבק אליפות, כולנו יודעים ומבינים את זה.
מציאותית, זה כמעט ולא קורה ורמת המגנים בישראל גם בקבוצות שרצות לאליפות וזוכות בתארים היא בינונית במקרה הטוב ורעה במקרה הרע, שלא נדבר על מגנים מחליפים.

יחזקאל ולופס כמגנים פותחים יכולים להשתלב בכל קבוצה בארץ ולקחת אליפויות כמו גדולים, מה שמשנה באמת את המשחק זה האקס פקטורס בהתקפה ובאמצע, שאותם כרגע אין לנו.
יש הרבה מאוד שחקנים לא רעים, חלקם טובים, מעטים טובים מאוד ואפס אקס פקטורס, זו הבעיה, לא המגנים (לופז יוחלף להבנתי כי הוא רוצה לחזור לפורטוגל).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

oranu כתב:
13 מרץ 2023, 00:56
די עם הבלוף הזה אחי, אני מחזיק ממך אבל לפעמים יש לך הגזמות בלי לשים לב…
חיפה במקרה ובניגוד גמור לרוב גדול של אלופות בליגת העל בישראל פגעה השנה בשני מגנים זרים טובים.
אותה חיפה לקחה 2 אליפויות עם רז מאיר וסאן מנחם, מכבי תל אביב עשתה פה שושלת עם פאקינג עומרי בן הרוש מגן שמאלי פותח קבוע, אנחנו לקחנו אליפויות עם דודזאדה, קורהוט ואורן ביטון שאין לי מושג אם עדיין משחק כדורגל.

הצורך הבלתי נגמר שלך להגיד כל הזמן מה חסר ומה לשפר הופך את הדעה שלך לחסרת משמעות כי זה כבר ידוע מה תגיד.

אז כן, מסיללה ואלי דסה לגמרי יכולים להיות גיים צ׳יינג׳ר במאבק אליפות, כולנו יודעים ומבינים את זה.
מציאותית, זה כמעט ולא קורה ורמת המגנים בישראל גם בקבוצות שרצות לאליפות וזוכות בתארים היא בינונית במקרה הטוב ורעה במקרה הרע, שלא נדבר על מגנים מחליפים.

יחזקאל ולופס כמגנים פותחים יכולים להשתלב בכל קבוצה בארץ ולקחת אליפויות כמו גדולים, מה שמשנה באמת את המשחק זה האקס פקטורס בהתקפה ובאמצע, שאותם כרגע אין לנו.
יש הרבה מאוד שחקנים לא רעים, חלקם טובים, מעטים טובים מאוד ואפס אקס פקטורס, זו הבעיה, לא המגנים (לופז יוחלף להבנתי כי הוא רוצה לחזור לפורטוגל).
תראה לי איפה כתבתי שלופז הוא בעיה.
בגילו ובהתחשב בחבילה הכוללת שהוא מביא, אני לא חושב שבשמיים למצוא טוב ממנו. מן הסתם שיש עמדות דחופות יותר ומכאן גם מתחבר לדברים שכתבת בסוף - הקישור וההתקפה בעדיפות עליונה.
אם לא היה לנו את יחזקאל אולי הייתי מדבר אחרת.
תעבור על אלופות קודמות ותראה שהיה שם לפחות מגן אחד שידע לתמוך בהתקפה.

שלח תגובה