אקסים 21/22

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: אקסים 21/22

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 פברואר 2022, 19:15
ניסו אביטן שאימן את קבוצת הנוער נחשב לאקס?
מונה למאמן בני יהודה במקום אבוקסיס שפוטר על ידי החבר הטוב אחרי שהשיג רק 8 ניצחונות ב-22 משחקים כשבני יהודה במקום ה-6 (הפועל פתח תקווה שהייתה אמורה לשחק בליגה א' ונשארה בגלל נושא טכני מעל בני יהודה בטבלה, הזוי)!
אבוקסיס לא יודע לאמן קבוצה דומיננטית. הוא פשוט לא יודע.
הוא וואן טריק פוני בהגדרה ולא ישתנה גם.
ביתר כמובן שהוא יגרוף מחמאות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
וסרמיל
Title: CrazyRed

שליחה על ידי וסרמיל »

בינתיים זוס עם צמד בישולים במחצית אחת בקרב חשוב בתחתית של לגיה ורשה

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

דן ביטון רקד על המגרש היום.
אבל הפספוס הגדול שלנו זה רוסה שמתגלה כשחקן שחקן!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

סימיוני כתב:
12 פברואר 2022, 23:13
דן ביטון רקד על המגרש היום.
אבל הפספוס הגדול שלנו זה רוסה שמתגלה כשחקן שחקן!
רק הקפצת ורז זהבי טוען בשער השבת שרוסה עוזב לסין והוא כבר הודיע לחדר ההלבשה.
הוא יוצא מאוד לא בסדר עם הפועל ת"א פה אבל אני שמח בשבילו. מקווה שייקבל חוזה יפה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Itay כתב:
12 דצמבר 2021, 07:51
לא השוותי בין אנסה לרוסה (למרות שבכל מקרה אני חושב שאנסה טוב יותר, יש לו תקופות טובות וגם פחות טובות, אפילו במשחק המזעזע שהיה לו בחיפה סיים עם בישול והגיע לפחות למצב או שניים של גול). במלי לא היה כלום ובאריירו למיטב זכרוני חתום פה לשלוש שנים...
עוד שחקן קורבן לחוסר הסבלנות שלנו. אנחנו ב׳כיוון׳ טוב סה״כ
אני מניח גם שאנסה יימכר לסין בקיץ.
לכל החושבים שאנסה טוב מרוסה, שלום.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

sumsum כתב:
13 פברואר 2022, 05:12
עוד שחקן קורבן לחוסר הסבלנות שלנו. אנחנו ב׳כיוון׳ טוב סה״כ
אני מניח גם שאנסה יימכר לסין בקיץ.
לכל החושבים שאנסה טוב מרוסה, שלום.
שניהם לא שחקנים ברמה של הפועל ב״ש בשורה התחתונה, מי יותר טוב מי פחות זה לא האישיו. וכן אני עדיין חושב שאנסה ייראה אחרת לגמרי בקבוצה אפילו כמו הפועל ת״א.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

Itay כתב:
13 פברואר 2022, 07:51
שניהם לא שחקנים ברמה של הפועל ב״ש בשורה התחתונה, מי יותר טוב מי פחות זה לא האישיו. וכן אני עדיין חושב שאנסה ייראה אחרת לגמרי בקבוצה אפילו כמו הפועל ת״א.
צודק, כי אנחנו אימפריה חסרת מעצורים ורוסה באיך שאנחנו נראים לא יכל לעזור, אז לקחו אותו סינים עם הגבלה של שני זרים כי זה ליגה שלא יכולה לשלם לתותחים.

הגיוני.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Itay כתב:
[/quoרוסה לא מתאים לנו? אתה חי קצת בסרט ידידי!

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Itay כתב:
אתה קצת חי בסרט ידידי!
לוקח את רוסה לכל קבוצה בארץ!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

sumsum כתב:
13 פברואר 2022, 08:36
צודק, כי אנחנו אימפריה חסרת מעצורים ורוסה באיך שאנחנו נראים לא יכל לעזור, אז לקחו אותו סינים עם הגבלה של שני זרים כי זה ליגה שלא יכולה לשלם לתותחים.

הגיוני.
אנחנו לא אימפריה ועדיין אני אומר שרוסה לא זר גדול כמו שאתה עושה ממנו, זר נחמד לליגה שלנו (סטייל מרמנטיני). אני שואף שיהיו פה זרים רמה מעל. זה שלקחו אותו בסין זה הופך אותו לשחקן גדול? שיקחו אותו גם לבונדסליגה בסוף העיניים שלנו ראו אותו ויודעים מה הוא שווה. זה שאנחנו נראים חושך לא אומר שצריך להאדיר שחקנים משאר הליגה.

סימיוני תשים על המשקל את רוסה מול הזרים שלנו, של מכבי ושל חיפה ובוא נראה בכמה רוסה ינצח. 2/3 בלחץ. כל אחד וראות עיניו…

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Itay כתב:
13 פברואר 2022, 10:09
אנחנו לא אימפריה ועדיין אני אומר שרוסה לא זר גדול כמו שאתה עושה ממנו, זר נחמד לליגה שלנו (סטייל מרמנטיני). אני שואף שיהיו פה זרים רמה מעל. זה שלקחו אותו בסין זה הופך אותו לשחקן גדול? שיקחו אותו גם לבונדסליגה בסוף העיניים שלנו ראו אותו ויודעים מה הוא שווה. זה שאנחנו נראים חושך לא אומר שצריך להאדיר שחקנים משאר הליגה.

סימיוני תשים על המשקל את רוסה מול הזרים שלנו, של מכבי ושל חיפה ובוא נראה בכמה רוסה ינצח. 2/3 בלחץ. כל אחד וראות עיניו…
אני רואה אותו כבר בכמה משחקים. הרבה יותר תכליתי בשליש האחרון של המגרש מדנילו , שגם אותו אני אוהב.
אם היתה לנו קצת סבלנות, היינו מרוויחים ממנו הרבה יותר. זה שהוא הולך לסין זה לא קנה מידה בשבילי, רק מה שראיתי בעיניים.
יש לו טאץ' מצוין בכדור, מסירה מדוייקת , ראיית משחק ואפילו וירטואוזיות. לא גדול, אבל בהחלט זר טוב שהיה משדרג אותנו.
לא חייבים להסכים, גם ככה הבריז לצ'יינה....

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ההשוואה בין רוסה לאנסה מעצבנת אותי.
האחד היה במעט המשחקים פה נהדר, אנסה מאז תחילת העונה נראה כמו צל של שחקן.
לא מתאים לפה נקודה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Itay כתב:
לא ברמה של הפועל באר שבע......מי ישמע
אנסה לא ברמה נקודה , רוסה שחקן טוב וראו את זה מההתחלה
כרגיל אין שיטה אין דרך ואין סבלנות

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

סימיוני כתב:
13 פברואר 2022, 11:15
אני רואה אותו כבר בכמה משחקים. הרבה יותר תכליתי בשליש האחרון של המגרש מדנילו , שגם אותו אני אוהב.
אם היתה לנו קצת סבלנות, היינו מרוויחים ממנו הרבה יותר. זה שהוא הולך לסין זה לא קנה מידה בשבילי, רק מה שראיתי בעיניים.
יש לו טאץ' מצוין בכדור, מסירה מדוייקת , ראיית משחק ואפילו וירטואוזיות. לא גדול, אבל בהחלט זר טוב שהיה משדרג אותנו.
לא חייבים להסכים, גם ככה הבריז לצ'יינה....
כמו שאמרתי זר נחמד מאוד, לא משהו מיוחד, מתאים בדיוק לאיפה שהוא נמצא- קבוצה במקום 4. לוקח את דנילו לפניו בכל יום ובכל שעה, דנילו לא אשם שלוי בקסמיו מסוגל להעלים את כולם גם אם ניימאר היה אצלנו בסגל, תחושה חזקה שהוא יפרח ברגע שיהיה פה מאמן אמיתי. אגב רוסה נראה יותר תכליתי מהסיבה הפשוטה שהפועל ת״א יותר התקפית מאיתנו, תענוג היה לראות אותם אתמול מתנפלים על מכבי וכובשים להם שני שערים ובקלות יכלו לתת את השלישי והרביעי, היה להם הרבה חוסר מזל. לא מצפה מדנילו לתת מספרים כשתוקפים עם שחקן וחצי, מצטער מאוד. לא ראינו את רוסה יותר מדי אצלנו כי לוי העדיף להעלות לפניו בהרכב דחלילים כמו חטואל,סלליך,אקולטסה… לוי זה המכבה הלאומי, קשה לזרים לפרוח תחתיו ולראייה ישנם הרבה דוגמאות מאצלנו ואפילו מבית״ר. בסוף כל הבעיות מתנקזות לאיש אחד…

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שיש כתב:
13 פברואר 2022, 11:41
לא ברמה של הפועל באר שבע......מי ישמע
אנסה לא ברמה נקודה , רוסה שחקן טוב וראו את זה מההתחלה
כרגיל אין שיטה אין דרך ואין סבלנות
מאיפה הזלזול בנו? לוי הוריד לכם משמעותית את הסטנדרטים?
בקבוצה שיש לה שאיפות למקומות 1-2 והיא כזו שהביאה ומחזיקה בשנים האחרונות זרים בפרופיל גבוה כמו ויטור,מרטינס,ז׳וס,דנילו,לופס,באריירו (על אף האזרחות)… מצופה שיגיעו זרים מעל הליגה, רוסה ממש לא כזה. גם אנסה לא, זה לא סותר…
כמובן אנחנו צריכים להיות יותר סבלניים עם זרים זה לא סוד, אך לא אזיל דמעה על רוסה, אחלה שחקן ותו לא.

שלח תגובה