אקסים 21/22

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

Re: אקסים 21/22

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

ז'וסוואה בבישול גאוני ואופייני, שהביא ללגיה 3 נקודות חשובות
https://www.youtube.com/watch?v=BboTuzFjREc
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
AG77
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי AG77 »

בהצלחה לנו במאמץ להביא אותו בסוף העונה ב 300 א יורו + התפשרות על השכר מצידו

כל כך חבל שהסיכוי שיגיע בסוף העונה קטן, ובעיקר על ההזדמנות שהתפספסה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אקס מסוג אחר - אקס אגדה .
ויקטור מורוז הגדול - היישר מאוקראינה :

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=396404
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

ז'וס עם עוד הצגה, אנחנו קיבלנו את מרמנטיני

קשה לי לראות אותו נותן את ההצגות האלו בפולין, בידיעה שהיה יכול להגיע לכאן תמורת דמי העברה נמוכים ועלות שכר של יחזקאל

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

האוהדים שם מתמוגגים ממנו.
הוא מתפוצץ מאז החזרה מפגרה (5 בישולים ו-3 שערים ב8 משחקים) וכרגע הם במקום ה-11, רחוקים מהתחתית. הם שמו עליו
גם פקהארט חזר לחיים הרבה בזכותו. מהראש אני זוכר 2-3 בישולים אליו כולל אחד משוגע היום.

מאמין שיהיה אפשר להחזיר אותו בקיץ אם באמת נרצה. עם ההתלהבות מז'וסוואה (ויש התלהבות אדירה) ממה שהתרשמתי לגיה מועדון שאוהב לקדם צעירים במיוחד אחרי העונה האחרונה שהייתה קטסטרופלית, ובסופו של דבר אי אפשר למנוע מעבר כזה כשהשחקן עצמו דורש אותו.
מהצד שלנו ז'וסוואה זאת החתמה שמבטיחה סולד אאוט מנויים בעונה הבאה וכמובן שדרוג מקצועי נהדר של שחקן ששווה דאבל פיגרס קל.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

מקווה שהוא עדיין ירצה לחזור
נראה שלעת זיקנה הסתדרו החיבורים בקופסה, ועם המקצוענות וההשקעה שלו באימונים יש לו עוד כמה שנים טובות לתת, בטח בליגה שלנו.
היתה הזדמנות טובה עם ההגעה של מרטינז והמושבה הפורטוגזית, מקווה שההזדמנות לא עברה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

פספסנו את הרכבת בינואר, נקווה שזו לא הרכבת האחרונה.
קשה לפספס את הפלירטוטים ההדדיים ברשתות החברתיות ואת הקטעים שמציתים את הגעגוע והתקווה שיחזור ( באריירו ומרטינס מעלים תמונה ומתייגים את ז׳וס תחת הכיתוב ״מחכים לך ילד״, ז׳וס מצלם את עצמו צופה במשחקים שלנו, מצטלם כשהוא שר שירים של עומר אדם,מחלק לייקים לכאלו שכותבים לו come back…)

בינואר היה מושלם להביא אותו (ועוד עם איך שהמצב אצלנו התפתח אז בכלל), גם שלושה פורטוגלים שהם חברים, גם באריירו וגם חדר הלבשה מלא פיגורות. מאמין שאלונה כן תחשוב עליו אם יהיה ריאלי, אין לי ספק לגבי הדעה של הצוות המקצועי.
בקיצור, בוא הביתה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Itay כתב:
16 מרץ 2022, 00:17
קשה לפספס את הפלירטוטים ההדדיים ברשתות החברתיות ואת הקטעים שמציתים את הגעגוע והתקווה שיחזור ( באריירו ומרטינס מעלים תמונה ומתייגים את ז׳וס תחת הכיתוב ״מחכים לך ילד״, ז׳וס מצלם את עצמו צופה במשחקים שלנו, מצטלם כשהוא שר שירים של עומר אדם,מחלק לייקים לכאלו שכותבים לו come back…)

בינואר היה מושלם להביא אותו (ועוד עם איך שהמצב אצלנו התפתח אז בכלל), גם שלושה פורטוגלים שהם חברים, גם באריירו וגם חדר הלבשה מלא פיגורות. מאמין שאלונה כן תחשוב עליו אם יהיה ריאלי, אין לי ספק לגבי הדעה של הצוות המקצועי.
בקיצור, בוא הביתה.
עוד נזק שגרם פה הרס"ר...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

תמונה

מצטער להפר את הקונצנזוס...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אורי אדום בנשמה כתב:
16 מרץ 2022, 10:28
תמונה

מצטער להפר את הקונצנזוס...
עד היום לא שמענו על בעיות בלגיה ורשה…
בכל מקרה אני בטוח ב-99% ששחקן כמוהו היה קודם כל ממלא את טרנר
סולד אאוט כל משחק ללא מסתננים והוא לחלוטין היה הופך אותנו להרבה יותר רלוונטיים במירוץ, כרגע האווירה טובה ונראים טוב על הדשא אבל ספק אם מסוגלים ללכת עד הסוף, איתו היה יותר ביטחון ואמונה שאפשר לעשות את זה מאשר עם מרמנטיני/אנסה, אין מה לעשות זה שחקן שמכלום יכול לייצר מצב מסוכן, אמשיך עם דעתי שהוא טופ 5 זרים בליגה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Itay כתב:
16 מרץ 2022, 11:04
גם מאז שהוא עזב לא שמענו על בעיות חריגות אצלנו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Itay כתב:
16 מרץ 2022, 11:04
בכל מקרה אני בטוח ב-99% ששחקן כמוהו היה קודם כל ממלא את טרנר
סולד אאוט כל משחק ללא מסתננים והוא לחלוטין היה הופך אותנו להרבה יותר רלוונטיים במירוץ, כרגע האווירה טובה ונראים טוב על הדשא אבל ספק אם מסוגלים ללכת עד הסוף, איתו היה יותר ביטחון ואמונה שאפשר לעשות את זה מאשר עם מרמנטיני/אנסה, אין מה לעשות זה שחקן שמכלום יכול לייצר מצב מסוכן, אמשיך עם דעתי שהוא טופ 5 זרים בליגה.

סתם שאלת תם... במידה ותגלה שהיו גם היו איתו בעיות בלגיה ורשה, האם תחזור בך מהרצון להחזיר אותו? :roll:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מסכים עם אורי.
צריך לחשוב על חדר הנלבשה ולא רק על האיכויות.
עדיף חדר הלבשה בריא מעוד שחקן כוכב שיהרוס אותו.
היונה למרות רוני לוי בזכות חדר הנלבשה והשחקנים אנחנו רחוקים 4 נקודות ממקום ראשון, ושני משחקים מזכייה בגביע.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אורי אדום בנשמה כתב:
16 מרץ 2022, 11:25
סתם שאלת תם... במידה ותגלה שהיו גם היו איתו בעיות בלגיה ורשה, האם תחזור בך מהרצון להחזיר אותו? :roll:
למען האמת עדיין לא, הוא לא השחקן הראשון בהיסטוריה שיש לו בעיות משמעת, ובוא נדבר עובדות הוא פגע בנו מקצועית? הוביל אותנו עם סגל של דחלילים בחיזוק באריירו וויטור לגביע ולשלב בתים בליגה האירופית, הוא היה הראשון להתייצב כשהספינה החלה להתפרק, יש לו כל כך הרבה נקודות זכות בכך שנשארנו מועדון הישגי גם לאחר הטלטלה שחווינו בקורונה. חובתנו המוסרית לזכור לו את זה. אם הייתה מחשבה כנה בצוות המקצועי ובהנהלה להחזיר אותו כנראה שגם שם מבינים שהתועלת גדולה מהנזק. חדר הלבשה בריא זה חשוב (אגב לא יודע מי אומר שג׳וס הרעיל אותו, בטח אלה שכבר קיבלו בעיטה מפה והיו הראשונים לזרוק אותנו לכלבים. מי שעדיין במועדון מרעיף עליו תשבוחות ברשתות). אם הוא היה אחראי לאיזשהו כישלון מקצועי אז מילא אבל בשיא הכנות לא רואה בעיה בלהחזיר אותו, נכס מקצועי,נכס לקהל. (ולא נורא אם יהיה מישהו עם פלפל על הדשא)

היה מעניין לראות אם לבנוני היה במערכת מה היה קורה למסע הצייד של השופטים אחרי ג׳וס, עכשיו יש הזדמנות.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Itay כתב:
16 מרץ 2022, 00:17

בקיצור, בוא הביתה.
אני רואה זוית אחרת .
אם היה מגיע בינואר - יש סיכוי לא רע בכלל שרוני היה נשאר .
יש מצב שזה גם היה שיקול .
אגב פלירטוטים - לאחרונה פוגבה מפלרטט הרבה עם פטרוצי , אולי יהיה מעניין בקיץ :מתגלגל מצחוק:
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

שלח תגובה