לוח משחקים - סגל - סטטיסטיקה 21/22

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: סגל צוות לוח משחקים וסטטיסטיקה 21/22

שליחה על ידי הפועלעולה »

הייתי פותח עם גורדנה 6. צריך להבין שבעונה שעברה הוא הצטיין בתפקיד הזה באשדוד. צריך לראות מה הוא שווה שם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
02 דצמבר 2021, 17:22
הייתי פותח עם גורדנה 6. צריך להבין שבעונה שעברה הוא הצטיין בתפקיד הזה באשדוד. צריך לראות מה הוא שווה שם.
לפתוח עם גורדנה 6 כדי לראות מה הוא שווה שם משול ללקפוץ מהגג של עזריאלי כדי לראות מה יקרה לך. זה השחקן הכי רך, פריך ונוטה להסתבך בקישור שלנו. האלטרנטיבה היחידה (שגם היא לא וואו כן?) שאני רואה כדי לתפקד בתור פלסטר זה קלטינס

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

dor69 כתב:
02 דצמבר 2021, 18:14
לפתוח עם גורדנה 6 כדי לראות מה הוא שווה שם משול ללקפוץ מהגג של עזריאלי כדי לראות מה יקרה לך. זה השחקן הכי רך, פריך ונוטה להסתבך בקישור שלנו. האלטרנטיבה היחידה (שגם היא לא וואו כן?) שאני רואה כדי לתפקד בתור פלסטר זה קלטינס
אתה מוזמן להתווכח עם העובדות. בעונה שעברה הוא היה מצוין בתפקיד הזה.
אולי אני מתבלבל אבל אתה מחזיק מרב"ש, לא? תקרא את הראיון שלו בוואן לפני כמה שבועות ותראה מה הוא אומר על התפקוד של גורדנה בעונה שעברה.

בכל אופן גאטוסו הוא לא יהיה בשום עמדה וזה גם לא מה שהוא צריך להביא. הוא כן מסוגל לארגן את המשחק בחלק האחורי יותר טוב מבריירו ולעזור להנעת הכדור/שבירת הלחץ. משחק מול נוף הגליל בטרנר וההרחקה של בריירו זאת הזדמנות טובה לראות אם הוא יכול לשחק בתפקיד הזה גם בקבוצת צמרת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב:
02 דצמבר 2021, 17:22
מול נוף הגליל שווה לנסות…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 דצמבר 2021, 18:49
מול נוף הגליל שווה לנסות…
התכוונת במקום בריירו? (צהובים)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

MikiRed כתב:
02 דצמבר 2021, 20:04
התכוונת במקום בריירו? (צהובים)
כן…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
02 דצמבר 2021, 18:21
אתה מוזמן להתווכח עם העובדות. בעונה שעברה הוא היה מצוין בתפקיד הזה.
אולי אני מתבלבל אבל אתה מחזיק מרב"ש, לא? תקרא את הראיון שלו בוואן לפני כמה שבועות ותראה מה הוא אומר על התפקוד של גורדנה בעונה שעברה.

בכל אופן גאטוסו הוא לא יהיה בשום עמדה וזה גם לא מה שהוא צריך להביא. הוא כן מסוגל לארגן את המשחק בחלק האחורי יותר טוב מבריירו ולעזור להנעת הכדור/שבירת הלחץ. משחק מול נוף הגליל בטרנר וההרחקה של בריירו זאת הזדמנות טובה לראות אם הוא יכול לשחק בתפקיד הזה גם בקבוצת צמרת.
1. זה שאני יחסית מחזיק מרב״ש לא אומר שאני מסכים עם כל מילה שהוא מוציא
2. אני לא צריך לראות פה אותו כ6 כדי לדעת שהוא רע הגנתית, מספיק לי החוסר אונים שלו כשהוא מקבל דקות כ8.

בסופו של דבר לא הבאנו שחקן זר, זה בדיוק אותו רועי גורדנה שהיה פה לפני 6 שנים וזה ניכר במשחק שלו. הוא עדיין לא אחראי, עדיין לא מבין איך שחקן קישור צריך לשחק, עדיין מדרבל את עצמו לדעת בלי שום צורך ועדיין צריך 87 נגיעות בכדור לפני שהוא מתחיל את המהלך שלו בכלל. העונה הטובה (ונצא מנקודת הנחה שאתם צודקים כי לא עקבתי אחרי אשדוד בעונה שעברה) היא מבחינתי היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

גם אם נניח וגורדנה ישחק כמו קאסמירו נגד נוף הגליל כשהוא יושב על המשבצת של באריירו שיהיה מורחק, מה עושים משחק לאחר מכן? די ברור שבאריירו נכון להיום באנקר בהרכב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

רק קלטינס כ6, לא גורדנה ולא בטיח.
גורדנה עלק, לא אכפת לי מה היה שנה שעברה, השנה זה השחקן הכי פריך שלנו מכל שחקני האמצע.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אם אני לא טועה בדקות הסיום נגד הפועל ת"א באריירו שיחק מאוד גבוה.
כמעט בעמדה 10, וגורדנה שיחק את ה 6.
לא היה נראה רע במיוחד.
שווה ניסיון
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אין ברירה חייבים להכניס אותו לעניינים.
לא יכול להיות ששחקן ששנה שעברה היה אחד המצטיינים לא ינפק כדורגל טוב יותר.
כרגע הוא בכושר רע ומצדיק את הסטיגמות אבל האינטרס שלנו כקבוצה זה שהוא יחזור לעניינים הליגה עוד ארוכה ונצטרך אותו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

nitsande כתב:
03 דצמבר 2021, 08:07
אם אני לא טועה בדקות הסיום נגד הפועל ת"א באריירו שיחק מאוד גבוה.
כמעט בעמדה 10, וגורדנה שיחק את ה 6.
לא היה נראה רע במיוחד.
שווה ניסיון
אתה לא טועה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מעודכן 7.12

בנוהל 3 צהובים למשחק !
אלחמיד ( אם יחזור לשחק ) מרחק צהוב מהרחקה .
ספורי כבר הלבין את הצהוב החמישי שלו מול הפ' ת"א .
בריירו ילבין את הצהוב החמישי שלו מול נוף הגליל .
איפה היינו מחצית ראשונה ואיפה בשנייה ...
מחצית ראשונה כדורגל נהדר ללא דריסה רק בגלל השחקנים .
מחצית שניה כאילו לא ברור על מה דיברו במחצית כי פשוט יצאנו
רדומים וזה לא השתנה עד לסיום . נטו על רוני לוי . בזמנים של היום , החלטה קטנה או פרשנות של נפילה/יד וכאלה של הואר - ואכלת אותה . צריך להחדיר טוב טוב לשחקנים שאפילו ב- 2:0 המשחק עדיין חי כאילו 0:0 .
אנחנו על 78% הצלחה בליגה .
האלופה הכי חלשה בעשור האחרון השיגה 73% אז יש לאן להשתפר .

יאללה בואו נסיים סיבוב בטוב :צעיף:
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

**מעודכן 13.12**

טוב ,
אז סיימנו סיבוב ראשון במקום הראשון . מה זה אומר ? בסך הכל שהבטחנו את מקומנו בליגת העל גם בעונה הבאה :D
הפועל ב"ש של רוני לוי היא קבוצה בצלמו של מאמנה כשהיה קשר דפנסיבי - נחושה , חזקה , נאבקת , מחלצת , יעילה , לפרקים מהנה וגם אחראית . שיטת שלושת הבלמים אכן מתאימה לנו מאוד - 3 בלמים הכי טובים בליגה במרכז , 2 מגנים תוקפים ( שפחות חזקים בצד ההגנתי ) שחקני התקפה עם קבלות ובעל בית במרכז המגרש . אם זה הכדורגל שרוני מאמין בו , זה כנראה מה שנמשיך לראות . נכון , זה לא שובה עין וזה די שעמום אחד גדול אבל זה מציב אותנו בתום הסיבוב הראשון , אחרי ששיחקנו גם נגד הגנות צפופות וגם נגד קבוצות שמשחקות פתוח - במקום הראשון . במקום הראשון עם ההגנה הטובה בליגה וההתקפה השניה בטיבה בליגה . רוני לוי כרגע עם 79% הצלחה . זה אחוז של אליפות . מזכיר שהאלופה החלשה ביותר ב-10 שנים אחרונות השיגה 73% הצלחה . חסר לנו שחקן מרכז קישור סטייל אוגו שיבליט ויחדד עוד יותר את העוצמה של הקבוצה . יש 3 מצטיינים מבחינתי הסיבוב הזה : מצטיין ההגנה מיגל ויטור - כמו יין שמשתבח , מצטיין הקישור מריאנו בריירו שמצחיק לחשוב שהוא בא כזר הפחות טוב בינו לבין מרסלו מלי ומצטיין ההתקפה עם סיבוב מעל ומעבר לציפיות - רמזי ספורי , ועזבו בצד את הטענות שהוא תוקע את המשחק . את הקבלות הוא מספק .
נתון נוסף שלא כדאי להתפאר בו זה ממוצע של 3 צהובים למשחק - המון מהם מטופשים לחלוטין . וזוית אחרונה לסיום - מעניין שהתקשורת יודעת לפרגן לבכר והצוות שלו על התרגילים שלהם מהקרנות , ופחות מפרגנת על זה ש-67% מה-21 שערים שכבשנו - נכבשו מנייחים . זה לא מעיד על דרך אולי אחרת לפרוץ בונקרים ? מזכיר לי את התקופה שלכלכו על בוזגלו שיש לו רק נייחים . הלוואי עלינו בכל קבוצה כלי נשק כזה .
יאללה הפועל :דגל:

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

נתונים נוספים שעניינו אותי כדי לסכם את הסיבוב הם כמה בעיטות בעטנו לשער , כמה מתוכם למסגרת , כמה הובקעו , כמה בעטו לשער שלנו , כמה מתוכם למסגרת וכמה ספגנו . נתונים שאולי יכולים ללמד אותנו שזו בעצם השיטה של רוני . נתחיל בפירוט פרטני עפ"י הסדר המודגש מעלה :

מח' 1 - בית"ר בחוץ : 7 , 4 , 2 --- 2 , 0 , 0
מח' 2 - חדרה בבית : 15 , 7 , 2 --- 4 , 2 , 2
מח' 3 - סכנין בחוץ : 5 , 2 , 0 --- 3 , 2 , 0
מח' 4 - מכבי ת"א בבית : 10 , 6 , 2 --- 5 , 2 , 0
מח' 5 - מכבי חיפה בחוץ : 4 , 3 , 2 --- 11 , 7 , 1
מח' 6 - פ"ת בבית : 12 , 6 , 1 --- 4 , 1 , 0
מח' 7 - הפ' ירושלים בבית : 8 , 4 , 3 --- 5 , 2 , 1
מח' 8 - נתניה בחוץ : 7 , 4 , 1 --- 5 , 5 , 1
מח' 9 - אשדוד בבית : 4 , 1 , 1 --- 8 , 2 , 1
מח' 10 - ק"ש בחוץ : 9 , 4 , 2 --- 9 , 2 , 1
מח' 11 - הפ' ת"א בבית : 12 , 4 , 2 --- 8 , 4 , 1
מח' 12 - הפ' חיפה בחוץ : 15 , 7 , 1 --- 7 , 2 , 0
מח' 13 - נוף הגליל בבית : 10 , 5 , 2 --- 6 , 3 , 0

ממוצע בעיטות היריב למסגרת שלנו למשחק : 2.6
ממוצע ספיגות שערים שלנו למשחק : 0.6
ממוצע בעיטות שלנו למסגרת היריב למשחק : 4.4
ממוצע הבקעות שערים שלנו למשחק : 1.6

כלומר שברוב המקרים , הבקעת 2 שערים ומעלה תבטיח ניצחון . 7 מתוך 9 הניצחונות שלנו הושגו כך .
ניתן גם לראות בבירור שלפני המעבר למערך של 3 בלמים ( התחיל בק"ש ) לא היינו יציבים במשחק ההתקפה . בבית היינו מגיעים בד"כ למס' דו ספרתי של בעיטות ובחוץ חד ספרתי שיורד כמעט בחצי . מצד שני ההגנה איפשרה ליריב הרבה פחות מצבים , חוץ ממכבי חיפה בקושי התקרבו אלינו לשער . אבל זו הייתה שיטה שאיבדנו בה נק' יקרות .
אחרי המעבר ל-3 בלמים ראינו יציבות במשחק ההתקפה בכל הפרמטרים אך זה גם גרם לכך שההגנה מאפשרת הרבה יותר בעיטות של היריב למסגרת ( אם כי חייב לציין שהבעיטות הן לא ברמת סיכון גבוהה כלומר מקשים על היריב גם כשכבר הוא הצליח לבעוט ) .
קשר גרזן , אם יגיע בינואר , אמור להנחית את הנתון הזה גם כן ולאפשר להתקפה יותר שקט ויותר עיסוק במשימות כיבוש .
על פניו ועם השחקנים שיש כרגע נראה שמצאנו את השיטה שמתאימה לנו . נקווה שהדבק יידבק מהר וזה ייראה יותר טוב ממשחק למשחק ועם חיזוק טוב בינואר , בהחלט אפשר לתת פייט ולגנוב אליפות שכבר הוכרעה ע"י כולם אי שם בספטמבר האחרון .

שלח תגובה