מכבי חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:45, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

Re: מכבי חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:45, סמי עופר

שליחה על ידי שי דנין »

arn כתב:
05 אוקטובר 2021, 11:12
מי נגח לשער בפנדל ה1?
אבו אביד (תסתכל על הנעלים הם צהובות)

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
05 אוקטובר 2021, 10:58
משום מה על חזיזה, בן חיים הטיפש ובן חיים הבלם ושאר טינופות לא היה שום קמפיין מעולם.

תהיה בטוח שאם אחד מהם היה משחק במכבי תל אביב, היו הופכים אותם לזרים צבעוניים/ווינרים/כל מיני קשקושים ששייכים רק להם.
כיאה במדינתינו, על זרים הרבה יותר קל להתלהם.
חלק מהפרשנים שולחים אותם הביתה כי הם לא משדרגים לדעתם את הקבוצה, וחלק כי הם לא מתנהגים כמו הכדורגלן הישראלי המעודן.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

MikiRed כתב:
05 אוקטובר 2021, 11:12
ללא קשר לבכיינות, צריך לטפל בנושא, כתבתי בדף האחר:

"דוקטור ויטור, לטיפולך, פציינט חדש, משימה קלה יותר מאשר יהושוע, אבל בכל זאת משימה דחופה.
הזרקור יהיה על לופז מעכשיו"
עכשיו כנראה גם אתה חלק מהקמפיין.
הייתי מוסיף גם את אספרייה לטיפול, יש מחיר טוב יותר בטיפול קבוצתי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
05 אוקטובר 2021, 10:58
משום מה על חזיזה, בן חיים הטיפש ובן חיים הבלם ושאר טינופות לא היה שום קמפיין מעולם.

תהיה בטוח שאם אחד מהם היה משחק במכבי תל אביב, היו הופכים אותם לזרים צבעוניים/ווינרים/כל מיני קשקושים ששייכים רק להם.
זה לא משום מה, זה פשוט ההבדל בין מועדון שמפשיל שרוולים ועושה רעש למועדון שמחליט לא לשחק בבוץ וזורקים עליו חרא במקום.
תנו לי להזכיר לכם שהרבה לפני ז׳וסואה החליטו במכבי (ובתקשורת מיד אחרי) שאוגו כסחן ואלים נטו בגלל שאי אפשר לשמור על כדור לידו כי הוא מאסיבי ומתקל בחסד ובאורח פלא התחילו לשלוף לו כרטיסים על נשימה ליד שחקן יריב.
ביום שיבוא המועדון שיעשה קמפיין ממוקד מאותו הסוג והמטרה תהיה חזיזה הוא יסומן על ידי השופטים ויקבל צהוב על כל מילה ותקרית. זה נכון לגבי כמעט כל שחקן, קל וחומר כשמדובר בזר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני פשוט חושב שלמכביות יש כתבי חצר שתמיד יטאטאו כל דבר דומה לזה.
אותנו מסקרים אפסים ששונאים את המועדון כמו פשכצקי, טוכמן וכו׳.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

ניצחנו,
ניצחנו את מכבי חיפה,
ניצחנו את מכבי חיפה בסמי עופר,
ניצחנו את מכבי חיפה בסמי עופר ב10 שחקנים,
ניצחנו את מכבי חיפה בסמי עופר ב10 שחקנים ובתלבושת השחורה שלנו,
ניצחנו את מכבי חיפה בסמי עופר ב10 שחקנים בתלבושת השחורה שלנו ועם רוני לוי על הקווים!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אדום זקן כתב:
05 אוקטובר 2021, 08:02
על מה אתה מדבר תגיד לי?
מה שעובר עכשיו לייבוביץ זה רק בגלל החלטה שקיבל נגד הפועל בש אז על איזה רכרוכיות אתה מדבר?
אם כבר אז הפוך,בפעם הבאה ישימו לב טוב טוב חפני ששורקים נגדנו.
אלונה בדרכה עושה את העבודה תאמין לי,היא לא צריכה לעשות רעש.
ומכבי חיפה? הם יוצאים מאוד רע מהסיפור הזה,מאוד.
לייבוביץ מעניין לי את הביצה. איש קטן ושופט אפס. לא הוא העניין.
אני מסתכל על שאר השופטים ואני מבטיח לך שלאור כל הבלאגן והרעש התקשורתי יפחדו לשרוק נגד חיפה. הרבה יותר מאשר נגדנו. מזמין אותך להתערבות חברית, נבדוק בחודש הקרוב מה מקבלת יותר שריקות חמישים-חמישים ומי נהנית יותר מטעויות. מבטיח לך שזו לא תהיה הקבוצה שישבה בשקט אחרי שגנבו אותה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dardasmiley כתב:
05 אוקטובר 2021, 12:42
אני מסתכל על שאר השופטים ואני מבטיח לך שלאור כל הבלאגן והרעש התקשורתי יפחדו לשרוק נגד חיפה. הרבה יותר מאשר נגדנו. מזמין אותך להתערבות חברית, נבדוק בחודש הקרוב מה מקבלת יותר שריקות חמישים-חמישים ומי נהנית יותר מטעויות. מבטיח לך שזו לא תהיה הקבוצה שישבה בשקט אחרי שגנבו אותה.
זה כבר התחיל נגד סכנין עם פנדל גבולי וגול מנבדל ששכחו לבדוק בואר (שזה ביזיון חמור ברמה שלא זכורה לי).
ותוסיף על זה שאת הפנדל הראשון שקיבלנו, זה גם טעות שיפוט חמורה. היה צריך לתת גול. זה שבדיעבד הרווחנו מזה גם אדום לאצילי זה מעולה, אבל אם היינו מחטיאים את הפנדל, זה היה הופך את המשחק הזה לשחור ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי (אולי טיפה הגזמתי, אבל הכיוון ברור).
אני לא חושב שזה מכוון, פשוט שופטים גרועים. כל מחזור יש פה שתי טעויות שיפוט הזויות וזה עוד כשיש להם את הואר לתקן שזה הופך כל טעות להרבה יותר חמורה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

izguy83 כתב:
05 אוקטובר 2021, 13:03
זה כבר התחיל נגד סכנין עם פנדל גבולי וגול מנבדל ששכחו לבדוק בואר (שזה ביזיון חמור ברמה שלא זכורה לי).
ותוסיף על זה שאת הפנדל הראשון שקיבלנו, זה גם טעות שיפוט חמורה. היה צריך לתת גול. זה שבדיעבד הרווחנו מזה גם אדום לאצילי זה מעולה, אבל אם היינו מחטיאים את הפנדל, זה היה הופך את המשחק הזה לשחור ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי (אולי טיפה הגזמתי, אבל הכיוון ברור).
אני לא חושב שזה מכוון, פשוט שופטים גרועים. כל מחזור יש פה שתי טעויות שיפוט הזויות וזה עוד כשיש להם את הואר לתקן שזה הופך כל טעות להרבה יותר חמורה.
גם לנו לא בדקו את היד של וויטור במשחק מול מכבי ת"א.
בפנדל שלנו זה לא בהכרח טעות. זה שגוטמן קבע שהכדור עבר את הקו על סמך מצלמה קידמית, לא אומר שלוואר הייתה זווית מספיק טובה לקבוע את זה. אם זה המצב, פנדל ואדום זו החלטה נכונה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

izguy83 כתב:
05 אוקטובר 2021, 13:03
ממש לא טעות היה יד ואז הכדור ספק עבר את הקו, מכיוון שהיד הייתה קודם ואין דרך לוודא שהכדור עבר את הקו במלוא היקפו זה פנדל ואדום
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dardasmiley כתב:
05 אוקטובר 2021, 12:42
בתפיסה שלי טעויות שיפוט בסוף תמיד מתקזזות.
פעם לרעתך ופעם לטובתך להתעסק עם העניין הזה זה סתם להוציא אנרגיות.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

הייתי במשחק, ביציע הצפוני של הקופים. קודם כל, פעם אחרונה שאני עושה לעצמי את החוויה הזו, להחזיק את עצמך מלחגוג או לקלל זה אולי הדבר הכי מבאס במשחק שכולו אמוציות והתפרקות.

אמרו פה כבר הכל על המשחק, בשורה התחתונה מכבי חיפה קיבלה, לא ניצלה את המתנות שקיבלה, וזילזלה! בנו. היה רגע שדוניו לא השתלט על כדור בשלומיאליות, וכל הקהל שלהם צחק. איזה פאדיחה, לא נורא אבל אנחנו בטוח ננצח.

השינוי ל5 בהגנה, כניסתם של יוספי, שכטר ואבועביד, שלי ביציע נראתה כבזויה בסוף, ניצחה את המשחק.

מה שלמכבי חיפה היה להציע זה 27k אוהדים שדחפו אותה, לא שמעו בכלל את היציע שלנו, אך מהרגע ששכטר נכנס, ישר הריב של דדיה וחזיזה, וכל האצטדיון התמקד עליו. זה לא פשוט בכלל להיות בסיטואציה שלו, וזה רק ממחיש לי כמה הוא מקצוען וטוטאלי למקצוע. הקהל שלהם איבד את הדחיפה, הקבוצה איבדה את הראש, ודווקא שם אנחנו נכנסנו.

אספרייה הוחלף מוקדם בגלל האדום, ניקיטה לא הצליח להתמודד עם פלאניץ, ואנסה היה מאוד מפוזר לאורך כל המשחק. על ספורי לא היה אפשר לדבר בכלל.
כל אוהד באצטדיון ידע שלבש יש סיכוי לכבוש רק מנייחים, או מקרן או מעבירה שלופז יסחט. היופי הוא שכל פעם שהייתה לנו את ההזדמנות הזו, וסחטנו אותם יפה, שלחנו הרבה שחקנים קדימה ליצור את האיום הזה.

המשאלה התגשמה, וכל האצטדיון ב20 דק האחרונות חווה את ההלם שאוהדי בש חוו ב20 דק הראשונות. מהפך.

צריך להסתכל על המשחק הבא, בטרנר אחרי פגרה ארוכה בהזדמנות פז מול מכבי פת ולבוא עם אש בעיניים. הקהל חייב להאמין בקבוצה, בלי זה מכבי חיפה הוכיחו לנו שהם לא שווים הרבה, גם לא 27 אלף כאלו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

רק מציין שבלא מעט דקות בטלוויזיה שמעו בעיקר את הקהל של בש
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

nitsande כתב:
05 אוקטובר 2021, 16:08
רק מציין שבלא מעט דקות בטלוויזיה שמעו בעיקר את הקהל של בש
אני מדייק:
10 דק עד לכניסה של השחקנים אחרי החימום שמעו רק את בש,
ומהפנדל זה היה משחק בית של בש בסמי עופר עם 3000 אוהדים.
לצאת בשריקת סיום עם כל האוהדי חיפה מתוסכלים כשברקע בשבילך אהובתי היה בלתי נשכח.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא לא לא... הרבה אחרי ה1-0 והאדום.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה