רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: רוני לוי

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

shacharb כתב:
18 אוקטובר 2021, 10:30
שלושה בלמים עם דדיה ולופס בכנפיים זה לא הגנתי. חמישה סו קולד בהגנה יכול להיות גם התקפי.
הכל תלוי סיטואציה.
כשאתה מכניס בלם שלישי במקום שחקן התקפה לקראת הסיום כשאתה ביתרון במשחק בית, ומשחק באמצע עם בריירו, קלטינס ויוספי, די ברור מה המטרה שלך ומה אתה משדר גם לקבוצה שלך וגם ליריבה.
ניצחנו את המשחק, ולכן אנחנו מדברים כרגע רק על הגישה, בדגש על לאן זה יקח אותנו לאורך זמן, וגם זה בצורה יחסית נוחה.
אבל זה רק כי ניצחנו את המשחק. אם פתח תקווה כובשת מהערבוביה התגובות והאווירה היו אחרות לגמרי, ככה זה כשמה שמעניין אותך במשחק בית מול קבוצה חלשה זה רק לא לספוג.
אני חושב שאנחנו מספיק איכותיים כדי לפתוח עם מגן ימני אמיתי ולא בלם בצד ימין במשחק בית מול מכבי פתח תקווה, וגם מספיק איכותיים כדי לנצח בלי ללכת אחורה ולראות את גלזר מבזבז זמן.
כרגע ניצחנו ואנחנו מקום ראשון והכל מצוין, אני כן חושב שלטווח הרחוק הגישה הזאת כפי שבאה לידי ביטוי עם ההצבה של אבו עביד בימין וההליכה אחורה בסיום היא לא נכונה ותעלה לנו בנקודות ושעדיף מול יריבות כאלה להיות דומיננטי ולשלוט בכדור ולא ללכת אחורה ולהזמין אותם לתקוף.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כמה דקות אחרי החילוף של טיבי היינו פסיביים לחלוטין ורק חיכינו בחצי שלנו להתקפות של פ"ת.
זה באמת היה מכעיס והרגיש כאילו אלו הולכות להיות 15 דקות מהגיהנום.

אבל אחרי זה המערך באמת שחרר את דדיה ולופס ופתח תקווה התקשו להגיע למצבים. מה היה עדיף להכניס את חטואל במקום אנסה? עוד צב להתקפה איטית גם ככה של יוספי ושכטר.
בכללי לשאר העונה, אנחנו בטראומה קשה מאבוקסיס ומהשנתיים האחרונות של בכר, אבל 3 בלמים יכול להיות אחלה מערך עבור הקבוצה בלא מעט משחקים. יכול לתת אחלה מענה לבעיה שיש בקישור האחורי.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

נתתי הרבה ביקורת על רוני לוי אבל בשלושה המשחקים האחרונים הוא דווקה בכיוון הנכון כי לדעתי אתם מפספסים את כיוון החצים שלכם,אם היה איבוד נקודות אתמול זה אך ורק בגלל אנסה וזאת לא הפעם הראשונה ולא החמישית שהוא מחמיץ 100% גול,ומה לעשות המאמן לא משחק ובמה הוא אשם שהשחקנים רוב המשחק מוסרים עקום ולא מצליחים לעשות רצף של 2 מסירות,
ניצחון ועוד ניצחון ועוד ניצחון במיוחד אחרי ניצחון של חיפה וזה שיחרר קצת לחץ אצלנו
מאמין שביום שבת נראה כבר קבוצה יותר משוחררת ותוקפת לא רק בגלל היריבה האלה בעיקר כי אנחנו משחקים לפני חיפה,אולי בכר לא סופר אותנו אבל ביום ראשון כשהקהל יראה 7 הפרש הלחץ כבר ידבר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לא הצלחנו לשלוט בצורה מינימלית בכדור במשך למעלה משעה, למה שזה ישתנה ברבע האחרון?
המעבר מערך היה יותר מלגיטימי.
חושב שזה גם הוכיח את עצמו על הדשא.

אין לנו קישור, זה יכול להיות בגלל שחקנים בעיתיים, בגלל אימון לא טוב, או סתם יום גרוע.
לא כזה משנה.
מאמן צריך לקרוא את הסיטואציה, ואתמול לוי קרא אותה נכון ובכללי בנוגע לניהול משחק יש לי פחות טענות אליו, זה יותר בצורה הכללית שכרגע לא הכי קיימת מבחינה התקפית והנעת כדור.

יש לנו אחלה כלים ל3 בלמים, וזה בהחלט פחות יבליט את הקישור שלא קיים ממילא ויתן דגש לקווים, שכרגע במערך הרגיל אנסה ואספרייה לא ממש עושים משם משהו.
הצעתי לנסות ממזמן, בציוותים נכונים זה שווה ניסיון.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

hb7 כתב:
18 אוקטובר 2021, 11:31
נתתי הרבה ביקורת על רוני לוי אבל בשלושה המשחקים האחרונים הוא דווקה בכיוון הנכון כי לדעתי אתם מפספסים את כיוון החצים שלכם,אם היה איבוד נקודות אתמול זה אך ורק בגלל אנסה וזאת לא הפעם הראשונה ולא החמישית שהוא מחמיץ 100% גול,ומה לעשות המאמן לא משחק ובמה הוא אשם שהשחקנים רוב המשחק מוסרים עקום ולא מצליחים לעשות רצף של 2 מסירות,
ניצחון ועוד ניצחון ועוד ניצחון במיוחד אחרי ניצחון של חיפה וזה שיחרר קצת לחץ אצלנו
מאמין שביום שבת נראה כבר קבוצה יותר משוחררת ותוקפת לא רק בגלל היריבה האלה בעיקר כי אנחנו משחקים לפני חיפה,אולי בכר לא סופר אותנו אבל ביום ראשון כשהקהל יראה 7 הפרש הלחץ כבר ידבר
תיזהר שלא ינשכו אותך :roll:
ניהול משחק גרוע. לפטר את המאמן.
חרא מגן ימני.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הבוז אתמול מביש אחרי פתיחת עונה כזו.
צריך לשים ביציעים את הבובה ממשחקי הדיונון. כל מי ששורק בוז במצב כזה, ביצה לראש.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
18 אוקטובר 2021, 10:52
כמה דקות אחרי החילוף של טיבי היינו פסיביים לחלוטין ורק חיכינו בחצי שלנו להתקפות של פ"ת.
זה באמת היה מכעיס והרגיש כאילו אלו הולכות להיות 15 דקות מהגיהנום.

אבל אחרי זה המערך באמת שחרר את דדיה ולופס ופתח תקווה התקשו להגיע למצבים. מה היה עדיף להכניס את חטואל במקום אנסה? עוד צב להתקפה איטית גם ככה של יוספי ושכטר.
בכללי לשאר העונה, אנחנו בטראומה קשה מאבוקסיס ומהשנתיים האחרונות של בכר, אבל 3 בלמים יכול להיות אחלה מערך עבור הקבוצה בלא מעט משחקים. יכול לתת אחלה מענה לבעיה שיש בקישור האחורי.
שוב, הכל תלוי בסיטואציה.
ברור שגם שלושה בלמים יכול להיות מערך התקפי, בטח עם הבלמים שלנו והיכולת לשחרר את דדיה ולופס לתקוף ואולי גם לשחרר את חאתם לעלות לפעמים למעלה כמו שהוא אוהב.
אבל כשעושים את זה בסוף המשחק, כשרוקאביצה הוא זה שמפנה את המקום לטיבי, כשבאמצע משחקים בריירו, קלטיס ויוספי, כלומר עם קישור מאוד הגנתי, די ברור למה החילוף נועד ומה הוא משדר לשחקנים, גם שלנו וגם של פתח תקווה.
הקהל שרק בוז לא רק כי היו דקות מאוד משעממות מבחינת כדורגל אלא כי הוא הרגיש את השינוי בגישה שלנו וראה את הקבוצה הולכת יותר מיד אחורה ומזמינה את הקבוצה הנחותה לתקוף אותנו.

אפשר לנצח משחקים גם ביכולת פחות טובה, אפשר גם להתגונן ולשמור על הניצחון כשצריכים, הבעיה שלי היא שבמסיבת עיתונאים אחרי המשחק זה הרגיש כאילו לא מדובר במשהו חד פעמי של רוני לוי אלא הגישה שלו לכדורגל, איך הוא רואה את הכדורגל של הקבוצה שלו. בגלל זה הוא מראש פתח עם אבו עביד כמגן ימני כשמבחינתו להקריב את אגף ימין מבחינה התקפית רק כדי לנטרל את שחקן ההתקפה שמשחק בצד שמאל של פתח תקווה, בגלל זה הוא עבר לשלושה בלמים וויתר על דומיננטיות במשחק במטרה רק לא לספוג.
לא חושב שהגישה הזאת תצליח במועדון כמו שלנו לאורך זמן. אנחנו לא הפועל חיפה או הפועל חדרה אלא קבוצה שאמורה להיאבק למעלה, שיש לה סגל עדיף על כל הקבוצות בליגה למעט שתיים, ושאמורה להיות דומיננטית במשחקי הבית שלה.

הלוואי שמה שהיה מול מכבי פתח תקווה בטרנר יתברר כמשהו חד פעמי, אני פשוט יצאתי מודאג מאוד ממסיבת העיתונאים כי זה הרגיש לי כאילו זה קורצקי שבדיוק ניצח 1-0 עם חדרה ולא מאמן של הפועל באר שבע שניצח את מכבי פתח תקווה בטרנר.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אוקטובר 2021, 09:06
שוב, הכל תלוי בסיטואציה.
ברור שגם שלושה בלמים יכול להיות מערך התקפי, בטח עם הבלמים שלנו והיכולת לשחרר את דדיה ולופס לתקוף ואולי גם לשחרר את חאתם לעלות לפעמים למעלה כמו שהוא אוהב.
אבל כשעושים את זה בסוף המשחק, כשרוקאביצה הוא זה שמפנה את המקום לטיבי, כשבאמצע משחקים בריירו, קלטיס ויוספי, כלומר עם קישור מאוד הגנתי, די ברור למה החילוף נועד ומה הוא משדר לשחקנים, גם שלנו וגם של פתח תקווה.
הקהל שרק בוז לא רק כי היו דקות מאוד משעממות מבחינת כדורגל אלא כי הוא הרגיש את השינוי בגישה שלנו וראה את הקבוצה הולכת יותר מיד אחורה ומזמינה את הקבוצה הנחותה לתקוף אותנו.

אפשר לנצח משחקים גם ביכולת פחות טובה, אפשר גם להתגונן ולשמור על הניצחון כשצריכים, הבעיה שלי היא שבמסיבת עיתונאים אחרי המשחק זה הרגיש כאילו לא מדובר במשהו חד פעמי של רוני לוי אלא הגישה שלו לכדורגל, איך הוא רואה את הכדורגל של הקבוצה שלו. בגלל זה הוא מראש פתח עם אבו עביד כמגן ימני כשמבחינתו להקריב את אגף ימין מבחינה התקפית רק כדי לנטרל את שחקן ההתקפה שמשחק בצד שמאל של פתח תקווה, בגלל זה הוא עבר לשלושה בלמים וויתר על דומיננטיות במשחק במטרה רק לא לספוג.
לא חושב שהגישה הזאת תצליח במועדון כמו שלנו לאורך זמן. אנחנו לא הפועל חיפה או הפועל חדרה אלא קבוצה שאמורה להיאבק למעלה, שיש לה סגל עדיף על כל הקבוצות בליגה למעט שתיים, ושאמורה להיות דומיננטית במשחקי הבית שלה.

הלוואי שמה שהיה מול מכבי פתח תקווה בטרנר יתברר כמשהו חד פעמי, אני פשוט יצאתי מודאג מאוד ממסיבת העיתונאים כי זה הרגיש לי כאילו זה קורצקי שבדיוק ניצח 1-0 עם חדרה ולא מאמן של הפועל באר שבע שניצח את מכבי פתח תקווה בטרנר.
זה המאמן וזה לא ישתנה.
רוני לוי מאמן הגנתי שדוגל בנטרול היריב ומשחק הגנה מושלם לפני כל מה שקשור להתקפה, קודם כל לא לספוג ורק אח"כ לנסות ולכבוש.
אם יקרה נס בעונה הזו ונהיה באמת במירוץ על האליפות זה יהיה רק דרך משחק הגנה חזק ולא דרך ההתקפה, כדאי שנפנים את זה כל עוד לוי על הקווים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

בינתיים אנחנו בקצב צבירת נקודות טוב ועומדים במטרות, אבל להגיד הנה אנחנו מקום ראשון כאילו זה משקף משהו זה מגוחך נזכיר שמאחורינו נמצאות חדרה וחיפה (שספק אם יהיו בפלייאוף העליון...) , סך הכל אנחנו מחזור שישי. נראה שלוי עוד לומד את הסגל ומנחיל בו את הכדורגל שהוא רוצה לראות, ובינתיים השיג איתו הישגים נאים בליגה, ראוי להערכה על כך. יש לנו עוד הרבה איפה להשתפר, התוצאות טובות אך היכולת עוד טעונת שיפור, אם נדע לשמר לאורך זמן התקדמות אפילו איטית אך מתמדת ביכולת תוך כדי צבירת נקודות זה יהיה מעולה. לדעתי בהתאמות הנכונות אפשר לעשות העונה משהו גדול, הפוטנציאל קיים, השאלה אם לוי ידע למצות אותו ככל הניתן, לי אישית קשה להאמין שהוא האדם הנכון (האמירה אחרי סכנין עוד מהדהדת בראש) אבל אשמח לאכול את הכובע.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

simply-red כתב:
19 אוקטובר 2021, 09:35
זה המאמן וזה לא ישתנה.
רוני לוי מאמן הגנתי שדוגל בנטרול היריב ומשחק הגנה מושלם לפני כל מה שקשור להתקפה, קודם כל לא לספוג ורק אח"כ לנסות ולכבוש.
אם יקרה נס בעונה הזו ונהיה באמת במירוץ על האליפות זה יהיה רק דרך משחק הגנה חזק ולא דרך ההתקפה, כדאי שנפנים את זה כל עוד לוי על הקווים.
כמו שאיביץ לקח אליפות מההגנה לא? זוכר שהם היו קשוחים ולא ממש מבריקים( לא שאני חושב שאנחנו מועמדים כי עדיין מוקדם)

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אוקטובר 2021, 09:06
שוב, הכל תלוי בסיטואציה.

אם בכר היה על הקווים היית מלקק את האצבעות ואומר שזה גאוני להחליף ציוותים של שחקנים על המגרש (שכטר עבר להיות חלוץ במקום רוקאביצה).
רוקאביצה לא יכול לסיים 90 דקות וזה היה ברור לכולם מהתחלה. היית מעדיף שיכניס את חטואל?
יוספי לא שיחק קשר הגנתי, הוא עשה את התפקיד של ספורי וקלטינס את פטרוצ'י ככה שלא היה שינוי בצורת התפקוד של הקישור.

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

Itay כתב:
19 אוקטובר 2021, 13:02
בינתיים אנחנו בקצב צבירת נקודות טוב ועומדים במטרות, אבל להגיד הנה אנחנו מקום ראשון כאילו זה משקף משהו זה מגוחך נזכיר שמאחורינו נמצאות חדרה וחיפה (שספק אם יהיו בפלייאוף העליון...) , סך הכל אנחנו מחזור שישי. נראה שלוי עוד לומד את הסגל ומנחיל בו את הכדורגל שהוא רוצה לראות, ובינתיים השיג איתו הישגים נאים בליגה, ראוי להערכה על כך. יש לנו עוד הרבה איפה להשתפר, התוצאות טובות אך היכולת עוד טעונת שיפור, אם נדע לשמר לאורך זמן התקדמות אפילו איטית אך מתמדת ביכולת תוך כדי צבירת נקודות זה יהיה מעולה. לדעתי בהתאמות הנכונות אפשר לעשות העונה משהו גדול, הפוטנציאל קיים, השאלה אם לוי ידע למצות אותו ככל הניתן, לי אישית קשה להאמין שהוא האדם הנכון (האמירה אחרי סכנין עוד מהדהדת בראש) אבל אשמח לאכול את הכובע.
תביא את גדי קינדה לקישור ותראה איך מתחבר הפאזל. (אבל זה לא יקרה)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שיש כתב:
19 אוקטובר 2021, 13:56
כמו שאיביץ לקח אליפות מההגנה לא? זוכר שהם היו קשוחים ולא ממש מבריקים( לא שאני חושב שאנחנו מועמדים כי עדיין מוקדם)
מכבי של איביץ הייתה אפורה אבל סופר דומיננטית.
היא כתשה יריבות, שלטה בכדור. העליונות שלה לא הייתה מוטלת בספק.

איפה זה ואיפה הכדורגל הפאסיבי של רוני לוי.
חצי מגרש להשכרה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אנחנו באמצע אוקטובר, מחזור 6. כבר רצתם להשוואות ולסיכומים.
חכו לסוף הסיבוב ואז באמת נבין לאן פנינו מועדות. בינתיים צריך לאסוף כמה שיותר נקודות ולשמור על יציבות הגנתית.

לא הייתי ממהר לחוות דעה על משחק ההתקפה שלנו כל עוד מיכה ורוקאביצה לא רלוונטיים ודנילו חצי קלאץ' איתנו.
מיכה לא עשה מחנה אימונים, דנילו חתם באוגוסט, ניקיטה בספטמבר. סבלנות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shacharb כתב:
19 אוקטובר 2021, 14:01
אם בכר היה על הקווים היית מלקק את האצבעות ואומר שזה גאוני להחליף ציוותים של שחקנים על המגרש (שכטר עבר להיות חלוץ במקום רוקאביצה).
רוקאביצה לא יכול לסיים 90 דקות וזה היה ברור לכולם מהתחלה. היית מעדיף שיכניס את חטואל?
יוספי לא שיחק קשר הגנתי, הוא עשה את התפקיד של ספורי וקלטינס את פטרוצ'י ככה שלא היה שינוי בצורת התפקוד של הקישור.
אני לא צבוע.
אני מסתכל על הדרך, על גישה למשחק.
אם עוואד מבקיע אתמול התגובה שלך הייתה שונה. אז בגלל שהחטיא אני אמור לשמוח מהעובדה שירדנו אחורה והזמנו התקפות מקבוצה שעד לחילוף של טיבי בכלל לא חשבה על לתקוף?
זה לא שהיינו במחזור האחרון או בגמר גביע ומעניין אותך רק המטרה, רק הניצחון.
אתה בתחילת העונה, ואתה מחפש לראות טביעת אצבע של מאמן, שיטה, דרך, גישה.
כמו שאמרתי, אין לי בעיה עם הניצחון הספציפי, בסוף ניצחנו וזה מה שנזכור כשנסתכל אחורה למשחק הזה. כן יש לי בעיה שבמסיבת עיתונאים זה לא הרגיש כמשהו ספציפי, חד פעמי, אלא בסוג של גישה לכדורגל של רוני לוי, ואם זה אכן ככה (מקווה שלא) אז אנחנו נזרוק הרבה נקודות העונה.
אני באמת מקווה שמדובר במשהו חד פעמי ולא בגישה של רוני לוי למשחק כדורגל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה