רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oren2792

Re: רוני לוי

שליחה על ידי oren2792 »

ואני חושב שיש כאן משתמשים שלא משנה מה יהיה, תמיד ימצאו סיבה ללכלך על הקבוצה (פעם זה רוני, פעם זה אלונה, פעם זה שחקן א' או שחקן ב').

שיבושם להם, אני מרוצה אש מהקבוצה - אש!!! מקום ראשון, ניצחנו את הגרמנים ואת האמוניה במגרש שלהם - שיתפוצצו כולם.

כנראה שלמדתי להסתפק במעט.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

:)
shacharb כתב:
20 אוקטובר 2021, 14:29
אתה לא מפסיק להטריל עם האנטי שלך לרוני לוי.
שחרר אותנו. נהיית כמו דר.
מבלבל תשכל.
יש לי אנטי לגנבי דעת.
עם רוני לוי אני דווקא חי בשלום כרגע.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

נגד הפועל ירושלים זה יהיה ככה:
נצחון משכנע- ירושלים הכי חלשה זה לא מדד
נצחון דחוק - מקום ראשון לא משכנע אותי
תיקו ומטה - אמרתי לכם

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

שיש כתב:
20 אוקטובר 2021, 15:36
תיקו ומטה - אמרתי לכם
סיכמת את זה יפה!
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
20 אוקטובר 2021, 14:10
הניצחון על מכבי תל אביב הושג בכלים שלא רלוונטיים לבעיות שהועלו כאן.
לשאלתך, אני מאוד לא נהנה מכדורגל בתקופה האחרונה. זה מבאס אבל הייתי סופג את זה באהבה אם הייתי חושב שהכיוון הזה יוביל אותנו לאנשהו.
אם אתה מצליח להנות (מהיכולת, לא מהניצחונות) אז שאפו. כנראה שאתה מתארגן לפני משחקים.
מתארגן עם הבת שלי, תלבושת אדומה, צעיף אדום לבן וגרון צרוד

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שיש כתב:
20 אוקטובר 2021, 15:36
תיקו ומטה - אמרתי לכם
אף אדם שפוי לא יהיה בעד פיטורים של רוני נכון להיום בהתחשב בתוצאות, מבחינתי זה לא על הפרק ואני ממבקריו היותר חריפים פה. הויכוח הוא על אם היכולת היא רק תופעת לוואי של סגל חדש או משהו יותר עמוק ואפילו האני מאמין של המאמן. על דבר אחד אני מעריך שכולם יסכימו, במידה ונמשיך ככה תהיה גם דעיכה בקצב צבירת הנקודות

עוד דבר, אף אחד לא באמת ממורמר אלא להיפך, כולם מבסוטים מהמצב של הקבוצה. פשוט הפורום הוא מקום לדיונים שכאלה ולא קיים רק כדי לכתוב ישששש אחרי ניצחונות

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

dor69 כתב:
20 אוקטובר 2021, 18:26
אף אדם שפוי לא יהיה בעד פיטורים של רוני נכון להיום בהתחשב בתוצאות, מבחינתי זה לא על הפרק ואני ממבקריו היותר חריפים פה. הויכוח הוא על אם היכולת היא רק תופעת לוואי של סגל חדש או משהו יותר עמוק ואפילו האני מאמין של המאמן. על דבר אחד אני מעריך שכולם יסכימו, במידה ונמשיך ככה תהיה גם דעיכה בקצב צבירת הנקודות

עוד דבר, אף אחד לא באמת ממורמר אלא להיפך, כולם מבסוטים מהמצב של הקבוצה. פשוט הפורום הוא מקום לדיונים שכאלה ולא קיים רק כדי לכתוב ישששש אחרי ניצחונות
+1
כל מילה!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dor69 כתב:

זו לא הבעיה.
הבעיה היא שיש כאן חרבות שלופות.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

izguy83 כתב:
20 אוקטובר 2021, 19:49
זו לא הבעיה.
הבעיה היא שיש כאן חרבות שלופות.
החרב שלי גם שלופה לשיטתך אבל הביקורת לא תגיע לעולם בגלל זהות המאמן אלא תהיה אובייקטיבית ותמיד יהיה לה בסיס. אם עוד לא השתכנעת אתה מוזמן ללכת אחורה ולראות את הביקורת הארסית יותר שלי על אבוקסיס (כשבכלל הייתי בעדו בהתחלה) או את השבחים לבכר בתחילת העונה הראשונה שלו (כשהייתי נגד המינוי לפני שהגיע)

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:

יש פה אנשים שלא סובלים את רוני לוי ולא משנה התוצאה או הדרך ויש אנשים שמבינים כדורגל ומבקרים לפי מה שהם רואים ולא על אוטומט.
מה שכתבתי מתייחס לאותם אנטי רוני .

לגבי דעיכה בקצב צבירת הנקודות אני חושב שאם נמשיך ככה רק ניהיה חזקים יותר ונצבור יותר, גם בכדורגל פחות יפה לעין אפשר לעשות דברים יפים

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

דר אדום בנשמה כתב:
20 אוקטובר 2021, 13:14
מסכים איתך אבל מקווה ששנינו טועים ושרוני לוי יוכיח שהוא מאמן שמסוגל להחזיר לנו את העוצמות ואולי גם את התואר.
כרגע המקום הראשון זה ליופי.
החוכמה זה להיות במקום הראשון בסוף הסיבוב השני, לא במחזור 6.
לא גבר.
החוכמה להיות מקום ראשון בתום המחזור ה36.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שיש כתב:
20 אוקטובר 2021, 21:32
יש פה אנשים שלא סובלים את רוני לוי ולא משנה התוצאה או הדרך ויש אנשים שמבינים כדורגל ומבקרים לפי מה שהם רואים ולא על אוטומט.
מה שכתבתי מתייחס לאותם אנטי רוני .

לגבי דעיכה בקצב צבירת הנקודות אני חושב שאם נמשיך ככה רק ניהיה חזקים יותר ונצבור יותר, גם בכדורגל פחות יפה לעין אפשר לעשות דברים יפים
אני לא מחפש לראות טיקי טאקה, זה לא רוני וזה בסדר אגב. העניין הוא שגם בכדורגל ״מכוער״ ויעיל יש לנו לא מעט דרך לעשות, יש כמה בעיות די מהותיות בהתקפה בפוזשן ובבניית המשחק (שהיא אגב איטית ומסורבלת מדי וההפך הגמור ממה שקבוצת מעברים קלאסית אמורה להפיק)

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אוהד הצלחות כתב:
20 אוקטובר 2021, 07:10
אם היו באים בקיץ ואומרים לי שאחרי שישה מחזורים ב"ש יהיו במקום הראשון, אחרי ניצחונות על מכבי ת"א ועל מכבי חיפה בסמי המקולל, הייתי קודם כל שואל: "רגע, והניצחונות, הם היו משכנעים?"
טוב אתה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב:
20 אוקטובר 2021, 07:43
הרגתם אותי
איזה רצף של 100 הודעות ארוכות רצח
גם אתה, צודק.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

האם יש מישהו מהסנגורים הגדולים של רוני לוי שיש לו טיעון אחר חוץ מאנחנו מקום ראשון במחזור 6?
האם אותם סנגורים היו מסנגרים באותה צורה אם היינו מקום 4 או 5 עכשיו? (אגב להגיד אבל אנחנו לא מקום 4 זה בדיוק הטיעון למעלה)

שלח תגובה