רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

Re: רוני לוי

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

rkuka כתב:
21 אוקטובר 2021, 06:49
האם יש מישהו מהסנגורים הגדולים של רוני לוי שיש לו טיעון אחר חוץ מאנחנו מקום ראשון במחזור 6?
האם אותם סנגורים היו מסנגרים באותה צורה אם היינו מקום 4 או 5 עכשיו? (אגב להגיד אבל אנחנו לא מקום 4 זה בדיוק הטיעון למעלה)
אני אקח את זה על עצמי:
1. רוני לוי לא נשמע זחוח גם אחרי ניצחונות ונראה שהוא מחפש לשפר כל הזמן.
2. הטבלה מראה שנכון לעכשיו,יש לנו את ההגנה הטובה בליגה. הגנה זה היסודות.
3. הטבלה מראה שאנחנו בטופ גם במספר ההבקעות, אחרי מכבי חיפה שנמצאת בראש בזכות משחק אחד נגד הפועל ירושלים.
4. ההתקפה שלנו לא מביאה כדורגל מבריק, אבל צריך לזכור שאין לנו עדיין את כל הכלים: מיכה ויחזקאל פצועים,
רוקאביצה עדיין חלוד, אנסה עוד לא איפס כוונות.
5. גם הקבוצה הגדולה בכל הזמנים של 16/17 הסריחה את הדשא מדי פעם. את אשקלון בטרנר ניצחנו מגול בדקה 94, את אשדוד בחוץ גם.

אני חושב שצריך להתאזר בסבלנות וליהנות מהרגע. רוני לוי בנה פה משהו שלוקח לו זמן להתחבר (כן, גם אם אנחנו באוקטובר, בכל זאת 3/4 קבוצה!), ובינתיים חשוב לצבור נקודות
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

עוד פעם גניבת דעת בסגנון ההגנה הטובה בליגה?מחזור 6 זה הזמן למספרים?
ספגנו 3 שערים, אחלה ובחלה אפילו - אבל גם חדרה ספגה רק 3 שערים אז יש לה את ההגנה הטובה בליגה?הפועל חיפה גם כן רק עם 4 שערים, לא רע בכלל.

בעניין שערי הזכות - גם הפועל חיפה ונתניה כבשו את אותה כמות השערים. מכבי חיפה כבשה יותר ועוד כמה קבוצות ששער אחד מסכן מפריד בינינו.

אז לא, אני לא באמת חושב שהפועל חיפה, חדרה ומכבי נתניה ברמה שלנו וזה קצת מגוחך להעלות מספרים כאלה במחזור 6, לטובה או לרעה.
יש לרוני לוי עונה שלמה להוכיח שהוא מסוגל להעמיד קבוצת כדורגל שגם יודעת לנצח וגם לא תעשה לאוהדים חשק לעקור את העיניים באמצע המשחק.
אין לו שום תירוץ ואלונה לא תפטר מאמן בלי שתהיה איזה קטסטרופה ובסגל כזה גם אוהד מהיציע לא יביא לקטסטרופה.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

אם מחזור 6 מוקדם מדי כדי לקבוע משהו, אז למה הדיון הזה?
אולי גם הכדורגל ה"כואב בעיניים" עוד ישתפר בהמשך?

סבלנות, חברים.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

CrazyRed7 כתב:
21 אוקטובר 2021, 07:28
ספגנו 3 שערים, אחלה ובחלה אפילו - אבל גם חדרה ספגה רק 3 שערים אז יש לה את ההגנה הטובה בליגה?הפועל חיפה גם כן רק עם 4 שערים, לא רע בכלל.

בעניין שערי הזכות - גם הפועל חיפה ונתניה כבשו את אותה כמות השערים. מכבי חיפה כבשה יותר ועוד כמה קבוצות ששער אחד מסכן מפריד בינינו.

אז לא, אני לא באמת חושב שהפועל חיפה, חדרה ומכבי נתניה ברמה שלנו וזה קצת מגוחך להעלות מספרים כאלה במחזור 6, לטובה או לרעה.
יש לרוני לוי עונה שלמה להוכיח שהוא מסוגל להעמיד קבוצת כדורגל שגם יודעת לנצח וגם לא תעשה לאוהדים חשק לעקור את העיניים באמצע המשחק.
אין לו שום תירוץ ואלונה לא תפטר מאמן בלי שתהיה איזה קטסטרופה ובסגל כזה גם אוהד מהיציע לא יביא לקטסטרופה.
+2

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

rkuka כתב:
21 אוקטובר 2021, 06:49
האם יש מישהו מהסנגורים הגדולים של רוני לוי שיש לו טיעון אחר חוץ מאנחנו מקום ראשון במחזור 6?
האם אותם סנגורים היו מסנגרים באותה צורה אם היינו מקום 4 או 5 עכשיו? (אגב להגיד אבל אנחנו לא מקום 4 זה בדיוק הטיעון למעלה)
כמו שראית, אני לא מהסניגורים הגדולים של רוני לוי, ואני מחמיא כשצריך ומבקר כשצריך, אבל במבט כולל אני לא חושב שהכל שחור.
ניצחנו את מכבי תל אביב (אחרי שהם ניצחו את חיפה ורצו לפתח מומנטום, אולי אם היו מנצחים אצלנו העונה שלהם הייתה הולכת לכיוון אחר) במשחק שהיינו טובים יותר.
ניצחנו את מכבי חיפה בחוץ, במשחק שכל מה שהיה יכול לקרות לנו קרה, פנדל שלא היה בשלב מוקדם, עשרה שחקנים משלב מוקדם, פציעה של השוער הראשון, פנדל במקום לאשר שער חוקי, ולא רק שלא התפרקנו, הראנו אופי וניצחנו.
ניצחנו את בית"ר י"ם בחוץ ממש אחרי שחזרנו ממשחק חוץ לא פשוט בקפריסין.

אין ספק שיש עוד דברים שצריך לשפר, מבחינת איכות הכדורגל, מבחינת היציבות, מבחינת הגמישות המחשבתית והמערכתית, אבל לא הכל שחור, תסתכלו על מכבי תל אביב ותבינו מה זה פתיחת עונה שחורה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
AG77
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי AG77 »

רוני לוי ערך אסיפת וידאו בה הקרין לשחקנים את הנעת הכדור המסודרת של מנצ'סטר סיטי. "תראו איך מניעים מהר, מחזיקים המון בכדור וכך רצים פחות ויוצרים עוד מצבים", אמר המאמן, שבחלק מהאסיפה עצר את הווידאו והראה איך שחקני התקפה לא חוזרים לעמדות במשחק ההגנה.

ב"ש מגיעה למפגש מול האחרונה אחרי שלושה ניצחונות רצופים ואת המאמן זה לא מרשים. "אנחנו צריכים להציב לעצמנו מטרה - לנצח עשר פעמים ברציפות ולא להרפות", הוא אמר לשחקניו.

איפה הימים שפשכצקי היה מפרסם רק ליכלוכים?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

AG77 כתב:
21 אוקטובר 2021, 13:34

הדלפות זה יותר גרוע מלכלוכים

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
21 אוקטובר 2021, 07:28

ואם היינו מבקיעים פחות וסופגים יותר חלילה אז היית כבר חורץ את דינו למרות שמגוחך להעלות מספרים מחזור שישי......( תלוי מה האג'נדה שלך)

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

AG77 כתב:
21 אוקטובר 2021, 13:34
רוני לוי ערך אסיפת וידאו בה הקרין לשחקנים את הנעת הכדור המסודרת של מנצ'סטר סיטי. "תראו איך מניעים מהר, מחזיקים המון בכדור וכך רצים פחות ויוצרים עוד מצבים", אמר המאמן, שבחלק מהאסיפה עצר את הווידאו והראה איך שחקני התקפה לא חוזרים לעמדות במשחק ההגנה.

ב"ש מגיעה למפגש מול האחרונה אחרי שלושה ניצחונות רצופים ואת המאמן זה לא מרשים. "אנחנו צריכים להציב לעצמנו מטרה - לנצח עשר פעמים ברציפות ולא להרפות", הוא אמר לשחקניו.

מנצסטר סיטי רצים יותר מכל קבוצה ( הכוונה בספרינטים), המאמן הזה לא מבין כלום.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

yosisa כתב:
21 אוקטובר 2021, 17:43
מנצסטר סיטי רצים יותר מכל קבוצה ( הכוונה בספרינטים), המאמן הזה לא מבין כלום.
מקווה שהשחקנים שלנו מבינים. אם הם לא יניעו כדור כמו מנצסטר סיטי במשחק הקרוב אחרי שהם רואים וידאו עם הסברים, כנראה שהבעיה בהם ולא במאמן.
שיטות אימון נהדרות יש לו, מתאימות בול לשחקן הישראלי.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

תחושה אישית שלי: אנחנו לא ניקח אליפות. מתישהוא חיפה ומכבי יתנו גז ויצמצמו את הפער. אין לי טענות לרוני לוי, הוא מוציא מהסגל הזה את המקסימום. האמת הכואבת היא שנכון להיום הכלי ההתקפי הכי חזק שלנו זה רמזי ספורי.
הדבר היחיד שמעודד ואולי נותן תקווה זאת ההגנה הבאמת יוצאת מן הכלל שלנו, רמה אחת מעל כל הליגה.
זו דעה לא פופולרית אבל לדעתי זה בסדר שאנחנו קבוצה פאסיבית הגנתית, אנחנו משתמשים בחוזקות שלנו ומנסים להסתיר את החסרונות.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אסי, דגים כתב:
21 אוקטובר 2021, 20:47
תחושה אישית שלי: אנחנו לא ניקח אליפות. מתישהוא חיפה ומכבי יתנו גז ויצמצמו את הפער. אין לי טענות לרוני לוי, הוא מוציא מהסגל הזה את המקסימום. האמת הכואבת היא שנכון להיום הכלי ההתקפי הכי חזק שלנו זה רמזי ספורי.
הדבר היחיד שמעודד ואולי נותן תקווה זאת ההגנה הבאמת יוצאת מן הכלל שלנו, רמה אחת מעל כל הליגה.
זו דעה לא פופולרית אבל לדעתי זה בסדר שאנחנו קבוצה פאסיבית הגנתית, אנחנו משתמשים בחוזקות שלנו ומנסים להסתיר את החסרונות.
מסכים איתך שהחוזקה היא ההגנה, כי יש לנו צוות בלמים איכותי מאוד.
אבל למה אתה לא חושב שדור מיכה, ספורי החדש, רוקאביצה, יחזקאל ואנסה, עם באריירו מאחורה, לא יכולים לתת הצגות ?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

סימיוני כתב:
22 אוקטובר 2021, 08:04
מסכים איתך שהחוזקה היא ההגנה, כי יש לנו צוות בלמים איכותי מאוד.
אבל למה אתה לא חושב שדור מיכה, ספורי החדש, רוקאביצה, יחזקאל ואנסה, עם באריירו מאחורה, לא יכולים לתת הצגות ?
לא חושב שזה בלתי אפשרי, יתנו הצגות ע.י.
מחר נדע יותר
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

דייי, תפסיק כבר לנצח. הרגת אותנו. יא מלפפון חמוץ שכמוך.

רוני לוי ❤️❤️❤️

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

נשאל במסיבת עיתונאים על הפנדל, במקום לצאת גדול ענה בטפשות שרמזי הוא הבועט מספר 1 שלנו והוא יטפל בנושא גורדנה.
אבל כשזה עבד בסמי עופר עם אבועביד לא אמר על זה כלום .
תמונה

שלח תגובה