רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

Re: רוני לוי

שליחה על ידי yosisa »

אסי, דגים כתב:
06 נובמבר 2021, 17:17
בוא ספר לנו, איזה הרכב היה משביע את רצונך? באמת, מסקרן אותי לדעת מה אני מפספס

עכשיו אתה מבין את העיקרון הכללי?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

המילים של פשכה מעניינות לי את הביצה, אבל מדהים לראות איזה מכונת יחצ עומדת לנו על הקווים.
גניבת דעת ברמה הגבוהה ביותר, והוא עוד מוציא אותו כאחד שמגן על הקהל ו"לוקח אחריות".
להקיא.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yosisa כתב:
06 נובמבר 2021, 23:59
עכשיו אתה מבין את העיקרון הכללי?
וואלה לא. איזה הרכב היית מעלה שבזכותו היינו מחלקים שלישיות, ספר לי?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:
07 נובמבר 2021, 07:12
המילים של פשכה מעניינות לי את הביצה, אבל מדהים לראות איזה מכונת יחצ עומדת לנו על הקווים.
גניבת דעת ברמה הגבוהה ביותר, והוא עוד מוציא אותו כאחד שמגן על הקהל ו"לוקח אחריות".
להקיא.
והכותרת? "בגלל הקהל נאבד את המקום הראשון" מצאו את האשמים.....
ומוסיפים " רוצים שאלונה שוב לא תשקיע" טפי

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אסי, דגים כתב:
07 נובמבר 2021, 07:30
וואלה לא. איזה הרכב היית מעלה שבזכותו היינו מחלקים שלישיות, ספר לי?
אני לא חושב שזה אלמנט אחד.
קודם כל הקבוצה פרוסה לא טוב על המגרש
יש מרווחים גדולים בין ההגנה לקישור להתקפה.
כדי שנכתוש ונהיה דומיננטים:
1. הקבוצה כולה צריכה להיות מכווצת (לגובה) מהחצי שלנו עד הרחבה של היריב, ופרוסה כמה שיותר רחב, כדי ששחקנים לא יידרכו אחד על השני.

2. משחק הלחץ שלא קיים, חוץ מדקות הפתיחה שקצת לחצנו אחר כך עברנו למצב של נותנים להם להניע ומחכים מאחור.

3. כדי שנוכל לייצר ולהבקיע שערים אנחנו חייבים יותר התקפות שבהן יש 3-4 שחקנים שלנו שמחכים ברחבת היריב, זה כמעט לא קורה.

4. אנחנו יוצאים מהגנה להתקפה בצורה מאוד איטית מה שמוביל לכך ששחקנים מקבלים את הכדור עם הגב לשער ולא עם הפנים לשער.

5. הרכבים לא חכמים של רוני לוי, עד מתי מיכה באגפים?
בתחילת העונה ראינו שהציוות שהיה הכי קרוב ללשחק כדורגל היה מיכה פטרוצי בריירו. ואחרי 8 מחזורים של נסיונות אני לא רואה שמשהו עבד יותר טוב מזה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זה לא רק הרכב, אין בידודים בהתקפה של מגן או קשר אגף, אין כמעט פעולות קבוצתיות וגם שיש הכל נראה שבלוני, כן זה נראה יותר מסודר מהכדורגל של אבוקסיס אבל בחייאת, הוא מאמן פחדן, במקום לנצח משחקים ולעלותשחקני התקפה הוא עושה חילופים פחדניים ומשעממים על מנת לא להפסיד.
ומשחק הלחץ שכמעט ולא קיים ואם יש אז זה אינדיבידואלי ולא קבוצתי.

בתחילת העונה עוד היה נראה שיש משהו במיוחד באירופה אבל זה נראה שאנחנו הולכים אחורה במקום להתקדם
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כשמתחילים הדיבורים על מקורבים שמתחילים לאיים בעזיבה או חוסר השקעה שם כבר מתחילים לאבד גם אותי.
הקהל אתמול התנהג בבגרות מופתית בתחילת המשחק ועם הזמן הלך והתעצבן ובצדק.
אני יכול להבין את ה"גב" שאלונה מנסה לתת לרוני אל מול הקהל אבל שלא יעבדו עלינו.
גם היא לא מרוצה ממה שהיא רואה,גם היא מבינה שאפשר וצריך להראות הרבה יותר טוב וגם היא מבינה שהשנה יש סיכוי לא רע בכלל להפתיע.
לבוא עכשיו ולהגיד בגלל הקהל זה זלזול באינטלגנציה של כולנו.
לא הקהל הוא זה שמשחק,לא מצליח כמעט להגיע למצבים,כמעט ולא בועט למסגרת 90 דקות ומתקשה מול קבוצה שאתמול הייתה במקום האחרון.
בושה בכלל שמדברים על הקהל הזה שהביע את אמונו פעם אחר פעם בקבוצה ולמרות עונות מזעזעות ממשיך לקנות מנויים ועושה זאת באהבה רבה ןמתוך כבוד והערכה לאלונה.
במקום שכל מיני מקורבים יזיינו בשכל כדאי מאוד שיתחילו לבקש ולראות קצת יותר כדורגל וישאלו את עצמם איך יכול להיות שאנחנו מקום ראשון ולא מצליחים למלא את טרנר?
איך יכול להיות שהקהל כל כך עצבני ומתוסכל למרות המיקום?
במקום זה עאלק מאיימים עלינו,לא אמיתי ידעתי שבאיזשהו שלב המכונה תתחיל לעבוד.

סמל אישי של משתמש
maort188

שליחה על ידי maort188 »

אם בכל זאת צריך למצוא דרך להגן על רוני זה עם שתי נקודות מרכזיות :
1. הסגל למען היושר לא מספיק טוב, וכשאין כלים, בסוף גם הסטטיסטיקה מתאזנת. אם מסתכלים על זה ביושר, בכל מאצ אפ של שחקן מול שחקן ב11 חיפה עולה עלינו, אולי למעט מרכז ההגנה.
כשזה חומר השחקנים, יש גם גבול למה מאמן יכול לעשות.
2. רוני ניסה כל הזמן לשנות. כשהשיטה לא עבדה, הוא עבר לשני חלוצים , וכשגם זה לא הלך, הוא עבר לשלושה בלמים, בכל זאת זרק את כל הכלים שלו וניסה לייצר שינוי בכל דרך.

*** אפשר וצריך להבין את רוב הביקורות על רוני אבל קחו את זה בפרופורציה. אני באמת חושב שוב הקהל מאוד נגדו ולא מהסיבות הנכונות, בעיקר מסחף ומכעס מצטבר על דברים אחרים.
נסו לחשוב אם מאמן אחר היה מביא תוצאות אחרות ( בטוח שלא) ודרך יותר טובה ( זה אולי כן, אבל בהתחשב בסגל לא לאורך זמן)

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

maort188 כתב:
07 נובמבר 2021, 08:44
אם בכל זאת צריך למצוא דרך להגן על רוני זה עם שתי נקודות מרכזיות :
1. הסגל למען היושר לא מספיק טוב, וכשאין כלים, בסוף גם הסטטיסטיקה מתאזנת. אם מסתכלים על זה ביושר, בכל מאצ אפ של שחקן מול שחקן ב11 חיפה עולה עלינו, אולי למעט מרכז ההגנה.
כשזה חומר השחקנים, יש גם גבול למה מאמן יכול לעשות.
2. רוני ניסה כל הזמן לשנות. כשהשיטה לא עבדה, הוא עבר לשני חלוצים , וכשגם זה לא הלך, הוא עבר לשלושה בלמים, בכל זאת זרק את כל הכלים שלו וניסה לייצר שינוי בכל דרך.

*** אפשר וצריך להבין את רוב הביקורות על רוני אבל קחו את זה בפרופורציה. אני באמת חושב שוב הקהל מאוד נגדו ולא מהסיבות הנכונות, בעיקר מסחף ומכעס מצטבר על דברים אחרים.
נסו לחשוב אם מאמן אחר היה מביא תוצאות אחרות ( בטוח שלא) ודרך יותר טובה ( זה אולי כן, אבל בהתחשב בסגל לא לאורך זמן)
1. הוא בנה את הסגל.
מאצ' אפ מול חיפה לא רלוונטי, שיחקת אתמול מול אשדוד ולפני שבוע מול נתניה כשאתה שעה ביתרון שחקן. מה קשורה חיפה?
ותפסיקו לפרק לחוליות, זה מיושן ולא רלוונטי. ההתקפה מתחילה בגלזר וההגנה מתחילה ברוקאביצה.
סתם לעמוד נמוך ולהתבסס על יכולת אישית של שחקני ההגנה זה מתאים למאמנים חובבנים כמו אבוקסיס ולוי. בכדורגל נורמלי מתבססים על עמידה קבוצתית, על משחק לחץ, על הנעת כדור. ובזה שותפים כולם.

2. כמו שכתבתי בנושא משחק, לא המערך הוא הבעיה. סתם להציב שחקנים בעמדות לא יפתור שום דבר.
הסיסטם ועקרונות משחק חשובים בהרבה, ואצלנו הם לא קיימים.
אין מושג בלהניע כדור, אין מושג בלעשות לחץ, אין שום תבנית התקפית בסיסית.
זה הרבה יותר עמוק מסתם מערך.

סמל אישי של משתמש
zelik

שליחה על ידי zelik »

דבר ראשון אני מסכים שהקבוצה נראית גרוע!! דבר שני אני גם מסכים שהמאמן לא מתאים. אבל אני חושב שהקהל חייב להפסיק את שריקות הבוז ולחזור לעודד. אם עכשיו יתחילו הפסדים יאשימו אותנו את הקהל וזה לא נכון. הרי הוא מאמן לא טוב ויתחילו ההפסדים אז בואו נעודד ושיתחילו ההפסדים יהיה אשם אחד! ונקווה שבעלת הבית תתפטר ממנו

סמל אישי של משתמש
maort188

שליחה על ידי maort188 »

מסכים עם רוב הדברים ועדיין:
1.אתה חושב שבהינתן הסגל הקיים, בהינתן שני שחקני כנף שלא פוגעים כמה מחזורים ברציפות, בהינתן מרכז שדה פרווה לחלוטין, חלוץ חלוד, אפשר לעשות הרבה יותר?
2.אולי צריך להפנות גם זרקור כלפי השחקנים שלא מספקים את הסחורה וקל ופשוט הרבה יותר לזרוק הכל על המאמן?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

maort188 כתב:
07 נובמבר 2021, 09:21
מסכים עם רוב הדברים ועדיין:
1.אתה חושב שבהינתן הסגל הקיים, בהינתן שני שחקני כנף שלא פוגעים כמה מחזורים ברציפות, בהינתן מרכז שדה פרווה לחלוטין, חלוץ חלוד, אפשר לעשות הרבה יותר?
2.אולי צריך להפנות גם זרקור כלפי השחקנים שלא מספקים את הסחורה וקל ופשוט הרבה יותר לזרוק הכל על המאמן?
המאמן בנה את הסגל הזה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

סגל לא מספיק טוב? קיבל את חוליית ההגנה אולי הכי טובה בליגה עם צמד שוערים בסדר גמור, מלך השערים בליגה בשנתיים האחרונות,דור מיכה,4 זרים חדשים... הוא בעצמו אמר שקיבל את מה שרצה והמטרה היא אליפות.
הסגל מאוד מגוון ומאפשר גמישות רבה אבל לא אצל רוני לוי, תמיד אותה הדרך תמיד אותה השיטה, לא משנה אם זה מצליח או אם זה נכשל כישלון חרוץ.

היה ברור שבשעת אמת לוי יפעיל את כתבי החצר שלו, פשכה דאג לרשום אתמול על שריקות הבוז בסוף המשחק אך התעלם באלגנטיות מזה שכמה אלפי אוהדים קראו ללוי להתפטר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

Itay כתב:
07 נובמבר 2021, 09:45
סגל לא מספיק טוב? קיבל את חוליית ההגנה אולי הכי טובה בליגה עם צמד שוערים בסדר גמור, מלך השערים בליגה בשנתיים האחרונות,דור מיכה,4 זרים חדשים... הוא בעצמו אמר שקיבל את מה שרצה והמטרה היא אליפות.
הסגל מאוד מגוון ומאפשר גמישות רבה אבל לא אצל רוני לוי, תמיד אותה הדרך תמיד אותה השיטה, לא משנה אם זה מצליח או אם זה נכשל כישלון חרוץ.

היה ברור שבשעת אמת לוי יפעיל את כתבי החצר שלו, פשכה דאג לרשום אתמול על שריקות הבוז בסוף המשחק אך התעלם באלגנטיות מזה שכמה אלפי אוהדים קראו ללוי להתפטר.
ובוואלה דואגים להזכיר את אהוב ליבו של רוני לוי גורדנה ואיך הוא היה צריך לתת לו עוד דקות.
אבל אף אחד לא אומר כמה חלש גורדנה מתחילת העונה וזה שרוני לוי מתעקש עליו.

זה נראה שבתקשורת הכל מעולה והבעיה זה כמה שריקות בוז.
שזה תירוץ הכי עלוב שיש.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

דר אדום בנשמה כתב:
07 נובמבר 2021, 09:53
ובוואלה דואגים להזכיר את אהוב ליבו של רוני לוי גורדנה ואיך הוא היה צריך לתת לו עוד דקות.
אבל אף אחד לא אומר כמה חלש גורדנה מתחילת העונה וזה שרוני לוי מתעקש עליו.

זה נראה שבתקשורת הכל מעולה והבעיה זה כמה שריקות בוז.
שזה תירוץ הכי עלוב שיש.
התקשורת מעניינת את הסולייה של הנעל שלי, בסוף מי שצריכה לראות את המצב כפי שהוא רואה אותו נהדר.

שלח תגובה