רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

Re: רוני לוי

שליחה על ידי rkuka »

Itay כתב:
08 נובמבר 2021, 15:39
ביום רביעי הבא (17.11) בשעה 19:00 נקיים מפגש אוהדים בהשתתפות מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור והמנהל המקצועי, אליניב ברדה בזאפה באר שבע. במסגרת האירוע נקיים שיח פתוח ובלתי אמצעי וכל מי שמעוניין יוכל לקבל מענה על שאלות שמסקרנות אותו.
לצורך היערכות מיטבית, מי שמעוניין להגיע מתבקש להירשם מראש בלינק הבא https://bit.ly/3qiaX3U. לא תותר כניסה ללא הרשמה מראש.

מבורך
ואלה לא מבין מה הם מצפים לשמוע.
יש איזו תחושה שמנסים להפוך את זה למשבר אישי בין המאמן לאוהדים והמטרה של המפגשים האלה זה כאילו להוריד את הלהבות.
המשבר פה הוא משבר מקצועי נטו - ולא צריך שיחה עם אף אוהד בשביל להבין את זה, כל מה שצריך זה את דפי הסטטיסטקיה של הקבוצה מכל המשחקים מתחילת העונה.
הסיפור האישי עם המאמן (ולצורך העניין עם הצוות המקצועי כולו) הוא לדעתי סביב הסדקים באמון שלמערכת במבנה הנוכחי שלה יש את האופי או היכולת הנדרשת על מנת להצעיד את הקבוצה קדימה.
על זה אפשר יהיה לענות במפגש אוהדים? מה אם ברדה יגיד אני מבטיח שהקבוצה תראה טוב יותר האוהדים יתחילו להאמין שהיה יותר טוב?

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

היו תקופות עם בכר של כדורגל על הפנים שהסתמכו בתקווה שטוני יצא מהout ובדרך כלל זה היה קורה כשויטור או מליקסון היו פצועים

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

rkuka כתב:
08 נובמבר 2021, 18:56
ואלה לא מבין מה הם מצפים לשמוע.
יש איזו תחושה שמנסים להפוך את זה למשבר אישי בין המאמן לאוהדים והמטרה של המפגשים האלה זה כאילו להוריד את הלהבות.
המשבר פה הוא משבר מקצועי נטו - ולא צריך שיחה עם אף אוהד בשביל להבין את זה, כל מה שצריך זה את דפי הסטטיסטקיה של הקבוצה מכל המשחקים מתחילת העונה.
הסיפור האישי עם המאמן (ולצורך העניין עם הצוות המקצועי כולו) הוא לדעתי סביב הסדקים באמון שלמערכת במבנה הנוכחי שלה יש את האופי או היכולת הנדרשת על מנת להצעיד את הקבוצה קדימה.
על זה אפשר יהיה לענות במפגש אוהדים? מה אם ברדה יגיד אני מבטיח שהקבוצה תראה טוב יותר האוהדים יתחילו להאמין שהיה יותר טוב?
המפגש תוכנן עוד לפני תקרית ה״אפסים״
למעשה היה אמור לקרות כבר לפני כמה חודשים.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

קורא את הראיון של אופיר חיים בצהובון של 'פירה ומפנטז עם עצמי על האפשרות שיבוא להחליף את רוני לוי (כי בואו נודה על האמת, שעון החול התחלף) באמצע העונה עם אופציה לעונה הבאה כתלות בהישגים/יכולת/מספרים וכו'...

קראו לי משוגע, אבל משהו בבטן שלי אומר שאצלנו הוא יפרח וישבור תקרות זכוכית.

עוד משהו שיצא לי לחשוב עליו, למה לא שמים למאמנים מדדים כמותיים בחוזה כמו ששמים בונוסים לשחקנים?
- ממוצע בעיטות לשער למשחק
- ממוצע הגעת היריב לשליש אחרון למשחק
- יחס שערים
-שערי זכות מינימליים
-שערי חובה מקסימליים

באמת שהדמיון פה זה הדבר היחיד שתוחם.

זה הופך כל דיון מאמנים להרבה יותר פרגמטי, פחות מבוסס על גניבת דעת ומיקום רגעי בטבלה ויותר מציג תמונת מצב כוללת של איכות הכדורגל.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מאמן כמו אופיר חיים, או מאמן צעיר אחר, יגיע אחריי עידן לוי, ובתנאי שברדה ייצעד לקדמת הבמה כמנהל הטכני וכאיש המקצוע המוביל בקבוצה.

מקווה שלוי יצליח וירחיק את המהפכה בשנה או שנתיים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

MikiRed כתב:
07 נובמבר 2021, 12:25
24 שעות אחריי, אפשר לכתוב ללא התלהמות ומעט בהגיון...

1. הקבוצה לא נראת טוב, כואב בעיניים, זו עובדה
2. המאמן לא יפוטר. ולעולם אני לא אקלל או אצעק בוז לקבוצה שלי
3. אנחנו במקום הראשון
4. חולית ההגנה הטובה בליגה, בעיקר בגזרת הבלמים
5. חולית התקפה טובה, עם שני שחקנים על כל עמדה (כשיחזקאל יחזור)
6. חולית קישור מאד בעייתית ולא מאוזנת
7. כיוון שבריירו הוא היחיד עם אורינטצייה הגנתית, המאמן זורק לזירה שחקנים שאמורים לאזן, גורדנה או קלנטיס. בגדול הנסיון לא מצליח.
8. חושב שרובינו מבינים שחסר 50/50 אמיתי שיודע גם לאזן את האוטוסדרדה בקישור
9. זה יהיה יעד לינואר, אם נהיה עוד רלוונטיים, אז יוחתם עוד ישראלי (כיאל או כנהאן) או זר
10. בינתיים עד ינואר, פתרון מהקאדר הפנימי: מעבר לשלושה בלמים שתפור על ההרכב או כמענה חירום, הזזת אלחאמיד לקישור על מנת לאזן. לא אידיאלי, אבל פתרון.
לדעתי אגב, אם אבו עקל כובש את המצב בסוף ואשדוד מנצחת בטרנר, רוני לוי לא היה מפוטר באותו היום, אבל זה היה שם אותו הפסד אחד במשחקים הקרובים ממכתב פיטורים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 נובמבר 2021, 12:31
לדעתי אגב, אם אבו עקל כובש את המצב בסוף ואשדוד מנצחת בטרנר, רוני לוי לא היה מפוטר באותו היום, אבל זה היה שם אותו הפסד אחד במשחקים הקרובים ממכתב פיטורים.
זאת בדיוק הבעיה, כולם מבינים שיהיה פיצוץ אבל מחכים שיצטברו הפסדים כדי לייפות את זה.
קבוצה שמריחה תואר צריכה לפטר כשהיא חוששת מאסון ולא צופה עתיד וורוד ולא לספור את התקשורת שתעשה מזה חגיגה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
10 נובמבר 2021, 13:21
זאת בדיוק הבעיה, כולם מבינים שיהיה פיצוץ אבל מחכים שיצטברו הפסדים כדי לייפות את זה.
קבוצה שמריחה תואר צריכה לפטר כשהיא חוששת מאסון ולא צופה עתיד וורוד ולא לספור את התקשורת שתעשה מזה חגיגה.
אני דווקא חושב שפשוט לא הבשילו התנאים עם רב"ש אז בנתיים רוני פה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

dardasmiley כתב:
10 נובמבר 2021, 10:58
קורא את הראיון של אופיר חיים בצהובון של 'פירה ומפנטז עם עצמי על האפשרות שיבוא להחליף את רוני לוי (כי בואו נודה על האמת, שעון החול התחלף) באמצע העונה עם אופציה לעונה הבאה כתלות בהישגים/יכולת/מספרים וכו'...

קראו לי משוגע, אבל משהו בבטן שלי אומר שאצלנו הוא יפרח וישבור תקרות זכוכית.

עוד משהו שיצא לי לחשוב עליו, למה לא שמים למאמנים מדדים כמותיים בחוזה כמו ששמים בונוסים לשחקנים?
- ממוצע בעיטות לשער למשחק
- ממוצע הגעת היריב לשליש אחרון למשחק
- יחס שערים
-שערי זכות מינימליים
-שערי חובה מקסימליים

באמת שהדמיון פה זה הדבר היחיד שתוחם.

זה הופך כל דיון מאמנים להרבה יותר פרגמטי, פחות מבוסס על גניבת דעת ומיקום רגעי בטבלה ויותר מציג תמונת מצב כוללת של איכות הכדורגל.
מדמיין את התסריט הבא :

באר שבע מארחת בטרנר ובפיגור 1:0 בדקה 86 .
רוני לוי מזעיק את חתואל מקצה הספסל ונותן לו הנחייה מאוד מדוייקת :
" רותם , אני רוצה לראות ממך לפחות 3 בעיטות לשער ( ובראש רוני אומר לעצמו "כי בחוזה רשום שצריך לבעוט 5 ובעטנו רק 2 " ) , בסדר ? "

ועכשיו ברצינות - זה באמת נושא מעניין לדון עליו . כמו שלשחקן לוקח זמן להסתגל לשיטה ולדרישות המאמן , כך גם למאמן לוקח זמן להכיר את השחקנים ולהתאים שיטה ודרך .
אם כך - למה שחקנים נמדדים כבר מהמשחק הראשון שלהם לפי גולים , בישולים , דק' משחק , שמירה על שער נקי , איומים לשער וכו' ולמאמן אין מדידה של נתונים כמותיים באותה צורה ?
למשל שמירה על שער נקי ( מדרבן אותו לאמן ולחזק את משחק ההגנה ) , בישולים ( מדרבן משחק קבוצתי ) , חטיפות ( מדרבן משחק לחץ ) , עבירות בסמוך ל-16 ( מדרבן עבודת רגליים ועמידה טקטית קבוצתית נכונה יותר ) , גולים ממתפרצות , גולים ממצבים נייחים ( ספיגה וכיבוש ) , כמה ק"מ רץ כל שחקן במהלך משחק , כמה פציעות , כמה צהובים ...
כל כך הרבה פרמטרים שבהם ניתן למדוד עבודה של מאמן ושל הצוות המסייע שלו
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

מה אופיר חיים מה,
צאו מהסרט שברדה ומאמן תחתיו יוביל את המועדון להישגים חסרי תקדים.
ברדה לא מנוסה, אופיר חיים לא בכיוון, לא בכדורגל שהציג בקבוצות שאימן ולא בהישג מסוים שיכול להתגאות בו.

מה שיקרה זה שעם כמה שלמלמלים אנחנו עם רוני, בסיטואציה כזו אנחנו נתגלגל עוד יותר אחורה אפילו.

אם זה לא מאמן בסדר גודל של רוני, כמו בלבול או רב"ש, זר קשה לי להאמין שיגיע מעכשיו לעכשיו - גזרת המאמן לא תשתנה, וגם לא בא לי שתשתנה, בא לי רק שרוני יתאפס על עצמו בהרכבים ובשיטה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

shovalb9 כתב:
11 נובמבר 2021, 07:57
מה אופיר חיים מה,
ברדה לא מנוסה, אופיר חיים לא בכיוון, לא בכדורגל שהציג בקבוצות שאימן ולא בהישג מסוים שיכול להתגאות בו.

מה שיקרה זה שעם כמה שלמלמלים אנחנו עם רוני, בסיטואציה כזו אנחנו נתגלגל עוד יותר אחורה אפילו.

אם זה לא מאמן בסדר גודל של רוני, כמו בלבול או רב"ש, זר קשה לי להאמין שיגיע מעכשיו לעכשיו - גזרת המאמן לא תשתנה, וגם לא בא לי שתשתנה, בא לי רק שרוני יתאפס על עצמו בהרכבים ובשיטה.
זה לא יקרה עם רוני לוי, הוא חושב שהכל בסדר, הוא חי בפלנטה משל עצמו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

shovalb9 כתב:
11 נובמבר 2021, 07:57
מה אופיר חיים מה,

עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בסדר, אופיר חיים.
מאמן שהג'וב הבא שלו יכול להיות או ראשון לציון..... או הפועל ב"ש. טוב אחי.

תפסיקו עם השטויות והרומנטיקה בשנקל.
לגבי אופיר, קודם כל שישלים עונה שלמה בקבוצה בליגת העל ואז נדבר. בפן האישי מאחל לו להישאר לנצח בג'וב הנוכחי שלו.
אחלה משכורת, נוח, רגוע, בלי בוס נודניק על הראש... גן עדן עבור מאמנים לא צעירים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

יש לאופיר חיים דרך ארוכה בשביל לקבל את התפקיד אצלנו.
מקווה מאוד שכבר התחילו לחפש שמות של מאמנים זרים למקרה ש...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 נובמבר 2021, 12:08
יש לאופיר חיים דרך ארוכה בשביל לקבל את התפקיד אצלנו.
מקווה מאוד שכבר התחילו לחפש שמות של מאמנים זרים למקרה ש...
בטח כמו שיש שמות של קשרי אמצע

שלח תגובה