רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: רוני לוי

שליחה על ידי אדום זקן »

yossi כתב:
03 דצמבר 2021, 11:12
לנסות את המערך הזה הוצע פה בפורום כבר בתחילת העונה, זו לא איזו הברקה או משהו.
כן מגיע קרדיט על יציאה מהשבלונה.

אישית לא מבין למה אחרי גול שחקני הקו יורדים ככה נמוך.
כשהם במיקום כזה, אי אפשר לשחק כדורגל. זה המפתח.

בסהכ ראינו מחצית ראשונה בה היה משהו שמתחיל להיראות דומה למה שאנחנו רוצים לראות, בואו נקווה שיהיה קו מגמה לעניין הזה.
להפוך פאזה לא יקרה בבת אחת.
צודק,מצד שני גם אנשים צריכים להבין שלא נהפוך מחר בבוקר לליברפול.
מערך 3 הבלמים זה מערך שבעיקר דורש תיאום מושלם בקו ההגנה והמגנים ושזה קורה הקבוצה הופכת למכונה.
לדעתי עניין הללכת אחורה בא מגיע בעיקר מנטלית וזה משהו שרוני לוי חייב לשים עליו דגש ובעיקר על קבלת החלטות שהיא בעיניי מאוד לא אינטלגנטית.
למשל: גורדנה מקבל כדור באמצע ובמקום לשחרר בנגיעה מנסה לעבור 3 שחקנים מאבד כדור ויוצר התקפה מנגד,יוספי כנל.
וכן גלזר עשה טעויות שסתם הכניסו את הקבוצה ללחץ מיותר.
ברגע שיצליחו לעבוד על הדברים הללו זה יראה טוב יותר.
כי אולי היום מכבי חיפה מנפקת כדורגל יפה יותר אבל חדיר הגנתית מאוד.
אצלנו זה הפוך,קשוחים יותר ופחות יצירתיים סוג של אתלטיקו.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

אדום זקן כתב:
03 דצמבר 2021, 12:50
צודק,מצד שני גם אנשים צריכים להבין שלא נהפוך מחר בבוקר לליברפול.
מערך 3 הבלמים זה מערך שבעיקר דורש תיאום מושלם בקו ההגנה והמגנים ושזה קורה הקבוצה הופכת למכונה.
לדעתי עניין הללכת אחורה בא מגיע בעיקר מנטלית וזה משהו שרוני לוי חייב לשים עליו דגש ובעיקר על קבלת החלטות שהיא בעיניי מאוד לא אינטלגנטית.
למשל: גורדנה מקבל כדור באמצע ובמקום לשחרר בנגיעה מנסה לעבור 3 שחקנים מאבד כדור ויוצר התקפה מנגד,יוספי כנל.
וכן גלזר עשה טעויות שסתם הכניסו את הקבוצה ללחץ מיותר.
ברגע שיצליחו לעבוד על הדברים הללו זה יראה טוב יותר.
כי אולי היום מכבי חיפה מנפקת כדורגל יפה יותר אבל חדיר הגנתית מאוד.
אצלנו זה הפוך,קשוחים יותר ופחות יצירתיים סוג של אתלטיקו.
ועדיין שווים קבלת גול כל משחק.
לא הייתי אומר שאנחנו הגנה קשוחה כל כך

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

red guy כתב:
03 דצמבר 2021, 13:29
ועדיין שווים קבלת גול כל משחק.
לא הייתי אומר שאנחנו הגנה קשוחה כל כך
ציינתי שהמערך דורש תיאום וזה לוקח קצת זמן ויחד עם זאת קשה מאוד להגיע נגדנו למצבים.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

דווקא הפעם הרגיש פחות ירידה אחורה אחרי שהבקענו.
היו כמה דקות שהמשכנו, הגענו גם למצב ממש טוב עם הרוחב של לופז שבוזבז בתוך הרחבה.
ואז כשלקחו צעד אחורה, השוויון הגיע תיקתק.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא מסכים.
מיד אחרי היתרון הראשון ירדנו אחורה.
המגנים היו נמוכים מאוד,
הנעת הכדור הפכה לכדורים ארוכים,
וגלזר רק החזיר להם את הכדור שוב ושוב על הרחקות בלי כתובת.

היתרון השני כבר היה קצת אחרת והמשכנו ללחוץ גבוה
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

4everb7 כתב:
03 דצמבר 2021, 12:42
ממך היתי מצפה להבין....
כובשים גול, אדון גלזר נהיה מנהל משחק (מעודף ביטחון או חוסר ביטחון לא הצלחתי להבין) . בועט כדורים ליריבה מבקום להניע כדור ובאים אלינו עם הפנים לשער.
הגול של הפועל תל אביב הגיע 70 אחוז בגלל גלזר. לא בגלל המהלך לגול בגלל כל מה שקדם לכך 3-4 מהלכים אחורה. מוזמן לצפות.

הוא שוער טוב. אבל הפאניקה שהוא משדר גומרת אותנו.
גלזר משדר פאניקה בהנעת כדור במשך 90 דקות, לא זה שורש הבעיה.
שורש הבעיה נעוץ בפריסה והעמידה הקבוצתית.
כששחקני הקו יורדים לקו הבלמים, אי אפשר להחזיק כדור במערך הזה, אי אפשר ללחוץ, והתוצאה הישירה היא מצב מחפיר שאתה עם כל ה10 בתחום ה18 מטר מהשער שלך כמו שקרה בגול.

אחרי השער השני זה לא קרה, שמרנו על אותה עמידה פחות או יותר.

אדום זקן, גורדנה בהחלט שחקן טיפש. המקרה שתיארת הוציא גם אותי מהכלים.
במרכז השדה אני פשוט לא אוהב שחקן שמשתמש בדריבל באופן תדיר, זה מראה על אינטליגנציה נמוכה.
גם קבהא היה כזה.
דריבל צריך להיות בשימוש רק כדי לשבור לחץ או קווים כשיש הזדמנות וגם זה עם מודעות עצמית. בשאר הזמן שחקני האמצע צריכים לגעת בכדור גג 2-3 פעמים לפני שחרור.
גורדנה עושה את זה כל הזמן, בגלל זה הוא האחרון שאני רוצה לראות מבין הפול של יוספי, פטרוצ'י והוא.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

קצת סתלבט ...

1. כמעט כל שאלה שרוני לוי נשאל במסיבת עיתונאים התשובה מתחילה במילה : "ראשית ... "
2. נגיד וזרמנו עם ה-"ראשית ... " , אף פעם אין לו "שנית ..." באותה תשובה או "בנוסף..." או "חוץ מזה ..."

תעבוד על התחביר רוני ( גם של השחקנים )
:מתגלגל מצחוק:
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
itzik2999

שליחה על ידי itzik2999 »

לדעתי ודעתי בילבד אני מאוד מעריך אותו אישית ומקצועית.וגם השחקנים מחזיקים ממנו וזה הדבר החשוב. וכמובן הכול בה לידי ביטוי בתוצאות ובמיקום.היכולת תשתפר ככול שהעונה תתקדם.והשיא עדיין לפננינו מבחינת יכולת השחקנים והמערכת בכללותה.
:דגל:

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

יש אדם אחד שאחראי על שינוי המערך ל-5 בקו אחורי וזה אליניב ברדה.
הוא התעקש ורוני לוי לאחר לחצים גם של הקהל שמתלונן על סגנון משחק נוראי ובסוף לא הייתה לו ברירה אלא לזרום עם זה.
רוני לוי אדם די מקובע ואני לא אומר את זה מניחוש. יש בארץ הרבה מאמנים שלא פותחים את הראש לכיוונים נוספים, גם אבוקסיס היה כזה.
יש פה מאמנים שלא דוגלים בהקרנת וידאו על היריבה אתם מודעים לזה? יש פה פוטנציאל להיראות הרבה יותר טוב מאיך שאנחנו נראים, זה עוד איכשהו נסבל בגלל צבירת הנקודות שלנו והמיקום בטבלה.
רק צריך להעיז יותר וליזום ולשלוט בכדור, אין שום סיבה בטח בטרנר שיריבות נחותות יותר ישלטו עלינו. אני יכול לקבל רק משחק אחד העונה שבו נהיה די שוויוניים ליריבה בהחזקת כדור וזה נגד חיפה שידוע שבכר שם על זה דגש.
העונה הזאת תקום ותיפול על אומץ, יש פוטנציאל גדול גם לתואר אבל אם נמשיך בגישה פחדנית אין לנו שום סיכוי. תתפללו להגיע כמו שצריך למועד העברות בלי איזה משברים מפתיעים ואני מאמין שיבוא שחקן משמעותי, ברדה רמז על זה במפגש עם האוהדים.
אני יודע על שחקן ישראלי שאמור לחזק אותנו באמצע, פחות הכיוון לטעמי כי צריכים זר וללכת עליו על כל הקופה, זה הרכש לדעתי שיקבע אם נביא אליפות או לא.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ran כתב:
10 דצמבר 2021, 17:19
יש אדם אחד שאחראי על שינוי המערך ל-5 בקו אחורי וזה אליניב ברדה.
הוא התעקש ורוני לוי לאחר לחצים גם של הקהל שמתלונן על סגנון משחק נוראי ובסוף לא הייתה לו ברירה אלא לזרום עם זה.
רוני לוי אדם די מקובע ואני לא אומר את זה מניחוש. יש בארץ הרבה מאמנים שלא פותחים את הראש לכיוונים נוספים, גם אבוקסיס היה כזה.
יש פה מאמנים שלא דוגלים בהקרנת וידאו על היריבה אתם מודעים לזה? יש פה פוטנציאל להיראות הרבה יותר טוב מאיך שאנחנו נראים, זה עוד איכשהו נסבל בגלל צבירת הנקודות שלנו והמיקום בטבלה.
רק צריך להעיז יותר וליזום ולשלוט בכדור, אין שום סיבה בטח בטרנר שיריבות נחותות יותר ישלטו עלינו. אני יכול לקבל רק משחק אחד העונה שבו נהיה די שוויוניים ליריבה בהחזקת כדור וזה נגד חיפה שידוע שבכר שם על זה דגש.
העונה הזאת תקום ותיפול על אומץ, יש פוטנציאל גדול גם לתואר אבל אם נמשיך בגישה פחדנית אין לנו שום סיכוי. תתפללו להגיע כמו שצריך למועד העברות בלי איזה משברים מפתיעים ואני מאמין שיבוא שחקן משמעותי, ברדה רמז על זה במפגש עם האוהדים.
אני יודע על שחקן ישראלי שאמור לחזק אותנו באמצע, פחות הכיוון לטעמי כי צריכים זר וללכת עליו על כל הקופה, זה הרכש לדעתי שיקבע אם נביא אליפות או לא.
זה לא רק רכש שיקבע אם נביא אליפות או לא זה גם העניין שכתבת על להעיז יותר
אגב נקווה שברדה יתעקש גם על משחק לחץ
הישראלי זה כיאל אני מקווה, עדיף כרגע על זר שלא בטוח מה נקבל( ע"ע פטרוצ'י)

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

סיכום הסיבוב על לוי: אני ממבקריו הקבועים של לוי וגם היום יש סיבות לבקר את דרך המשחק שלו אך נתמקד הפעם בחיובי, הרוויח זאת ביושר.
לדעתי עם כל כך הרבה ביקורת ורחשים באוויר בנוסף למשברון שעבר מול הקהל מה שיצר/יוצר לו חתיכת קוף על הגב הוא מתמודד די יפה, מצליח לנטרל רעשי רקע ולחבר את הקבוצה מבחינה מקצועית ויתרה מכך מבחינה מנטלית וחברתית (המעגל בסוף המשחק העלה חיוך),התוצאות כמובן טובות, היכולת כאמור לא מספיק איכותית וניתן להוציא מהסגל הזה יותר אך בהחלט ניתן לראות שלוי והצוות שוברים את הראש איך להוציא מהסגל הקיים את מירב הפוטנציאל הטמון בו, זה בא לידי ביטוי בשינוי מערכים,הזזת שחקנים מהעמדות הטבעיות שלהם ואולי אפילו מעט שינוי תפיסה לאיך צריך לשחק כדורגל (היום לוי אמר שאנחנו הקבוצה בה הוא עבד הכי הרבה על כדורגל התקפי והנעת כדור). יש איפה להשתפר,יש עוד הרבה מה להוכיח ועל מה לעבוד ואנחנו עוד לא בחצי הדרך... אבל לטעמי גם לו ולצוות מגיעה מילה טובה על סיבוב מוצלח. טוב לראות שיש רצון והשתדלות גם בצוות המקצועי, נקווה שלא ייבחן בשעת משבר. לסיכום במילה אחת- המשכיות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הדבר היחידי שטוב מהסיבוב הזה מרוני לוי זה התוצאות.
שתי הודעות לפנייך רשם רן שזה בזכות ברדה שינוי המערך ולא בזכות רוני.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

הראל כתב:
13 דצמבר 2021, 00:09
מבחינתי שגם פנחס אוחנה יהיה אחראי על שינוי המערך, בסוף מי שעליו האחריות לטוב ולרע זה המאמן, נכון להיום המערך הזה יותר מחמיא לנו לכן נפרגן על כך לצוות המקצועי שלא נותר מקובע ובחר במערך לא מאוד נפוץ בליגה הזאת בשנים האחרונות. אגב לא חושב שלוי הוא מהמאמנים שיקבעו לו מלמעלה מערך.

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

הראל כתב:
13 דצמבר 2021, 00:09
הייתי רגוע אם היה מדובר בבנאדו, אבל כנראה שלכל הצוות אין מושג.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Itay כתב:
13 דצמבר 2021, 00:15
מבחינתי שגם פנחס אוחנה יהיה אחראי על שינוי המערך, בסוף מי שעליו האחריות לטוב ולרע זה המאמן, נכון להיום המערך הזה יותר מחמיא לנו לכן נפרגן על כך לצוות המקצועי שלא נותר מקובע ובחר במערך לא מאוד נפוץ בליגה הזאת בשנים האחרונות. אגב לא חושב שלוי הוא מהמאמנים שיקבעו לו מלמעלה מערך.
אני כותב על המערך הזה מיולי, אז אולי זה ממני???????? מה השטויות האלו?

זה לא סודות הגרעין, הכל פתוח, הכל ידוע ומי שעומד בראש המערכת אחראי לטוב ולרע, ולכן הקרדיט גם שלו ושל כל הצוות.

החלטה אחרת ששם באמת מעניין לדעת מה קרה אחריי הקלעים זה הסבת אספרייה...
נזרק ללא הכנה בגלל פציעת דדיה, לא היה טוב והיה אפילו מבולבל באותו משחק, אבל עבר הכנה טובה למשחק שאחריי ומאז זה נראה בינגו...

(קצת מזכיר לי את ההסבה של אורי בנימין שהיה חלוץ בינוני למגן ימני שחרך את האגף...)

שלח תגובה