רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: רוני לוי

שליחה על ידי הפועלעולה »

אם אלונה הייתה מחזיקה ממנו היא הייתה נותנת לו חוזה חדש ברצף של ה7 ניצחונות.
אם לא קיבל אז - ונכשל בשני המבחנים מול ת"א וחיפה - הוא כבר לא יקבל.

אלונה לא עיוורת ולא פראיירית.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

E26 כתב:
23 ינואר 2022, 23:03
באמת שאני מנסה להבין אותך ולא מצליח.
מאיפה הדעה הנחרצת שזה יעשה נזק? מה, התקשורת תקטול אותנו? ואוו זה מדגדג לי אתה יודע מה. אני בטוח שאם ו אז החיצים יגיעו מכתבי החצר של המורה לספורט שלנו.
מאמן שיעשה קסמים? לא צריך שום קסמים רק אחד כזה שישנה גישה ויעשה עבודת אימון נורמלית.
לרסק מועדון? מי קבע שנתרסק? יש אחלה סגל שגם שרון אביטן יעשה איתו מקום 2.
שחקנים מאחרי המאמן? מי קבע? תהיה בטוח שברגע שהבלון יתפוצץ יצא לתקשורת הרבה רעל.
עזוב שטויות, אתה נותן קרדיט ויושב על הגדר עבור זה.
לא צריך להיות מבין גדול בשביל לראות שאנחנו בלוף תחת המאמן הזה וכל משחק שהוא פה זה נזק יותר מתועלת.
אם יש סיכוי למשהו העונה, אז אני מעדיף להמר ולהחליף מאמן לפני עוד שחקן רכש כזה או אחר בחלון הזה
ומי יבוא בדיוק? עוד פעם שרון מימר לעונה וחצי ועוד פעם ליד וחוזר חלילה, אם בתחילת העונה היינו מביאים מאמן במקום אז סבבה אבל עכשיו עדיף לנו לתת לו לסיים את העונה ובנתיים למצוא מאמן ולא עוד משהו גנרי למצוא מאמן זר איכותי מעבר לים יחד עם צוות מקצועי קומפלט.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:
23 ינואר 2022, 22:57
אח שלי זה לא יקרה,זה פשוט לא יקרה.
מה אנשים מבינים? מתי קרה בהיסטוריה של הכדורגל במועדון נורמלי שמפטרים מאמן בשלב הזה?
אתה מבין איזה נזק עצום זה יעשה למועדון?
אתה מבין שאין מאמן שיעשה קסמים עכשיו?
ואתה מבין!! זה הקטע ועדיין נסחף אחרי הטמטום הגואה כאן.
לעשות עכשיו מהלך כזה זה לרסק מועדון עכשיו תחליטו מה בא לכם.
כל עוד השחקנים עומדים מאחוריו וככה זה נראה אנחנו צריכים לנשום,לסתום ולקוות לטוב.
ברור שיש משהו במה שאתה טוען, אפילו כתבתי את זה גם אני בשלב מסויים.
העניין הוא שזה מבאס את התחת שמצד אחד זה כאילו תלוי בנו ומצד שני אתה יודע שאין שום סיכוי שהוא יצליח. סופית השתכנעתי בשתי המשחקים נגד חיפה ומכבי, הם יחזרו על עצמם שוב ושוב ושוב עד שיהיה שינוי. זה כל כך מבאס הקטע הזה שיש לנו את כל התנאים ואנחנו לא מצליחים לשחק כדורגל אפילו נגד הקבוצות השבורות של הליגה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:
23 ינואר 2022, 23:04
ומי יבוא בדיוק? עוד פעם שרון מימר לעונה וחצי ועוד פעם ליד וחוזר חלילה, אם בתחילת העונה היינו מביאים מאמן במקום אז סבבה אבל עכשיו עדיף לנו לתת לו לסיים את העונה ובנתיים למצוא מאמן ולא עוד משהו גנרי למצוא מאמן זר איכותי מעבר לים יחד עם צוות מקצועי קומפלט.
מחבק את רוני לוי עד סוף העונה אם אני יודע שיגיע צוות זר רציני במאי

E26

שליחה על ידי E26 »

דר אדום בנשמה כתב:
23 ינואר 2022, 23:04
רוצה להאמין שיש למועדון מועמדים.
השאיפה צוות זר וברור שלא יקרה עכשיו.
אבל אפשר למצוא פלסטר לחצי עונה, כל מאמן שיגיע יודע מה צריך לשפר ועם קצת תעוזה הוא ישפר.
הסגל שלנו עושה מקום 2 גם בלי מאמן על הקווים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

E26 כתב:
23 ינואר 2022, 23:03
באמת שאני מנסה להבין אותך ולא מצליח.
מאיפה הדעה הנחרצת שזה יעשה נזק? מה, התקשורת תקטול אותנו? ואוו זה מדגדג לי אתה יודע מה. אני בטוח שאם ו אז החיצים יגיעו מכתבי החצר של המורה לספורט שלנו.
מאמן שיעשה קסמים? לא צריך שום קסמים רק אחד כזה שישנה גישה ויעשה עבודת אימון נורמלית.
לרסק מועדון? מי קבע שנתרסק? יש אחלה סגל שגם שרון אביטן יעשה איתו מקום 2.
שחקנים מאחרי המאמן? מי קבע? תהיה בטוח שברגע שהבלון יתפוצץ יצא לתקשורת הרבה רעל.
עזוב שטויות, אתה נותן קרדיט ויושב על הגדר עבור זה.
לא צריך להיות מבין גדול בשביל לראות שאנחנו בלוף תחת המאמן הזה וכל משחק שהוא פה זה נזק יותר מתועלת.
אם יש סיכוי למשהו העונה, אז אני מעדיף להמר ולהחליף מאמן לפני עוד שחקן רכש כזה או אחר בחלון הזה
אלונה לא מטומטמת,היא רואה בדיוק את מה שאנחנו רואים וזה בערך כלום עם הרבה מזל.
יחד עם זאת כן חשובה לה התדמית שלה ושל המועדון ואם מישהו חושב שהיא מנותקת מרחשי הקהל אז אין לו מושג.
היא לא תפטר אותו עכשיו ולמען האמת אין למה כי זה לא שבחוץ מחכה לך יורגן קלופ.
היא לא עובדת מאמוציות וככה צריך לעבוד בעלים רציני.
וכן זה דבר שיכול לרסק קבוצה כי מאמן בשלב הזה של העונה שהשחקנים מאחוריו והם מאחוריו שלא תתבלבל מפוטר זה רק יכול לדרדר את המצב.
חכו לסיום העונה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dor69 כתב:
23 ינואר 2022, 23:06
ברור שיש משהו במה שאתה טוען, אפילו כתבתי את זה גם אני בשלב מסויים.
העניין הוא שזה מבאס את התחת שמצד אחד זה כאילו תלוי בנו ומצד שני אתה יודע שאין שום סיכוי שהוא יצליח. סופית השתכנעתי בשתי המשחקים נגד חיפה ומכבי, הם יחזרו על עצמם שוב ושוב ושוב עד שיהיה שינוי. זה כל כך מבאס הקטע הזה שיש לנו את כל התנאים ואנחנו לא מצליחים לשחק כדורגל אפילו נגד הקבוצות השבורות של הליגה
שמע אני סובל באמת שאני סובל אבל יחד עם זאת אני מבין את המשמעות שלפטר עכשיו מאמן.
זה מהלך של משה חוגג קלאסי.

E26

שליחה על ידי E26 »

אנחנו כבר רואים את הנולד, התסריט ידוע. אלישע סטייל.
להקדים תרופה למכה ולהמר? או למות יפים?
אני מעדיף בלהמר כי אין מה להפסיד, ככה אני רואה את זה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

הלוואי והייתי אופטימי כמוכם שבקיץ זה ייגמר.
הוא הולך לסיים במקום השני, אולי עם איזה מאבק מדומה ומינימום חצי גמר גביע. יש פה ליגה עלובה, ויש לנו סגל יותר מדי טוב ומנוסה כדי לנפק קריסה.
זה לא אלישע, יש לו לובי תקשורתי חזק מאוד, לובי אצל כמה מיני יועצים, תדמית של מאמן טוב והשחקנים איכשהו אוהבים אותו.
שחקנים שלא אוהבים ומחוברים למאמן שלהם, לא נלחמים ככה בכל משחק. גם מי שראה את החיבוקים איתו בסוף, קל לראות שחוסר הערכה אין שם.

אלונה תעמוד למבחן מאוד גדול בקיץ. מקווה שהיא תבחר נכון.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

זה ממש מזכיר לי את העלילה של הסרט ״ליגה לאומית״

קבוצת בייסבול שעומדת בפני פירוק ויודעת שרק זכייה באליפות תציל אותה.

אז רוני לוי.

כל עוד הוא במאבק (מדומה, אמיתי, מה שתרצו) נגד ברזיל 82 מהכרמל, אני איתו 150%. אחלה רוני. תיקח את הצלחת ושכולם יחנקו.

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

האמת שהטיעון שהשתמשו בו הרבה לטובת רוני לוי בתחילת העונה הוא גם הטיעון שצריך לקדם את תהליך ההפרדות ממנו. אם יש הבנה והסכמה שלוקח זמן לחבר קבוצה לשיטת אימון - אז למה לבזבז 10 מחזורים בעונה הבאה, תביא מאמן עכשיו ותן לו זמן עם השחקנים כדי שהעונה הבאה לא תפתח עם תקופת בניה. נבנה פה סגל מאוד מבוגר שלא כל כך ברור מי ימשיך ומי לא שנה הבאה, מה שאומר שצריך להביא עוד שחקנים להתאים אותם לשיטה כדי להיות רלוונטים, למה לא להתחיל כבר עכשיו את התהליך ותוודא שהשחקנים שאתה מביא יתאימו לשיטה של המאמן?
הסיבה היחידה לא לעשות מהלכים עכשיו זה אם זהות המאמן הבא ידועה להנהלה והוא לא יכול להשתחרר מהחוזה שלו .

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

רוני לוי לא הולך לשום מקום בעונה הקרובה.
רק אירוע באמת קיצוני יכול לגרום לזה אבל כרגע זה לא המצב.
אני חושב שאם האוהדים שלנו ישלימו עם זה יהיה להם קל יותר עם המציאות, בהבנה שזה מה שיש ושאין איזה מישהו שמחכה מעבר לפינה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:
24 ינואר 2022, 08:33
אני חושב שאם האוהדים שלנו ישלימו עם זה יהיה להם קל יותר עם המציאות, בהבנה שזה מה שיש ושאין איזה מישהו שמחכה מעבר לפינה.
+1
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
24 ינואר 2022, 08:33
הבעיה זה לא המתנגדים בפורום, אנחנו חריפים כלפיו פה אבל במגרש מעודדים ולא נותנים לזה לזלוג. הבעיה היא הקהל הרחב, אותו קהל שטינף גם על בכר כשהתחיל לגמגם וזה כמובן לא קשור בתדמית או בדעות קדומות

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

רוני לוי לא יעזוב לפני סוף העונה אלא אם יקרה פה משהו חריג במיוחד שיגרום לקהל לצאת מגדרו.
מה שכן יש כבר לחשושים בהנהלה שהוא לא ממשיך בוודאות בעונה הבאה.

שלח תגובה