רוני לוי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4everb7
Title: CrazyRed

Re: רוני לוי

שליחה על ידי 4everb7 »

Itay כתב:
24 ינואר 2022, 15:01
וואו מצטער אבל כל כך הרבה שטויות.
הביא אותנו ״עם הסגל הזה״ הלו יש פה את ויטור,טיבי,אבו עביד,אלחמיד,מרטינס,באריירו,רוקאביצה,ספורי,מיכה… כל קבוצה בליגה הייתה רוצה אותם בסגל שלה על מה אתה מדבר? זה שהם נראים כמו הפועל פ״ת זה על הראש של לוי והצוות שלו.
הסיבה שאנחנו בקושי מופיעים למשחקים ובעיקר למשחקי עונה זה בגלל המאמן שעושה בתחתונים כשרואה את הגדולות ויש לו יכולות אימון של מקל מטאטא. אחראי על הרעב שלנו? שיא הניתוק, לקחנו בעשור האחרון שלוש אליפויות,גביע מדינה,גביע טוטו,אלוף האלופים,קמפיינים אדירים באירופה, שברנו תקרות זכוכית שגם בחלומות הכי ורודים לא חשבנו שנגיע אליהם, הליצן הזה פתח לנו את התיאבון? אולי עושה לנו בחילה זה כן. הפועל ב״ש זה כבר מועדון גדול ועם הגדולה באים הציפיות והאמונה.
הסיבה שאתה עם ״כוכב וחצי״ (מעריך שדיברת על ספורי, נעלבתי בשמם של ויטור,אספרייה ובאריירו) זה בגלל שהמאמן הזה מעדיף לי אשכרה את יוספי ופטרוצ׳י על מרטינס ומעדיף את חטואל ואנסה על מיכה.
זהו פרקתי.
חחח ככה נראית גניבת דעת.
בוא נפרק את זה.

ויטור,טיבי,עביד אלחמיד. כתבת פה 4 בלמים מכובדים לכל הדעות אבל בוא - לא איתם אתה תעשה טיקי טאקה והם האחראים הבלעדיים ללב והמלחמה שהקבוצה מציגה. אבל שוב אף אחד מהם זה לא טיקי טאקה

נמשיך
מרטינס, היה פה מתחילת העונה ולא ידעתי? או ששלפת שם כדי לנפח ״כוכבים״. הוא לא רלוונטי לדיון במשחק ורבע.
עד היום ליד בריירו היה לך כלום כלום כלום.
ובריירו מכונת חילוצים אבל לא גאון בהנעת כדור. תסכים שהוא לא משתחרר מלחץ כמו עלי מוחמד או אבו פאני…

ספורי הכוכב של הקבוצה לא יודע ולא ידע לשחק טיקי טקה כי הוא מעדיף ארוכים ותאכלס. גם בעזרת המאמן וגם כי זה הוא, שכחתם שהיה כבר מחוץ לקבוצה?
וגם אם ידע זה מחזיר אותנו אחורה לדיון , עם מי יתקתק כדור?

מיכה? איזה מיכה? ש2 משחקים נגד מכבי מחפש להתחמק? שנתן רק כדור מסוכן אחד בגביע עד עכשיו?

עזוב עזוב. אין לנו את ההתקפה לשחק את המשחק שאתם רוצים… פשוט אין.

חיפה שנה שעברה היתה סופר בינונית עד הגעת אצילי… האלופה הכי חלשה בעשור האחרון… אבל אני לא מצפה שהמתלוננים יזכרו מעבר למשחק אחד אחורה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 15:15
חחח ככה נראית גניבת דעת.
בוא נפרק את זה.

ויטור,טיבי,עביד אלחמיד. כתבת פה 4 בלמים מכובדים לכל הדעות אבל בוא - לא איתם אתה תעשה טיקי טאקה והם האחראים הבלעדיים ללב והמלחמה שהקבוצה מציגה. אבל שוב אף אחד מהם זה לא טיקי טאקה

נמשיך
מרטינס, היה פה מתחילת העונה ולא ידעתי? או ששלפת שם כדי לנפח ״כוכבים״. הוא לא רלוונטי לדיון במשחק ורבע.
עד היום ליד בריירו היה לך כלום כלום כלום.
ובריירו מכונת חילוצים אבל לא גאון בהנעת כדור. תסכים שהוא לא משתחרר מלחץ כמו עלי מוחמד או אבו פאני…

ספורי הכוכב של הקבוצה לא יודע ולא ידע לשחק טיקי טקה כי הוא מעדיף ארוכים ותאכלס. גם בעזרת המאמן וגם כי זה הוא, שכחתם שהיה כבר מחוץ לקבוצה?
וגם אם ידע זה מחזיר אותנו אחורה לדיון , עם מי יתקתק כדור?

מיכה? איזה מיכה? ש2 משחקים נגד מכבי מחפש להתחמק? שנתן רק כדור מסוכן אחד בגביע עד עכשיו?

עזוב עזוב. אין לנו את ההתקפה לשחק את המשחק שאתם רוצים… פשוט אין.

חיפה שנה שעברה היתה סופר בינונית עד הגעת אצילי… האלופה הכי חלשה בעשור האחרון… אבל אני לא מצפה שהמתלוננים יזכרו מעבר למשחק אחד אחורה
מרטינס במשחק וחצי עשה יותר מהכלום שיש לנו בקישור (אגב מי בנה את הכלום הזה?) חזרת על המושג טיקי טאקה חחח נו באמת לוי כבר שנה פה ולא ראינו משחק אחד של טיקי טאקה, מה יש בו חוץ מקחו כדור ותבעטו אותו על 40 מטר אולי ייפול על הרגל של ספורי או רוקאביצה.
מיכה לא יצליח פה בסגנון הזה, מיכה שחקן שצריך אגפים הוא שחקן שצריך קבוצה יוזמת ותוקפת, אנחנו לא קרובים להיות כאלה. לתת לחטואל או אנסה לפני מיכה זה כבר גובל בטמטום. אספרייה,שכטר,רוקאביצה,יחזקאל,מיכה וספורי בהתקפה שלך ואתה אומר אין כלים… לא רציני על סף המגוחך.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

Itay כתב:
24 ינואר 2022, 15:23
מרטינס במשחק וחצי עשה יותר מהכלום שיש לנו בקישור (אגב מי בנה את הכלום הזה?) חזרת על המושג טיקי טאקה חחח נו באמת לוי כבר שנה פה ולא ראינו משחק אחד של טיקי טאקה, מה יש בו חוץ מקחו כדור ותבעטו אותו על 40 מטר אולי ייפול על הרגל של ספורי או רוקאביצה.
מיכה לא יצליח פה בסגנון הזה, מיכה שחקן שצריך אגפים הוא שחקן שצריך קבוצה יוזמת ותוקפת, אנחנו לא קרובים להיות כאלה. לתת לחטואל או אנסה לפני מיכה זה כבר גובל בטמטום.
תגיד, אם אתה רוצה סלון אבל הסלון לא מתאים בגודל לדירה.
אתה מחליף דירה או סלון?

אין לך טיקי טאקה כי אין לך שחקנים לזה.
החלומות והציפיות שלך ממיכה נראה שלא יקרו העונה. הוא עוד בטראומה להבדיל מאצילי.

מי שאשם בזה זה לא רוני לוי, זה אך ורק מיכה.
אולי עונה הבאה ישתחררו אצלו דברים ויתחיל לפרוח… עד אז זה רק אשליות שלך על מיכה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 15:29
תגיד, אם אתה רוצה סלון אבל הסלון לא מתאים בגודל לדירה.
אתה מחליף דירה או סלון?

אין לך טיקי טאקה כי אין לך שחקנים לזה.
החלומות והציפיות שלך ממיכה נראה שלא יקרו העונה. הוא עוד בטראומה להבדיל מאצילי.

מי שאשם בזה זה לא רוני לוי, זה אך ורק מיכה.
אולי עונה הבאה ישתחררו אצלו דברים ויתחיל לפרוח… עד אז זה רק אשליות שלך על מיכה
אני לא אומר לתת לו קרדיט בלתי נגמר, למה לא לתת לו שבועיים לרוץ בהרכב? לתת לו קצת ביטחון, עד שעשה פעולה טובה ונתן כדור גדול ליחזקאל אאל״ט לוי נלחץ ומיהר להוריד אותו, למה?. תענה לי בכנות אם לדעתך חטואל שעושה לנו פוזות של שעון חול באינסטגרם יותר ראוי לדקות או לאנסה החסר מוח. ההתעקשות שלי ושל עוד חלק מחברינו פה זה לא בגלל הכלום שמיכה מציג עד כה העונה, אנחנו יודעים וזוכרים מה יש לו ברגליים ובעיקר במוח, הפוטנציאל שלנו להרוויח ממנו הרבה יותר גדול מהפוטנציאל של התפוקה מחטואל או אנסה. גם אצילי פתח לא משהו בחיפה, ועדיין אלה שחקנים שצריך להתעקש עליהם ולא לתת לשחקני ליגה לאומית קרדיט לפניהם.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

Itay כתב:
24 ינואר 2022, 15:40
אני לא אומר לתת לו קרדיט בלתי נגמר, למה לא לתת לו שבועיים לרוץ בהרכב? לתת לו קצת ביטחון, עד שעשה פעולה טובה ונתן כדור גדול ליחזקאל אאל״ט לוי נלחץ ומיהר להוריד אותו, למה?. תענה לי בכנות אם לדעתך חטואל שעושה לנו פוזות של שעון חול באינסטגרם יותר ראוי לדקות או לאנסה החסר מוח. ההתעקשות שלי ושל עוד חלק מחברינו פה זה לא בגלל הכלום שמיכה מציג עד כה העונה, אנחנו יודעים וזוכרים מה יש לו ברגליים ובעיקר במוח, הפוטנציאל שלנו להרוויח ממנו הרבה יותר גדול מהפוטנציאל של התפוקה מחטואל או אנסה. גם אצילי פתח לא משהו בחיפה, ועדיין אלה שחקנים שצריך להתעקש עליהם ולא לתת לשחקני ליגה לאומית קרדיט לפניהם.
אחי שחרר
מיכה עבר חוויה רגשית קשה שעדיין לא התאושש ממנה.

אם לא היו קוראים לו מיכה הייתי אומר להשאיל אבל אני מכבד ועדיין מאמין בו.

רוני לוי הוא לא הבעיה בעניין מיכה.
ורוני לוי עושה קסמים עם הסגל הזה לטעמי.
זה כואב בעין כי רק אספריה נותן שואו, ואם אספריה הוא השואו מן שלנו תבין לבד למה אנחנו נראים ככה התקפית.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 15:57
אחי שחרר
מיכה עבר חוויה רגשית קשה שעדיין לא התאושש ממנה.

אם לא היו קוראים לו מיכה הייתי אומר להשאיל אבל אני מכבד ועדיין מאמין בו.

רוני לוי הוא לא הבעיה בעניין מיכה.
ורוני לוי עושה קסמים עם הסגל הזה לטעמי.
זה כואב בעין כי רק אספריה נותן שואו, ואם אספריה הוא השואו מן שלנו תבין לבד למה אנחנו נראים ככה התקפית.
לא מנקה את מיכה אך עדיין הוא שחקן שראוי ליותר דקות נקודה.
אתה רואה קסמים בקבוצה… מה אני אגיד לך תהנה.

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

Itay כתב:
24 ינואר 2022, 16:01
לא מנקה את מיכה אך עדיין הוא שחקן שראוי ליותר דקות נקודה.
אתה רואה קסמים בקבוצה… מה אני אגיד לך תהנה.
אני לא חושב שמישהו רואה מב״ש כדורגל שוטף…

אבל אני בטוח שאף אחד גם לא ציפה לעונה כזו.
קיבלתם תיאבון בזכות התוצאות שרוני לוי השיג עם קהל עוין ששורק בוז ו500 אוהדים במשחק חוץ ופתאום הציפיות שלכם גדלו.

אם אתה חושב שאפשר להוציא יותר מהסגל הנוכחי אתה טועה בענק. יחד עם רוב האוהדים.

אין לנו כלום בהתקפה! הנה רוקאביצה נפצע וכולם מדברים במלפפונים איך לגייס למילואים את שועה.
עד כדי כך המצב גרוע…

ואתה מדבר איתי על כדורגל שוטף חח

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 16:18

קיבלתם תיאבון בזכות התוצאות שרוני לוי השיג עם קהל עוין ששורק בוז ו500 אוהדים במשחק חוץ ופתאום הציפיות שלכם גדלו.

אין לנו כלום בהתקפה! הנה רוקאביצה נפצע וכולם מדברים במלפפונים איך לגייס למילואים את שועה.
עד כדי כך המצב גרוע…

מי אמר שיש כדורגל שוטף? עם רוני אנטי לוי בטח שלא יהיה, כובשים גול וייאלה לרוץ מהר להסתגר בחצי שחלילה לא נכבוש עוד אחד ונגמור את הסיפור. לוי הביא לנו תיאבון,פתאום ציפיות גדלו… אויש נו באמת אמירות פתטיות שאני בספק אם יש פה אחד שיגיד שאתה צודק לגביהם.
כנראה שרק עם אצילי,אבו פאני ומוחמד אתה חושב שאפשר לשחק כדורגל יפה… זלזול משווע בסגל שלנו, בוא נסכים שלא להסכים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 16:18

עד כדי כך המצב גרוע…

כאן בדיוק נכנסת עבודה של מאמן.
אפשר להתגבר על פערים באמצעות כדורגל תבניתי וסיסטמטי. לא חסרות קבוצות חזקות לאורך ההיסטוריה ששיחקו כדורגל אפור ועוצמתי. הפועל באר שבע רחוקה מלהיות קבוצה כזאת. היא לא מאומנת ולא משחקת כדורגל משום סוג. נקודה.

גם את הכישרון המוגבל שיש לו בקבוצה הוא מכבה בצורה מבישה. דנילו זה פוטנציאל לשובר שיוויון, משחקים שלמים לא עובר את החצי. מיכה לא נספר. אנסה ואחרים נעלמו כלא היה בין היתר בגלל ה"שיטה". תן לספורי, שגר ושכח.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

מסכים שאין לנו יותר מידי אופציות התקפיות( אנסה מאכזב ) והקישור אפור יחד עם זאת גם אם היה רוני לוי כבר היה דואג לסרס

אגב גם שיטה שמתאימה לסגל הזה אנחנו לא רואים, הגנה חזקה? לחץ אחרי איבוד כדור? יציאה מהירה קדימה וסיומת קלינית- יש כלים לזה(לא מושלמים אבל יש) אבל אין יד מכוונת , מה שבולט זה הגבהות טובות ונוגחים מעולים עם הרבה לב ונשמה

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

כל התגובות מסתכמות ״בפוטנציאל״, ״גם אם״ והכל כמעטים

בחיאת אתם יותר חכמים מזה.

ולא אני לא מזלזל בשחקנים שלנו, אבל אני גם לא מצפה מהם משהו שהם לא.

העובדות הן
הגנה חזקה
מגן שמאלי יציב מגן ימני לא ברור
ברירו בנקר
לידו כלום וכלום רק זר
ספורי שהיה מחוץ למועדון ועשה קאמבק
רוקאביצה טיל
שכטר ל40 דקות בלאגן והרבה ביצים

אספריה הופיע רק מול חיפה
אנסה רק בתרום עונה
מיכה עוד מלקק פצעים מהמקרה המטופש

ולגבי עלי מוחמד אבו פאני וכו, תראו לי שחקן אחד בסגל שלנו שמשתחרר מלחץ או משחרר מלחץ?
אבל עושה את זה באמת, לא בפוטנציאל.

תפתחו תעיניים רוני לוי עושה פה הודיני

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ניסיתי לענות על הטענות לרוני לוי כאחד שלאורך העונה מאוד תמך בו, וגם כעת אני נגד הטענות לפיטורים שלו וטוען בעצמי שצריך לתת לו לסיים את העונה. עם זאת יש לי גם טענות לרוני לוי וזה ניסיון להסביר את זה.

לקבוצת כדורגל מצליחה יש כמה פרמטרים, ובפרמטר טקטיקה/אסטרטגיה/כדורגל קבוצתי/תלכיד/שיטתיות בתבניות התקפה והגנה - אנחנו לוקים בתחום הזה והמשחק מרגיש מקרי, ומתבסס על יכולת אישית. גם הנייחים, מאוד מסתמכים על הטכניקה המשובחת של ספורי, והצטרפות של נוגחים מהטובים בליגה.
במשחק האחרון למשל, לי ההגנה שלנו הרגישה מקרית, והתבססה על יכולת של שחקני ההגנה שלנו, ולא על הכנה או התאמה טקטית למשחק. עידו שחר בעט אולי 5 פעמים במחצית, וזה בלתי נסלח ששחקן קישור כל כך חופשי והבעיה הזו לא מקבלת מענה.
מבחינת ההתקפה, לא יכולתי לשים יד על מצבים התקפיים שחזרו וקרו ואמרתי - הנה, על זה עובדים באימונים, ואם על זה עבדו, זה לא נתן תפוקה. יותר מזה, הפחד מללחוץ גבוה בשילוב עם חוסר היכולת להשתחרר מלחץ בהנעת כדור מגביל אותנו מלהגיע למצבים. זה מגביל אותי מלתת ביקורת לשחקנים על היכולת החלשה שלהם ונותן להם תירוץ ובעיקר מכניס אותנו לסחרור.

הנקודות שהשגנו, שהביאו אותנו עד היום, הם עם רוני לוי על הקווים, ולפרקים, בתוך רצף ה7 נצחונות רצופים, הצגנו בחלק מהדקות כדורגל משכנע,קבוצתי, כזה שאנחנו מעוניינים בו.
2 המשחקים האחרונים מול הגדולות היו אכזבה גדולה, בעיקר שבאו לאחר ציפייה. לאף אחד כאן אין תחושה שהפסדנו למכבי תל אביב כי הם הקבוצה הטובה יותר, אלא כי לא העזנו. נגד מכבי חיפה, קבוצה בה ניתן לטעון זאת, היא הוכיחה את עצמה פגיעה, והפערים הברורים במחצית הראשונה, נבעו גם מאותו פחד להעיז, בבית, מול קהל מלא שדוחף את הקבוצה. קרה מה שקרה במחצית והגיע בפנינו הזדמנות לפחות לתיקו, וזה גם לא קרה. הם קבוצה מאוד מאומנת עם שחקנים איכותיים, אולי הסגל הכי איכותי בליגה - אבל הם פגיעים, קל להוציא אותם משיווי משקל, ואפשר להכות את ההגנה האיטית שלהם אם רוצים.
את השיטתיות שכן ניתן לחבר הינה - ההכנה למשחק לא הייתה טובה, ההרכבים לא היו טובים, החילופים לא היו טובים.

הפרמטרים הנוספים מלבד קבוצתיות ותבניות בהתקפה ובהגנה, הם ניסיון, אופי ואיכות הסגל, בהן אנו ניחנים, ולי אישית שני הפרמטרים הראשונים פחות נמדדים לעומת איכות - שם אנחנו הרבה התחזקנו המון ובעיניי מהסיבות המרכזיות למיקומנו בטבלה, ויש ל זה קשר חזק עם הסקת מסקנות מעונות שהיו, וחלון קיץ מוצלח מאוד.

בנושא יותר נקודתי, באריירו מתחילת העונה מגיע להמון מצבים, וזה נטו דרך הצטרפות מקו 2 - יש לו את היכולת, כושר לעשות את זה, מה גם שהוא לא תורם בהנעת הכדור. גם החטיפות שלו יהיו מסוכנות יותר אם יקבל אפשרות ללחוץ גבוה יותר, ביחד עם הקבוצה כמובן כי הוא ירוויח את הכדורים האלה וזה יתעל את ההתקפה שלנו. כשספורי/מיכה/הלוואי שניהם ביחד עם מרטינס מרימים כדור, או כשהכדור הולך הצידה, אחד מהם צריך לדחוק אחורה כי גם ככה לא מהווה איום ברחבה ולתת לבאריירו אפשרות להצטרף, מה גם שספורי/מיכה על קצה הרחבה יהיה מסוכן בהרבה מבאריירו שם. אלו פשוט תבניות ותנועה ודינמיות בקבוצה שחסרה לי.

נ.ב אומרים שלמאמן ביחד עם צוות מקצועי, יש השפעה של 15% בערך על צבירת נקודות של קבוצה בעונה נתונה, זה ההבדל בין אלופים למקום 3.
https://www.facebook.com/kolyompod/post ... cale=en_US - כתבה לא חדשה בנושא ודי מעניינת.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 17:07
ולגבי עלי מוחמד אבו פאני וכו, תראו לי שחקן אחד בסגל שלנו שמשתחרר מלחץ או משחרר מלחץ?
איתי שכטר, חאתם אלחמיד, דור מיכה, רמזי ספורי(העונה), דנילו אספרייה, אנדרה מרטינס.

אלו שחקנים שאם תנסה לקחת להם את הכדור מהרגל, לא תצליח, והם באופן שיטתי מקדמים את המשחק שלנו קדימה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
4everb7

שליחה על ידי 4everb7 »

shovalb9 כתב:
24 ינואר 2022, 17:15
איתי שכטר, חאתם אלחמיד, דור מיכה, רמזי ספורי(העונה), דנילו אספרייה, אנדרה מרטינס.

אלו שחקנים שאם תנסה לקחת להם את הכדור מהרגל, לא תצליח, והם באופן שיטתי מקדמים את המשחק שלנו קדימה.
עוד פעם מרטינס. כאילו גדל בנוער של בש אתם כותבים אותו. שיחק פה 90 דקות במצטבר לא זוכר שהיה פה מחזור 10

ושוב דור מיכה, מיכה עדיין פוטנציאל ולא עשה שום דבר ממה שאתם מייחסים לו.
אלחמיד לא רלוונטי לדיון השחרור מלחץ כי הוא בעמדת הבלם. והדיון על קישור / התקפה.
בהגנה כולם גלדיאטורים ללא יוצא מן הכלל. אבל לא דרכם יגיע הכדורגל שאתם מצפים לו, אז צריך להיות ענייני.

באמצע המגרש איפה שנמצא כל הלחץ ויש דבוקה של שחקנים
היחידים זה אספריה ספורי ושכטר ל40 דקות
וזה לו מספיק לקבוצה שרוצה לייצר שטף של הנעת כדור.

והם בטוח לא משתחררים מלחץ ברמה של עלי מוחמד ואבו פאני שעושים סביבון באמצע.
וגם לא משחררים את הכדור למקומות שפותחים את הלחץ כמוהם. אולי רק ספורי אבל שוב זה לא מספיק.
תהיו הוגנים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

4everb7 כתב:
24 ינואר 2022, 17:07
כל התגובות מסתכמות ״בפוטנציאל״, ״גם אם״ והכל כמעטים

בחיאת אתם יותר חכמים מזה.

ולא אני לא מזלזל בשחקנים שלנו, אבל אני גם לא מצפה מהם משהו שהם לא.

העובדות הן
הגנה חזקה
מגן שמאלי יציב מגן ימני לא ברור
ברירו בנקר
לידו כלום וכלום רק זר
ספורי שהיה מחוץ למועדון ועשה קאמבק
רוקאביצה טיל
שכטר ל40 דקות בלאגן והרבה ביצים

אספריה הופיע רק מול חיפה
אנסה רק בתרום עונה
מיכה עוד מלקק פצעים מהמקרה המטופש

אבל עושה את זה באמת, לא בפוטנציאל.

תפתחו תעיניים רוני לוי עושה פה הודיני
גבר, יש לנו את אחד משלושת הסגלים הטובים בליגה והקבוצה מנפקת כדורגל של תחתית במקרה הטוב.

תפסיק לגנוב דעת.

שלח תגובה